Автовокзал Ланівці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Залізнична, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03549-21244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Ланівці — Москалівка (Пн,Чт,Нд)
06:30Ланівці — Загірці
06:30Ланівці — Москалівка
06:30Москалівка — Тернопіль (Сб-Пн)
06:40Борщівка — Тернопіль
06:40Ланівці — Шушківці
06:50Ланівці — Кременець
06:50Юськівці — Тернопіль
07:00Ланівці — Тернопіль ч/з Вишнівець
07:00Шумськ — Тернопіль
07:10Теофіполь — Тернопіль
07:30Ланівці — Тернопіль
07:45Ланівці — Молотків
08:00Ланівці — Іванківці
08:00Ланівці — Тернопіль
08:30Ланівці — Кременець ч/з Вишнівець
08:30Теофіполь — Тернопіль
08:40Кременець — Тернопіль
09:00Ланівці — Тернопіль
09:15Красилів — Тернопіль
09:20Ланівці — Москалівка
09:30Ланівці — Борщівка
09:50Ланівці — Тернопіль
10:10Шумськ — Тернопіль
10:50Тернопіль — Дедеркали
11:00Ланівці — Молотків (Нд)
11:30Ланівці — Іванківці (Нд)
11:30Ланівці — Тернопіль
12:00Ланівці — Москалівка (Нд)
12:00Ланівці — Тернопіль ч/з Вишнівець
12:10Ланівці — Кременець (Нд)
12:20Ланівці — Загірці
12:30Ланівці — Борщівка
12:30Ланівці — Тернопіль
12:30Ланівці — Шушківці (Нд)
13:00Ланівці — Москалівка
13:25Борщівка — Тернопіль
13:25Ізяслав — Тернопіль (Пт,Нд)
13:30Ланівці — Вербовець (кр Сб)
13:40Тернопіль — Кременець
13:50Тернопіль — Теофіполь
14:10Юськівці — Тернопіль
14:50Ланівці — Тернопіль
14:50Тернопіль — Шумськ
15:20Ланівці — Кременець
15:20Ланівці — Тернопіль
15:20Тернопіль — Шумськ
15:50Шумськ — Тернопіль (Пт,Нд)
16:00Ланівці — Тернопіль ч/з Вишнівець
16:10Тернопіль — Красилів
16:45Тернопіль — Шумськ
17:00Ланівці — Москалівка
17:05Ланівці — Загірці (кр Сб)
17:10Ланівці — Кременець (Пт)
17:20Тернопіль — Москалівка (Пт-Нд)
17:25Ланівці — Кременець ч/з Вишнівець
18:20Тернопіль — Білогір'я
19:00Тернопіль — Теофіполь
19:30Тернопіль — Ізяслав (Пт,Нд)
19:30Тернопіль — Шумськ (Пт,Нд)
20:05Ланівці — Борщівка

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Тернопіль
13:25(Пт,Нд)

Борщівка — Тернопіль
06:40 13:25

Красилів — Тернопіль
09:15

Кременець — Тернопіль
08:40

Ланівці — Іванківці
08:00 11:30(Нд)

Ланівці — Борщівка
09:30 12:30 20:05

Ланівці — Вербовець
13:30(кр Сб)

Ланівці — Загірці
06:30 12:20 17:05(кр Сб)

Ланівці — Кременець
06:50 12:10(Нд) 15:20 17:10(Пт)

Ланівці — Кременець ч/з Вишнівець
08:30 17:25

Ланівці — Молотків
07:45 11:00(Нд)

Ланівці — Москалівка
06:10(Пн,Чт,Нд) 06:30 09:20 12:00(Нд) 13:00 17:00

Ланівці — Тернопіль
07:30 08:00 09:00 09:50 11:30 12:30 14:50 15:20

Ланівці — Тернопіль ч/з Вишнівець
07:00 12:00 16:00

Ланівці — Шушківці
06:40 12:30(Нд)

Москалівка — Тернопіль
06:30(Сб-Пн)

Теофіполь — Тернопіль
07:10 08:30

Тернопіль — Ізяслав
19:30(Пт,Нд)

Тернопіль — Білогір'я
18:20

Тернопіль — Дедеркали
10:50

Тернопіль — Красилів
16:10

Тернопіль — Кременець
13:40

Тернопіль — Москалівка
17:20(Пт-Нд)

Тернопіль — Теофіполь
13:50 19:00

Тернопіль — Шумськ
14:50 15:20 16:45 19:30(Пт,Нд)

Шумськ — Тернопіль
07:00 10:10 15:50(Пт,Нд)

Юськівці — Тернопіль
06:50 14:10

Інформація оновлена: 17.10.2013