Автовокзал Луцьк

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Конякіна, 39 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0332-241167, 0322-246052

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:30Нововолинськ — Київ
00:40Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
01:15Берестя (Біл) — Євпаторія
04:30Київ — Нововолинськ
05:05Луцьк — Ратне
05:05Луцьк — Горохів
05:05Луцьк — Бережанка
05:10Луцьк — Цир ч/з Любешів
05:10Луцьк — Санаторій "Лісова Пісня"
05:15Луцьк — Городище ч/з Журавичі
05:20Луцьк — Моршин
05:20Луцьк — Млинів
05:20Луцьк — Годомичі
05:25Луцьк — Бакорин
05:25Луцьк — Іваничі ч/з Горохів
05:30Луцьк — Боремель ч/з Малеве
05:30Луцьк — Демидівка
05:35Луцьк — Угли
05:35Луцьк — Суховоля
05:35Луцьк — Привітне
05:35Луцьк — Личани
05:35Луцьк — Липне ч/з Берестечко
05:40Луцьк — Почаїв
05:40Калінінград (РФ) — Одеса
05:45Луцьк — Немир
05:45Луцьк — Личани ч/з Покащів
05:45Луцьк — Заболотці
05:50Луцьк — Шацькі озера
05:50Луцьк — Пітушків
05:50Луцьк — Семеринське ч/з Зубильне
05:50Луцьк — Воротнів
05:50Луцьк — Берегове
05:55Луцьк — Кашівка
06:00Луцьк — Рівне
06:00Луцьк — Млинів ч/з Острожець
06:00Луцьк — Любче
06:00Луцьк — Львів
06:00Луцьк — Кузнецовськ
06:00Луцьк — Дубичанське
06:00Луцьк — Датинь
06:03Луцьк — Брище
06:05Луцьк — Хорохорин
06:05Луцьк — Тернопіль
06:10Луцьк — Словатичі ч/з Суськ
06:10Луцьк — Куликовичі
06:10Луцьк — Жабче
06:10Луцьк — Гряда
06:10Луцьк — Романів ч/з Городині
06:10Луцьк — Брониця
06:10Луцьк — Башова
06:15Луцьк — Щитинь
06:15Луцьк — Торчин
06:15Луцьк — Малий Окорськ
06:15Луцьк — Лаврів
06:15Луцьк — Демидівка
06:20Луцьк — Червоноград
06:20Луцьк — Самари
06:20Луцьк — Радянське
06:20Луцьк — Радом (Пол)
06:20Луцьк — Кузнецовськ
06:25Луцьк — Шацькі озера
06:25Луцьк — Яблунівка ч/з Березолуки
06:25Луцьк — Надрічне
06:25Луцьк — Львів
06:30Луцьк — Рівне
06:30Луцьк — Певжа
06:30Луцьк — Маневичі
06:30Луцьк — Береськ
06:35Луцьк — Торчин
06:40Луцьк — Турійськ
06:40Луцьк — Старовойтове
06:40Луцьк — Локачі
06:40Луцьк — Крупа
06:40Луцьк — Берестечко
06:45Луцьк — Шацькі озера
06:45Луцьк — Озерце
06:45Луцьк — Маневичі
06:45Луцьк — Володимир-Волинський
06:45Луцьк — Бокійма
06:50Ківерці — Олика
06:50Луцьк — Львів
06:50Луцьк — Коритниця
06:50Мощаниця — Журавичі ч/з Луцьк
06:50Луцьк — Залаззя ч/з Ворокомле
06:50Луцьк — Берестечко
07:00Луцьк — Шацькі озера
07:00Луцьк — Синявка
07:00Луцьк — Новосілки ч/з Острожець
07:00Луцьк — Нововолинськ
07:00Луцьк — Львів
07:00Луцьк — Вінниця
07:05Луцьк — Личани
07:10Рівне — Світязь
07:10Кузнецовськ — Львів
07:15Луцьк — Червоноград
07:15Луцьк — Торчин
07:15Луцьк — Пульмо
07:15Луцьк — Любешів
07:15Луцьк — Санаторій "Лісова Пісня"
07:15Луцьк — Воротнів
07:20Луцьк — Рівне
07:20Луцьк — Іваничі ч/з Локачі
07:20Луцьк — Берестя (Біл)
07:25Луцьк — Шацькі озера
07:25Луцьк — Верхівка ч/з Романів
07:25Луцьк — Журавичі ч/з Омельне
07:30Луцьк — Трускавець ч/з Львів
07:30Луцьк — Луків
07:30Луцьк — Володимир-Волинський
07:30Луцьк — Броди
07:35Луцьк — Шацькі озера
07:35Світязь — Тернопіль
07:35Боровичі — Горохів
07:40Луцьк — Нововолинськ
07:40Луцьк — Млинів
07:40Луцьк — Цумань ч/з Берестяни
07:45Луцьк — Шацькі озера
07:45Луцьк — Дольськ
07:50Луцьк — Уїздці
07:50Луцьк — Рівне
07:50Луцьк — Дубно
08:00Луцьк — Хмельницький
08:00Рожище — Львів
08:00Луцьк — Камінь-Каширський
08:05Ковель — Тернопіль
08:05Луцьк — Пульмо
08:05Луцьк — Нововолинськ
08:05Луцьк — Крупа
08:05Луцьк — Заболотці
08:05Луцьк — Городок
08:10Луцьк — Самари
08:15Луцьк — Дубище ч/з Цумань
08:15Камінь-Каширський — Рівне
08:20Ковель — Почаїв
08:20Луцьк — Нововолинськ
08:20Луцьк — Люблін (Пол)
08:20Ковель — Горохів
08:20Луцьк — Вигуричі
08:20Луцьк — Бережанка
08:25Луцьк — Шацькі озера
08:25Луцьк — Нововолинськ
08:25Луцьк — Дубище
08:30Луцьк — Межисить
08:30Луцьк — Львів
08:30Луцьк — Камінь-Каширський
08:30Луцьк — Демидівка
08:35Луцьк — Світязь
08:35Луцьк — Цумань ч/з Олика
08:35Луцьк — Ковель
08:40Тернопіль — Світязь
08:40Луцьк — Рівне
08:40Луцьк — Бокійма
08:45Кузнецовськ — Тернопіль
08:50Луцьк — Львів
08:50Луцьк — Криничне
08:50Луцьк — Іваничі
08:55Луцьк — Шацькі озера
08:55Луцьк — Цумань
08:55Луцьк — Турійськ
08:55Луцьк — Нововолинськ
08:55Луцьк — Любешів
08:55Луцьк — Кам'янець-Подільський
08:55Краснилівка — Берестечко
09:00Луцьк — Рівне
09:00Луцьк — Любче
09:00Луцьк — Барановичі (Біл)
09:05Луцьк — Нововолинськ ч/з Горохів
09:05Луцьк — Брище
09:10Луцьк — Рівне
09:10Луцьк — Певжа
09:10Луцьк — Локачі
09:10Луцьк — Дубичанське
09:15Луцьк — Шацькі озера
09:15Луцьк — Скреготівка
09:15Луцьк — Озерце
09:15Луцьк — Млинів
09:15Луцьк — Володимир-Волинський
09:20Луцьк — Олика
09:25Луцьк — Стара Гута ч/з Стара Вижівка
09:25Луцьк — Верхівка ч/з Романів
09:25Луцьк — Горохів
09:30Луцьк — Рівне
09:30Луцьк — Колпитів
09:30Луцьк — Камінь-Каширський
09:35Луцьк — Смідин
09:35Луцьк — Охлопів
09:35Луцьк — Нововолинськ
09:35Олика — Ківерці
09:40Нововолинськ — Рівне
09:40Луцьк — Журавичі ч/з Омельне
09:40Луцьк — Моршин
09:40Луцьк — Крупа
09:40Рівне — Камінь-Каширський
09:45Луцьк — Млинів ч/з Острожець
09:45Луцьк — Гряда
09:45Луцьк — Воротнів
09:50Ковель — Тернопіль
09:50Луцьк — Ратне
09:50Рівне — Нововолинськ
09:55Луцьк — Задовже
09:55Луцьк — Датинь
09:55Луцьк — Берегове
10:00Рівне — Пульмо
10:00Луцьк — Лаврів
10:00Луцьк — Вітоніж
10:00Луцьк — Берестечко ч/з Горохів
10:05Луцьк — Червоноград
10:05Луцьк — Жорнище
10:05Луцьк — Залаззя ч/з Ворокомле
10:10Луцьк — Рівне
10:10Луцьк — Козлиничі
10:10Луцьк — Ковель
10:10Луцьк — Горохів ч/з Берестечко
10:15Ковель — Хмельницький
10:15Луцьк — Словатичі ч/з Суськ
10:15Луцьк — Рожище ч/з Колки
10:20Луцьк — Липне ч/з Майдан
10:20Луцьк — Любохини
10:25Луцьк — Студині
10:25Підкормілля — Рівне
10:25Луцьк — Піски-Річицькі
10:30Луцьк — Світязь
10:30Луцьк — Нововолинськ ч/з Горохів
10:30Луцьк — Любешів
10:30Луцьк — Линів ч/з Локачі
10:35Луцьк — Ковель
10:40Луцьк — Нововолинськ
10:40Луцьк — Великий Обзир
10:40Луцьк — Броди
10:50Луцьк — Любохини
10:50Луцьк — Львів
10:50Луцьк — Духче
10:50Луцьк — Будятичі
10:50Луцьк — Цумань ч/з Берестяни
10:50Луцьк — Івано-Франківськ
10:55Санаторій "Лісова Пісня" — Рівне
10:55Луцьк — Озерце
10:55Нововолинськ — Кузнецовськ
11:00Луцьк — Турійськ
11:00Луцьк — Торчин
11:00Луцьк — Личани
11:00Луцьк — Городище ч/з Журавичі
11:00Луцьк — Бокійма
11:05Луцьк — Хабарище
11:05Луцьк — Немир
11:05Луцьк — Жовтневе
11:05Луцьк — Демидівка
11:10Нововолинськ — Київ
11:10Луцьк — Дубище
11:15Луцьк — Гірки ч/з Ветли
11:20Луцьк — Новосілки ч/з Острожець
11:20Луцьк — Новий Загорів
11:20Луцьк — Щитинь ч/з Любешів
11:20Луцьк — Санаторій "Лісова Пісня"
11:20Луцьк — Береськ
11:25Луцьк — Санаторій Пролісок
11:25Щецин (Пол) — Горохів
11:30Луцьк — Верхівка ч/з Романів
11:30Луцьк — Рівне
11:30Луцьк — Нововолинськ
11:30Луцьк — Млинів
11:30Луцьк — Львів
11:30Луцьк — Липне ч/з Журавичі
11:30Луцьк — Корсині
11:30Горохів — Ковель
11:35Рівне — Світязь
11:35Луцьк — Кузнецовськ
11:40Луцьк — Ратне
11:40Камінь-Каширський — Рівне
11:40Луцьк — Крупа
11:40Луцьк — Семеринське ч/з Зубильне
11:40Луцьк — Гораймівка
11:40Луцьк — Берестечко
11:45Ківерці — Олика
11:45Луцьк — Нововолинськ
11:45Луцьк — Ветли ч/з Люботин
11:45Луцьк — Каливиця ч/з Камінь-Каширський
11:50Луцьк — Суховоля
11:50Луцьк — Студині
11:50Луцьк — Антонівка
11:55Луцьк — Рівне
11:55Луцьк — Ковель
11:55Луцьк — Диковини
11:55Луцьк — Іваничі
12:00Рівне — Нововолинськ
12:00Луцьк — Львів
12:00Луцьк — Заболотці
12:00Луцьк — Жиричі
12:05Луцьк — Радянське
12:05Луцьк — Маневичі
12:10Ковель — Тернопіль
12:15Луцьк — Любче
12:15Луцьк — Любешів
12:15Луцьк — Залаззя ч/з Ворокомле
12:15Луцьк — Іваничі ч/з Горохів
12:20Луцьк — Яківці
12:20Луцьк — Нововолинськ
12:20Луцьк — Гряда
12:20Луцьк — Брище
12:25Луцьк — Рівне
12:25Луцьк — Межисить
12:25Луцьк — Конюхи ч/з Локачі
12:30Луцьк — Журавичі ч/з Омельне
12:30Луцьк — Нововолинськ
12:30Луцьк — Млинів ч/з Острожець
12:30Луцьк — Любомль
12:30Луцьк — Львів
12:30Луцьк — Демидівка
12:35Луцьк — Щитинь
12:35Луцьк — Озерце
12:35Луцьк — Маневичі
12:40Луцьк — Яблунівка
12:40Луцьк — Хрипськ
12:40Луцьк — Личани ч/з Покащів
12:40Луцьк — Кузнецовськ
12:45Луцьк — Рівне
12:45Луцьк — Поромів
12:45Луцьк — Пітушків
12:45Луцьк — Любохини
12:45Луцьк — Козлиничі
12:45Луцьк — Воротнів
12:50Луцьк — Млинів
12:50Луцьк — Конюхи ч/з Локачі
12:50Луцьк — Жуковець
12:55Луцьк — Цумань
12:55Луцьк — Залисиця
12:55Луцьк — Вигуричі
13:00Луцьк — Холоневичі
13:00Луцьк — Турійськ
13:00Луцьк — Старий Загорів
13:00Луцьк — Рожище ч/з Колки
13:00Луцьк — Камінь-Каширський
13:00Луцьк — Гряда
13:00Луцьк — Берестечко
13:05Луцьк — Рівне
13:05Луцьк — Новосілки
13:05Луцьк — Висоцьк
13:05Київ — Варшава (Пол)
13:10Луцьк — Хабарище
13:10Луцьк — Крупа
13:10Євпаторія — Берестя (Біл)
13:15Луцьк — Чорників
13:15Луцьк — Сокаль
13:15Луцьк — Невір
13:15Луцьк — Боремель ч/з Малеве
13:15Луцьк — Лаврів
13:15Луцьк — Ковель
13:15Луцьк — Дубно
13:15Луцьк — Романів ч/з Городині
13:20Луцьк — Четвертня
13:20Луцьк — Уїздці
13:20Луцьк — Верхівка ч/з Романів
13:20Луцьк — Малий Окорськ
13:20Луцьк — Львів
13:20Луцьк — Іваничі ч/з Локачі
13:20Нововолинськ — Київ
13:20Луцьк — Верхи
13:25Луцьк — Ратне
13:25Шацьк — Рівне
13:25Луцьк — Бокійма
13:30Луцьк — Словатичі ч/з Суськ
13:30Луцьк — Синявка
13:30Луцьк — Олика
13:30Луцьк — Криничне
13:30Луцьк — Велика Глуша
13:35Луцьк — Рівне
13:35Луцьк — Нововолинськ
13:35Луцьк — Залазько
13:35Мощаниця — Журавичі ч/з Луцьк
13:40Луцьк — Сільце
13:40Луцьк — Буковель
13:40Луцьк — Берегове
13:45Луцьк — Дубище ч/з Цумань
13:45Луцьк — Пулемець
13:45Рівне — Нововолинськ
13:45Луцьк — Ватин ч/з Пустомити
13:45Луцьк — Бережанка
13:50Луцьк — Маневичі
13:50Луцьк — Локачі
13:50Рівне — Камінь-Каширський
13:55Луцьк — Млинів
13:55Луцьк — Личани
13:55Луцьк — Ковель
14:00Горохів — Щитинь
14:00Луцьк — Тернопіль
14:00Луцьк — Рівне
14:00Луцьк — Привітне
14:00Луцьк — Стрільче ч/з Печихвости
14:00Луцьк — Ковель
14:00Луцьк — Дубище
14:05Рівне — Нововолинськ
14:05Луцьк — Крушинець
14:10Луцьк — Хабарище
14:10Луцьк — Турійськ
14:10Луцьк — Львів
14:10Луцьк — Липне ч/з Берестечко
14:15Луцьк — Червоноград
14:15Луцьк — Кузнецовськ
14:15Луцьк — Жабче
14:15Луцьк — Гірки ч/з Ветли
14:20Луцьк — Нововолинськ
14:20Івано-Франківськ — Москва (РФ)
14:20Луцьк — Дубно
14:20Луцьк — Брище
14:25Луцьк — Пехи ч/з Шацьк
14:25Луцьк — Рівне
14:25Нововолинськ — Дольськ
14:30Луцьк — Санаторій Пролісок
14:30Луцьк — Тернопіль
14:30Луцьк — Пульмо
14:30Луцьк — Львів
14:30Луцьк — Бакорин
14:30Москва (РФ) — Івано-Франківськ
14:35Луцьк — Тур
14:35Луцьк — Володимир-Волинський
14:40Луцьк — Червоноград
14:40Луцьк — Камінь-Каширський
14:40Луцьк — Гораймівка
14:45Луцьк — Світязь
14:45Луцьк — Рівне
14:45Луцьк — Камінь-Каширський
14:45Луцьк — Броди
14:50Луцьк — Нововолинськ
14:50Луцьк — Крупа
14:50Хмельницький — Ковель
14:50Луцьк — Заболотці
14:50Луцьк — Берестечко
14:55Луцьк — Рівне
14:55Луцьк — Береськ
14:55Луцьк — Березники
15:00Луцьк — Торчин
15:00Луцьк — Почаїв
15:00Луцьк — Личани
15:00Луцьк — Залаззя
15:00Луцьк — Духче
15:00Луцьк — Борове
15:00Луцьк — Берестечко
15:00Луцьк — Іваничі ч/з Горохів
15:05Луцьк — Шацькі озера
15:05Луцьк — Стара Гута ч/з Стара Вижівка
15:05Луцьк — Новий Розділ
15:05Луцьк — Зарічне
15:10Луцьк — Скреготівка
15:10Луцьк — Млинів
15:10Луцьк — Луків
15:10Луцьк — Семеринське ч/з Зубильне
15:15Луцьк — Шацькі озера
15:15Київ — Штутгарт (Нім)
15:15Луцьк — Хмельницький
15:15Київ — Кельн (Нім)
15:15Ковель — Горохів
15:15Луцьк — Воротнів
15:15Луцьк — Верхи
15:17Олика — Ківерці
15:20Луцьк — Сарни
15:20Луцьк — Немир
15:20Луцьк — Диковини
15:20Луцьк — Вербівка
15:25Луцьк — Нововолинськ
15:25Луцьк — Жорнище
15:30Луцьк — Червоноград
15:30Луцьк — Студині
15:30Рівне — Підкормілля
15:30Луцьк — Височне
15:30Луцьк — Іваничі
15:35Луцьк — Любешів
15:40Луцьк — Шацькі озера
15:40Луцьк — Рівне
15:40Луцьк — Проходи
15:40Луцьк — Нововолинськ
15:45Луцьк — Охлопів
15:45Луцьк — Локачі
15:50Луцьк — Уїздці
15:50Луцьк — Львів
15:50Берестечко — Краснилівка
15:50Луцьк — Градиськ
15:50Луцьк — Бокійма
15:55Луцьк — Цумань
15:55Луцьк — Озерце
15:55Луцьк — Любохини
15:55Луцьк — Коритниця
16:00Луцьк — Рівне
16:00Луцьк — Пульмо
16:00Луцьк — Нововолинськ
16:00Луцьк — Миколаїв
16:00Луцьк — Годомичі
16:00Луцьк — Володимирець
16:00Луцьк — Великий Обзир
16:05Луцьк — Кашівка
16:05Луцьк — Датинь
16:05Луцьк — Берестя (Біл)
16:10Луцьк — Хотешів
16:10Луцьк — Угли
16:10Нововолинськ — Рівне
16:10Луцьк — Новий Загорів
16:10Луцьк — Ветли ч/з Невір
16:15Луцьк — Ратне
16:20Луцьк — Липне ч/з Чорниж
16:20Луцьк — Суховоля
16:20Луцьк — Самари
16:20Луцьк — Нововолинськ
16:20Луцьк — Млинів ч/з Острожець
16:20Луцьк — Львів
16:20Луцьк — Житомир
16:25Луцьк — Шацькі озера
16:25Луцьк — Нововолинськ ч/з Горохів
16:25Луцьк — Малий Окорськ
16:30Луцьк — Нововолинськ
16:30Луцьк — Любче
16:30Луцьк — Крупа
16:30Луцьк — Забужжя ч/з Ковель
16:30Луцьк — Броди
16:35Луцьк — Словатичі ч/з Суськ
16:35Луцьк — Локачі
16:35Луцьк — Крушинець
16:35Луцьк — Рожище ч/з Колки
16:35Луцьк — Каливиця
16:35Луцьк — Цумань ч/з Берестяни
16:40Луцьк — Рівне
16:40Луцьк — Пітушків
16:40Львів — Любешів ч/з Луцьк
16:40Луцьк — Головне
16:45Луцьк — Червоноград
16:45Тернопіль — Світязь
16:45Луцьк — Городище
16:45Луцьк — Будятичі
16:45Луцьк — Брище
16:50Луцьк — Трускавець ч/з Львів
16:50Ківерці — Олика
16:50Рівне — Камінь-Каширський
16:55Луцьк — Линів ч/з Локачі
16:55Луцьк — Колки ч/з Гораймівка
16:55Луцьк — Ветли
16:55Луцьк — Дошне ч/з Велимче
17:00Луцьк — Шацькі озера
17:00Луцьк — Рівне
17:00Луцьк — Романів ч/з Городині
17:00Луцьк — Воротнів
17:05Луцьк — Радянське
17:05Луцьк — Корсині
17:05Луцьк — Камінь-Каширський
17:05Луцьк — Жовтневе
17:05Луцьк — Гуща
17:10Луцьк — Студині
17:10Луцьк — Сокіл
17:10Львів — Кузнецовськ
17:10Луцьк — Козлиничі
17:10Луцьк — Жорнище
17:10Луцьк — Демидівка
17:15Луцьк — Турійськ
17:15Луцьк — Рівне
17:15Луцьк — Ковель
17:15Луцьк — Дубище
17:15Луцьк — Вигуричі
17:15Луцьк — Іваничі
17:20Луцьк — Верхівка ч/з Романів
17:20Луцьк — Журавичі ч/з Омельне
17:20Луцьк — Нововолинськ ч/з Горохів
17:20Луцьк — Нововолинськ
17:20Луцьк — Млинів
17:20Луцьк — Ковель
17:25Луцьк — Тернопіль
17:25Луцьк — Комарове
17:25Луцьк — Бірки ч/з Деревок
17:30Луцьк — Четвертня
17:30Луцьк — Рівне
17:30Луцьк — Привітне
17:30Луцьк — Лаврів
17:30Рівне — Санаторій "Лісова Пісня"
17:30Луцьк — Варшава (Пол) ч/з Устилуг
17:30Луцьк — Бережанка
17:35Луцьк — Озерце
17:35Журавичі — Мощаниця ч/з Луцьк
17:35Тернопіль — Ковель
17:40Луцьк — Яківці
17:40Нововолинськ — Рівне
17:40Луцьк — Нововолинськ
17:40Луцьк — Ковель
17:40Луцьк — Камінь-Каширський
17:45Луцьк — Турійськ
17:45Луцьк — Куликовичі
17:45Луцьк — Броди
17:45Луцьк — Березники
17:50Луцьк — Уїздці
17:50Світязь — Рівне
17:50Луцьк — Конюхи ч/з Локачі
17:50Луцьк — Липне ч/з Журавичі
17:50Луцьк — Ковель
17:55Почаїв — Ковель
17:55Луцьк — Жуковець
18:00Луцьк — Шацькі озера
18:00Луцьк — Синявка
18:00Луцьк — Новосілки
18:00Луцьк — Львів
18:00Луцьк — Личани ч/з Покащів
18:00Луцьк — Крупа
18:00Луцьк — Городок
18:00Луцьк — Варшава (Пол) ч/з Ягодин
18:00Луцьк — Бокійма
18:05Луцьк — Рівне
18:05Київ — Нововолинськ
18:05Луцьк — Козлиничі
18:05Луцьк — Датинь
18:10Луцьк — Яблунівка
18:10Луцьк — Смідин
18:10Луцьк — Боремель ч/з Малеве
18:10Тернопіль — Ковель
18:10Луцьк — Заболотці
18:10Луцьк — Дубно
18:10Луцьк — Берестечко
18:15Луцьк — Цир ч/з Любешів
18:15Луцьк — Демидівка
18:15Львів — Рожище
18:15Луцьк — Дубище ч/з Цумань
18:20Луцьк — Ватин ч/з Пустомити
18:20Луцьк — Годомичі
18:20Луцьк — Колпитів
18:20Луцьк — Любохини
18:20Луцьк — Рівне
18:20Луцьк — Холоневичі
18:25Луцьк — Нововолинськ
18:25Луцьк — Піски-Річицькі
18:30Луцьк — Берегове
18:30Горохів — Ковель
18:30Луцьк — Криничне
18:30Луцьк — Олика
18:30Луцьк — Торчин
18:30Луцьк — Ужгород
18:35Луцьк — Воротнів
18:35Луцьк — Камінь-Каширський
18:35Луцьк — Кузнецовськ
18:35Луцьк — Певжа
18:40Луцьк — Берестечко
18:40Луцьк — Вітоніж
18:45Луцьк — Ковель
18:45Луцьк — Конюхи ч/з Локачі
18:45Камінь-Каширський — Рівне
18:50Луцьк — Іваничі ч/з Горохів
18:50Луцьк — Гораймівка
18:50Луцьк — Верхівка ч/з Романів
18:50Луцьк — Суховоля
18:50Світязь — Тернопіль
18:55Луцьк — Ковель
18:55Луцьк — Лобна ч/з Любешів
18:55Кузнецовськ — Нововолинськ
18:55Луцьк — Рівне
19:00Харків — Вроцлав (Пол)
19:00Луцьк — Личани
19:05Луцьк — Володимир-Волинський
19:10Луцьк — Диковини
19:10Луцьк — Рівне
19:15Луцьк — Ковель
19:15Тернопіль — Кузнецовськ
19:15Луцьк — Нововолинськ
19:15Луцьк — Озерце
19:15Луцьк — Яківці
19:20Луцьк — Берестечко ч/з Горохів
19:25Луцьк — Жорнище
19:30Луцьк — Дольськ
19:30Луцьк — Жиричі
19:30Луцьк — Крупа
19:30Луцьк — Нововолинськ
19:35Луцьк — Ковель
19:35Луцьк — Рівне
19:40Рівне — Шацьк
19:45Луцьк — Ковель
19:45Луцьк — Стрільче ч/з Печихвости
19:50Сокаль — Боровичі
19:50Луцьк — Дубно
19:50Луцьк — Жовтневе
20:00Луцьк — Острожець
20:05Луцьк — Воротнів
20:05Луцьк — Камінь-Каширський
20:10Луцьк — Нововолинськ
20:15Луцьк — Ковель
20:20Київ — Нововолинськ
20:25Луцьк — Верхівка ч/з Романів
20:30Луцьк — Вигуричі
20:30Луцьк — Цумань ч/з Олика
20:40Світязь — Рівне
20:50Луцьк — Володимир-Волинський
21:00Луцьк — Пулави (Пол)
21:00Пульмо — Рівне
21:05Луцьк — Дубище
21:10Тернопіль — Ковель
21:15Луцьк — Озерце
21:20Луцьк — Криничне
21:20Дольськ — Нововолинськ
23:15Луцьк — Дубище
23:25Одеса — Калінінград (РФ)
23:45Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Берестя (Біл)
13:10

Івано-Франківськ — Москва (РФ)
14:20

Берестечко — Краснилівка
15:50

Берестя (Біл) — Євпаторія
01:15

Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
23:45

Боровичі — Горохів
07:35

Горохів — Ковель
11:30 18:30

Горохів — Щитинь
14:00

Дольськ — Нововолинськ
21:20

Журавичі — Мощаниця ч/з Луцьк
17:35

Калінінград (РФ) — Одеса
05:40

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
00:40

Камінь-Каширський — Рівне
08:15 11:40 18:45

Київ — Варшава (Пол)
13:05

Київ — Кельн (Нім)
15:15

Київ — Нововолинськ
04:30 18:05 20:20

Київ — Штутгарт (Нім)
15:15

Ковель — Горохів
08:20 15:15

Ковель — Почаїв
08:20

Ковель — Тернопіль
08:05 09:50 12:10

Ковель — Хмельницький
10:15

Краснилівка — Берестечко
08:55

Кузнецовськ — Львів
07:10

Кузнецовськ — Нововолинськ
18:55

Кузнецовськ — Тернопіль
08:45

Ківерці — Олика
06:50 11:45 16:50

Луцьк — Іваничі
08:50 11:55 15:30 17:15

Луцьк — Іваничі ч/з Горохів
05:25 12:15 15:00 18:50

Луцьк — Іваничі ч/з Локачі
07:20 13:20

Луцьк — Івано-Франківськ
10:50

Луцьк — Антонівка
11:50

Луцьк — Бакорин
05:25 14:30

Луцьк — Барановичі (Біл)
09:00

Луцьк — Башова
06:10

Луцьк — Берегове
05:50 09:55 13:40 18:30

Луцьк — Бережанка
05:05 08:20 13:45 17:30

Луцьк — Березники
14:55 17:45

Луцьк — Берестечко
06:40 06:50 11:40 13:00 14:50 15:00 18:10 18:40

Луцьк — Берестечко ч/з Горохів
10:00 19:20

Луцьк — Берестя (Біл)
07:20 16:05

Луцьк — Береськ
06:30 11:20 14:55

Луцьк — Бокійма
06:45 08:40 11:00 13:25 15:50 18:00

Луцьк — Боремель ч/з Малеве
05:30 13:15 18:10

Луцьк — Борове
15:00

Луцьк — Брище
06:03 09:05 12:20 14:20 16:45

Луцьк — Броди
07:30 10:40 14:45 16:30 17:45

Луцьк — Брониця
06:10

Луцьк — Будятичі
10:50 16:45

Луцьк — Буковель
13:40

Луцьк — Бірки ч/з Деревок
17:25

Луцьк — Варшава (Пол) ч/з Устилуг
17:30

Луцьк — Варшава (Пол) ч/з Ягодин
18:00

Луцьк — Ватин ч/з Пустомити
13:45 18:20

Луцьк — Велика Глуша
13:30

Луцьк — Великий Обзир
10:40 16:00

Луцьк — Вербівка
15:20

Луцьк — Верхи
13:20 15:15

Луцьк — Верхівка ч/з Романів
07:25 09:25 11:30 13:20 17:20 18:50 20:25

Луцьк — Ветли
16:55

Луцьк — Ветли ч/з Люботин
11:45

Луцьк — Ветли ч/з Невір
16:10

Луцьк — Вигуричі
08:20 12:55 17:15 20:30

Луцьк — Висоцьк
13:05

Луцьк — Височне
15:30

Луцьк — Володимир-Волинський
06:45 07:30 09:15 14:35 19:05 20:50

Луцьк — Володимирець
16:00

Луцьк — Воротнів
05:50 07:15 09:45 12:45 15:15 17:00 18:35 20:05

Луцьк — Вінниця
07:00

Луцьк — Вітоніж
10:00 18:40

Луцьк — Годомичі
05:20 16:00 18:20

Луцьк — Головне
16:40

Луцьк — Гораймівка
11:40 14:40 18:50

Луцьк — Городище
16:45

Луцьк — Городище ч/з Журавичі
05:15 11:00

Луцьк — Городок
08:05 18:00

Луцьк — Горохів
05:05 09:25

Луцьк — Горохів ч/з Берестечко
10:10

Луцьк — Градиськ
15:50

Луцьк — Гряда
06:10 09:45 12:20 13:00

Луцьк — Гуща
17:05

Луцьк — Гірки ч/з Ветли
11:15 14:15

Луцьк — Датинь
06:00 09:55 16:05 18:05

Луцьк — Демидівка
05:30 06:15 08:30 11:05 12:30 17:10 18:15

Луцьк — Диковини
11:55 15:20 19:10

Луцьк — Дольськ
07:45 19:30

Луцьк — Дошне ч/з Велимче
16:55

Луцьк — Дубичанське
06:00 09:10

Луцьк — Дубище
08:25 11:10 14:00 17:15 21:05 23:15

Луцьк — Дубище ч/з Цумань
08:15 13:45 18:15

Луцьк — Дубно
07:50 13:15 14:20 18:10 19:50

Луцьк — Духче
10:50 15:00

Луцьк — Жабче
06:10 14:15

Луцьк — Жиричі
12:00 19:30

Луцьк — Житомир
16:20

Луцьк — Жовтневе
11:05 17:05 19:50

Луцьк — Жорнище
10:05 15:25 17:10 19:25

Луцьк — Жуковець
12:50 17:55

Луцьк — Журавичі ч/з Омельне
07:25 09:40 12:30 17:20

Луцьк — Заболотці
05:45 08:05 12:00 14:50 18:10

Луцьк — Забужжя ч/з Ковель
16:30

Луцьк — Задовже
09:55

Луцьк — Залаззя
15:00

Луцьк — Залаззя ч/з Ворокомле
06:50 10:05 12:15

Луцьк — Залазько
13:35

Луцьк — Залисиця
12:55

Луцьк — Зарічне
15:05

Луцьк — Каливиця
16:35

Луцьк — Каливиця ч/з Камінь-Каширський
11:45

Луцьк — Кам'янець-Подільський
08:55

Луцьк — Камінь-Каширський
08:00 08:30 09:30 13:00 14:40 14:45 17:05 17:40 18:35 20:05

Луцьк — Кашівка
05:55 16:05

Луцьк — Ковель
08:35 10:10 10:35 11:55 13:15 13:55 14:00 17:15 17:20 17:40 17:50 18:45 18:55 19:15 19:35 19:45 20:15

Луцьк — Козлиничі
10:10 12:45 17:10 18:05

Луцьк — Колки ч/з Гораймівка
16:55

Луцьк — Колпитів
09:30 18:20

Луцьк — Комарове
17:25

Луцьк — Конюхи ч/з Локачі
12:25 12:50 17:50 18:45

Луцьк — Коритниця
06:50 15:55

Луцьк — Корсині
11:30 17:05

Луцьк — Криничне
08:50 13:30 18:30 21:20

Луцьк — Крупа
06:40 08:05 09:40 11:40 13:10 14:50 16:30 18:00 19:30

Луцьк — Крушинець
14:05 16:35

Луцьк — Кузнецовськ
06:00 06:20 11:35 12:40 14:15 18:35

Луцьк — Куликовичі
06:10 17:45

Луцьк — Лаврів
06:15 10:00 13:15 17:30

Луцьк — Линів ч/з Локачі
10:30 16:55

Луцьк — Липне ч/з Берестечко
05:35 14:10

Луцьк — Липне ч/з Журавичі
11:30 17:50

Луцьк — Липне ч/з Майдан
10:20

Луцьк — Липне ч/з Чорниж
16:20

Луцьк — Личани
05:35 07:05 11:00 13:55 15:00 19:00

Луцьк — Личани ч/з Покащів
05:45 12:40 18:00

Луцьк — Лобна ч/з Любешів
18:55

Луцьк — Локачі
06:40 09:10 13:50 15:45 16:35

Луцьк — Луків
07:30 15:10

Луцьк — Львів
06:00 06:25 06:50 07:00 08:30 08:50 10:50 11:30 12:00 12:30 13:20 14:10 14:30 15:50 16:20 18:00

Луцьк — Любешів
07:15 08:55 10:30 12:15 15:35

Луцьк — Люблін (Пол)
08:20

Луцьк — Любомль
12:30

Луцьк — Любохини
10:20 10:50 12:45 15:55 18:20

Луцьк — Любче
06:00 09:00 12:15 16:30

Луцьк — Малий Окорськ
06:15 13:20 16:25

Луцьк — Маневичі
06:30 06:45 12:05 12:35 13:50

Луцьк — Межисить
08:30 12:25

Луцьк — Миколаїв
16:00

Луцьк — Млинів
05:20 07:40 09:15 11:30 12:50 13:55 15:10 17:20

Луцьк — Млинів ч/з Острожець
06:00 09:45 12:30 16:20

Луцьк — Моршин
05:20 09:40

Луцьк — Надрічне
06:25

Луцьк — Невір
13:15

Луцьк — Немир
05:45 11:05 15:20

Луцьк — Новий Загорів
11:20 16:10

Луцьк — Новий Розділ
15:05

Луцьк — Нововолинськ
07:00 07:40 08:05 08:20 08:25 08:55 09:35 10:40 11:30 11:45 12:20 12:30 13:35 14:20 14:50 15:25 15:40 16:00 16:20 16:30 17:20 17:40 18:25 19:15 19:30 20:10

Луцьк — Нововолинськ ч/з Горохів
09:05 10:30 16:25 17:20

Луцьк — Новосілки
13:05 18:00

Луцьк — Новосілки ч/з Острожець
07:00 11:20

Луцьк — Озерце
06:45 09:15 10:55 12:35 15:55 17:35 19:15 21:15

Луцьк — Олика
09:20 13:30 18:30

Луцьк — Острожець
20:00

Луцьк — Охлопів
09:35 15:45

Луцьк — Певжа
06:30 09:10 18:35

Луцьк — Пехи ч/з Шацьк
14:25

Луцьк — Поромів
12:45

Луцьк — Почаїв
05:40 15:00

Луцьк — Привітне
05:35 14:00 17:30

Луцьк — Проходи
15:40

Луцьк — Пулави (Пол)
21:00

Луцьк — Пулемець
13:45

Луцьк — Пульмо
07:15 08:05 14:30 16:00

Луцьк — Піски-Річицькі
10:25 18:25

Луцьк — Пітушків
05:50 12:45 16:40

Луцьк — Радом (Пол)
06:20

Луцьк — Радянське
06:20 12:05 17:05

Луцьк — Ратне
05:05 09:50 11:40 13:25 16:15

Луцьк — Рожище ч/з Колки
10:15 13:00 16:35

Луцьк — Романів ч/з Городині
06:10 13:15 17:00

Луцьк — Рівне
06:00 06:30 07:20 07:50 08:40 09:00 09:10 09:30 10:10 11:30 11:55 12:25 12:45 13:05 13:35 14:00 14:25 14:45 14:55 15:40 16:00 16:40 17:00 17:15 17:30 18:05 18:20 18:55 19:10 19:35

Луцьк — Самари
06:20 08:10 16:20

Луцьк — Санаторій "Лісова Пісня"
05:10 07:15 11:20

Луцьк — Санаторій Пролісок
11:25 14:30

Луцьк — Сарни
15:20

Луцьк — Світязь
08:35 10:30 14:45

Луцьк — Семеринське ч/з Зубильне
05:50 11:40 15:10

Луцьк — Синявка
07:00 13:30 18:00

Луцьк — Скреготівка
09:15 15:10

Луцьк — Словатичі ч/з Суськ
06:10 10:15 13:30 16:35

Луцьк — Смідин
09:35 18:10

Луцьк — Сокаль
13:15

Луцьк — Сокіл
17:10

Луцьк — Стара Гута ч/з Стара Вижівка
09:25 15:05

Луцьк — Старий Загорів
13:00

Луцьк — Старовойтове
06:40

Луцьк — Стрільче ч/з Печихвости
14:00 19:45

Луцьк — Студині
10:25 11:50 15:30 17:10

Луцьк — Суховоля
05:35 11:50 16:20 18:50

Луцьк — Сільце
13:40

Луцьк — Тернопіль
06:05 14:00 14:30 17:25

Луцьк — Торчин
06:15 06:35 07:15 11:00 15:00 18:30

Луцьк — Трускавець ч/з Львів
07:30 16:50

Луцьк — Тур
14:35

Луцьк — Турійськ
06:40 08:55 11:00 13:00 14:10 17:15 17:45

Луцьк — Угли
05:35 16:10

Луцьк — Ужгород
18:30

Луцьк — Уїздці
07:50 13:20 15:50 17:50

Луцьк — Хабарище
11:05 13:10 14:10

Луцьк — Хмельницький
08:00 15:15

Луцьк — Холоневичі
13:00 18:20

Луцьк — Хорохорин
06:05

Луцьк — Хотешів
16:10

Луцьк — Хрипськ
12:40

Луцьк — Цир ч/з Любешів
05:10 18:15

Луцьк — Цумань
08:55 12:55 15:55

Луцьк — Цумань ч/з Берестяни
07:40 10:50 16:35

Луцьк — Цумань ч/з Олика
08:35 20:30

Луцьк — Червоноград
06:20 07:15 10:05 14:15 14:40 15:30 16:45

Луцьк — Четвертня
13:20 17:30

Луцьк — Чорників
13:15

Луцьк — Шацькі озера
05:50 06:25 06:45 07:00 07:25 07:35 07:45 08:25 08:55 09:15 15:05 15:15 15:40 16:25 17:00 18:00

Луцьк — Щитинь
06:15 12:35

Луцьк — Щитинь ч/з Любешів
11:20

Луцьк — Яблунівка
12:40 18:10

Луцьк — Яблунівка ч/з Березолуки
06:25

Луцьк — Яківці
12:20 17:40 19:15

Львів — Кузнецовськ
17:10

Львів — Любешів ч/з Луцьк
16:40

Львів — Рожище
18:15

Москва (РФ) — Івано-Франківськ
14:30

Мощаниця — Журавичі ч/з Луцьк
06:50 13:35

Нововолинськ — Дольськ
14:25

Нововолинськ — Київ
00:30 11:10 13:20

Нововолинськ — Кузнецовськ
10:55

Нововолинськ — Рівне
09:40 16:10 17:40

Одеса — Калінінград (РФ)
23:25

Олика — Ківерці
09:35 15:17

Почаїв — Ковель
17:55

Пульмо — Рівне
21:00

Підкормілля — Рівне
10:25

Рожище — Львів
08:00

Рівне — Камінь-Каширський
09:40 13:50 16:50

Рівне — Нововолинськ
09:50 12:00 13:45 14:05

Рівне — Пульмо
10:00

Рівне — Підкормілля
15:30

Рівне — Санаторій "Лісова Пісня"
17:30

Рівне — Світязь
07:10 11:35

Рівне — Шацьк
19:40

Санаторій "Лісова Пісня" — Рівне
10:55

Світязь — Рівне
17:50 20:40

Світязь — Тернопіль
07:35 18:50

Сокаль — Боровичі
19:50

Тернопіль — Ковель
17:35 18:10 21:10

Тернопіль — Кузнецовськ
19:15

Тернопіль — Світязь
08:40 16:45

Харків — Вроцлав (Пол)
19:00

Хмельницький — Ковель
14:50

Шацьк — Рівне
13:25

Щецин (Пол) — Горохів
11:25

Інформація оновлена: 23.10.2013