Автовокзал Гайворон

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пров. Вокзальний, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 05254-21382

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Гайворон — Берестяги
05:00Гайворон — Могильне
05:05Гайворон — Червоне
05:10Гайворон — Кропивницький
05:15Гайворон — Чемерпіль
05:40Гайворон — Сальково
05:40Гайворон — Одеса
05:50Гайворон — Вікнина
05:50Гайворон — Мощене
05:55Гайворон — Казавчин
06:00Гайворон — Завалля
06:00Гайворон — Бандурове
06:00Гайворон — Київ
06:00Гайворон — Долинівка
06:22Ладижин — Одеса
06:30Гайворон — Умань
06:30Гайворон — Таужне
06:45Гайворон — Жакчик
06:55Гайворон — Солгутове
07:00Гайворон — Хащувате
07:00Гайворон — Київ
07:00Гайворон — Котовка
07:15Гайворон — Долинівка
07:20Гайворон — Сальково
07:25Гайворон — Соломія
07:45Саврань — Бершадь
07:50Гайворон — Мощене
07:55Гайворон — Солгутове
08:10Гайворон — Долинівка
08:15Гайворон — Хащувате
08:55Тульчин — Одеса
08:55Гайворон — Солгутове
09:00Гайворон — Соломія
09:00Гайворон — Таужне
09:25Гайворон — Хащувате
09:40Гайворон — Казавчин
09:50Гайворон — Котовка
09:50Гайворон — Сальково
09:55Гайворон — Солгутове
10:00Гайворон — Таужне
10:10Гайворон — Могильне
10:20Гайворон — Соломія
10:28Бершадь — Саврань
10:30Гайворон — Завалля
10:30Гайворон — Берестяги
10:35Одеса — Бершадь
10:45Гайворон — Хащувате
10:50Гайворон — Мощене
10:55Гайворон — Червоне
10:55Гайворон — Солгутове
11:00Гайворон — Таужне
11:00Гайворон — Бандурове
11:15Гайворон — Долинівка
11:30Гайворон — Умань
11:45Гайворон — Чемерпіль
11:50Гайворон — Соломія
11:55Гайворон — Солгутове
12:00Гайворон — Вікнина
12:10Гайворон — Мощене
12:10Гайворон — Таужне
12:20Гайворон — Умань
12:35Вінниця — Миколаїв
12:40Подільськ — Київ
12:55Гайворон — Солгутове
13:35Київ — Подільськ
14:00Гайворон — Жакчик
14:20Гайворон — Кропивницький
15:10Гайворон — Солгутове
15:25Миколаїв — Вінниця
16:55Бершадь — Одеса
17:10Гайворон — Солгутове
17:10Гайворон — Хащувате
18:00Гайворон — Умань
18:10Гайворон — Солгутове

за маршрутами автобусів

Бершадь — Одеса
16:55

Бершадь — Саврань
10:28

Вінниця — Миколаїв
12:35

Гайворон — Бандурове
06:00 11:00

Гайворон — Берестяги
05:00 10:30

Гайворон — Вікнина
05:50 12:00

Гайворон — Долинівка
06:00 07:15 08:10 11:15

Гайворон — Жакчик
06:45 14:00

Гайворон — Завалля
06:00 10:30

Гайворон — Казавчин
05:55 09:40

Гайворон — Київ
06:00 07:00

Гайворон — Котовка
07:00 09:50

Гайворон — Кропивницький
05:10 14:20

Гайворон — Могильне
05:00 10:10

Гайворон — Мощене
05:50 07:50 10:50 12:10

Гайворон — Одеса
05:40

Гайворон — Сальково
05:40 07:20 09:50

Гайворон — Солгутове
06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 15:10 17:10 18:10

Гайворон — Соломія
07:25 09:00 10:20 11:50

Гайворон — Таужне
06:30 09:00 10:00 11:00 12:10

Гайворон — Умань
06:30 11:30 12:20 18:00

Гайворон — Хащувате
07:00 08:15 09:25 10:45 17:10

Гайворон — Чемерпіль
05:15 11:45

Гайворон — Червоне
05:05 10:55

Київ — Подільськ
13:35

Ладижин — Одеса
06:22

Миколаїв — Вінниця
15:25

Одеса — Бершадь
10:35

Подільськ — Київ
12:40

Саврань — Бершадь
07:45

Тульчин — Одеса
08:55

Інформація оновлена: 23.11.2019