Автовокзал Радехів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Витківська (показати на мапі)

Телефон довідки: 03255-21136

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Радехів — Львів
06:30Ужгород — Луцьк
06:45Щуровичі — Червоноград
06:45Червоноград — Броди
07:15Луцьк — Моршин
07:20Броди — Червоноград
07:25Червоноград — Київ (Пн,Ср,Пт)
07:35Луцьк — Львів
07:40Радехів — Немилів
07:40Радехів — Львів
07:45Щуровичі — Червоноград
07:50Червоноград — Тернопіль
07:50Радехів — Дмитрів
07:55Червоноград — Тернопіль
07:55Радехів — Станин (кр Сб-Нд)
08:00Любешів — Львів
08:00Луцьк — Львів
08:00Львів — Лопатин
08:15Червоноград — Щуровичі
08:15Луцьк — Львів
08:25Сокаль — Рівне
08:30Львів — Луцьк
08:45Кузнецовськ — Львів
08:50Радехів — Львів
09:00Щуровичі — Червоноград
09:00Луцьк — Львів
09:00Сокаль — Кременець
09:05Львів — Луцьк
09:15Львів — Опліцько
09:30Радехів — Львів
09:35Броди — Червоноград
09:35Луцьк — Трускавець
09:40Львів — Павлів
09:50Рожище — Львів
09:50Львів — Луцьк
10:10Луцьк — Львів
10:20Львів — Луцьк
10:35Рівне — Сокаль
10:35Львів — Лопатин
10:40Щуровичі — Червоноград
10:40Львів — Радванці (кр Сб)
10:40Луцьк — Львів
10:40Радехів — Дмитрів (Ср,Нд)
10:50Броди — Червоноград
11:00Радехів — Увин (Ср,Нд)
11:10Червоноград — Щуровичі
11:20Новий Розділ — Луцьк
11:25Львів — Стоянів
11:30Луцьк — Моршин
11:40Кременець — Сокаль
11:40Червоноград — Броди
11:55Львів — Сморжів
12:00Броди — Червоноград
12:00Радехів — Нестаничі (Ср)
12:05Львів — Павлів
12:10Луцьк — Львів
12:10Львів — Луцьк
12:15Радехів — Монастирок-Оглядівський (Ср,Нд)
12:30Тернопіль — Червоноград
12:30Буковель — Луцьк
12:40Луцьк — Львів
12:45Радехів — Львів
12:55Червоноград — Броди
13:00Щуровичі — Червоноград
13:00Радехів — Нивиці (кр Сб-Нд)
13:00Львів — Любешів
13:00Львів — Лопатин
13:00Радехів — Дмитрів
13:10Львів — Сушно
13:30Радехів — Адамівка (Нд)
13:35Луцьк — Львів
13:40Трускавець — Луцьк
13:55Радехів — Станин
13:55Радехів — Львів
14:00Львів — Стоянів
14:05Львів — Луцьк
14:15Луцьк — Львів
14:20Червоноград — Щуровичі
14:35Луцьк — Львів
14:40Львів — Павлів
14:40Львів — Луцьк
15:00Червоноград — Тернопіль
15:05Броди — Червоноград
15:10Луцьк — Буковель
15:15Червоноград — Щуровичі
15:15Луцьк — Львів
15:15Львів — Луцьк
15:25Львів — Сморжів
15:35Львів — Кузнецовськ
15:40Сокаль — Рівне ч/з Млинів
15:50Київ — Львів
15:55Львів — Луцьк
16:00Луцьк — Львів
16:30Броди — Червоноград
16:30Львів — Рожище
16:35Червоноград — Броди
16:40Львів — Павлів
16:50Радехів — Львів
16:50Сокаль — Кременець
17:00Кременець — Сокаль
17:00Луцьк — Новий Розділ
17:05Радехів — Нивиці
17:35Тернопіль — Червоноград
17:40Радехів — Нестаничі
17:40Червоноград — Броди
17:45Щуровичі — Червоноград
17:45Моршин — Луцьк
17:45Львів — Луцьк
18:00Львів — Сморжів
18:00Львів — Луцьк
18:10Луцьк — Львів
18:15Щуровичі — Червоноград
18:20Радехів — Мукані
18:25Радехів — Нивиці
18:25Львів — Луцьк
18:30Радехів — Увин (кр Сб-Нд)
18:30Рівне — Сокаль
18:30Червоноград — Броди
18:40Луцьк — Трускавець
18:40Львів — Сушно
19:00Радехів — Адамівка (кр Сб-Нд)
19:05Трускавець — Луцьк
19:25Київ — Червоноград (Вт,Чт,Сб)
19:30Червоноград — Щуровичі
19:30Луцьк — Львів
19:30Львів — Бишів
19:35Броди — Червоноград
19:35Червоноград — Броди
19:45Львів — Павлів
20:15Щуровичі — Червоноград
20:15Моршин — Луцьк
20:30Червоноград — Щуровичі
20:30Луцьк — Ужгород
20:40Броди — Червоноград
20:40Львів — Опліцько
20:40Львів — Луцьк
21:00Львів — Павлів
21:15Львів — Сморжів
21:30Львів — Луцьк
22:40Львів — Луцьк

за маршрутами автобусів

Броди — Червоноград
07:20 09:35 10:50 12:00 15:05 16:30 19:35 20:40

Буковель — Луцьк
12:30

Київ — Львів
15:50

Київ — Червоноград
19:25(Вт,Чт,Сб)

Кременець — Сокаль
11:40 17:00

Кузнецовськ — Львів
08:45

Луцьк — Буковель
15:10

Луцьк — Львів
07:35 08:00 08:15 09:00 10:10 10:40 12:10 12:40 13:35 14:15 14:35 15:15 16:00 18:10 19:30

Луцьк — Моршин
07:15 11:30

Луцьк — Новий Розділ
17:00

Луцьк — Трускавець
09:35 18:40

Луцьк — Ужгород
20:30

Львів — Бишів
19:30

Львів — Кузнецовськ
15:35

Львів — Лопатин
08:00 10:35 13:00

Львів — Луцьк
08:30 09:05 09:50 10:20 12:10 14:05 14:40 15:15 15:55 17:45 18:00 18:25 20:40 21:30 22:40

Львів — Любешів
13:00

Львів — Опліцько
09:15 20:40

Львів — Павлів
09:40 12:05 14:40 16:40 19:45 21:00

Львів — Радванці
10:40(кр Сб)

Львів — Рожище
16:30

Львів — Сморжів
11:55 15:25 18:00 21:15

Львів — Стоянів
11:25 14:00

Львів — Сушно
13:10 18:40

Любешів — Львів
08:00

Моршин — Луцьк
17:45 20:15

Новий Розділ — Луцьк
11:20

Радехів — Адамівка
13:30(Нд) 19:00(кр Сб-Нд)

Радехів — Дмитрів
07:50 10:40(Ср,Нд) 13:00

Радехів — Львів
06:00 07:40 08:50 09:30 12:45 13:55 16:50

Радехів — Монастирок-Оглядівський
12:15(Ср,Нд)

Радехів — Мукані
18:20

Радехів — Немилів
07:40

Радехів — Нестаничі
12:00(Ср) 17:40

Радехів — Нивиці
13:00(кр Сб-Нд) 17:05 18:25

Радехів — Станин
07:55(кр Сб-Нд) 13:55

Радехів — Увин
11:00(Ср,Нд) 18:30(кр Сб-Нд)

Рожище — Львів
09:50

Рівне — Сокаль
10:35 18:30

Сокаль — Кременець
09:00 16:50

Сокаль — Рівне
08:25

Сокаль — Рівне ч/з Млинів
15:40

Тернопіль — Червоноград
12:30 17:35

Трускавець — Луцьк
13:40 19:05

Ужгород — Луцьк
06:30

Червоноград — Броди
06:45 11:40 12:55 16:35 17:40 18:30 19:35

Червоноград — Київ
07:25(Пн,Ср,Пт)

Червоноград — Тернопіль
07:50 07:55 15:00

Червоноград — Щуровичі
08:15 11:10 14:20 15:15 19:30 20:30

Щуровичі — Червоноград
06:45 07:45 09:00 10:40 13:00 17:45 18:15 20:15

Інформація оновлена: 19.12.2013