Автовокзал Сокаль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. П Чайковського (показати на мапі)

Телефон довідки: 03257-26009

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Сокаль — Львів
05:20Сокаль — Львів
05:30Сокаль — Львів
05:40Сокаль — Львів
05:50Сокаль — Львів
06:00Сокаль — Львів
06:00Сокаль — Люблін (Пол)
06:00Сокаль — Стенятин (кр Нд)
06:05Сокаль — Варяж
06:10Сокаль — Львів
06:15Сокаль — Равщина
06:20Сокаль — Львів
06:20Сокаль — Спасів (кр Нд)
06:25Червоноград — Луцьк ч/з Горохів
06:30Сокаль — Гута (кр Нд)
06:30Луцьк — Львів
06:32Сокаль — Львів
06:40Сокаль — Тудорковичі (кр Сб-Нд)
06:40Сокаль — Угринів
06:45Сокаль — Ульвівок (Нд)
06:48Сокаль — Львів
06:55Сокаль — Калуш
06:56Сокаль — Львів
07:00Сокаль — Рівне
07:00Сокаль — Ульвівок (кр Нд)
07:04Сокаль — Львів
07:12Сокаль — Львів
07:15Сокаль — Перетоки
07:20Сокаль — Бишів
07:20Сокаль — Івано-Франківськ
07:20Сокаль — Львів
07:25Сокаль — Зубків
07:25Сокаль — Равщина
07:28Сокаль — Львів
07:30Сокаль — Спасів
07:35Сокаль — Стенятин
07:36Сокаль — Львів
07:40Сокаль — Гута
07:40Сокаль — Кременець
07:44Сокаль — Львів
07:50Сокаль — Луцьк
07:52Сокаль — Львів
08:00Сокаль — Львів
08:08Сокаль — Львів
08:15Сокаль — Варяж
08:16Сокаль — Львів
08:20Сокаль — Ульвівок (кр Нд)
08:24Сокаль — Львів
08:25Сокаль — Перетоки
08:36Сокаль — Львів
08:42Сокаль — Львів
08:56Сокаль — Львів
09:04Сокаль — Львів
09:10Сокаль — Івано-Франківськ
09:10Сокаль — Стенятин
09:12Сокаль — Львів
09:20Сокаль — Львів
09:20Сокаль — Спасів
09:20Сокаль — Угринів
09:30Червоноград — Володимир-Волинський
09:30Сокаль — Зубків
09:31Сокаль — Львів
09:44Сокаль — Львів
09:52Сокаль — Львів
10:00Львів — Ковель
10:00Сокаль — Лучиці
10:00Сокаль — Львів
10:00Сокаль — Ульвівок
10:05Червоноград — Луцьк ч/з Горохів
10:15Сокаль — Перетоки
10:16Сокаль — Львів
10:32Сокаль — Львів
10:40Сокаль — Равщина
10:45Сокаль — Варяж
10:48Сокаль — Львів
10:55Луцьк — Львів
10:56Сокаль — Львів
11:04Сокаль — Львів
11:05Сокаль — Стенятин (кр Нд)
11:10Львів — Луцьк ч/з Іваничі
11:20Червоноград — Луцьк ч/з Горохів
11:20Сокаль — Угринів
11:26Сокаль — Львів
11:44Сокаль — Львів
11:45Сокаль — Луцьк
11:45Сокаль — Перетоки (кр Нд)
11:45Сокаль — Тудорковичі
11:52Сокаль — Львів
12:00Сокаль — Львів
12:00Сокаль — Ульвівок (кр Нд)
12:08Сокаль — Львів
12:10Львів — Луцьк ч/з Горохів
12:16Сокаль — Львів
12:20Сокаль — Лучиці (кр Сб-Нд)
12:25Львів — Ковель
12:30Сокаль — Зубків
12:30Сокаль — Спасів
12:32Сокаль — Львів
12:40Сокаль — Львів
12:48Сокаль — Львів
12:50Сокаль — Гута
12:50Сокаль — Стенятин
13:00Сокаль — Варяж
13:04Сокаль — Львів
13:12Сокаль — Львів
13:28Сокаль — Львів
13:30Сокаль — Угринів
13:35Сокаль — Перетоки
13:36Сокаль — Львів
13:40Сокаль — Равщина
13:44Сокаль — Львів
13:52Сокаль — Львів
14:00Сокаль — Бишів
14:00Сокаль — Зубків
14:00Сокаль — Львів
14:00Сокаль — Ульвівок
14:08Сокаль — Львів
14:15Сокаль — Рівне
14:16Сокаль — Львів
14:20Сокаль — Стенятин
14:24Сокаль — Львів
14:32Сокаль — Львів
14:40Сокаль — Тудорковичі (кр Нд)
14:49Сокаль — Львів
14:50Червоноград — Луцьк ч/з Нововолинськ
15:00Сокаль — Львів
15:05Сокаль — Спасів
15:10Львів — Луцьк ч/з Іваничі
15:12Сокаль — Львів
15:25Сокаль — Угринів
15:28Сокаль — Львів
15:30Сокаль — Кременець
15:30Сокаль — Лучиці
15:36Сокаль — Львів
15:40Сокаль — Стенятин (кр Нд)
15:44Сокаль — Львів
15:50Сокаль — Гута (кр Нд)
15:52Сокаль — Львів
15:55Червоноград — Володимир-Волинський
16:00Сокаль — Львів
16:00Сокаль — Ульвівок
16:08Сокаль — Львів
16:16Сокаль — Львів
16:20Сокаль — Варяж (кр Нд)
16:24Сокаль — Львів
16:35Львів — Луцьк ч/з Горохів
16:35Сокаль — Перетоки
16:48Сокаль — Львів
16:55Сокаль — Спасів
17:00Сокаль — Зубків
17:00Сокаль — Равщина (кр Нд)
17:04Сокаль — Львів
17:10Сокаль — Гута
17:20Сокаль — Львів
17:20Сокаль — Стенятин
17:32Сокаль — Львів
17:40Сокаль — Львів
17:40Сокаль — Тудорковичі
17:50Сокаль — Варяж
17:50Сокаль — Лучиці
17:52Сокаль — Львів
17:55Червоноград — Луцьк ч/з Горохів
17:55Сокаль — Перетоки (кр Нд)
18:00Сокаль — Ульвівок
18:10Сокаль — Спасів
18:16Сокаль — Львів
18:24Сокаль — Львів
18:30Сокаль — Зубків
18:30Сокаль — Перетоки (Нд)
18:35Сокаль — Гута
18:40Сокаль — Стенятин
18:50Сокаль — Равщина
18:55Червоноград — Луцьк ч/з Горохів
19:10Сокаль — Угринів
19:12Сокаль — Львів
19:15Сокаль — Перетоки (кр Нд)
19:33Сокаль — Львів
20:00Сокаль — Стенятин (кр Нд)
20:20Сокаль — Лучиці
20:30Львів — Ковель
20:30Сокаль — Львів

за маршрутами автобусів

Луцьк — Львів
06:30 10:55

Львів — Ковель
10:00 12:25 20:30

Львів — Луцьк ч/з Іваничі
11:10 15:10

Львів — Луцьк ч/з Горохів
12:10 16:35

Сокаль — Івано-Франківськ
07:20 09:10

Сокаль — Бишів
07:20 14:00

Сокаль — Варяж
06:05 08:15 10:45 13:00 16:20(кр Нд) 17:50

Сокаль — Гута
06:30(кр Нд) 07:40 12:50 15:50(кр Нд) 17:10 18:35

Сокаль — Зубків
07:25 09:30 12:30 14:00 17:00 18:30

Сокаль — Калуш
06:55

Сокаль — Кременець
07:40 15:30

Сокаль — Луцьк
07:50 11:45

Сокаль — Лучиці
10:00 12:20(кр Сб-Нд) 15:30 17:50 20:20

Сокаль — Львів
05:10 05:20 05:30 05:40 05:50 06:00 06:10 06:20 06:32 06:48 06:56 07:04 07:12 07:20 07:28 07:36 07:44 07:52 08:00 08:08 08:16 08:24 08:36 08:42 08:56 09:04 09:12 09:20 09:31 09:44 09:52 10:00 10:16 10:32 10:48 10:56 11:04 11:26 11:44 11:52 12:00 12:08 12:16 12:32 12:40 12:48 13:04 13:12 13:28 13:36 13:44 13:52 14:00 14:08 14:16 14:24 14:32 14:49 15:00 15:12 15:28 15:36 15:44 15:52 16:00 16:08 16:16 16:24 16:48 17:04 17:20 17:32 17:40 17:52 18:16 18:24 19:12 19:33 20:30

Сокаль — Люблін (Пол)
06:00

Сокаль — Перетоки
07:15 08:25 10:15 11:45(кр Нд) 13:35 16:35 17:55(кр Нд) 18:30(Нд) 19:15(кр Нд)

Сокаль — Равщина
06:15 07:25 10:40 13:40 17:00(кр Нд) 18:50

Сокаль — Рівне
07:00 14:15

Сокаль — Спасів
06:20(кр Нд) 07:30 09:20 12:30 15:05 16:55 18:10

Сокаль — Стенятин
06:00(кр Нд) 07:35 09:10 11:05(кр Нд) 12:50 14:20 15:40(кр Нд) 17:20 18:40 20:00(кр Нд)

Сокаль — Тудорковичі
06:40(кр Сб-Нд) 11:45 14:40(кр Нд) 17:40

Сокаль — Угринів
06:40 09:20 11:20 13:30 15:25 19:10

Сокаль — Ульвівок
06:45(Нд) 07:00(кр Нд) 08:20(кр Нд) 10:00 12:00(кр Нд) 14:00 16:00 18:00

Червоноград — Володимир-Волинський
09:30 15:55

Червоноград — Луцьк ч/з Горохів
06:25 10:05 11:20 17:55 18:55

Червоноград — Луцьк ч/з Нововолинськ
14:50

Інформація оновлена: 18.10.2013