Автовокзал Гайворон

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пров. Вокзальний, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 05254-21382

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:00Завалля — Кіровоград
04:15Гайворон — Чернігів
05:00Гайворон — Могильне
05:00Гайворон — Берестяги
05:05Гайворон — Червоне
05:10Гайворон — Кіровоград
05:20Гайворон — Казавчин
05:30Гайворон — Таужне
05:40Гайворон — Сальково
05:40Гайворон — Одеса
05:50Гайворон — Мощене
06:00Гайворон — Завалля
06:00Гайворон — Долинівка
06:30Гайворон — Таужне
06:35Гайворон — Умань
06:45Гайворон — Жакчик
07:00Гайворон — Київ
07:00Гайворон — Вікнина
07:00Гайворон — Котовка
07:15Гайворон — Долинівка
07:20Гайворон — Сальково
07:25Гайворон — Соломія
07:30Бершадь — Одеса
07:50Гайворон — Мощене
08:10Гайворон — Долинівка
08:20Гайворон — Бандурове
08:20Гайворон — Київ
08:30Бершадь — Нова Каховка
08:55Тульчин — Одеса
09:00Гайворон — Соломія
09:00Гайворон — Таужне
09:40Гайворон — Казавчин
09:50Гайворон — Котовка
09:50Гайворон — Сальково
10:00Гайворон — Таужне
10:10Гайворон — Могильне
10:20Гайворон — Соломія
10:28Бершадь — Саврань
10:30Гайворон — Берестяги
10:30Гайворон — Завалля
10:35Одеса — Бершадь
10:50Гайворон — Мощене
10:55Гайворон — Червоне
11:00Гайворон — Таужне
11:00Гайворон — Вікнина
11:15Гайворон — Долинівка
11:30Гайворон — Умань
11:30Гайворон — Чемерпіль
11:50Гайворон — Соломія
12:00Гайворон — Таужне
12:00Гайворон — Кіровоград
12:10Гайворон — Мощене
12:20Гайворон — Новоархангельськ
12:35Вінниця — Очаків
12:35Вінниця — Очаків
12:40Котовськ — Київ
13:00Гайворон — Вікнина
13:35Київ — Котовськ
13:40Гайворон — Бандурове
14:00Гайворон — Жакчик
14:20Гайворон — Кіровоград
14:30Гайворон — Чемерпіль
14:57Саврань — Бершадь
15:25Очаків — Вінниця
16:55Бершадь — Одеса
18:00Гайворон — Умань

за маршрутами автобусів

Бершадь — Нова Каховка
08:30

Бершадь — Одеса
07:30 16:55

Бершадь — Саврань
10:28

Вінниця — Очаків
12:35 12:35

Гайворон — Бандурове
08:20 13:40

Гайворон — Берестяги
05:00 10:30

Гайворон — Вікнина
07:00 11:00 13:00

Гайворон — Долинівка
06:00 07:15 08:10 11:15

Гайворон — Жакчик
06:45 14:00

Гайворон — Завалля
06:00 10:30

Гайворон — Казавчин
05:20 09:40

Гайворон — Київ
07:00 08:20

Гайворон — Котовка
07:00 09:50

Гайворон — Кіровоград
05:10 12:00 14:20

Гайворон — Могильне
05:00 10:10

Гайворон — Мощене
05:50 07:50 10:50 12:10

Гайворон — Новоархангельськ
12:20

Гайворон — Одеса
05:40

Гайворон — Сальково
05:40 07:20 09:50

Гайворон — Соломія
07:25 09:00 10:20 11:50

Гайворон — Таужне
05:30 06:30 09:00 10:00 11:00 12:00

Гайворон — Умань
06:35 11:30 18:00

Гайворон — Чемерпіль
11:30 14:30

Гайворон — Червоне
05:05 10:55

Гайворон — Чернігів
04:15

Завалля — Кіровоград
04:00

Київ — Котовськ
13:35

Котовськ — Київ
12:40

Одеса — Бершадь
10:35

Очаків — Вінниця
15:25

Саврань — Бершадь
14:57

Тульчин — Одеса
08:55

Інформація оновлена: 25.09.2013