Автовокзал Радехів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Витківська (показати на мапі)

Телефон довідки: 03255-21136

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Радехів — Львів
06:00Львів — Сморжів
06:15Опліцько — Львів
06:30Радехів — Львів
06:30Ужгород — Луцьк
06:45Радехів — Львів
06:50Радехів — Червоноград (кр Сб-Нд)
07:00Грицеволя — Львів
07:15Стремільче — Львів
07:15Луцьк — Моршин
07:30Бишів — Львів
07:35Луцьк — Львів
07:45Щуровичі — Червоноград (кр Сб-Нд)
07:55Червоноград — Тернопіль
08:00Луцьк — Львів
08:00Любешів — Львів
08:20Торки — Львів
08:30Радехів — Львів
08:30Павлів — Львів
08:30Львів — Луцьк
08:35Луцьк — Львів
08:45Вараш — Львів
08:50Радехів — Червоноград
08:50Сморжів — Львів
09:00Грицеволя — Львів
09:00Львів — Дмитрів
09:00Сокаль — Кременець
09:15Львів — Опліцько
09:35Львів — Павлів
09:45Радехів — Львів
09:50Броди — Червоноград
09:50Рожище — Львів
10:00Радехів — Львів
10:10Луцьк — Львів
10:30Радехів — Пирятин (кр Сб)
10:30Павлів — Львів
11:00Опліцько — Львів
11:10Червоноград — Щуровичі (кр Сб-Нд)
11:20Львів — Луцьк
11:20Новий Розділ — Луцьк
11:30Радехів — Львів
11:45Червоноград — Броди
12:00Радехів — Тетевчиці (кр Сб)
12:00Радехів — Львів
12:00Львів — Сморжів
12:05Броди — Червоноград
12:20Львів — Луцьк
12:30Радехів — Пирятин (кр Сб)
12:30Радехів — Львів
12:30Львів — Грицеволя
12:30Тернопіль — Червоноград
12:30Буковель — Луцьк
12:40Львів — Павлів
12:50Луцьк — Львів
13:00Радехів — Трійця (Ср,Нд)
13:00Львів — Дмитрів
13:10Львів — Любешів
13:15Радованці — Львів (Пт)
13:30Радехів — Адамівка (Нд)
13:30Червоноград — Броди
13:30Павлів — Львів
13:30Львів — Луцьк
13:35Луцьк — Львів
13:45Сморжів — Львів
13:55Щуровичі — Червоноград (кр Сб-Нд)
13:55Львів — Бишів
14:10Червоноград — Броди
14:15Радехів — Червоноград
14:15Луцьк — Львів
14:15Львів — Луцьк
14:30Радехів — Львів
14:50Львів — Павлів
14:50Червоноград — Тернопіль
15:00Радехів — Львів
15:00Львів — Опліцько
15:05Броди — Червоноград
15:10Луцьк — Львів
15:10Львів — Луцьк
15:10Луцьк — Буковель
15:15Торки — Львів
15:30Грицеволя — Львів
15:30Львів — Сморжів
15:35Львів — Вараш
15:45Бишів — Львів
16:00Павлів — Львів
16:00Львів — Луцьк
16:20Броди — Червоноград
16:30Радехів — Львів
16:30Львів — Рожище
16:40Львів — Павлів
16:45Опліцько — Львів
17:00Кременець — Сокаль
17:10Луцьк — Новий Розділ
17:15Львів — Луцьк
17:20Торки — Львів
17:20Тернопіль — Червоноград
17:30Львів — Дмитрів
17:35Павлів — Львів
17:40Луцьк — Львів
17:45Червоноград — Броди
17:45Львів — Грицеволя
17:45Моршин — Луцьк
18:00Радехів — Львів
18:00Львів — Сморжів
18:10Львів — Луцьк
18:15Радехів — Червоноград (кр Сб-Нд)
18:20Стремільче — Львів
18:25Радехів — Трійця
18:30Львів — Луцьк
18:45Червоноград — Броди
19:00Радехів — Адамівка (кр Сб-Нд)
19:00Радехів — Львів (Нд)
19:20Радехів — Львів
19:20Львів — Грицеволя
19:20Львів — Бишів
19:45Сморжів — Львів
19:50Львів — Павлів
20:00Львів — Луцьк
20:10Моршин — Луцьк
20:30Львів — Опліцько
20:30Луцьк — Ужгород
20:40Броди — Червоноград
21:30Львів — Сморжів
21:30Львів — Луцьк

за маршрутами автобусів

Бишів — Львів
07:30 15:45

Броди — Червоноград
09:50 12:05 15:05 16:20 20:40

Буковель — Луцьк
12:30

Вараш — Львів
08:45

Грицеволя — Львів
07:00 09:00 15:30

Кременець — Сокаль
17:00

Луцьк — Буковель
15:10

Луцьк — Львів
07:35 08:00 08:35 10:10 12:50 13:35 14:15 15:10 17:40

Луцьк — Моршин
07:15

Луцьк — Новий Розділ
17:10

Луцьк — Ужгород
20:30

Львів — Бишів
13:55 19:20

Львів — Вараш
15:35

Львів — Грицеволя
12:30 17:45 19:20

Львів — Дмитрів
09:00 13:00 17:30

Львів — Луцьк
08:30 11:20 12:20 13:30 14:15 15:10 16:00 17:15 18:10 18:30 20:00 21:30

Львів — Любешів
13:10

Львів — Опліцько
09:15 15:00 20:30

Львів — Павлів
09:35 12:40 14:50 16:40 19:50

Львів — Рожище
16:30

Львів — Сморжів
06:00 12:00 15:30 18:00 21:30

Любешів — Львів
08:00

Моршин — Луцьк
17:45 20:10

Новий Розділ — Луцьк
11:20

Опліцько — Львів
06:15 11:00 16:45

Павлів — Львів
08:30 10:30 13:30 16:00 17:35

Радехів — Адамівка
13:30(Нд) 19:00(кр Сб-Нд)

Радехів — Львів
05:40 06:30 06:45 08:30 09:45 10:00 11:30 12:00 12:30 14:30 15:00 16:30 18:00 19:00(Нд) 19:20

Радехів — Пирятин
10:30(кр Сб) 12:30(кр Сб)

Радехів — Тетевчиці
12:00(кр Сб)

Радехів — Трійця
13:00(Ср,Нд) 18:25

Радехів — Червоноград
06:50(кр Сб-Нд) 08:50 14:15 18:15(кр Сб-Нд)

Радованці — Львів
13:15(Пт)

Рожище — Львів
09:50

Сморжів — Львів
08:50 13:45 19:45

Сокаль — Кременець
09:00

Стремільче — Львів
07:15 18:20

Тернопіль — Червоноград
12:30 17:20

Торки — Львів
08:20 15:15 17:20

Ужгород — Луцьк
06:30

Червоноград — Броди
11:45 13:30 14:10 17:45 18:45

Червоноград — Тернопіль
07:55 14:50

Червоноград — Щуровичі
11:10(кр Сб-Нд)

Щуровичі — Червоноград
07:45(кр Сб-Нд) 13:55(кр Сб-Нд)

Інформація оновлена: 07.03.2021