Автовокзал Підгайці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Мазепи, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03542-21244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Підгайці — Львів ч/з Завалів
06:15Підгайці — Тернопіль ч/з Купчинці
06:15Підгайці — Бережани ч/з Завалів
06:15Бережани — Чернівці ч/з Чортків
06:40Підгайці — Голгоча
06:50Підгайці — Івано-Франківськ ч/з Галич
07:00Підгайці — Юстинівка
07:00Бережани — Теребовля ч/з Тернопіль
07:20Підгайці — Носів
07:20Підгайці — Мирне
07:20Підгайці — Львів ч/з Нараїв
07:40Підгайці — Тернопіль ч/з Теребовля
07:40Підгайці — Тернопіль ч/з Козова
08:00Бучач — Львів ч/з Нараїв
08:30Тернопіль — Калуш ч/з Івано-Франківськ
08:40Підгайці — Тернопіль ч/з Струсів
09:10Підгайці — Івано-Франківськ ч/з Галич
09:50Калуш — Тернопіль ч/з Струсів
09:55Львів — Чортків ч/з Бучач
11:30Підгайці — Голгоча
12:30Підгайці — Тернопіль ч/з Купчинці
12:35Підгайці — Голгоча (Чт)
13:20Підгайці — Тернопіль ч/з Козова
13:20Підгайці — Мирне (Чт)
13:25Підгайці — Носів (Чт)
14:00Підгайці — Івано-Франківськ ч/з Галич
14:20Підгайці — Тернопіль ч/з Струсів
14:50Підгайці — Боків (Вт,Чт)
15:40Підгайці — Тернопіль ч/з Теребовля
16:00Івано-Франківськ — Бережани
16:30Теребовля — Бережани ч/з Завалів
17:00Львів — Бучач
17:05Чортків — Львів ч/з Нараїв
17:20Підгайці — Голгоча
17:40Калуш — Тернопіль ч/з Дружба
19:00Чернівці — Бережани
20:00Підгайці — Тернопіль ч/з Теребовля (Пт)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Бережани
16:00

Бережани — Теребовля ч/з Тернопіль
07:00

Бережани — Чернівці ч/з Чортків
06:15

Бучач — Львів ч/з Нараїв
08:00

Калуш — Тернопіль ч/з Дружба
17:40

Калуш — Тернопіль ч/з Струсів
09:50

Львів — Бучач
17:00

Львів — Чортків ч/з Бучач
09:55

Підгайці — Івано-Франківськ ч/з Галич
06:50 09:10 14:00

Підгайці — Бережани ч/з Завалів
06:15

Підгайці — Боків
14:50(Вт,Чт)

Підгайці — Голгоча
06:40 11:30 12:35(Чт) 17:20

Підгайці — Львів ч/з Завалів
06:00

Підгайці — Львів ч/з Нараїв
07:20

Підгайці — Мирне
07:20 13:20(Чт)

Підгайці — Носів
07:20 13:25(Чт)

Підгайці — Тернопіль ч/з Козова
07:40 13:20

Підгайці — Тернопіль ч/з Купчинці
06:15 12:30

Підгайці — Тернопіль ч/з Струсів
08:40 14:20

Підгайці — Тернопіль ч/з Теребовля
07:40 15:40 20:00(Пт)

Підгайці — Юстинівка
07:00

Теребовля — Бережани ч/з Завалів
16:30

Тернопіль — Калуш ч/з Івано-Франківськ
08:30

Чернівці — Бережани
19:00

Чортків — Львів ч/з Нараїв
17:05

Інформація оновлена: 17.10.2013