Автовокзал Волочиськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Незалежності, 30 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03845-35606

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Волочиськ — Хмельницький
05:00Волочиськ — Шмирки
05:00Щецин (Пол) — Херсон
05:20Волочиськ — Чернівці
05:25Волочиськ — Вінниця
05:30Волочиськ — Шмирки
05:40Волочиськ — Гречана
05:40Волочиськ — Завалійки
05:40Волочиськ — Раціборівка
05:50Волочиськ — Богданівка
05:50Гданськ (Пол) — Херсон
05:50Волочиськ — Нова Гребля
05:55Волочиськ — Щаснівка
05:55Волочиськ — Петрівка
06:00Волочиськ — Підволочиськ
06:00Волочиськ — Червоний Кут
06:10Волочиськ — Копачівка
06:20Волочиськ — Нова Ушиця
06:25Волочиськ — Зайчики
06:30Волочиськ — Веселець
06:30Волочиськ — Курилівка
06:30Волочиськ — Ожигівці
06:35Волочиськ — Яхнівці
06:35Волочиськ — Лонки
06:40Волочиськ — Видава
06:40Волочиськ — Куровечка
06:40Одеса — Калуш
06:40Одеса — Калуш
06:40Волочиськ — Завалійки
06:45Волочиськ — Зелена
06:45Волочиськ — Лозова
06:45Волочиськ — Маначин
06:50Волочиськ — Шепетівка
06:50Волочиськ — Хмельницький
07:00Волочиськ — Мислова
07:00Волочиськ — Вочківці
07:10Волочиськ — Кам'янець-Подільський
07:15Волочиськ — Федірки
07:20Волочиськ — Підволочиськ
07:25Херсон — Варшава (Пол)
07:25Волочиськ — Теофіполь
07:25Волочиськ — Рябіївка
07:25Волочиськ — Хмельницький
07:35Волочиськ — Гайдайки
07:35Волочиськ — Львів
07:40Волочиськ — Вигода
07:50Волочиськ — Хмельницький
07:50Волочиськ — Підволочиськ
07:53Волочиськ — Кам'янець-Подільський
08:00Волочиськ — Сербинів
08:00Волочиськ — Підволочиськ
08:05Волочиськ — Бальківці
08:10Волочиськ — Хмельницький
08:15Хмельницький — Бидгощ (Пол)
08:20Волочиськ — Підволочиськ
08:20Збараж — Хмельницький
08:30Волочиськ — Поляни
08:35Волочиськ — Чернівці
08:35Хмельницький — Тернопіль
08:40Волочиськ — Нетішин
08:40Волочиськ — Підволочиськ
08:50Волочиськ — Хмельницький
09:00Хмельницький — Тернопіль
09:00Волочиськ — Зайчики
09:00Волочиськ — Підволочиськ
09:10Волочиськ — Кушнирівка
09:15Херсон — Щецин (Пол)
09:15Херсон — Щецин (Пол)
09:20Волочиськ — Підволочиськ
09:20Ковель — Запоріжжя
09:30Волочиськ — Щаснівка
09:35Хмельницький — Яремче
09:35Хмельницький — Яремче
09:40Волочиськ — Підволочиськ
09:45Волочиськ — Кам'янець-Подільський
09:45Волочиськ — Хмельницький
09:50Бучач — Хмельницький
09:55Хмельницький — Тернопіль
10:00Волочиськ — Підволочиськ
10:20Волочиськ — Підволочиськ
10:25Щецин (Пол) — Херсон
10:25Волочиськ — Хмельницький
10:30Херсон — Гданськ (Пол)
10:33Хмільник — Тернопіль
10:40Волочиськ — Підволочиськ
11:00Волочиськ — Хмельницький
11:00Волочиськ — Бальківці
11:00Старокостянтинів — Тернопіль
11:00Волочиськ — Підволочиськ
11:05Тернопіль — Вінниця
11:20Волочиськ — Підволочиськ
11:25Волочиськ — Вочківці
11:30Волочиськ — Хмельницький
11:33Хмільник — Львів
11:35Волочиськ — Лозова
11:35Летичів — Бидгощ (Пол)
11:40Волочиськ — Підволочиськ
11:40Волочиськ — Гайдайки
11:45Волочиськ — Зелена
11:50Львів — Хмільник
11:55Волочиськ — Тарноруда
12:00Волочиськ — Яхнівці
12:00Волочиськ — Підволочиськ
12:05Волочиськ — Хмельницький
12:20Волочиськ — Гречана
12:20Волочиськ — Підволочиськ
12:20Волочиськ — Раціборівка
12:25Волочиськ — Дзеленці
12:25Волочиськ — Завалійки
12:25Волочиськ — Видава
12:30Волочиськ — Хмельницький
12:30Волочиськ — Хмельницький
12:35Волочиськ — Петрівка
12:40Тернопіль — Хмельницький
12:40Волочиськ — Кам'янець-Подільський
12:40Волочиськ — Підволочиськ
12:55Хмельницький — Тернопіль
13:00Волочиськ — Мислова
13:00Волочиськ — Підволочиськ
13:10Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
13:10Волочиськ — Нова Гребля
13:10Волочиськ — Богданівка
13:10Волочиськ — Нова Гребля
13:10Волочиськ — Щаснівка
13:10Волочиськ — Нова Гребля
13:20Волочиськ — Підволочиськ
13:20Волочиськ — Хмельницький
13:25Вінниця — Тернопіль
13:25Хмельницький — Хуст
13:30Тернопіль — Хмельницький
13:30Волочиськ — Рябіївка
13:35Волочиськ — Вигода
13:40Волочиськ — Хмельницький
13:40Волочиськ — Підволочиськ
13:50Волочиськ — Зайчики
14:00Волочиськ — Шмирки
14:10Волочиськ — Підволочиськ
14:10Тернопіль — Хмельницький
14:25Волочиськ — Підволочиськ
14:30Волочиськ — Червоний Кут
14:35Волочиськ — Хмельницький
14:35Волочиськ — Федірки
14:40Волочиськ — Підволочиськ
14:45Хмельницький — Бучач
14:55Волочиськ — Шмирки
14:55Волочиськ — Копачівка Друга
15:00Волочиськ — Підволочиськ
15:05Летичів — Познань (Пол)
15:10Волочиськ — Нетішин
15:10Вінниця — Варшава (Пол)
15:15Тернопіль — Хмільник
15:20Волочиськ — Підволочиськ
15:35Волочиськ — Сербинів
15:39Яремче — Хмельницький
15:39Яремче — Хмельницький
15:40Волочиськ — Підволочиськ
15:40Хмельницький — Збараж
16:00Волочиськ — Підволочиськ
16:05Волочиськ — Поляни
16:05Волочиськ — Вочківці
16:10Волочиськ — Хмельницький
16:20Волочиськ — Підволочиськ
16:30Вінниця — Тернопіль
16:35Волочиськ — Завалійки
16:40Тернопіль — Старокостянтинів
16:40Волочиськ — Підволочиськ
16:45Волочиськ — Бальківці
17:00Волочиськ — Підволочиськ
17:00Волочиськ — Хмельницький
17:08Тернопіль — Вінниця
17:15Волочиськ — Лозова
17:20Волочиськ — Богданівка
17:20Волочиськ — Богданівка
17:25Волочиськ — Підволочиськ
17:30Волочиськ — Вигода
17:30Волочиськ — Петрівка
17:30Волочиськ — Щаснівка
17:30Волочиськ — Яхнівці
17:30Волочиськ — Ріпна
17:40Волочиськ — Федірки
17:40Волочиськ — Хмельницький
17:40Волочиськ — Підволочиськ
17:40Волочиськ — Видава
17:45Волочиськ — Зайчики
17:45Волочиськ — Рябіївка
17:50Волочиськ — Кам'янець-Подільський
18:00Волочиськ — Щаснівка
18:00Волочиськ — Підволочиськ
18:00Волочиськ — Мислова
18:05Хмельницький — Тернопіль
18:05Тернопіль — Хмельницький
18:20Волочиськ — Нова Гребля
18:20Волочиськ — Федірки
18:25Волочиськ — Зайчики
18:30Волочиськ — Яхнівці
18:35Волочиськ — Підволочиськ
19:30Волочиськ — Підволочиськ
20:15Київ — Щецин (Пол)

за маршрутами автобусів

Бучач — Хмельницький
09:50

Волочиськ — Бальківці
08:05 11:00 16:45

Волочиськ — Богданівка
05:50 13:10 17:20 17:20

Волочиськ — Веселець
06:30

Волочиськ — Вигода
07:40 13:35 17:30

Волочиськ — Видава
06:40 12:25 17:40

Волочиськ — Вочківці
07:00 11:25 16:05

Волочиськ — Вінниця
05:25

Волочиськ — Гайдайки
07:35 11:40

Волочиськ — Гречана
05:40 12:20

Волочиськ — Дзеленці
12:25

Волочиськ — Завалійки
05:40 06:40 12:25 16:35

Волочиськ — Зайчики
06:25 09:00 13:50 17:45 18:25

Волочиськ — Зелена
06:45 11:45

Волочиськ — Кам'янець-Подільський
07:10 07:53 09:45 12:40 17:50

Волочиськ — Копачівка
06:10

Волочиськ — Копачівка Друга
14:55

Волочиськ — Курилівка
06:30

Волочиськ — Куровечка
06:40

Волочиськ — Кушнирівка
09:10

Волочиськ — Лозова
06:45 11:35 17:15

Волочиськ — Лонки
06:35

Волочиськ — Львів
07:35

Волочиськ — Маначин
06:45

Волочиськ — Мислова
07:00 13:00 18:00

Волочиськ — Нетішин
08:40 15:10

Волочиськ — Нова Гребля
05:50 13:10 13:10 13:10 18:20

Волочиськ — Нова Ушиця
06:20

Волочиськ — Ожигівці
06:30

Волочиськ — Петрівка
05:55 12:35 17:30

Волочиськ — Поляни
08:30 16:05

Волочиськ — Підволочиськ
06:00 07:20 07:50 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:10 14:25 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:25 17:40 18:00 18:35 19:30

Волочиськ — Раціборівка
05:40 12:20

Волочиськ — Рябіївка
07:25 13:30 17:45

Волочиськ — Ріпна
17:30

Волочиськ — Сербинів
08:00 15:35

Волочиськ — Тарноруда
11:55

Волочиськ — Теофіполь
07:25

Волочиськ — Федірки
07:15 14:35 17:40 18:20

Волочиськ — Хмельницький
05:00 06:50 07:25 07:50 08:10 08:50 09:45 10:25 11:00 11:30 12:05 12:30 12:30 13:20 13:40 14:35 16:10 17:00 17:40

Волочиськ — Червоний Кут
06:00 14:30

Волочиськ — Чернівці
05:20 08:35

Волочиськ — Шепетівка
06:50

Волочиськ — Шмирки
05:00 05:30 14:00 14:55

Волочиськ — Щаснівка
05:55 09:30 13:10 17:30 18:00

Волочиськ — Яхнівці
06:35 12:00 17:30 18:30

Вінниця — Варшава (Пол)
15:10

Вінниця — Тернопіль
13:25 16:30

Гданськ (Пол) — Херсон
05:50

Збараж — Хмельницький
08:20

Київ — Щецин (Пол)
20:15

Ковель — Запоріжжя
09:20

Летичів — Бидгощ (Пол)
11:35

Летичів — Познань (Пол)
15:05

Львів — Хмільник
11:50

Одеса — Калуш
06:40 06:40

Старокостянтинів — Тернопіль
11:00

Тернопіль — Вінниця
11:05 17:08

Тернопіль — Старокостянтинів
16:40

Тернопіль — Хмельницький
12:40 13:30 14:10 18:05

Тернопіль — Хмільник
15:15

Херсон — Варшава (Пол)
07:25

Херсон — Гданськ (Пол)
10:30

Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
13:10

Херсон — Щецин (Пол)
09:15 09:15

Хмельницький — Бидгощ (Пол)
08:15

Хмельницький — Бучач
14:45

Хмельницький — Збараж
15:40

Хмельницький — Тернопіль
08:35 09:00 09:55 12:55 18:05

Хмельницький — Хуст
13:25

Хмельницький — Яремче
09:35 09:35

Хмільник — Львів
11:33

Хмільник — Тернопіль
10:33

Щецин (Пол) — Херсон
05:00 10:25

Яремче — Хмельницький
15:39 15:39

Інформація оновлена: 03.12.2019