Автовокзал Володимир-Волинський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Данила Галицького,14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03342-23677

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Володимир-Волинський — Варшава (Пол)
05:25Володимир-Волинський — Ревушки
05:30Володимир-Волинський — Луцьк
05:40Володимир-Волинський — Берестя (Біл) ч/з Шацьк
05:45Ратне — Нововолинськ
05:45Володимир-Волинський — Свійчів ч/з Галинівка
05:50Володимир-Волинський — Нехвороща ч/з Хмелівка
05:50Ковель — Трускавець
05:55Нововолинськ — Луцьк
05:55Нововолинськ — Берестя (Біл) ч/з Ковель
06:05Володимир-Волинський — Сокіл
06:05Володимир-Волинський — Луцьк
06:05Володимир-Волинський — Красностав
06:10Володимир-Волинський — Коритниця ч/з Верба
06:10Володимир-Волинський — Ковель
06:15Володимир-Волинський — Чесний Хрест
06:15Київ — Нововолинськ
06:15Володимир-Волинський — Маркостав
06:20Володимир-Волинський — Ковель
06:25Нововолинськ — Луцьк
06:25Володимир-Волинський — Іваничі
06:30Володимир-Волинський — Червоноград
06:30Володимир-Волинський — Устилуг
06:35Луцьк — Чорників
06:35Володимир-Волинський — Дарницьке ч/з Хотячів
06:35Нововолинськ — Ковель
06:40Устилуг — Львів
06:40Нововолинськ — Луцьк
06:40Володимир-Волинський — Ворчин
06:50Нововолинськ — Світязь
07:00Володимир-Волинський — Холм (Пол)
07:00Нововолинськ — Локачі
07:00Володимир-Волинський — Ковель
07:05Ковель — Львів
07:05Крушинець — Луцьк
07:10Володимир-Волинський — Ковель ч/з Гайки
07:15Жовтневе — Луцьк
07:20Нововолинськ — Ратне
07:20Санаторій — Львів
07:20Володимир-Волинський — Локачі
07:25Володимир-Волинський — Гряда
07:30Володимир-Волинський — Устилуг
07:30Нововолинськ — Любешів
07:30Ковель — Львів
07:30Володимир-Волинський — Когильне
07:35Володимир-Волинський — Нехвороща ч/з Хмелівка
07:40Нововолинськ — Рівне
07:40Володимир-Волинський — Маркостав
07:50Володимир-Волинський — Дарницьке ч/з Хотячів
07:50Шацьк — Нововолинськ
07:50Ковель — Нововолинськ
07:55Камінь-Каширський — Львів
07:55Нововолинськ — Луцьк
07:55Нововолинськ — Ковель
07:55Луцьк — Гряда
08:00Володимир-Волинський — Чесний Хрест
08:00Шацьк — Тернопіль
08:10Гуща — Луцьк ч/з Любомль
08:15Ратне — Львів
08:20Володимир-Волинський — Новосілки
08:25Нововолинськ — Люблін (Пол)
08:25Поромів — Луцьк
08:25Нововолинськ — Кузнецовськ
08:25Володимир-Волинський — Свійчів ч/з Галинівка
08:30Луцьк — Шацькі озера
08:30Володимир-Волинський — Устилуг
08:30Ковель — Нововолинськ
08:40Луцьк — Нововолинськ
08:45Володимир-Волинський — Люблін (Пол)
08:45Нововолинськ — Луцьк
08:50Володимир-Волинський — Маркостав
08:50Нововолинськ — Ковель
08:50Володимир-Волинський — Ковель
08:55Нововолинськ — Луцьк
09:05Чорників — Луцьк
09:10Луцьк — Шацькі озера
09:10Локачі — Нововолинськ
09:10Володимир-Волинський — Коритниця ч/з Устилуг
09:15Володимир-Волинський — Дарницьке ч/з Хотячів
09:15Ковель — Львів
09:15Будятичі — Луцьк
09:20Володимир-Волинський — Люблін (Пол)
09:25Луцьк — Нововолинськ
09:25Нововолинськ — Луцьк
09:30Нововолинськ — Шацьк
09:30Володимир-Волинський — Холм (Пол)
09:30Пульмо — Нововолинськ
09:30Володимир-Волинський — Нововолинськ
09:30Нововолинськ — Київ
09:40Володимир-Волинський — Ковель
09:45Луцьк — Нововолинськ
09:50Нововолинськ — Луцьк
09:55Нововолинськ — Ковель
10:00Володимир-Волинський — Устилуг
10:05Шацькі озера — Луцьк
10:10Червоноград — Берестя (Біл)
10:10Володимир-Волинський — Іваничі
10:15Луцьк — Шацькі озера
10:15Луцьк — Нововолинськ
10:20Володимир-Волинський — Луцьк
10:25Володимир-Волинський — Ковель
10:30Санаторій — Львів
10:40Нововолинськ — Луцьк
10:45Львів — Ковель
10:50Володимир-Волинський — Дарницьке ч/з Хотячів
10:50Луцьк — Нововолинськ
10:50Дубечне — Львів
11:00Володимир-Волинський — Новосілки
11:05Нововолинськ — Луцьк
11:05Володимир-Волинський — Бережці
11:10Володимир-Волинський — Маркостав
11:15Луцьк — Нововолинськ
11:15Львів — Ковель
11:20Володимир-Волинський — Устилуг
11:25Світязь — Львів
11:30Рівне — Нововолинськ
11:30Володимир-Волинський — Коритниця ч/з Верба
11:30Нововолинськ — Київ
11:35Володимир-Волинський — Сокіл
11:40Камінь-Каширський — Нововолинськ
11:50Володимир-Волинський — Чесний Хрест
11:50Світязь — Нововолинськ
11:50Володимир-Волинський — Свійчів ч/з Галинівка
11:55Володимир-Волинський — Маркостав
11:55Володимир-Волинський — Луцьк
11:55Володимир-Волинський — Ковель
12:00Луцьк — Червоноград
12:00Володимир-Волинський — Нововолинськ ч/з Вощатин
12:00Володимир-Волинський — Ворчин
12:05Володимир-Волинський — Нехвороща ч/з Хмелівка
12:05Ковель — Нововолинськ
12:10Берестя (Біл) — Червоноград
12:15Володимир-Волинський — Червоноград
12:15Нововолинськ — Ковель
12:15Нововолинськ — Дольськ ч/з Луцьк
12:15Львів — Берестя (Біл)
12:20Львів — Ковель
12:30Луцьк — Нововолинськ
12:30Нововолинськ — Луцьк
12:30Володимир-Волинський — Берестечко ч/з Горохів
12:30Луцьк — Будятичі
12:40Володимир-Волинський — Дарницьке ч/з Хотячів
12:40Гряда — Луцьк
12:50Луцьк — Жовтневе
12:55Володимир-Волинський — Устилуг
13:00Нововолинськ — Луцьк
13:05Ковель — Нововолинськ
13:10Нововолинськ — Пульмо
13:10Нововолинськ — Луцьк
13:18Луцьк — Нововолинськ
13:20Луцьк — Нововолинськ
13:30Шацькі озера — Луцьк
13:38Рівне — Нововолинськ
13:40Нововолинськ — Ковель
13:40Львів — Ковель
13:45Нововолинськ — Луцьк
13:50Володимир-Волинський — Нововолинськ
13:55Ковель — Нововолинськ
14:00Нововолинськ — Луцьк
14:00Володимир-Волинський — Коритниця ч/з Верба
14:05Нововолинськ — Ковель
14:10Луцьк — Нововолинськ
14:10Володимир-Волинський — Когильне
14:15Нововолинськ — Рівне
14:15Луцьк — Нововолинськ
14:20Берестя (Біл) — Львів
14:25Нововолинськ — Луцьк
14:30Володимир-Волинський — Чесний Хрест
14:30Трускавець — Ковель
14:35Володимир-Волинський — Маркостав
14:35Володимир-Волинський — Свійчів ч/з Галинівка
14:45Луцьк — Чорників
14:45Ковель — Львів
14:45Будятичі — Луцьк
14:50Володимир-Волинський — Устилуг
14:50Луцьк — Поромів
14:50Володимир-Волинський — Ковель
14:55Володимир-Волинський — Дарницьке ч/з Хотячів
14:55Луцьк — Світязь
15:00Володимир-Волинський — Нехвороща ч/з Хмелівка
15:00Нововолинськ — Луцьк
15:10Луцьк — Нововолинськ
15:10Шацькі озера — Луцьк
15:10Нововолинськ — Камінь-Каширський
15:20Володимир-Волинський — Коритниця ч/з Устилуг
15:25Рівне — Нововолинськ
15:25Володимир-Волинський — Ковель
15:30Шацькі озера — Луцьк
15:30Львів — Санаторій
15:35Ратне — Нововолинськ
15:40Нововолинськ — Рівне
15:45Івано-Франківськ — Шацьк
15:45Володимир-Волинський — Львів
15:45Володимир-Волинський — Ковель
15:50Володимир-Волинський — Локачі
15:50Володимир-Волинський — Гряда
15:55Володимир-Волинський — Маркостав
16:00Володимир-Волинський — Новосілки
16:05Луцьк — Нововолинськ
16:05Нововолинськ — Луцьк
16:05Львів — Ковель
16:07Рівне — Нововолинськ
16:10Володимир-Волинський — Бережці
16:20Шацьк — Івано-Франківськ
16:30Володимир-Волинський — Устилуг
16:30Володимир-Волинський — Нововолинськ ч/з Вощатин
16:30Ковель — Нововолинськ
16:35Нововолинськ — Світязь
16:35Ковель — Нововолинськ
16:35Червоноград — Луцьк
16:50Луцьк — Шацькі озера
16:50Шацьк — Нововолинськ
16:50Луцьк — Нововолинськ
16:50Володимир-Волинський — Ковель
16:55Львів — Ратне
16:55Ковель — Львів
16:55Поромів — Луцьк
17:00Володимир-Волинський — Дарницьке ч/з Хотячів
17:00Ковель — Нововолинськ
17:02Луцьк — Нововолинськ
17:05Луцьк — Нововолинськ
17:15Любешів — Нововолинськ
17:15Володимир-Волинський — Нововолинськ ч/з Іваничі
17:15Володимир-Волинський — Маркостав
17:15Ковель — Львів
17:20Берестя (Біл) — Нововолинськ ч/з Ковель
17:20Нововолинськ — Луцьк
17:30Володимир-Волинський — Чесний Хрест
17:30Нововолинськ — Луцьк
17:40Володимир-Волинський — Устилуг
17:40Львів — Камінь-Каширський
17:40Володимир-Волинський — Свійчів ч/з Галинівка
17:45Жовтневе — Луцьк
17:55Луцьк — Нововолинськ
18:00Нововолинськ — Шацьк
18:00Чорників — Луцьк
18:05Володимир-Волинський — Нехвороща ч/з Хмелівка
18:10Львів — Ковель
18:15Ковель — Львів
18:20Луцьк — Нововолинськ
18:20Луцьк — Крушинець
18:30Львів — Устилуг
18:35Ковель — Трускавець
18:35Нововолинськ — Ковель
18:40Володимир-Волинський — Маркостав
18:40Володимир-Волинський — Коритниця ч/з Верба
18:45Володимир-Волинський — Устилуг
18:45Пульмо — Нововолинськ
18:45Луцьк — Будятичі
18:50Володимир-Волинський — Новосілки
18:50Луцьк — Нововолинськ
18:50Нововолинськ — Луцьк
18:50Нововолинськ — Ковель
18:55Луцьк — Гуша ч/з Любомль
19:15Луцьк — Варшава (Пол)
19:15Володимир-Волинський — Дарницьке ч/з Хотячів
19:25Кузнецовськ — Нововолинськ
19:30Нововолинськ — Луцьк
19:30Луцьк — Нововолинськ
19:30Володимир-Волинський — Нововолинськ
19:35Львів — Дубечне
19:40Київ — Нововолинськ
19:45Володимир-Волинський — Люблін (Пол)
19:45Нововолинськ — Пульмо
19:50Нововолинськ — Луцьк
20:15Луцьк — Нововолинськ
20:20Світязь — Луцьк
20:25Трускавець — Ковель
20:40Володимир-Волинський — Свійчів ч/з Галинівка
20:45Луцьк — Нововолинськ
20:50Світязь — Нововолинськ
21:00Тернопіль — Шацьк
21:20Луцьк — Жовтневе
21:20Луцьк — Нововолинськ
21:25Луцьк — Поромів
21:45Львів — Ковель
22:05Ковель — Нововолинськ
22:15Київ — Нововолинськ
22:20Володимир-Волинський — Люблін (Пол)
22:50Луцьк — Нововолинськ
22:55Нововолинськ — Київ

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Шацьк
15:45

Берестя (Біл) — Львів
14:20

Берестя (Біл) — Нововолинськ ч/з Ковель
17:20

Берестя (Біл) — Червоноград
12:10

Будятичі — Луцьк
09:15 14:45

Володимир-Волинський — Іваничі
06:25 10:10

Володимир-Волинський — Бережці
11:05 16:10

Володимир-Волинський — Берестечко ч/з Горохів
12:30

Володимир-Волинський — Берестя (Біл) ч/з Шацьк
05:40

Володимир-Волинський — Варшава (Пол)
05:15

Володимир-Волинський — Ворчин
06:40 12:00

Володимир-Волинський — Гряда
07:25 15:50

Володимир-Волинський — Дарницьке ч/з Хотячів
06:35 07:50 09:15 10:50 12:40 14:55 17:00 19:15

Володимир-Волинський — Ковель
06:10 06:20 07:00 08:50 09:40 10:25 11:55 14:50 15:25 15:45 16:50

Володимир-Волинський — Ковель ч/з Гайки
07:10

Володимир-Волинський — Когильне
07:30 14:10

Володимир-Волинський — Коритниця ч/з Верба
06:10 11:30 14:00 18:40

Володимир-Волинський — Коритниця ч/з Устилуг
09:10 15:20

Володимир-Волинський — Красностав
06:05

Володимир-Волинський — Локачі
07:20 15:50

Володимир-Волинський — Луцьк
05:30 06:05 10:20 11:55

Володимир-Волинський — Львів
15:45

Володимир-Волинський — Люблін (Пол)
08:45 09:20 19:45 22:20

Володимир-Волинський — Маркостав
06:15 07:40 08:50 11:10 11:55 14:35 15:55 17:15 18:40

Володимир-Волинський — Нехвороща ч/з Хмелівка
05:50 07:35 12:05 15:00 18:05

Володимир-Волинський — Нововолинськ
09:30 13:50 19:30

Володимир-Волинський — Нововолинськ ч/з Іваничі
17:15

Володимир-Волинський — Нововолинськ ч/з Вощатин
12:00 16:30

Володимир-Волинський — Новосілки
08:20 11:00 16:00 18:50

Володимир-Волинський — Ревушки
05:25

Володимир-Волинський — Свійчів ч/з Галинівка
05:45 08:25 11:50 14:35 17:40 20:40

Володимир-Волинський — Сокіл
06:05 11:35

Володимир-Волинський — Устилуг
06:30 07:30 08:30 10:00 11:20 12:55 14:50 16:30 17:40 18:45

Володимир-Волинський — Холм (Пол)
07:00 09:30

Володимир-Волинський — Червоноград
06:30 12:15

Володимир-Волинський — Чесний Хрест
06:15 08:00 11:50 14:30 17:30

Гряда — Луцьк
12:40

Гуща — Луцьк ч/з Любомль
08:10

Дубечне — Львів
10:50

Жовтневе — Луцьк
07:15 17:45

Камінь-Каширський — Львів
07:55

Камінь-Каширський — Нововолинськ
11:40

Київ — Нововолинськ
06:15 19:40 22:15

Ковель — Львів
07:05 07:30 09:15 14:45 16:55 17:15 18:15

Ковель — Нововолинськ
07:50 08:30 12:05 13:05 13:55 16:30 16:35 17:00 22:05

Ковель — Трускавець
05:50 18:35

Крушинець — Луцьк
07:05

Кузнецовськ — Нововолинськ
19:25

Локачі — Нововолинськ
09:10

Луцьк — Будятичі
12:30 18:45

Луцьк — Варшава (Пол)
19:15

Луцьк — Гряда
07:55

Луцьк — Гуша ч/з Любомль
18:55

Луцьк — Жовтневе
12:50 21:20

Луцьк — Крушинець
18:20

Луцьк — Нововолинськ
08:40 09:25 09:45 10:15 10:50 11:15 12:30 13:18 13:20 14:10 14:15 15:10 16:05 16:50 17:02 17:05 17:55 18:20 18:50 19:30 20:15 20:45 21:20 22:50

Луцьк — Поромів
14:50 21:25

Луцьк — Світязь
14:55

Луцьк — Червоноград
12:00

Луцьк — Чорників
06:35 14:45

Луцьк — Шацькі озера
08:30 09:10 10:15 16:50

Львів — Берестя (Біл)
12:15

Львів — Дубечне
19:35

Львів — Камінь-Каширський
17:40

Львів — Ковель
10:45 11:15 12:20 13:40 16:05 18:10 21:45

Львів — Ратне
16:55

Львів — Санаторій
15:30

Львів — Устилуг
18:30

Любешів — Нововолинськ
17:15

Нововолинськ — Берестя (Біл) ч/з Ковель
05:55

Нововолинськ — Дольськ ч/з Луцьк
12:15

Нововолинськ — Камінь-Каширський
15:10

Нововолинськ — Київ
09:30 11:30 22:55

Нововолинськ — Ковель
06:35 07:55 08:50 09:55 12:15 13:40 14:05 18:35 18:50

Нововолинськ — Кузнецовськ
08:25

Нововолинськ — Локачі
07:00

Нововолинськ — Луцьк
05:55 06:25 06:40 07:55 08:45 08:55 09:25 09:50 10:40 11:05 12:30 13:00 13:10 13:45 14:00 14:25 15:00 16:05 17:20 17:30 18:50 19:30 19:50

Нововолинськ — Любешів
07:30

Нововолинськ — Люблін (Пол)
08:25

Нововолинськ — Пульмо
13:10 19:45

Нововолинськ — Ратне
07:20

Нововолинськ — Рівне
07:40 14:15 15:40

Нововолинськ — Світязь
06:50 16:35

Нововолинськ — Шацьк
09:30 18:00

Поромів — Луцьк
08:25 16:55

Пульмо — Нововолинськ
09:30 18:45

Ратне — Львів
08:15

Ратне — Нововолинськ
05:45 15:35

Рівне — Нововолинськ
11:30 13:38 15:25 16:07

Санаторій — Львів
07:20 10:30

Світязь — Луцьк
20:20

Світязь — Львів
11:25

Світязь — Нововолинськ
11:50 20:50

Тернопіль — Шацьк
21:00

Трускавець — Ковель
14:30 20:25

Устилуг — Львів
06:40

Червоноград — Берестя (Біл)
10:10

Червоноград — Луцьк
16:35

Чорників — Луцьк
09:05 18:00

Шацьк — Івано-Франківськ
16:20

Шацьк — Нововолинськ
07:50 16:50

Шацьк — Тернопіль
08:00

Шацькі озера — Луцьк
10:05 13:30 15:10 15:30

Інформація оновлена: 23.10.2013