Автовокзал Монастириська

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 58 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03555-21244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Монастириська — Хмельницький
06:00Київ — Калуш
06:05Монастириська — Тернопіль
06:35Монастириська — Івано-Франківськ
07:05Бережани — Чернівці
07:15Івано-Франківськ — Хмельницький
07:15Тернопіль — Івано-Франківськ
07:20Бучач — Львів
07:20Монастириська — Тернопіль
07:25Монастириська — Олеша
07:30Маркова — Тернопіль
07:40Монастириська — Тернопіль ч/з Заставці
07:45Чортків — Івано-Франківськ
07:55Монастириська — Гончарівка
08:05Борщів — Івано-Франківськ
08:05Монастириська — Тернопіль
08:15Монастириська — Дунаївці
08:17Тернопіль — Івано-Франківськ
08:35Монастириська — Львів
08:40Івано-Франківськ — Луцьк
09:00Івано-Франківськ — Тернопіль
09:10Монастириська — Тернопіль ч/з Козова
09:15Чортків — Трускавець
09:26Підгайці — Чортків
09:35Івано-Франківськ — Тернопіль
09:35Монастириська — Тернопіль
09:35Тернопіль — Івано-Франківськ
10:07Одеса — Калуш
10:15Збараж — Івано-Франківськ
10:15Івано-Франківськ — Тернопіль
10:35Чортків — Івано-Франківськ
10:40Львів — Чортків
11:00Підволочиськ — Рахів
11:00Яремче — Тернопіль
11:30Монастириська — Бобрівники
11:30Монастириська — Гончарівка
11:35Івано-Франківськ — Чортків
11:35Підволочиськ — Кути
11:45Чемерівці — Івано-Франківськ
12:00Дубно — Івано-Франківськ
12:00Монастириська — Олеша
12:00Монастириська — Яргорів
12:10Кам'янець-Подільський — Трускавець
12:10Яремче — Хмельницький
12:30Монастириська — Підлісне
12:30Монастириська — Сеньків
12:30Монастириська — Тростянці
12:30Яремче — Вінниця
12:36Чортків — Підгайці
12:50Підволочиськ — Івано-Франківськ
12:55Івано-Франківськ — Тернопіль
13:00Монастириська — Залісся
13:00Монастириська — Заставці
13:05Івано-Франківськ — Тернопіль
13:05Хмельницький — Яремче
13:15Бучач — Львів
13:15Івано-Франківськ — Хмельницький
13:20Монастириська — Горигляди
13:35Івано-Франківськ — Чортків
13:45Борщів — Івано-Франківськ
14:20Івано-Франківськ — Тернопіль
14:26Підгайці — Чортків
14:30Тернопіль — Івано-Франківськ
14:35Івано-Франківськ — Чортків
14:43Тернопіль — Івано-Франківськ
14:55Івано-Франківськ — Борщів
15:00Кути — Підволочиськ
15:30Чортків — Івано-Франківськ
15:40Івано-Франківськ — Збараж
15:55Тернопіль — Івано-Франківськ
15:55Трускавець — Кам'янець-Подільський
16:10Рахів — Підволочиськ
16:10Тернопіль — Маркова
16:25Івано-Франківськ — Чемерівці
16:25Монастириська — Тернопіль
16:30Чортків — Львів
16:35Івано-Франківськ — Дубно
16:45Вінниця — Яремче
16:50Монастириська — Тернопіль ч/з Заставці
17:15Тернопіль — Яремче
17:26Чортків — Підгайці
17:45Хмельницький — Івано-Франківськ
17:55Львів — Бучач
18:05Івано-Франківськ — Борщів (Пт,Нд)
18:05Луцьк — Івано-Франківськ
18:10Калуш — Одеса
18:35Тернопіль — Івано-Франківськ
18:50Івано-Франківськ — Бучач
19:00Чернівці — Бережани
19:25Івано-Франківськ — Київ
19:35Івано-Франківськ — Чортків
19:35Тернопіль — Івано-Франківськ
21:00Калуш — Київ
22:30Трускавець — Чортків

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Борщів
14:55 18:05(Пт,Нд)

Івано-Франківськ — Бучач
18:50

Івано-Франківськ — Дубно
16:35

Івано-Франківськ — Збараж
15:40

Івано-Франківськ — Київ
19:25

Івано-Франківськ — Луцьк
08:40

Івано-Франківськ — Тернопіль
09:00 09:35 10:15 12:55 13:05 14:20

Івано-Франківськ — Хмельницький
07:15 13:15

Івано-Франківськ — Чемерівці
16:25

Івано-Франківськ — Чортків
11:35 13:35 14:35 19:35

Бережани — Чернівці
07:05

Борщів — Івано-Франківськ
08:05 13:45

Бучач — Львів
07:20 13:15

Вінниця — Яремче
16:45

Дубно — Івано-Франківськ
12:00

Збараж — Івано-Франківськ
10:15

Калуш — Київ
21:00

Калуш — Одеса
18:10

Кам'янець-Подільський — Трускавець
12:10

Київ — Калуш
06:00

Кути — Підволочиськ
15:00

Луцьк — Івано-Франківськ
18:05

Львів — Бучач
17:55

Львів — Чортків
10:40

Маркова — Тернопіль
07:30

Монастириська — Івано-Франківськ
06:35

Монастириська — Бобрівники
11:30

Монастириська — Гончарівка
07:55 11:30

Монастириська — Горигляди
13:20

Монастириська — Дунаївці
08:15

Монастириська — Залісся
13:00

Монастириська — Заставці
13:00

Монастириська — Львів
08:35

Монастириська — Олеша
07:25 12:00

Монастириська — Підлісне
12:30

Монастириська — Сеньків
12:30

Монастириська — Тернопіль
06:05 07:20 08:05 09:35 16:25

Монастириська — Тернопіль ч/з Заставці
07:40 16:50

Монастириська — Тернопіль ч/з Козова
09:10

Монастириська — Тростянці
12:30

Монастириська — Хмельницький
05:40

Монастириська — Яргорів
12:00

Одеса — Калуш
10:07

Підволочиськ — Івано-Франківськ
12:50

Підволочиськ — Кути
11:35

Підволочиськ — Рахів
11:00

Підгайці — Чортків
09:26 14:26

Рахів — Підволочиськ
16:10

Тернопіль — Івано-Франківськ
07:15 08:17 09:35 14:30 14:43 15:55 18:35 19:35

Тернопіль — Маркова
16:10

Тернопіль — Яремче
17:15

Трускавець — Кам'янець-Подільський
15:55

Трускавець — Чортків
22:30

Хмельницький — Івано-Франківськ
17:45

Хмельницький — Яремче
13:05

Чемерівці — Івано-Франківськ
11:45

Чернівці — Бережани
19:00

Чортків — Івано-Франківськ
07:45 10:35 15:30

Чортків — Львів
16:30

Чортків — Підгайці
12:36 17:26

Чортків — Трускавець
09:15

Яремче — Вінниця
12:30

Яремче — Тернопіль
11:00

Яремче — Хмельницький
12:10

Інформація оновлена: 17.10.2013