Автовокзал Зборів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Хмельницького, 64 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03540-21244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:20Тернопіль — Золочів
06:20Тернопіль — Львів
06:33Тернопіль — Мала Плавуча
06:55Годів — Тернопіль
06:55Тернопіль — Нище
07:10Тернопіль — Жабиня
07:15Зборів — Красна
07:15Тернопіль — Конюхи
07:20Мала Плавуча — Тернопіль
07:25Тернопіль — Кальне
07:40Тернопіль — Золочів
07:45Храбузна — Тернопіль
07:55Тернопіль — Манаїв
08:00Бережани — Тернопіль
08:05Нище — Тернопіль
08:10Жабиня — Тернопіль
08:10Тернопіль — Львів
08:25Конюхи — Тернопіль
08:25Львів — Кременець
08:30Бзовиця — Тернопіль
08:30Кальне — Тернопіль
08:30Тернопіль — Конюхи
08:45Манаїв — Тернопіль
08:50Золочів — Тернопіль
08:50Кременець — Бережани
09:00Конюхи — Тернопіль
09:00Львів — Кременець
09:00Тернопіль — Золочів
09:10Залізці — Тернопіль
09:22Красна — Тернопіль
09:23Львів — Хмільник
09:45Сокаль — Тернопіль
09:45Тернопіль — Золочів
09:55Гусятин — Львів
09:55Тернопіль — Годів
10:05Конюхи — Тернопіль
10:15Золочів — Тернопіль
10:20Тернопіль — Золочів
10:25Манаїв — Тернопіль
10:25Тернопіль — Львів
10:40Тернопіль — Нище
10:45Львів — Кременець
10:50Золочів — Тернопіль
11:00Тернопіль — Кальне
11:05Годів — Тернопіль
11:30Заліщики — Львів
11:40Тернопіль — Золочів
11:50Нище — Тернопіль
12:05Золочів — Тернопіль
12:05Львів — Кам'янець-Подільський
12:07Тернопіль — Мала Плавуча
12:10Городок — Львів
12:10Зборів — Залізці
12:15Кальне — Тернопіль
12:30Чортків — Львів
12:55Золочів — Тернопіль
12:55Красна — Тернопіль
12:55Тернопіль — Бережани
13:03Мала Плавуча — Тернопіль
13:10Тернопіль — Бзовиця
13:15Тернопіль — Жабиня
13:45Бережани — Тернопіль
13:55Тернопіль — Манаїв
13:55Хмільник — Львів
14:05Львів — Кременець
14:10Жабиня — Тернопіль
14:30Козова — Львів (Пт,Нд)
14:30Тернопіль — Храбузна
14:35Тернопіль — Львів
15:00Львів — Чернівці
15:05Тернопіль — Кальне
15:20Кам'янець-Подільський — Львів
15:20Тернопіль — Конюхи (Пт-Нд)
15:25Бережани — Кременець
15:45Львів — Гусятин
15:45Львів — Кременець
15:55Золочів — Тернопіль
15:55Тернопіль — Годів
16:14Тернопіль — Мала Плавуча
16:15Тернопіль — Сокаль
16:20Тернопіль — Нище
16:25Храбузна — Тернопіль
16:55Тернопіль — Бережани
17:00Львів — Заліщики
17:04Мала Плавуча — Тернопіль
17:05Тернопіль — Манаїв
17:10Тернопіль — Жабиня
17:10Тернопіль — Львів
17:15Тернопіль — Конюхи
17:20Кременець — Львів
17:30Нище — Тернопіль
17:35Конюхи — Тернопіль (Пт-Нд)
17:55Тернопіль — Залізці
18:05Тернопіль — Львів
18:20Жабиня — Тернопіль
18:45Львів — Городок
19:10Конюхи — Тернопіль
19:10Львів — Чортків
19:10Чернівці — Львів
19:25Манаїв — Тернопіль
19:30Тернопіль — Кальне
20:05Львів — Кременець
20:40Кальне — Тернопіль
21:50Львів — Кременець

за маршрутами автобусів

Бережани — Кременець
15:25

Бережани — Тернопіль
08:00 13:45

Бзовиця — Тернопіль
08:30

Годів — Тернопіль
06:55 11:05

Городок — Львів
12:10

Гусятин — Львів
09:55

Жабиня — Тернопіль
08:10 14:10 18:20

Залізці — Тернопіль
09:10

Заліщики — Львів
11:30

Зборів — Залізці
12:10

Зборів — Красна
07:15

Золочів — Тернопіль
08:50 10:15 10:50 12:05 12:55 15:55

Кальне — Тернопіль
08:30 12:15 20:40

Кам'янець-Подільський — Львів
15:20

Козова — Львів
14:30(Пт,Нд)

Конюхи — Тернопіль
08:25 09:00 10:05 17:35(Пт-Нд) 19:10

Красна — Тернопіль
09:22 12:55

Кременець — Бережани
08:50

Кременець — Львів
17:20

Львів — Городок
18:45

Львів — Гусятин
15:45

Львів — Заліщики
17:00

Львів — Кам'янець-Подільський
12:05

Львів — Кременець
08:25 09:00 10:45 14:05 15:45 20:05 21:50

Львів — Хмільник
09:23

Львів — Чернівці
15:00

Львів — Чортків
19:10

Мала Плавуча — Тернопіль
07:20 13:03 17:04

Манаїв — Тернопіль
08:45 10:25 19:25

Нище — Тернопіль
08:05 11:50 17:30

Сокаль — Тернопіль
09:45

Тернопіль — Бережани
12:55 16:55

Тернопіль — Бзовиця
13:10

Тернопіль — Годів
09:55 15:55

Тернопіль — Жабиня
07:10 13:15 17:10

Тернопіль — Залізці
17:55

Тернопіль — Золочів
06:20 07:40 09:00 09:45 10:20 11:40

Тернопіль — Кальне
07:25 11:00 15:05 19:30

Тернопіль — Конюхи
07:15 08:30 15:20(Пт-Нд) 17:15

Тернопіль — Львів
06:20 08:10 10:25 14:35 17:10 18:05

Тернопіль — Мала Плавуча
06:33 12:07 16:14

Тернопіль — Манаїв
07:55 13:55 17:05

Тернопіль — Нище
06:55 10:40 16:20

Тернопіль — Сокаль
16:15

Тернопіль — Храбузна
14:30

Хмільник — Львів
13:55

Храбузна — Тернопіль
07:45 16:25

Чернівці — Львів
19:10

Чортків — Львів
12:30

Інформація оновлена: 16.10.2013