Автовокзал Підгайці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Мазепи, 1 (приховати карту)

Телефон довідки: 03542-22244

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:20Підгайці — Тернопіль ч/з Купчинці
06:25Бережани — Чернівці ч/з Чортків
06:30Підгайці — Юстинівка (кр Сб-Нд)
06:40Тернопіль — Монастириська ч/з Голгоча
07:20Підгайці — Тернопіль ч/з Купчинці
07:30Підгайці — Поплави (Чт)
07:45Підгайці — Львів
07:50Підгайці — Тернопіль ч/з Козова
08:05Бучач — Львів
08:10Підгайці — Тернопіль ч/з Теребовля
08:25Бучач — Тернопіль ч/з Козова
08:40Підгайці — Тернопіль ч/з Бережани
08:50Підгайці — Тернопіль ч/з Купчинці
09:00Монастириська — Тернопіль ч/з Козова
09:10Тернопіль — Калуш ч/з Івано-Франківськ
10:00Підгайці — Івано-Франківськ ч/з Галич
10:00Підгайці — Вербів
10:05Львів — Чортків
11:05Підгайці — Тернопіль ч/з Козова
12:20Підгайці — Поплави (Чт)
12:45Підгайці — Тернопіль ч/з Купчинці
13:00Підгайці — Юстинівка (Чт)
13:50Підгайці — Тернопіль ч/з Козова
14:00Бучач — Львів
14:10Підгайці — Івано-Франківськ ч/з Галич
14:40Підгайці — Тернопіль ч/з Бережани
14:40Підгайці — Тернопіль ч/з Купчинці
15:00Тернопіль — Калуш ч/з Івано-Франківськ
15:30Тернопіль — Бучач
16:00Тернопіль — Монастириська ч/з Голгоча
16:30Підгайці — Тернопіль ч/з Теребовля
16:40Підгайці — Вербів
17:00Львів — Бучач
17:10Чортків — Львів
17:10Калуш — Тернопіль ч/з Дружба
17:10Підгайці — Божиків (кр Сб-Нд)
17:45Підгайці — Тернопіль ч/з Козова
18:00Монастириська — Тернопіль ч/з Козова
18:25Підгайці — Тернопіль ч/з Купчинці
18:30Бережани — Чернівці
19:10Тернопіль — Івано-Франківськ
21:10Львів — Бучач

за маршрутами автобусів

Бережани — Чернівці
18:30

Бережани — Чернівці ч/з Чортків
06:25

Бучач — Львів
08:05 14:00

Бучач — Тернопіль ч/з Козова
08:25

Калуш — Тернопіль ч/з Дружба
17:10

Львів — Бучач
17:00 21:10

Львів — Чортків
10:05

Монастириська — Тернопіль ч/з Козова
09:00 18:00

Підгайці — Івано-Франківськ ч/з Галич
10:00 14:10

Підгайці — Божиків
17:10(кр Сб-Нд)

Підгайці — Вербів
10:00 16:40

Підгайці — Львів
07:45

Підгайці — Поплави
07:30(Чт) 12:20(Чт)

Підгайці — Тернопіль ч/з Бережани
08:40 14:40

Підгайці — Тернопіль ч/з Козова
07:50 11:05 13:50 17:45

Підгайці — Тернопіль ч/з Купчинці
06:20 07:20 08:50 12:45 14:40 18:25

Підгайці — Тернопіль ч/з Теребовля
08:10 16:30

Підгайці — Юстинівка
06:30(кр Сб-Нд) 13:00(Чт)

Тернопіль — Івано-Франківськ
19:10

Тернопіль — Бучач
15:30

Тернопіль — Калуш ч/з Івано-Франківськ
09:10 15:00

Тернопіль — Монастириська ч/з Голгоча
06:40 16:00

Чортків — Львів
17:10

Інформація оновлена: 06.08.2020