Автовокзал Яворів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Марченка (показати на мапі)

Телефон довідки: 03259-21132

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:35Новояворівськ — Перемишль (Пол) (кр Нд)
05:55Немирів — Львів
06:00Яворів — Львів
06:10Новояворівськ — Шегині
06:10Краковець — Львів
06:15Щеплоти — Львів
06:20Оселя — Львів
06:30Новояворівськ — Томашів (Пол) (кр Нд)
06:30Новояворівськ — Ярослав (Пол) (кр Нд)
06:30Глиниці — Львів
06:40Грушів — Львів
06:45Краковець — Львів
06:50Середкевичі — Львів
06:55Липовець — Львів
07:00Краковець — Львів
07:05Бунів — Львів
07:15Львів — Краковець
07:15Колониці — Львів
07:20Новини — Львів
07:25Вовча Гора — Львів
07:35Яворів — Львів
07:40Залужжя — Львів
07:40Пісоцьке — Львів
07:45Львів — Грушів
07:45Поруби — Львів
07:55Глиниці — Львів
08:00Львів — Оселя
08:00Щеплоти — Львів
08:05Божа Воля — Львів
08:05Оселя — Львів
08:05Яворів — Львів
08:10Малнів — Львів
08:15Іваники — Львів
08:20Львів — Поруби
08:25Коханівка — Львів
08:35Грушів — Львів
08:40Львів — Середкевичі
08:40Краковець — Львів
08:50Новини — Львів
08:50Яворів — Львів
08:55Смолин — Львів
09:00Яворів — Самбір
09:00Поруби — Львів
09:01Львів — Залужжя
09:05Сарни — Львів
09:10Липовець — Львів
09:15Львів — Глиниці
09:15Іваники — Львів
09:20Глинець — Львів
09:35Оселя — Львів
09:40Середкевичі — Львів
09:50Львів — Липовець
09:50Грушів — Львів
09:55Львів — Колониці
10:00Львів — Новини
10:10Поруби — Львів
10:20Львів — Краковець
10:20Львів — Немирів
10:20Львів — Смолин
10:21Львів — Залужжя
10:25Глиниці — Львів
10:30Львів — Колониці
10:40Залужжя — Львів
10:40Краковець — Львів
10:45Львів — Краковець
10:45Немирів — Львів
10:55Львів — Краковець
11:00Яворів — Дрогобич
11:00Львів — Оселя
11:00Яворів — Рава-Руська
11:00Львів — Щеплоти
11:10Львів — Глиниці
11:10Воля-Любинська — Львів
11:10Яворів — Львів
11:15Львів — Божа Воля
11:15Краковець — Львів
11:25Липовець — Львів
11:30Львів — Краковець
11:30Львів — Щеплоти
11:40Львів — Грушів
11:40Львів — Оселя
11:40Немирів — Львів
11:43Львів — Новини
11:50Львів — Іваники
11:55Львів — Сарни
11:55Новини — Львів
12:00Краковець — Львів
12:05Колониці — Львів
12:10Оселя — Львів
12:15Львів — Іваники
12:15Львів — Коханівка
12:15Немирів — Львів
12:20Щеплоти — Львів
12:25Львів — Липовець
12:30Львів — Оселя
12:30Краковець — Львів
12:35Львів — Краковець
12:40Львів — Середкевичі
12:50Львів — Поруби
12:55Божа Воля — Львів
13:00Львів — Пісоцьке
13:00Іваники — Львів
13:05Львів — Малнів
13:05Глиниці — Львів
13:10Львів — Бунів
13:10Оселя — Львів
13:20Яворів — Львів
13:25Щеплоти — Львів
13:30Львів — Грушів
13:30Грушів — Львів
13:35Краковець — Львів
13:40Львів — Глинець
13:40Львів — Поруби
13:40Сарни — Львів
13:45Новини — Львів
13:50Львів — Краковець
14:00Поруби — Львів
14:05Львів — Вовча Гора
14:05Оселя — Львів
14:10Коханівка — Львів
14:20Львів — Воля-Любинська
14:20Львів — Грушів
14:25Краковець — Львів
14:30Львів — Краковець
14:30Львів — Середкевичі
14:35Бунів — Львів
14:40Яворів — Самбір
14:45Львів — Бунів
14:45Львів — Глиниці
14:50Львів — Колониці
14:50Липовець — Львів
15:00Львів — Оселя
15:00Глинець — Львів
15:10Середкевичі — Львів
15:13Львів — Немирів
15:15Грушів — Львів
15:25Львів — Новини
15:25Краковець — Львів
15:26Львів — Залужжя
15:30Львів — Краковець
15:30Львів — Щеплоти
15:30Пісоцьке — Львів
15:40Поруби — Львів
15:50Львів — Колониці
16:00Львів — Краковець
16:00Вовча Гора — Львів
16:00Яворів — Львів
16:05Шегині — Новояворівськ
16:06Львів — Залужжя
16:10Смолин — Львів
16:15Львів — Глиниці
16:15Грушів — Львів
16:20Львів — Щеплоти
16:20Воля-Любинська — Львів
16:30Краковець — Львів
16:35Львів — Краковець
16:40Львів — Грушів
16:40Львів — Іваники
16:40Колониці — Львів
16:45Новояворівськ — Шегині
16:45Оселя — Львів
16:50Львів — Смолин
16:55Немирів — Львів
17:00Львів — Оселя
17:00Яворів — Рава-Руська
17:05Львів — Поруби
17:05Глиниці — Львів
17:10Середкевичі — Львів
17:15Львів — Коханівка
17:15Новояворівськ — Соколув-Підляський (Пол) (Вт-Ср,Пт-Нд)
17:20Львів — Бунів
17:35Немирів — Львів
17:40Новини — Львів
17:40Яворів — Львів
17:50Львів — Липовець
17:50Краковець — Львів
18:00Львів — Сарни
18:00Глиниці — Львів
18:02Львів — Новини
18:10Львів — Божа Воля
18:10Іваники — Львів
18:15Львів — Краковець
18:15Грушів — Львів
18:20Львів — Глинець
18:20Новояворівськ — Томашів (Пол)
18:20Щеплоти — Львів
18:30Бунів — Львів
18:35Львів — Іваники
18:35Львів — Середкевичі
18:40Шегині — Новояворівськ
18:40Яворів — Самбір
18:45Львів — Поруби
18:45Поруби — Львів
19:00Львів — Краковець
19:00Львів — Оселя
19:00Львів — Пісоцьке
19:05Львів — Воля-Любинська
19:05Оселя — Львів
19:10Львів — Грушів
19:10Коханівка — Львів
19:20Львів — Краковець
19:25Львів — Колониці
19:25Липовець — Львів
19:30Львів — Вовча Гора
19:30Львів — Оселя
19:35Новини — Львів
19:46Львів — Залужжя
19:50Яворів — Львів
20:00Львів — Липовець
20:03Львів — Немирів
20:05Львів — Середкевичі
20:10Львів — Краковець
20:15Львів — Бунів
20:20Поруби — Львів
20:35Львів — Глиниці
20:35Львів — Оселя
20:35Львів — Щеплоти
20:50Смолин — Львів
21:00Львів — Глиниці
21:10Львів — Бунів
21:15Львів — Поруби
21:30Львів — Новини
21:55Львів — Липовець
22:10Львів — Новини
23:07Львів — Залужжя

за маршрутами автобусів

Іваники — Львів
08:15 09:15 13:00 18:10

Божа Воля — Львів
08:05 12:55

Бунів — Львів
07:05 14:35 18:30

Вовча Гора — Львів
07:25 16:00

Воля-Любинська — Львів
11:10 16:20

Глинець — Львів
09:20 15:00

Глиниці — Львів
06:30 07:55 10:25 13:05 17:05 18:00

Грушів — Львів
06:40 08:35 09:50 13:30 15:15 16:15 18:15

Залужжя — Львів
07:40 10:40

Колониці — Львів
07:15 12:05 16:40

Коханівка — Львів
08:25 14:10 19:10

Краковець — Львів
06:10 06:45 07:00 08:40 10:40 11:15 12:00 12:30 13:35 14:25 15:25 16:30 17:50

Липовець — Львів
06:55 09:10 11:25 14:50 19:25

Львів — Іваники
11:50 12:15 16:40 18:35

Львів — Божа Воля
11:15 18:10

Львів — Бунів
13:10 14:45 17:20 20:15 21:10

Львів — Вовча Гора
14:05 19:30

Львів — Воля-Любинська
14:20 19:05

Львів — Глинець
13:40 18:20

Львів — Глиниці
09:15 11:10 14:45 16:15 20:35 21:00

Львів — Грушів
07:45 11:40 13:30 14:20 16:40 19:10

Львів — Залужжя
09:01 10:21 15:26 16:06 19:46 23:07

Львів — Колониці
09:55 10:30 14:50 15:50 19:25

Львів — Коханівка
12:15 17:15

Львів — Краковець
07:15 10:20 10:45 10:55 11:30 12:35 13:50 14:30 15:30 16:00 16:35 18:15 19:00 19:20 20:10

Львів — Липовець
09:50 12:25 17:50 20:00 21:55

Львів — Малнів
13:05

Львів — Немирів
10:20 15:13 20:03

Львів — Новини
10:00 11:43 15:25 18:02 21:30 22:10

Львів — Оселя
08:00 11:00 11:40 12:30 15:00 17:00 19:00 19:30 20:35

Львів — Поруби
08:20 12:50 13:40 17:05 18:45 21:15

Львів — Пісоцьке
13:00 19:00

Львів — Сарни
11:55 18:00

Львів — Середкевичі
08:40 12:40 14:30 18:35 20:05

Львів — Смолин
10:20 16:50

Львів — Щеплоти
11:00 11:30 15:30 16:20 20:35

Малнів — Львів
08:10

Немирів — Львів
05:55 10:45 11:40 12:15 16:55 17:35

Новини — Львів
07:20 08:50 11:55 13:45 17:40 19:35

Новояворівськ — Перемишль (Пол)
05:35(кр Нд)

Новояворівськ — Соколув-Підляський (Пол)
17:15(Вт-Ср,Пт-Нд)

Новояворівськ — Томашів (Пол)
06:30(кр Нд) 18:20

Новояворівськ — Шегині
06:10 16:45

Новояворівськ — Ярослав (Пол)
06:30(кр Нд)

Оселя — Львів
06:20 08:05 09:35 12:10 13:10 14:05 16:45 19:05

Поруби — Львів
07:45 09:00 10:10 14:00 15:40 18:45 20:20

Пісоцьке — Львів
07:40 15:30

Сарни — Львів
09:05 13:40

Середкевичі — Львів
06:50 09:40 15:10 17:10

Смолин — Львів
08:55 16:10 20:50

Шегині — Новояворівськ
16:05 18:40

Щеплоти — Львів
06:15 08:00 12:20 13:25 18:20

Яворів — Дрогобич
11:00

Яворів — Львів
06:00 07:35 08:05 08:50 11:10 13:20 16:00 17:40 19:50

Яворів — Рава-Руська
11:00 17:00

Яворів — Самбір
09:00 14:40 18:40

Інформація оновлена: 18.10.2013