Автовокзал Фастів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Привокзальна, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04565-51286

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Фастів — Мотовилівська Слобідка
05:20Фастів — Велика Снітинка
05:20Червона Мотовилівка — Борова
05:30Оленівка — ст. Білки
05:35Фастів — Велика Офірна
05:35Борова — Червона Мотовилівка
05:40Фастів — Київ ч/з Бишів
05:45Фастів — Клехівка
05:50Червона Мотовилівка — Борова
06:00Фастів — Київ
06:00Велика Снітинка — Київ
06:00Фастів — Триліси ч/з Королівка
06:00Фастів — Півні
06:05Борова — Червона Мотовилівка
06:10Фастів — Веприк
06:10ст. Білки — Оленівка
06:10Фастів — Бортники
06:15Фастів — Мотовилівська Слобідка
06:20Фастів — Київ
06:20Фастів — Житомир
06:20Фастів — Триліси
06:20Фастів — Мала Офірна
06:20Фастів — Паляничинці
06:20Червона Мотовилівка — Борова
06:20Фастів — Кищенці
06:25Фастів — Велика Офірна
06:25Оленівка — ст. Білки
06:30Фастів — Королівка
06:35Фастів — Велика Снітинка
06:40Фастів — Київ
06:40Фастів — Веприк
06:40Борова — Червона Мотовилівка
06:40Фастів — Ярошівка
06:50Фастів — Федорівка
06:50Червона Мотовилівка — Борова
06:55Фастів — Клехівка
07:00Фастів — Київ
07:00Фастів — Малополовецьке
07:10Велика Снітинка — Київ
07:10Фастів — Велика Офірна
07:10Борова — Червона Мотовилівка
07:15Фастів — Мотовилівська Слобідка
07:20Фастів — Київ
07:20Фастів — Велика Снітинка
07:20Фастів — Кощіївка
07:20Червона Мотовилівка — Борова
07:20Фастів — Бортники
07:30Фастів — Мала Офірна
07:30Фастів — Скригалівка
07:30Фастів — Кищенці
07:30Фастів — Пришивальня ч/з Томашівка
07:40Фастів — Київ
07:45Фастів — Лучин ч/з Великі Гуляки
07:50Фастів — Веприк
07:50Фастів — Паляничинці
07:55ст. Білки — Оленівка
08:00Фастів — Київ
08:00Фастів — Велика Снітинка
08:00Фастів — Кожанка
08:05Борова — Червона Мотовилівка
08:10Фастів — Триліси ч/з Королівка
08:15Фастів — Київ ч/з Бишів
08:15Оленівка — ст. Білки
08:20Фастів — Київ
08:30Фастів — Веприк
08:30Фастів — Велика Снітинка
08:30Фастів — Мала Офірна
08:30Фастів — Півні
08:30Фастів — Клехівка
08:35Червона Мотовилівка — Борова
08:40Фастів — Київ
08:45Фастів — Степове ч/з Яхни
08:45Фастів — Ярошівка
09:00Фастів — Київ
09:00Велика Снітинка — Київ
09:00Фастів — Велика Снітинка
09:00Фастів — Королівка
09:00Фастів — Велика Офірна
09:00Фастів — Малополовецьке
09:20Фастів — Київ
09:20Фастів — Федорівка
09:25Борова — Червона Мотовилівка
09:25Фастів — Мотовилівська Слобідка
09:30Фастів — Велика Снітинка
09:30Фастів — Триліси
09:35Червона Мотовилівка — Борова
09:40Фастів — Київ
09:40Фастів — Веприк
09:40Фастів — Кожанка
09:40Фастів — Бортники
09:40Фастів — Кищенці
09:45Фастів — Пришивальня ч/з Томашівка
09:50Фастів — Кощіївка
10:00Фастів — Київ
10:00Фастів — Велика Снітинка
10:00Фастів — Мала Офірна
10:00Фастів — Скригалівка
10:00Фастів — Малополовецьке
10:00Фастів — Паляничинці
10:00ст. Білки — Оленівка
10:05Борова — Червона Мотовилівка
10:10Фастів — Клехівка
10:20Фастів — Київ
10:20Червона Мотовилівка — Борова
10:30Фастів — Київ ч/з Бишів
10:30Фастів — Велика Снітинка
10:30Фастів — Королівка
10:30Фастів — Велика Офірна
10:35Оленівка — ст. Білки
10:40Фастів — Київ
10:50Фастів — Веприк
10:50Фастів — Ярошівка
10:55Фастів — Мотовилівська Слобідка
11:00Фастів — Київ
11:00Фастів — Лучин ч/з Великі Гуляки
11:05ст. Білки — Оленівка
11:05Борова — Червона Мотовилівка
11:10Фастів — Триліси ч/з Королівка
11:15Фастів — Велика Снітинка
11:15Фастів — Мала Офірна
11:20Фастів — Київ
11:20Фастів — Триліси
11:20Фастів — Скригалівка
11:20Червона Мотовилівка — Борова
11:30Фастів — Клехівка
11:35Оленівка — ст. Білки
11:35Борова — Червона Мотовилівка
11:40Фастів — Київ
11:45Фастів — Веприк
11:45Фастів — Велика Снітинка
11:45Фастів — Велика Офірна
12:00Фастів — Київ
12:00Велика Снітинка — Київ
12:00Фастів — Півні
12:00ст. Білки — Оленівка
12:00Фастів — Пришивальня ч/з Томашівка
12:05Фастів — Веприк
12:05Фастів — Мотовилівська Слобідка
12:10Фастів — Степове ч/з Яхни
12:10Фастів — Паляничинці
12:15Фастів — Мала Офірна
12:15Фастів — Федорівка
12:20Фастів — Київ
12:20Фастів — Кощіївка
12:20Фастів — Бортники
12:30Фастів — Королівка
12:30Фастів — Малополовецьке
12:40Фастів — Київ
12:45Фастів — Велика Снітинка
12:45Фастів — Велика Офірна
12:50Оленівка — ст. Білки
13:00Фастів — Київ
13:00Фастів — Клехівка
13:00Фастів — Кищенці
13:05Червона Мотовилівка — Борова
13:10Фастів — Ярошівка
13:20Фастів — Київ ч/з Бишів
13:20Фастів — Київ
13:30Фастів — Триліси ч/з Королівка
13:30ст. Білки — Оленівка
13:35Борова — Червона Мотовилівка
13:35Фастів — Мотовилівська Слобідка
13:40Фастів — Київ
13:50Оленівка — ст. Білки
13:50Фастів — Кожанка
14:00Фастів — Київ
14:00Фастів — Веприк
14:00Фастів — Скригалівка
14:00Червона Мотовилівка — Борова
14:10Фастів — Лучин ч/з Великі Гуляки
14:10Фастів — Мала Офірна
14:20Фастів — Київ
14:20Фастів — Житомир
14:30Фастів — Велика Снітинка
14:30Фастів — Триліси
14:30Фастів — Пришивальня ч/з Томашівка
14:40Фастів — Київ
14:40Фастів — Кощіївка
14:50Фастів — Кищенці
15:00Фастів — Київ
15:00Фастів — Скригалівка
15:00Фастів — Малополовецьке
15:10Борова — Червона Мотовилівка
15:10Фастів — Кожанка
15:20Фастів — Київ
15:30Фастів — Київ ч/з Бишів
15:30Велика Снітинка — Київ
15:30Фастів — Велика Снітинка
15:30Фастів — Королівка
15:40Фастів — Київ
15:40Червона Мотовилівка — Борова
15:50Фастів — Веприк
15:55Фастів — Мотовилівська Слобідка
15:55Фастів — Ярошівка
16:00Фастів — Київ
16:00Фастів — Мала Офірна
16:00Фастів — Бортники
16:05Фастів — Федорівка
16:10Фастів — Клехівка
16:10ст. Білки — Оленівка
16:10Борова — Червона Мотовилівка
16:10Фастів — Кищенці
16:15Фастів — Паляничинці
16:20Фастів — Київ
16:20Червона Мотовилівка — Борова
16:30Велика Снітинка — Київ
16:30Фастів — Велика Снітинка
16:30Фастів — Скригалівка
16:30Оленівка — ст. Білки
16:40Фастів — Київ
16:45Фастів — Велика Офірна
16:55Фастів — Малополовецьке
17:00Фастів — Київ
17:00Фастів — Веприк
17:00Фастів — Скригалівка
17:00Фастів — Мотовилівська Слобідка
17:10Фастів — Триліси ч/з Королівка
17:10Фастів — Степове ч/з Яхни
17:20Фастів — Київ
17:20Фастів — Бортники
17:25Борова — Червона Мотовилівка
17:30Фастів — Велика Снітинка
17:30Фастів — Триліси
17:30ст. Білки — Оленівка
17:40Фастів — Київ
17:40Фастів — Веприк
17:45Фастів — Лучин ч/з Великі Гуляки
17:45Фастів — Кощіївка
17:45Фастів — Мала Офірна
17:45Фастів — Півні
17:45Оленівка — ст. Білки
17:45Фастів — Пришивальня ч/з Томашівка
17:50Червона Мотовилівка — Борова
18:00Фастів — Київ
18:00Фастів — Клехівка
18:00Фастів — Кищенці
18:05Фастів — Велика Снітинка
18:10Фастів — Велика Офірна
18:10Фастів — Паляничинці
18:10Фастів — Мотовилівська Слобідка
18:20Фастів — Київ
18:40Фастів — Київ
18:40ст. Білки — Оленівка
18:45Борова — Червона Мотовилівка
19:00Фастів — Київ
19:00Фастів — Веприк
19:00Оленівка — ст. Білки
19:00Фастів — Кожанка
19:05Червона Мотовилівка — Борова
19:15Велика Снітинка — Київ
19:15Фастів — Мотовилівська Слобідка
19:20Фастів — Кощіївка
19:20Фастів — Мала Офірна
19:20Фастів — Паляничинці
19:20Фастів — Федорівка
19:20Борова — Червона Мотовилівка
19:25Фастів — Велика Снітинка
19:30Фастів — Триліси
19:30Фастів — Королівка
19:40Червона Мотовилівка — Борова
20:30Фастів — Малополовецьке
20:30Борова — Червона Мотовилівка
20:30Фастів — Кищенці
20:35Фастів — Веприк
20:40Фастів — Клехівка
20:40Фастів — Мотовилівська Слобідка
20:45Фастів — Велика Снітинка
20:45Фастів — Паляничинці
20:50Фастів — Мала Офірна
20:50Фастів — Велика Офірна
22:10Фастів — Мала Офірна

за маршрутами автобусів

Борова — Червона Мотовилівка
05:35 06:05 06:40 07:10 08:05 09:25 10:05 11:05 11:35 13:35 15:10 16:10 17:25 18:45 19:20 20:30

Велика Снітинка — Київ
06:00 07:10 09:00 12:00 15:30 16:30 19:15

Оленівка — ст. Білки
05:30 06:25 08:15 10:35 11:35 12:50 13:50 16:30 17:45 19:00

Фастів — Бортники
06:10 07:20 09:40 12:20 16:00 17:20

Фастів — Велика Офірна
05:35 06:25 07:10 09:00 10:30 11:45 12:45 16:45 18:10 20:50

Фастів — Велика Снітинка
05:20 06:35 07:20 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:15 11:45 12:45 14:30 15:30 16:30 17:30 18:05 19:25 20:45

Фастів — Веприк
06:10 06:40 07:50 08:30 09:40 10:50 11:45 12:05 14:00 15:50 17:00 17:40 19:00 20:35

Фастів — Житомир
06:20 14:20

Фастів — Кищенці
06:20 07:30 09:40 13:00 14:50 16:10 18:00 20:30

Фастів — Київ
06:00 06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00

Фастів — Київ ч/з Бишів
05:40 08:15 10:30 13:20 15:30

Фастів — Клехівка
05:45 06:55 08:30 10:10 11:30 13:00 16:10 18:00 20:40

Фастів — Кожанка
08:00 09:40 13:50 15:10 19:00

Фастів — Королівка
06:30 09:00 10:30 12:30 15:30 19:30

Фастів — Кощіївка
07:20 09:50 12:20 14:40 17:45 19:20

Фастів — Лучин ч/з Великі Гуляки
07:45 11:00 14:10 17:45

Фастів — Мала Офірна
06:20 07:30 08:30 10:00 11:15 12:15 14:10 16:00 17:45 19:20 20:50 22:10

Фастів — Малополовецьке
07:00 09:00 10:00 12:30 15:00 16:55 20:30

Фастів — Мотовилівська Слобідка
05:10 06:15 07:15 09:25 10:55 12:05 13:35 15:55 17:00 18:10 19:15 20:40

Фастів — Паляничинці
06:20 07:50 10:00 12:10 16:15 18:10 19:20 20:45

Фастів — Пришивальня ч/з Томашівка
07:30 09:45 12:00 14:30 17:45

Фастів — Півні
06:00 08:30 12:00 17:45

Фастів — Скригалівка
07:30 10:00 11:20 14:00 15:00 16:30 17:00

Фастів — Степове ч/з Яхни
08:45 12:10 17:10

Фастів — Триліси
06:20 09:30 11:20 14:30 17:30 19:30

Фастів — Триліси ч/з Королівка
06:00 08:10 11:10 13:30 17:10

Фастів — Федорівка
06:50 09:20 12:15 16:05 19:20

Фастів — Ярошівка
06:40 08:45 10:50 13:10 15:55

Червона Мотовилівка — Борова
05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 08:35 09:35 10:20 11:20 13:05 14:00 15:40 16:20 17:50 19:05 19:40

ст. Білки — Оленівка
06:10 07:55 10:00 11:05 12:00 13:30 16:10 17:30 18:40

Інформація оновлена: 31.10.2013