Автовокзал Заліщики

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Стефаника, 17 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03554-21244

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Заліщики — Нирків (кр Нд)
05:30Заліщики — Мишків
05:45Чернівці — Пінськ (Біл)
06:00Заліщики — Тернопіль
06:40Заліщики — Хмельницький
06:40Зелений Гай — Чернівці
06:50Більче-Золоте — Чернівці
06:50Заліщики — Кам'янець-Подільський
07:10Бучач — Чернівці
07:10Заліщики — Іване-Золоте
07:10Заліщики — Новосілка
07:20Заліщики — Львів
07:30Городенка — Тернопіль
07:45Коломия — Тернопіль
07:50Свершківці — Чернівці
08:05Борщів — Чернівці
08:20Кулаківці — Тернопіль
08:20Монастириська — Чернівці
08:30Чернівці — Рівне
08:30Колодрібка — Чернівці
08:40Заліщики — Чернівці
08:50Заліщики — Тернопіль
08:55Борщів — Чернівці
09:00Городенка — Тернопіль
09:10Касперівці — Чернівці
09:20Чемерівці — Чернівці
09:25Калуш — Кам'янець-Подільський
09:30Чернівці — Почаїв
09:40Тернопіль — Чернівці
10:00Заліщики — Новосілка
10:10Заліщики — Шипівці
10:10Заліщики — Колодрібка (кр Нд)
10:10Заліщики — Лисівці (кр Нд)
10:30Бережани — Чернівці
10:45Чернівці — Тернопіль
10:45Гусятин — Чернівці
11:05Чернівці — Зелений Гай
11:10Гусятин — Чернівці
11:10Заліщики — Борщів
11:30Заліщики — Іване-Золоте
11:30Заліщики — Кошилівці (кр Нд)
11:35Чернівці — Рівне
11:40Тернопіль — Чернівці
11:55Заліщики — Свершківці (кр Нд)
11:55Чернівці — Колодрібка
12:05Заліщики — Нирків (кр Нд)
12:15Заліщики — Мишків
12:30Касперівці — Чернівці
12:45Зелений Гай — Чернівці
12:45Заліщики — Новосілка
12:55Заліщики — Буряківка (кр Нд)
13:00Чернівці — Тернопіль
13:00Кременець — Чернівці
13:15Заліщики — Шипівці ч/з Товсте
13:15Заліщики — Лисівці (кр Нд)
13:25Чернівці — Бучач
13:30Заліщики — Чернівці
14:10Чернівці — Більче-Золоте
14:20Колодрібка — Чернівці
14:20Чернівці — Борщів ч/з Касперівці
14:25Заліщики — Тернопіль
14:30Заліщики — Колодрібка (кр Нд)
14:45Чернівці — Львів
14:50Рівне — Чернівці
14:55Чернівці — Монастириська
15:23Коломия — Тернопіль
15:35Почаїв — Чернівці
15:40Чернівці — Бережани
16:10Заліщики — Новосілка
16:30Чернівці — Тернопіль
16:35Тернопіль — Городенка
16:35Чернівці — Гусятин
16:55Кам'янець-Подільський — Калуш
17:00Заліщики — Борщів ч/з Товсте
17:00Чернівці — Свершківці (Пт)
17:15Заліщики — Борщів ч/з Касперівці
17:20Чернівці — Гусятин ч/з Чортків
17:30Тернопіль — Коломия
17:40Чернівці — Чемерівці ч/з Товсте
18:00Рівне — Чернівці
18:10Городенка — Київ
18:20Тернопіль — Чернівці
19:00Львів — Чернівці
19:00Тернопіль — Кулаківці

за маршрутами автобусів

Бережани — Чернівці
10:30

Борщів — Чернівці
08:05 08:55

Бучач — Чернівці
07:10

Більче-Золоте — Чернівці
06:50

Городенка — Київ
18:10

Городенка — Тернопіль
07:30 09:00

Гусятин — Чернівці
10:45 11:10

Заліщики — Іване-Золоте
07:10 11:30

Заліщики — Борщів
11:10

Заліщики — Борщів ч/з Касперівці
17:15

Заліщики — Борщів ч/з Товсте
17:00

Заліщики — Буряківка
12:55(кр Нд)

Заліщики — Кам'янець-Подільський
06:50

Заліщики — Колодрібка
10:10(кр Нд) 14:30(кр Нд)

Заліщики — Кошилівці
11:30(кр Нд)

Заліщики — Лисівці
10:10(кр Нд) 13:15(кр Нд)

Заліщики — Львів
07:20

Заліщики — Мишків
05:30 12:15

Заліщики — Нирків
05:20(кр Нд) 12:05(кр Нд)

Заліщики — Новосілка
07:10 10:00 12:45 16:10

Заліщики — Свершківці
11:55(кр Нд)

Заліщики — Тернопіль
06:00 08:50 14:25

Заліщики — Хмельницький
06:40

Заліщики — Чернівці
08:40 13:30

Заліщики — Шипівці
10:10

Заліщики — Шипівці ч/з Товсте
13:15

Зелений Гай — Чернівці
06:40 12:45

Калуш — Кам'янець-Подільський
09:25

Кам'янець-Подільський — Калуш
16:55

Касперівці — Чернівці
09:10 12:30

Колодрібка — Чернівці
08:30 14:20

Коломия — Тернопіль
07:45 15:23

Кременець — Чернівці
13:00

Кулаківці — Тернопіль
08:20

Львів — Чернівці
19:00

Монастириська — Чернівці
08:20

Почаїв — Чернівці
15:35

Рівне — Чернівці
14:50 18:00

Свершківці — Чернівці
07:50

Тернопіль — Городенка
16:35

Тернопіль — Коломия
17:30

Тернопіль — Кулаківці
19:00

Тернопіль — Чернівці
09:40 11:40 18:20

Чемерівці — Чернівці
09:20

Чернівці — Бережани
15:40

Чернівці — Борщів ч/з Касперівці
14:20

Чернівці — Бучач
13:25

Чернівці — Більче-Золоте
14:10

Чернівці — Гусятин
16:35

Чернівці — Гусятин ч/з Чортків
17:20

Чернівці — Зелений Гай
11:05

Чернівці — Колодрібка
11:55

Чернівці — Львів
14:45

Чернівці — Монастириська
14:55

Чернівці — Почаїв
09:30

Чернівці — Пінськ (Біл)
05:45

Чернівці — Рівне
08:30 11:35

Чернівці — Свершківці
17:00(Пт)

Чернівці — Тернопіль
10:45 13:00 16:30

Чернівці — Чемерівці ч/з Товсте
17:40

Інформація оновлена: 07.11.2021