Автовокзал Червоноград

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Сокальська, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03249-24460

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Червоноград — Томашів (Пол)
05:40Сокаль — Львів
05:40Червоноград — Себечів
05:45Червоноград — Розжалів
05:50Червоноград — Броди
05:50Червоноград — Карів
05:55Сокаль — Львів
06:00Червоноград — Луцьк (кр Сб-Нд)
06:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
06:05Сокаль — Львів
06:15Сокаль — Львів
06:25Червоноград — Львів
06:30Червоноград — Ванів (кр Нд)
06:30Червоноград — Гута
06:30Червоноград — Зубків
06:30Червоноград — Нововолинськ
06:30Червоноград — Яструбичі
06:35Червоноград — Київ (Пн,Ср,Пт,Нд)
06:35Червоноград — Цеблів (кр Нд)
06:41Сокаль — Львів
06:45Червоноград — Борятин (кр Нд)
06:45Червоноград — Волсвин
06:45Червоноград — Томашів (Пол)
06:45Червоноград — Яструбичі
06:49Сокаль — Львів
06:50Нововолинськ — Львів
06:50Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
06:50Червоноград — Рава-Руська
06:50Червоноград — Радехів
06:50Червоноград — Розжалів
06:57Сокаль — Львів
07:00Червоноград — Кам'янка-Бузька
07:00Сокаль — Львів
07:00Червоноград — Тернопіль
07:05Сокаль — Львів
07:10Ковель — Трускавець
07:13Червоноград — Львів
07:15Червоноград — Діброва
07:20Червоноград — Себечів
07:21Сокаль — Львів
07:25Червоноград — Карів
07:29Сокаль — Львів
07:30Сокаль — Калуш
07:30Сокаль — Рівне
07:30Червоноград — Яструбичі
07:35Нововолинськ — Львів
07:35Львів — Сокаль
07:37Сокаль — Львів
07:40Червоноград — Борятин
07:40Червоноград — Ванів
07:40Червоноград — Гряда
07:40Червоноград — Низи
07:40Червоноград — Острів
07:40Червоноград — Розжалів
07:40Львів — Сокаль
07:45Червоноград — Волсвин
07:45Червоноград — Гута
07:45Сокаль — Івано-Франківськ
07:45Сокаль — Львів
07:53Сокаль — Львів
07:55Червоноград — Радехів
08:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
08:00Червоноград — Хлівчани ч/з Тяглів
08:01Сокаль — Львів
08:09Сокаль — Львів
08:10Сокаль — Кременець
08:15Червоноград — Томашів (Пол)
08:17Сокаль — Львів
08:20Червоноград — Старгород
08:25Ковель — Львів
08:25Сокаль — Львів
08:25Червоноград — Новоселище
08:25Львів — Сокаль
08:30Червоноград — Берестя (Біл)
08:30Червоноград — Зубків
08:33Сокаль — Львів
08:35Львів — База відпочинку "Медік"
08:35Червоноград — Цеблів
08:40Львів — Сокаль
08:41Сокаль — Львів
08:45Червоноград — Волсвин
08:45Львів — Сокаль
08:49Сокаль — Львів
08:50Червоноград — Яструбичі
08:57Сокаль — Львів
09:00Червоноград — Борятин
09:00Ковель — Львів
09:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
09:05Червоноград — Львів
09:10Червоноград — Володимир-Волинський
09:10Червоноград — Острів
09:13Сокаль — Львів
09:15Володимир-Волинський — Львів
09:15Камінь-Каширський — Львів
09:15Львів — Сокаль
09:20Червоноград — Себечів
09:20Львів — Сокаль
09:20Червоноград — Яструбичі
09:21Сокаль — Львів
09:29Сокаль — Львів
09:30Червоноград — Карів
09:30Червоноград — Радехів
09:30Червоноград — Розжалів
09:35Сокаль — Івано-Франківськ
09:35Львів — Ковель
09:37Сокаль — Львів
09:40Червоноград — Ванів
09:40Червоноград — Луцьк
09:40Червоноград — Острів
09:40Львів — Сокаль
09:45Сокаль — Львів
09:45Червоноград — Низи
09:45Львів — Ратне
09:45Львів — Сокаль
10:00Червоноград — Зубків
10:00Львів — Ковель
10:00Ковель — Львів
10:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
10:00Червоноград — Рава-Руська
10:00Львів — Сокаль
10:00Червоноград — Щуровичі
10:00Червоноград — Яструбичі
10:01Сокаль — Львів
10:05Львів — Сокаль
10:09Червоноград — Львів
10:17Сокаль — Львів
10:20Львів — Берестя (Біл)
10:20Луцьк — Львів
10:23Львів — Сокаль
10:25Львів — Сокаль
10:27Сокаль — Львів
10:30Червоноград — Борятин (кр Нд)
10:30Червоноград — Гута
10:30Червоноград — Кам'янка-Бузька
10:30Червоноград — Хлівчани ч/з Тяглів
10:33Сокаль — Львів
10:40Червоноград — Броди
10:40Червоноград — Острів
10:41Сокаль — Львів
10:45Червоноград — Волсвин
10:45Львів — Луцьк ч/з Іваничі
10:45Червоноград — Розжалів (Нд)
10:45Львів — Сокаль
10:47Львів — Сокаль
10:49Сокаль — Львів
10:50Червоноград — Карів
10:50Ковель — Львів
10:55Львів — Сокаль
10:57Сокаль — Львів
11:00Червоноград — Жешув (Пол) (Пн,Ср,Пт,Нд)
11:00Червоноград — Луцьк ч/з Горохів
11:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
11:00Червоноград — Яструбичі
11:04Львів — Сокаль
11:05Червоноград — Діброва
11:05Сокаль — Львів
11:10Червоноград — Острів
11:11Львів — Сокаль
11:13Сокаль — Львів
11:15Рівне — Сокаль
11:19Львів — Сокаль
11:20Червоноград — Ванів
11:20Червоноград — Новояворівськ
11:20Львів — Устилуг
11:21Сокаль — Львів
11:21Львів — Сокаль
11:29Сокаль — Львів
11:37Сокаль — Львів
11:39Львів — Сокаль
11:40Червоноград — Цеблів
11:45Сокаль — Львів
11:45Львів — Сокаль
11:50Львів — Луцьк ч/з Горохів
11:50Червоноград — Нововолинськ
11:50Червоноград — Старгород
11:53Львів — Сокаль
12:00Львів — Ковель
12:00Володимир-Волинський — Львів
12:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
12:00Червоноград — Рава-Руська
12:01Червоноград — Львів
12:09Сокаль — Львів
12:10Червоноград — Броди
12:10Червоноград — Острів
12:10Червоноград — Себечів
12:11Львів — Сокаль
12:15Дубечне — Львів
12:17Сокаль — Львів
12:25Сокаль — Львів
12:27Львів — Сокаль
12:30Червоноград — Борятин
12:30Червоноград — Зубків
12:30Червоноград — Розжалів
12:30Львів — Світязь "Шацькі озера"
12:30Червоноград — Хлівчани ч/з Тяглів
12:30Червоноград — Яструбичі
12:33Сокаль — Львів
12:35Червоноград — Кам'янка-Бузька
12:35Львів — Нововолинськ
12:40Червоноград — Карів
12:40Червоноград — Острів
12:41Сокаль — Львів
12:41Львів — Сокаль
12:45Червоноград — Волсвин
12:49Червоноград — Львів
12:57Сокаль — Львів
12:59Львів — Сокаль
13:00Червоноград — Гута
13:00Трускавець — Ковель
13:00Червоноград — Низи
13:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
13:05Нововолинськ — Львів
13:05Сокаль — Львів
13:05Червоноград — Радехів
13:05Червоноград — Щуровичі
13:10Червоноград — Діброва
13:10Червоноград — Острів
13:13Сокаль — Львів
13:13Львів — Сокаль
13:15Львів — Сокаль
13:20Червоноград — Ванів
13:21Сокаль — Львів
13:29Сокаль — Львів
13:37Сокаль — Львів
13:40Червоноград — Острів
13:40Львів — Санаторій "Лісова Пісня"
13:45Сокаль — Львів
13:45Червоноград — Цеблів
13:47Львів — Сокаль
13:50Львів — Володимир-Волинський
13:53Сокаль — Львів
13:55Львів — Сокаль
13:55Червоноград — Тернопіль
14:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
14:00Івано-Франківськ — Шацьк
14:00Червоноград — Яструбичі
14:01Сокаль — Львів
14:03Львів — Сокаль
14:09Сокаль — Львів
14:10Червоноград — Борятин
14:10Львів — Нововолинськ
14:11Львів — Сокаль
14:17Сокаль — Львів
14:25Червоноград — Львів
14:27Львів — Сокаль
14:30Червоноград — Луцьк ч/з Володимир-Волинський
14:30Червоноград — Розжалів
14:30Червоноград — Хлівчани ч/з Тяглів
14:30Червоноград — Яструбичі
14:33Сокаль — Львів
14:40Червоноград — Острів
14:40Сокаль — Рівне
14:41Сокаль — Львів
14:45Червоноград — Волсвин
14:45Львів — Ковель
14:45Червоноград — Низи
14:49Сокаль — Львів
14:50Львів — Луцьк ч/з Іваничі
14:50Червоноград — Себечів
14:51Львів — Сокаль
14:57Сокаль — Львів
14:59Львів — Сокаль
15:00Червоноград — Кам'янка-Бузька
15:00Червоноград — Карів
15:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
15:05Львів — Ковель
15:05Сокаль — Львів
15:07Львів — Сокаль
15:10Берестя (Біл) — Львів
15:10Червоноград — Острів
15:12Львів — Сокаль
15:13Львів — Сокаль
15:15Червоноград — Зубків
15:15Червоноград — Львів
15:20Червоноград — Борятин
15:25Ратне — Львів
15:29Сокаль — Львів
15:30Червоноград — Броди
15:30Червоноград — Ванів
15:30Червоноград — Володимир-Волинський
15:30Червоноград — Гута
15:30Червоноград — Рава-Руська
15:30Червоноград — Радехів
15:30Червоноград — Яструбичі
15:31Львів — Сокаль
15:37Сокаль — Львів
15:40Червоноград — Острів
15:45Червоноград — Волсвин
15:45Сокаль — Львів
15:45Львів — Сокаль
15:47Львів — Сокаль
15:53Червоноград — Львів
15:55Сокаль — Кременець
15:55Червоноград — Радехів
16:00Червоноград — Нововолинськ
16:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
16:00Червоноград — Яструбичі
16:01Сокаль — Львів
16:01Львів — Сокаль
16:03Львів — Сокаль
16:09Сокаль — Львів
16:10Червоноград — Карів
16:10Львів — Камінь-Каширський
16:10Червоноград — Острів
16:10Червоноград — Хлівчани
16:15Львів — Луцьк ч/з Горохів
16:17Сокаль — Львів
16:19Львів — Сокаль
16:20Червоноград — Розжалів
16:25Сокаль — Львів
16:27Львів — Сокаль
16:30Львів — Ковель
16:30Львів — Сокаль
16:30Червоноград — Томашів (Пол)
16:33Львів — Сокаль
16:35Ковель — Львів
16:35Львів — Сокаль
16:37Сокаль — Львів
16:40Червоноград — Острів
16:45Червоноград — Броди
16:45Червоноград — Волсвин
16:45Червоноград — Кам'янка-Бузька
16:45Червоноград — Низи
16:50Сокаль — Львів
16:57Сокаль — Львів
16:59Львів — Сокаль
17:00Червоноград — Діброва
17:00Червоноград — Зубків
17:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
17:00Червоноград — Яструбичі
17:05Сокаль — Львів
17:07Львів — Сокаль
17:10Червоноград — Борятин (кр Нд)
17:10Червоноград — Ванів
17:10Червоноград — Острів
17:13Червоноград — Львів
17:15Львів — Сокаль
17:15Львів — Устилуг
17:19Львів — Сокаль
17:20Червоноград — Розжалів
17:20Червоноград — Старгород
17:20Червоноград — Цеблів
17:21Сокаль — Львів
17:25Луцьк — Львів
17:25Нововолинськ — Львів
17:30Червоноград — Яструбичі
17:31Львів — Сокаль
17:34Сокаль — Львів
17:35Червоноград — Луцьк ч/з Горохів
17:37Львів — Сокаль
17:40Львів — Нововолинськ
17:40Червоноград — Острів
17:45Сокаль — Львів
17:45Львів — Сокаль
17:50Червоноград — Броди
17:50Червоноград — Діброва
17:50Червоноград — Себечів
17:50Кременець — Сокаль
17:53Сокаль — Львів
17:55Львів — Дубечне
18:00Шацьк — Івано-Франківськ
18:00Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
18:06Сокаль — Львів
18:08Львів — Сокаль
18:10Червоноград — Борятин
18:10Червоноград — Острів
18:12Сокаль — Львів
18:20Червоноград — Гута
18:20Червоноград — Розжалів
18:20Львів — Санаторій "Лісова Пісня" (кр Нд)
18:20Червоноград — Хлівчани ч/з Тяглів
18:25Ковель — Львів
18:25Сокаль — Львів
18:25Львів — Сокаль
18:26Львів — Сокаль
18:30Червоноград — Зубків
18:30Червоноград — Луцьк
18:30Червоноград — Низи
18:30Червоноград — Радехів
18:30Червоноград — Яструбичі
18:35Львів — Володимир-Волинський
18:37Червоноград — Львів
18:40Червоноград — Острів
18:45Червоноград — Волсвин
18:49Сокаль — Львів
18:49Львів — Сокаль
18:50Червоноград — Броди
19:00Червоноград — Ванів (кр Нд)
19:00Червоноград — Карів
19:00Червоноград — Яструбичі
19:01Сокаль — Львів
19:02Львів — Сокаль
19:05Трускавець — Ковель
19:13Червоноград — Львів
19:15Устилуг — Львів
19:17Львів — Сокаль
19:20Червоноград — Щуровичі
19:23Львів — Сокаль
19:30Ковель — Львів
19:30Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
19:30Червоноград — Себечів
19:30Рівне — Сокаль
19:30Червоноград — Цеблів
19:40Сокаль — Львів (Нд)
19:45Червоноград — Діброва
19:52Львів — Сокаль
19:53Львів — Сокаль
20:00Червоноград — Борятин (кр Нд)
20:00Львів — Ковель
20:00Сокаль — Львів
20:00Червоноград — Радехів
20:00Івано-Франківськ — Сокаль
20:00Червоноград — Яструбичі
20:10Ковель — Трускавець
20:17Львів — Сокаль
20:19Львів — Сокаль
20:30Червоноград — Хлівчани
20:40Червоноград — Острів
20:45Львів — Нововолинськ
20:50Калуш — Сокаль
20:50Львів — Сокаль
21:05Львів — Сокаль
21:15Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
21:15Львів — Сокаль
21:22Львів — Сокаль
21:25Сокаль — Львів
21:25Львів — Сокаль
21:50Львів — Сокаль
22:05Львів — Сокаль
22:50Івано-Франківськ — Сокаль
22:50Львів — Сокаль
23:05Львів — Сокаль (Нд)
23:35Львів — Сокаль

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Сокаль
20:00 22:50

Івано-Франківськ — Шацьк
14:00

Берестя (Біл) — Львів
15:10

Володимир-Волинський — Львів
09:15 12:00

Дубечне — Львів
12:15

Калуш — Сокаль
20:50

Камінь-Каширський — Львів
09:15

Ковель — Львів
08:25 09:00 10:00 10:50 16:35 18:25 19:30

Ковель — Трускавець
07:10 20:10

Кременець — Сокаль
17:50

Луцьк — Львів
10:20 17:25

Львів — База відпочинку "Медік"
08:35

Львів — Берестя (Біл)
10:20

Львів — Володимир-Волинський
13:50 18:35

Львів — Дубечне
17:55

Львів — Камінь-Каширський
16:10

Львів — Ковель
09:35 10:00 12:00 14:45 15:05 16:30 20:00

Львів — Луцьк ч/з Іваничі
10:45 14:50

Львів — Луцьк ч/з Горохів
11:50 16:15

Львів — Нововолинськ
12:35 14:10 17:40 20:45

Львів — Ратне
09:45

Львів — Санаторій "Лісова Пісня"
13:40 18:20(кр Нд)

Львів — Світязь "Шацькі озера"
12:30

Львів — Сокаль
07:35 07:40 08:25 08:40 08:45 09:15 09:20 09:40 09:45 10:00 10:05 10:23 10:25 10:45 10:47 10:55 11:04 11:11 11:19 11:21 11:39 11:45 11:53 12:11 12:27 12:41 12:59 13:13 13:15 13:47 13:55 14:03 14:11 14:27 14:51 14:59 15:07 15:12 15:13 15:31 15:45 15:47 16:01 16:03 16:19 16:27 16:30 16:33 16:35 16:59 17:07 17:15 17:19 17:31 17:37 17:45 18:08 18:25 18:26 18:49 19:02 19:17 19:23 19:52 19:53 20:17 20:19 20:50 21:05 21:15 21:22 21:25 21:50 22:05 22:50 23:05(Нд) 23:35

Львів — Устилуг
11:20 17:15

Нововолинськ — Львів
06:50 07:35 13:05 17:25

Ратне — Львів
15:25

Рівне — Сокаль
11:15 19:30

Сокаль — Івано-Франківськ
07:45 09:35

Сокаль — Калуш
07:30

Сокаль — Кременець
08:10 15:55

Сокаль — Львів
05:40 05:55 06:05 06:15 06:41 06:49 06:57 07:00 07:05 07:21 07:29 07:37 07:45 07:53 08:01 08:09 08:17 08:25 08:33 08:41 08:49 08:57 09:13 09:21 09:29 09:37 09:45 10:01 10:17 10:27 10:33 10:41 10:49 10:57 11:05 11:13 11:21 11:29 11:37 11:45 12:09 12:17 12:25 12:33 12:41 12:57 13:05 13:13 13:21 13:29 13:37 13:45 13:53 14:01 14:09 14:17 14:33 14:41 14:49 14:57 15:05 15:29 15:37 15:45 16:01 16:09 16:17 16:25 16:37 16:50 16:57 17:05 17:21 17:34 17:45 17:53 18:06 18:12 18:25 18:49 19:01 19:40(Нд) 20:00 21:25

Сокаль — Рава-Руська ч/з Великі Мости
06:00 06:50 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:30 21:15

Сокаль — Рівне
07:30 14:40

Трускавець — Ковель
13:00 19:05

Устилуг — Львів
19:15

Червоноград — Берестя (Біл)
08:30

Червоноград — Борятин
06:45(кр Нд) 07:40 09:00 10:30(кр Нд) 12:30 14:10 15:20 17:10(кр Нд) 18:10 20:00(кр Нд)

Червоноград — Броди
05:50 10:40 12:10 15:30 16:45 17:50 18:50

Червоноград — Ванів
06:30(кр Нд) 07:40 09:40 11:20 13:20 15:30 17:10 19:00(кр Нд)

Червоноград — Володимир-Волинський
09:10 15:30

Червоноград — Волсвин
06:45 07:45 08:45 10:45 12:45 14:45 15:45 16:45 18:45

Червоноград — Гряда
07:40

Червоноград — Гута
06:30 07:45 10:30 13:00 15:30 18:20

Червоноград — Діброва
07:15 11:05 13:10 17:00 17:50 19:45

Червоноград — Жешув (Пол)
11:00(Пн,Ср,Пт,Нд)

Червоноград — Зубків
06:30 08:30 10:00 12:30 15:15 17:00 18:30

Червоноград — Кам'янка-Бузька
07:00 10:30 12:35 15:00 16:45

Червоноград — Карів
05:50 07:25 09:30 10:50 12:40 15:00 16:10 19:00

Червоноград — Київ
06:35(Пн,Ср,Пт,Нд)

Червоноград — Луцьк
06:00(кр Сб-Нд) 09:40 18:30

Червоноград — Луцьк ч/з Володимир-Волинський
14:30

Червоноград — Луцьк ч/з Горохів
11:00 17:35

Червоноград — Львів
06:25 07:13 09:05 10:09 12:01 12:49 14:25 15:15 15:53 17:13 18:37 19:13

Червоноград — Низи
07:40 09:45 13:00 14:45 16:45 18:30

Червоноград — Нововолинськ
06:30 11:50 16:00

Червоноград — Новоселище
08:25

Червоноград — Новояворівськ
11:20

Червоноград — Острів
07:40 09:10 09:40 10:40 11:10 12:10 12:40 13:10 13:40 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 20:40

Червоноград — Рава-Руська
06:50 10:00 12:00 15:30

Червоноград — Радехів
06:50 07:55 09:30 13:05 15:30 15:55 18:30 20:00

Червоноград — Розжалів
05:45 06:50 07:40 09:30 10:45(Нд) 12:30 14:30 16:20 17:20 18:20

Червоноград — Себечів
05:40 07:20 09:20 12:10 14:50 17:50 19:30

Червоноград — Старгород
08:20 11:50 17:20

Червоноград — Тернопіль
07:00 13:55

Червоноград — Томашів (Пол)
05:30 06:45 08:15 16:30

Червоноград — Хлівчани
16:10 20:30

Червоноград — Хлівчани ч/з Тяглів
08:00 10:30 12:30 14:30 18:20

Червоноград — Цеблів
06:35(кр Нд) 08:35 11:40 13:45 17:20 19:30

Червоноград — Щуровичі
10:00 13:05 19:20

Червоноград — Яструбичі
06:30 06:45 07:30 08:50 09:20 10:00 11:00 12:30 14:00 14:30 15:30 16:00 17:00 17:30 18:30 19:00 20:00

Шацьк — Івано-Франківськ
18:00

Інформація оновлена: 18.10.2013