Автовокзал Волочиськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Незалежності, 30 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03845-35606

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Волочиськ — Київ
05:00Волочиськ — Хмельницький
05:00Волочиськ — Шмирки
05:05Волочиськ — Новоленськ
05:10Волочиськ — Шибена
05:20Волочиськ — Чернівці
05:25Волочиськ — Вінниця
05:40Волочиськ — Зайчики
05:45Волочиськ — Завалійки
05:50Волочиськ — Гречана
05:50Волочиськ — Нова Гребля
05:50Волочиськ — Случ
05:55Волочиськ — Раціборівка
06:00Волочиськ — Червоний Кут
06:00Волочиськ — Підволочиськ
06:05Волочиськ — Щаснівка
06:10Волочиськ — Копачівка
06:10Волочиськ — Шмирки
06:10Волочиськ — Петрівка
06:15Волочиськ — Порохня
06:20Волочиськ — Нова Ушиця
06:30Волочиськ — Ожигівці
06:30Волочиськ — Курилівка
06:35Волочиськ — Лонки
06:35Волочиськ — Яхнівці
06:40Волочиськ — Видава
06:40Волочиськ — Завалійки
06:40Волочиськ — Куровечка
06:45Волочиськ — Лозова
06:45Волочиськ — Маначин
06:50Волочиськ — Шепетівка
06:50Волочиськ — Хмельницький
06:55Волочиськ — Зелена
07:00Волочиськ — Павликівці
07:00Волочиськ — Мислова
07:10Волочиськ — Кам'янець-Подільський
07:15Волочиськ — Рябіївка
07:15Волочиськ — Федірки
07:20Волочиськ — Підволочиськ
07:25Волочиськ — Хмельницький
07:25Волочиськ — Теофіполь
07:30Волочиськ — Вочківці
07:35Волочиськ — Гайдайки
07:35Волочиськ — Львів
07:50Волочиськ — Підволочиськ
07:50Волочиськ — Хмельницький
07:53Волочиськ — Кам'янець-Подільський
08:00Волочиськ — Підволочиськ
08:00Волочиськ — Веселець
08:00Волочиськ — Сербинів
08:05Волочиськ — Бальківці
08:10Волочиськ — Хмельницький
08:20Збараж — Хмельницький
08:20Волочиськ — Підволочиськ
08:35Волочиськ — Чернівці
08:35Хмельницький — Тернопіль
08:40Волочиськ — Нетішин
08:40Волочиськ — Підволочиськ
08:50Волочиськ — Хмельницький
08:55Волочиськ — Вигода
09:00Волочиськ — Підволочиськ
09:10Волочиськ — Кушнирівка
09:15Волочиськ — Нова Ушиця
09:20Волочиськ — Підволочиськ
09:20Волочиськ — Тарноруда
09:30Хмельницький — Яремче
09:30Хмельницький — Яремче
09:40Волочиськ — Підволочиськ
09:45Хмельницький — Тернопіль
09:45Волочиськ — Кам'янець-Подільський
09:45Волочиськ — Хмельницький
09:50Бучач — Хмельницький
10:00Волочиськ — Підволочиськ
10:20Волочиськ — Підволочиськ
10:25Волочиськ — Хмельницький
10:33Хмільник — Тернопіль
10:40Волочиськ — Підволочиськ
11:00Волочиськ — Хмельницький
11:00Волочиськ — Підволочиськ
11:05Тернопіль — Вінниця
11:20Волочиськ — Підволочиськ
11:25Волочиськ — Вочківці
11:30Волочиськ — Хмельницький
11:33Хмільник — Львів
11:33Хмільник — Львів
11:40Волочиськ — Підволочиськ
11:40Волочиськ — Гайдайки
11:45Волочиськ — Зелена
11:50Львів — Хмільник
11:50Львів — Хмільник
11:55Волочиськ — Лозова
12:00Волочиськ — Підволочиськ
12:00Волочиськ — Яхнівці
12:05Волочиськ — Хмельницький
12:10Волочиськ — Видава
12:20Волочиськ — Підволочиськ
12:20Волочиськ — Павликівці
12:20Волочиськ — Раціборівка
12:20Волочиськ — Гречана
12:25Волочиськ — Ожигівці
12:30Волочиськ — Хмельницький
12:30Волочиськ — Бальківці
12:30Волочиськ — Хмельницький
12:35Волочиськ — Петрівка
12:40Волочиськ — Підволочиськ
12:45Волочиськ — Завалійки
12:45Тернопіль — Хмельницький
12:55Хмельницький — Тернопіль
13:00Волочиськ — Мислова
13:00Волочиськ — Щаснівка
13:00Волочиськ — Підволочиськ
13:10Волочиськ — Нова Гребля
13:10Волочиськ — Случ
13:10Волочиськ — Нова Гребля
13:10Волочиськ — Нова Гребля
13:20Волочиськ — Рябіївка
13:20Волочиськ — Підволочиськ
13:20Волочиськ — Хмельницький
13:25Вінниця — Тернопіль
13:30Волочиськ — Зайчики
13:30Волочиськ — Кам'янець-Подільський
13:35Волочиськ — Вигода
13:40Волочиськ — Хмельницький
13:40Волочиськ — Підволочиськ
14:00Волочиськ — Шмирки
14:00Волочиськ — Новоленськ
14:05Тернопіль — Хмельницький
14:10Волочиськ — Підволочиськ
14:20Волочиськ — Червоний Кут
14:25Волочиськ — Підволочиськ
14:30Волочиськ — Шибена
14:35Волочиськ — Федірки
14:35Волочиськ — Хмельницький
14:40Волочиськ — Підволочиськ
14:45Хмельницький — Бучач
14:55Волочиськ — Шмирки
14:55Волочиськ — Копачівка
15:00Волочиськ — Підволочиськ
15:10Волочиськ — Нетішин
15:15Тернопіль — Хмільник
15:20Волочиськ — Підволочиськ
15:35Волочиськ — Сербинів
15:40Хмельницький — Збараж
15:40Яремче — Хмельницький
15:40Яремче — Хмельницький
15:40Волочиськ — Підволочиськ
16:00Волочиськ — Підволочиськ
16:05Волочиськ — Вочківці
16:10Волочиськ — Хмельницький
16:20Волочиськ — Підволочиськ
16:30Волочиськ — Ожигівці
16:30Вінниця — Тернопіль
16:40Волочиськ — Підволочиськ
16:40Волочиськ — Завалійки
16:45Волочиськ — Бальківці
17:00Волочиськ — Хмельницький
17:00Волочиськ — Підволочиськ
17:08Тернопіль — Вінниця
17:15Волочиськ — Лозова
17:20Волочиськ — Богданівка
17:20Волочиськ — Богданівка
17:25Волочиськ — Підволочиськ
17:30Волочиськ — Петрівка
17:30Волочиськ — Вигода
17:30Волочиськ — Ріпна
17:30Волочиськ — Яхнівці
17:30Волочиськ — Гречана
17:35Волочиськ — Щаснівка
17:35Волочиськ — Федірки
17:40Волочиськ — Видава
17:40Волочиськ — Хмельницький
17:40Волочиськ — Підволочиськ
17:45Волочиськ — Зайчики
17:45Волочиськ — Рябіївка
17:50Волочиськ — Кам'янець-Подільський
18:00Волочиськ — Підволочиськ
18:00Волочиськ — Мислова
18:00Волочиськ — Шибена
18:05Хмельницький — Тернопіль
18:05Тернопіль — Хмельницький
18:10Волочиськ — Червоний Кут
18:20Волочиськ — Нова Гребля
18:20Волочиськ — Гречана
18:25Волочиськ — Зайчики
18:30Волочиськ — Яхнівці
18:35Волочиськ — Підволочиськ
19:30Волочиськ — Підволочиськ

за маршрутами автобусів

Бучач — Хмельницький
09:50

Волочиськ — Бальківці
08:05 12:30 16:45

Волочиськ — Богданівка
17:20 17:20

Волочиськ — Веселець
08:00

Волочиськ — Вигода
08:55 13:35 17:30

Волочиськ — Видава
06:40 12:10 17:40

Волочиськ — Вочківці
07:30 11:25 16:05

Волочиськ — Вінниця
05:25

Волочиськ — Гайдайки
07:35 11:40

Волочиськ — Гречана
05:50 12:20 17:30 18:20

Волочиськ — Завалійки
05:45 06:40 12:45 16:40

Волочиськ — Зайчики
05:40 13:30 17:45 18:25

Волочиськ — Зелена
06:55 11:45

Волочиськ — Кам'янець-Подільський
07:10 07:53 09:45 13:30 17:50

Волочиськ — Київ
04:50

Волочиськ — Копачівка
06:10 14:55

Волочиськ — Курилівка
06:30

Волочиськ — Куровечка
06:40

Волочиськ — Кушнирівка
09:10

Волочиськ — Лозова
06:45 11:55 17:15

Волочиськ — Лонки
06:35

Волочиськ — Львів
07:35

Волочиськ — Маначин
06:45

Волочиськ — Мислова
07:00 13:00 18:00

Волочиськ — Нетішин
08:40 15:10

Волочиськ — Нова Гребля
05:50 13:10 13:10 13:10 18:20

Волочиськ — Нова Ушиця
06:20 09:15

Волочиськ — Новоленськ
05:05 14:00

Волочиськ — Ожигівці
06:30 12:25 16:30

Волочиськ — Павликівці
07:00 12:20

Волочиськ — Петрівка
06:10 12:35 17:30

Волочиськ — Порохня
06:15

Волочиськ — Підволочиськ
06:00 07:20 07:50 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:10 14:25 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:25 17:40 18:00 18:35 19:30

Волочиськ — Раціборівка
05:55 12:20

Волочиськ — Рябіївка
07:15 13:20 17:45

Волочиськ — Ріпна
17:30

Волочиськ — Сербинів
08:00 15:35

Волочиськ — Случ
05:50 13:10

Волочиськ — Тарноруда
09:20

Волочиськ — Теофіполь
07:25

Волочиськ — Федірки
07:15 14:35 17:35

Волочиськ — Хмельницький
05:00 06:50 07:25 07:50 08:10 08:50 09:45 10:25 11:00 11:30 12:05 12:30 12:30 13:20 13:40 14:35 16:10 17:00 17:40

Волочиськ — Червоний Кут
06:00 14:20 18:10

Волочиськ — Чернівці
05:20 08:35

Волочиськ — Шепетівка
06:50

Волочиськ — Шибена
05:10 14:30 18:00

Волочиськ — Шмирки
05:00 06:10 14:00 14:55

Волочиськ — Щаснівка
06:05 13:00 17:35

Волочиськ — Яхнівці
06:35 12:00 17:30 18:30

Вінниця — Тернопіль
13:25 16:30

Збараж — Хмельницький
08:20

Львів — Хмільник
11:50 11:50

Тернопіль — Вінниця
11:05 17:08

Тернопіль — Хмельницький
12:45 14:05 18:05

Тернопіль — Хмільник
15:15

Хмельницький — Бучач
14:45

Хмельницький — Збараж
15:40

Хмельницький — Тернопіль
08:35 09:45 12:55 18:05

Хмельницький — Яремче
09:30 09:30

Хмільник — Львів
11:33 11:33

Хмільник — Тернопіль
10:33

Яремче — Хмельницький
15:40 15:40

Інформація оновлена: 25.09.2013