Автовокзал Старий Самбір

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Лева Галицького (показати на мапі)

Телефон довідки: 03238-23161

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Дністрик — Львів
05:30Нижанковичі — Львів
05:55Смільниця — Львів
06:30Лаврів — Львів
06:40Бітля — Львів
06:45Самбір — Смільниця
06:45Росохи — Дрогобич
06:50Нижанковичі — Львів
06:50Самбір — Кобло
06:50Львів — Бітля
07:10Ільник — Львів
07:10Самбір — Соснівка
07:10Соснівка — Дрогобич
07:20Росохи — Львів
07:20Львів — Яблунька
07:30Мшанець — Львів
07:30Самбір — Біличі
07:40Нижня Яблунька — Львів
07:40Львів — Лаврів
07:40Нижанковичі — Дрогобич
07:50Лопушанка — Львів
07:55Самбір — Тур'є
08:00Сушиця — Львів
08:00Старий Самбір — Стрільбичі
08:00Дрогобич — Смільниця
08:00Самбір — Росохи
08:00Львів — Нижанковичі
08:00Львів — Мшанець
08:00Самбір — Воля
08:00Львів — Верхнє Висоцьке
08:10Верхнє Висоцьке — Львів
08:10Сушиця — Самбір
08:20Старий Самбір — Львів
08:20Львів — Нижанковичі
08:30Велика Волосянка — Львів
08:30Львів — Турка
08:40Недільна — Львів
08:45Риків — Львів
08:50Львів — Турка
08:55Муроване — Львів
09:00Дністрик — Львів
09:00Соснівка — Самбір
09:00Самбір — Кобло
09:00Нижанковичі — Дрогобич
09:00Самбір — Воля
09:05Тисовиця — Львів
09:15Хащів — Львів
09:15Львів — Дністрик
09:15Самбір — Велика Сушиця
09:25Старий Самбір — Львів
09:30Львів — Турка
09:35Сянки — Львів
09:40Лаврів — Львів
09:45Самбір — Смільниця
09:50Верхнє — Львів
09:50Львів — Турка
09:50Смільниця — Дрогобич
09:50Самбір — Біличі
09:55Нижанковичі — Львів
10:00Росохи — Самбір
10:00Самбір — Велика Сушиця
10:10Старий Самбір — Львів
10:10Старий Самбір — Стрільбичі
10:10Львів — Нижанковичі
10:15Ужгород — Львів
10:20Буковинка — Львів
10:30Велика Волосянка — Львів
10:30Львів — Хащів
10:30Самбір — Соснівка
10:35Кривка — Львів
10:35Дрогобич — Нижанковичі
10:40Гусний — Львів
10:40Дрогобич — Росохи
10:45Нижанковичі — Львів
10:50Самбір — Тур'є
10:50Львів — Смільниця
11:00Дрогобич — Соснівка
11:05Львів — Верхнє
11:10Старий Самбір — Львів
11:10Біличі — Самбір
11:20Бориня — Львів
11:20Львів — Турка
11:20Самбір — Катина
11:30Сушиця — Самбір
11:30Самбір — Грозьово
11:30Самбір — Воля
11:35Старий Самбір — Львів
11:35Львів — Турка
11:35Львів — Нижанковичі
11:50Старий Самбір — Львів
11:50Львів — Лаврів
11:55Львів — Буковинка
12:00Старий Самбір — Львів
12:00Старий Самбір — Стрільбичі
12:00Львів — Мшанець
12:10Львів — Росохи
12:15Лопушанка — Львів
12:20Львів — Лопушанка
12:20Росохи — Дрогобич
12:25Самбір — Велика Сушиця
12:30Самбір — Соснівка
12:30Дрогобич — Нижанковичі
12:30Самбір — Кобло
12:35Муроване — Львів
12:45Риків — Львів
12:45Львів — Турка
12:55Лаврів — Львів
13:00Нижанковичі — Львів
13:00Самбір — Росохи
13:00Львів — Риків
13:00Самбір — Велика Сушиця
13:10Нижня Яблунька — Львів
13:10Львів — Тисовиця
13:10Соснівка — Дрогобич
13:15Смільниця — Львів
13:30Старий Самбір — Стрільбичі
13:30Львів — Недільна
13:35Сушиця — Львів
13:35Львів — Турка
13:40Самбір — Галівка ч/з Мшанець
13:45Ільник — Львів
13:45Нижанковичі — Дрогобич
13:45Львів — Велика Волосянка
13:50Самбір — Тур'є
13:55Львів — Верхнє Висоцьке
14:00Самбір — Воля
14:05Тисовиця — Львів
14:05Львів — Турка
14:10Росохи — Львів
14:10Львів — Росохи
14:15Верхнє Висоцьке — Львів
14:15Самбір — Біличі
14:20Львів — Турка
14:20Львів — Муроване
14:20Самбір — Катина
14:25Дністрик — Львів
14:30Самбір — Соснівка
14:35Львів — Турка
14:35Дрогобич — Смільниця
14:40Кривка — Львів
14:40Сушиця — Самбір
14:40Дрогобич — Росохи
14:50Гусний — Львів
14:55Старий Самбір — Львів
14:55Львів — Дністрик
15:00Нижанковичі — Львів
15:00Самбір — Смеречка
15:00Львів — Нижанковичі
15:10Велика Волосянка — Львів
15:10Львів — Лаврів
15:10Нижанковичі — Дрогобич
15:10Львів — Гусний
15:20Недільна — Львів
15:25Верхнє — Львів
15:35Старий Самбір — Львів
15:40Львів — Велика Волосянка
15:45Старий Самбір — Львів
15:45Львів — Турка
15:45Біличі — Самбір
15:50Львів — Сянки
16:00Старий Самбір — Стрільбичі
16:00Львів — Нижанковичі
16:00Самбір — Грозьово
16:00Самбір — Воля
16:05Муроване — Львів
16:10Львів — Ужгород
16:10Самбір — Велика Сушиця
16:15Бориня — Львів
16:15Львів — Турка
16:20Бітля — Львів
16:20Смільниця — Дрогобич
16:25Старий Самбір — Львів
16:30Самбір — Соснівка
16:30Самбір — Смільниця
16:35Старий Самбір — Львів
16:35Львів — Буковинка
16:45Буковинка — Львів
16:45Львів — Тисовиця
16:50Росохи — Львів
17:00Лопушанка — Львів
17:00Дрогобич — Нижанковичі
17:00Самбір — Кобло
17:05Львів — Лопушанка
17:10Лаврів — Львів
17:10Дрогобич — Соснівка
17:10Львів — Мшанець
17:10Львів — Бітля
17:15Самбір — Біличі
17:20Нижанковичі — Львів
17:20Росохи — Дрогобич
17:25Велика Волосянка — Львів
17:30Хащів — Львів
17:30Львів — Риків
17:45Ільник — Львів
17:45Дрогобич — Нижанковичі
17:50Сушиця — Самбір
18:00Бітля — Львів
18:00Львів — Сушиця
18:00Самбір — Росохи
18:00Львів — Лаврів
18:10Старий Самбір — Львів
18:10Львів — Яблунька
18:10Львів — Нижанковичі
18:10Самбір — Воля
18:20Самбір — Тур'є
18:20Львів — Смільниця
18:30Львів — Верхнє Висоцьке
18:35Риків — Львів
18:45Сушиця — Львів
18:45Біличі — Самбір
18:45Львів — Дністрик
18:55Львів — Ільник
19:00Верхнє — Львів
19:00Львів — Нижанковичі
19:10Нижанковичі — Львів
19:15Самбір — Велика Сушиця
19:20Нижня Яблунька — Львів
19:20Львів — Бітля
19:25Львів — Хащів
19:30Львів — Росохи
19:35Лаврів — Львів
19:40Львів — Верхнє
19:50Верхнє Висоцьке — Львів
20:05Львів — Велика Волосянка
20:10Сянки — Львів
20:25Львів — Гусний
20:35Гусний — Львів
20:40Дрогобич — Росохи
20:45Львів — Сянки
21:10Львів — Хащів
21:30Львів — Буковинка
21:45Львів — Бориня
22:15Львів — Лаврів
22:40Львів — Велика Волосянка

за маршрутами автобусів

Ільник — Львів
07:10 13:45 17:45

Бориня — Львів
11:20 16:15

Буковинка — Львів
10:20 16:45

Біличі — Самбір
11:10 15:45 18:45

Бітля — Львів
06:40 16:20 18:00

Велика Волосянка — Львів
08:30 10:30 15:10 17:25

Верхнє — Львів
09:50 15:25 19:00

Верхнє Висоцьке — Львів
08:10 14:15 19:50

Гусний — Львів
10:40 14:50 20:35

Дністрик — Львів
05:05 09:00 14:25

Дрогобич — Нижанковичі
10:35 12:30 17:00 17:45

Дрогобич — Росохи
10:40 14:40 20:40

Дрогобич — Смільниця
08:00 14:35

Дрогобич — Соснівка
11:00 17:10

Кривка — Львів
10:35 14:40

Лаврів — Львів
06:30 09:40 12:55 17:10 19:35

Лопушанка — Львів
07:50 12:15 17:00

Львів — Ільник
18:55

Львів — Бориня
21:45

Львів — Буковинка
11:55 16:35 21:30

Львів — Бітля
06:50 17:10 19:20

Львів — Велика Волосянка
13:45 15:40 20:05 22:40

Львів — Верхнє
11:05 19:40

Львів — Верхнє Висоцьке
08:00 13:55 18:30

Львів — Гусний
15:10 20:25

Львів — Дністрик
09:15 14:55 18:45

Львів — Лаврів
07:40 11:50 15:10 18:00 22:15

Львів — Лопушанка
12:20 17:05

Львів — Муроване
14:20

Львів — Мшанець
08:00 12:00 17:10

Львів — Недільна
13:30

Львів — Нижанковичі
08:00 08:20 10:10 11:35 15:00 16:00 18:10 19:00

Львів — Риків
13:00 17:30

Львів — Росохи
12:10 14:10 19:30

Львів — Смільниця
10:50 18:20

Львів — Сушиця
18:00

Львів — Сянки
15:50 20:45

Львів — Тисовиця
13:10 16:45

Львів — Турка
08:30 08:50 09:30 09:50 11:20 11:35 12:45 13:35 14:05 14:20 14:35 15:45 16:15

Львів — Ужгород
16:10

Львів — Хащів
10:30 19:25 21:10

Львів — Яблунька
07:20 18:10

Муроване — Львів
08:55 12:35 16:05

Мшанець — Львів
07:30

Недільна — Львів
08:40 15:20

Нижанковичі — Дрогобич
07:40 09:00 13:45 15:10

Нижанковичі — Львів
05:30 06:50 09:55 10:45 13:00 15:00 17:20 19:10

Нижня Яблунька — Львів
07:40 13:10 19:20

Риків — Львів
08:45 12:45 18:35

Росохи — Дрогобич
06:45 12:20 17:20

Росохи — Львів
07:20 14:10 16:50

Росохи — Самбір
10:00

Самбір — Біличі
07:30 09:50 14:15 17:15

Самбір — Велика Сушиця
09:15 10:00 12:25 13:00 16:10 19:15

Самбір — Воля
08:00 09:00 11:30 14:00 16:00 18:10

Самбір — Галівка ч/з Мшанець
13:40

Самбір — Грозьово
11:30 16:00

Самбір — Катина
11:20 14:20

Самбір — Кобло
06:50 09:00 12:30 17:00

Самбір — Росохи
08:00 13:00 18:00

Самбір — Смеречка
15:00

Самбір — Смільниця
06:45 09:45 16:30

Самбір — Соснівка
07:10 10:30 12:30 14:30 16:30

Самбір — Тур'є
07:55 10:50 13:50 18:20

Смільниця — Дрогобич
09:50 16:20

Смільниця — Львів
05:55 13:15

Соснівка — Дрогобич
07:10 13:10

Соснівка — Самбір
09:00

Старий Самбір — Львів
08:20 09:25 10:10 11:10 11:35 11:50 12:00 14:55 15:35 15:45 16:25 16:35 18:10

Старий Самбір — Стрільбичі
08:00 10:10 12:00 13:30 16:00

Сушиця — Львів
08:00 13:35 18:45

Сушиця — Самбір
08:10 11:30 14:40 17:50

Сянки — Львів
09:35 20:10

Тисовиця — Львів
09:05 14:05

Ужгород — Львів
10:15

Хащів — Львів
09:15 17:30

Інформація оновлена: 18.10.2013