Автовокзал Львів АС-6

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Личаківська,154 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:10Львів — Тучне
04:40Львів — Унів
05:00Львів — Ладанці
05:00Львів — Неділиська
05:15Львів — Липівці
05:15Львів — Прибинь
05:20Львів — Бачів
05:20Львів — Кореличі
05:25Львів — Новосілки
05:45Львів — Прибинь
05:55Львів — Дусанів
05:55Львів — Полохівка
06:10Львів — Біле
06:20Львів — Журавники
06:30Львів — Лоні
06:30Львів — Подусільна
06:40Львів — Журавники
07:00Львів — Ганачівка (кр Нд)
07:00Львів — Золочів
07:05Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
07:05Львів — Нараїв
07:10Львів — Журавники
07:10Львів — Чортків
07:20Львів — Городиславичі ч/з Миколаїв (кр Нд)
07:20Львів — Золочів
07:20Львів — Лагодів
07:20Львів — Під'ярків
07:20Львів — Скнилів ч/з Бортків
07:20Львів — Смереківка ч/з Перемишляни
07:30Львів — Глиняни ч/з Розворяни
07:30Львів — Унів
07:40Львів — Глуховичі ч/з Гаї (кр Нд)
07:40Львів — Золочів
07:45Львів — Тучне
08:00Львів — Біле
08:00Львів — Женів ч/з Глиняни
08:00Львів — Золочів
08:10Львів — Журавники
08:10Львів — Смереківка ч/з Вільшаниця
08:20Львів — Журавники
08:20Львів — Золочів
08:20Львів — Перемишляни
08:30Львів — Новосілки
08:40Львів — Золочів
08:40Львів — Липівці ч/з Якторів
08:40Львів — Унів ч/з Якторів
08:50Львів — Прибинь
09:00Львів — Золочів
09:00Львів — Перемишляни
09:05Львів — Заліщики
09:10Львів — Городиславичі ч/з Миколаїв
09:10Львів — Кореличі
09:10Львів — Поморяни
09:20Львів — Журавники
09:20Львів — Золочів
09:20Львів — Хомина
09:30Львів — Бачів
09:40Львів — Золочів
09:40Львів — Ладанці
09:50Львів — Новосілки
10:00Львів — Золочів
10:00Львів — Прибинь
10:10Львів — Женів ч/з Глиняни
10:10Львів — Полохівка
10:20Львів — Журавники
10:20Львів — Золочів
10:20Львів — Лоні
10:30Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
10:30Львів — Подусільна
10:40Львів — Золочів
10:45Львів — Унів
11:00Львів — Біле
11:00Львів — Золочів
11:10Львів — Дусанів
11:20Львів — Золочів
11:25Львів — Неділиська
11:35Львів — Вишнівчик
11:40Львів — Золочів
11:45Львів — Журавники
11:48Львів — Тучне
11:55Львів — Женів ч/з Глиняни
12:00Львів — Золочів
12:00Львів — Під'ярків
12:00Львів — Смереківка ч/з Перемишляни
12:15Львів — Глуховичі ч/з Гаї
12:15Львів — Нараїв
12:20Львів — Золочів
12:25Львів — Липівці
12:30Львів — Лагодів (Нд)
12:35Львів — Біле
12:35Львів — Ганачівка
12:40Львів — Золочів
12:45Львів — Перемишляни
13:00Львів — Глиняни ч/з Розворяни
13:00Львів — Золочів
13:05Львів — Кореличі
13:10Львів — Городиславичі ч/з Миколаїв
13:15Львів — Прибинь
13:20Львів — Золочів
13:20Львів — Смереківка ч/з Вільшаниця
13:25Львів — Бачів
13:30Львів — Журавники
13:30Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
13:40Львів — Золочів
13:40Львів — Поморяни
13:40Львів — Хомина
13:50Львів — Полохівка
14:00Львів — Журавники
14:00Львів — Золочів
14:00Львів — Новосілки
14:15Львів — Ладанці
14:20Львів — Золочів
14:25Львів — Унів
14:40Львів — Золочів
14:40Львів — Лагодів (Пт-Нд)
14:40Львів — Лоні
14:55Львів — Дусанів
14:55Львів — Женів ч/з Глиняни
15:00Львів — Золочів
15:10Львів — Біле
15:15Львів — Під'ярків
15:20Львів — Золочів
15:20Львів — Скнилів ч/з Бортків
15:25Львів — Подусільна
15:35Львів — Прибинь
15:40Львів — Золочів
15:45Львів — Глуховичі ч/з Гаї
15:45Львів — Новосілки
16:00Львів — Глиняни ч/з Розворяни
16:00Львів — Журавники
16:00Львів — Золочів
16:05Львів — Вишнівчик
16:10Львів — Городиславичі ч/з Миколаїв
16:15Львів — Ганачівка
16:20Львів — Золочів
16:25Львів — Смереківка ч/з Перемишляни
16:35Львів — Липівці
16:40Львів — Золочів
16:45Львів — Нараїв
16:58Львів — Неділиська (кр Нд)
17:00Львів — Женів ч/з Глиняни
17:00Львів — Золочів
17:12Львів — Кореличі
17:15Львів — Ладанці (Пт)
17:20Львів — Журавники
17:20Львів — Золочів
17:25Львів — Біле
17:35Львів — Полохівка
17:40Львів — Золочів
17:45Львів — Унів
17:50Львів — Журавники
17:55Львів — Бачів
18:00Львів — Золочів
18:00Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
18:00Львів — Смереківка ч/з Вільшаниця
18:05Львів — Ладанці
18:10Львів — Глуховичі ч/з Гаї
18:15Львів — Городиславичі ч/з Миколаїв
18:15Львів — Новосілки
18:20Львів — Женів ч/з Глиняни
18:20Львів — Золочів
18:20Львів — Лагодів
18:25Львів — Лоні
18:35Львів — Унів ч/з Якторів
18:40Львів — Золочів
18:45Львів — Хомина
18:50Львів — Городиславичі ч/з Миколаїв (Нд)
18:55Львів — Прибинь
19:00Львів — Глиняни ч/з Розворяни
19:00Львів — Золочів
19:00Львів — Під'ярків
19:05Львів — Дусанів
19:20Львів — Золочів
19:25Львів — Перемишляни (кр Пт)
19:25Львів — Подусільна (Пт)
19:30Львів — Журавники
19:35Львів — Перемишляни
19:40Львів — Золочів
19:40Львів — Скнилів ч/з Бортків
19:45Львів — Новосілки
19:55Львів — Липівці
20:00Львів — Ганачівка
20:00Львів — Женів ч/з Глиняни
20:00Львів — Журавники (Нд)
20:00Львів — Золочів
20:00Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
20:05Львів — Прибинь
20:20Львів — Вишнівчик
20:20Львів — Глуховичі ч/з Гаї
20:30Львів — Городиславичі ч/з Миколаїв (кр Нд)
20:30Львів — Золочів
20:32Львів — Унів
20:45Львів — Перемишляни
21:00Львів — Женів ч/з Глиняни
21:00Львів — Кривичі ч/з Перегноїв (Пт)
21:10Львів — Журавники (Пн,Сб)
21:15Львів — Нараїв

за маршрутами автобусів

Львів — Бачів
05:20 09:30 13:25 17:55

Львів — Біле
06:10 08:00 11:00 12:35 15:10 17:25

Львів — Вишнівчик
11:35 16:05 20:20

Львів — Ганачівка
07:00(кр Нд) 12:35 16:15 20:00

Львів — Глиняни ч/з Розворяни
07:30 13:00 16:00 19:00

Львів — Глуховичі ч/з Гаї
07:40(кр Нд) 12:15 15:45 18:10 20:20

Львів — Городиславичі ч/з Миколаїв
07:20(кр Нд) 09:10 13:10 16:10 18:15 18:50(Нд) 20:30(кр Нд)

Львів — Дусанів
05:55 11:10 14:55 19:05

Львів — Женів ч/з Глиняни
08:00 10:10 11:55 14:55 17:00 18:20 20:00 21:00

Львів — Журавники
06:20 06:40 07:10 08:10 08:20 09:20 10:20 11:45 13:30 14:00 16:00 17:20 17:50 19:30 20:00(Нд) 21:10(Пн,Сб)

Львів — Заліщики
09:05

Львів — Золочів
07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:30

Львів — Кореличі
05:20 09:10 13:05 17:12

Львів — Кривичі ч/з Перегноїв
07:05 10:30 13:30 18:00 20:00 21:00(Пт)

Львів — Лагодів
07:20 12:30(Нд) 14:40(Пт-Нд) 18:20

Львів — Ладанці
05:00 09:40 14:15 17:15(Пт) 18:05

Львів — Липівці
05:15 12:25 16:35 19:55

Львів — Липівці ч/з Якторів
08:40

Львів — Лоні
06:30 10:20 14:40 18:25

Львів — Нараїв
07:05 12:15 16:45 21:15

Львів — Неділиська
05:00 11:25 16:58(кр Нд)

Львів — Новосілки
05:25 08:30 09:50 14:00 15:45 18:15 19:45

Львів — Перемишляни
08:20 09:00 12:45 19:25(кр Пт) 19:35 20:45

Львів — Подусільна
06:30 10:30 15:25 19:25(Пт)

Львів — Полохівка
05:55 10:10 13:50 17:35

Львів — Поморяни
09:10 13:40

Львів — Прибинь
05:15 05:45 08:50 10:00 13:15 15:35 18:55 20:05

Львів — Під'ярків
07:20 12:00 15:15 19:00

Львів — Скнилів ч/з Бортків
07:20 15:20 19:40

Львів — Смереківка ч/з Вільшаниця
08:10 13:20 18:00

Львів — Смереківка ч/з Перемишляни
07:20 12:00 16:25

Львів — Тучне
04:10 07:45 11:48

Львів — Унів
04:40 07:30 10:45 14:25 17:45 20:32

Львів — Унів ч/з Якторів
08:40 18:35

Львів — Хомина
09:20 13:40 18:45

Львів — Чортків
07:10

Інформація оновлена: 01.11.2013