Автовокзал Гайсин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 1-го Травня, 129 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04334-21176

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:15Тростянець — Київ
05:00Гайсин — Теплик
05:10Гайсин — Губник
05:10Гайсин — Шура-Бондурівська
05:15Гайсин — Митків
05:20Гайсин — Степашки
05:20Гайсин — Борсуки
05:30Гайсин — Вінниця
05:30Гайсин — Адамівка
05:40Гайсин — Зятківці
05:40Гайсин — Нараївка
05:50Гайсин — Грузьке
05:50Гайсин — Вінниця
05:50Гайсин — Карбівське
05:55Гайсин — Щурівці
06:00Гайсин — Дашів
06:00Гайсин — Степашки
06:20Гайсин — Адамівка
06:30Гайсин — Ладижин
06:40Гайсин — Бершадь
07:00Гайсин — Хмельницький
07:00Гайсин — Шура-Бондурівська
07:42Гайсин — Вінниця
07:50Гайсин — Вінниця
07:50Гайсин — Піщанка
08:35Гайсин — Ладижин
09:35Гайсин — Ладижин
09:40Гайсин — Дашів
10:10Ладижин — Вінниця
10:20Гайсин — Шура-Бондурівська
10:40Гайсин — Митків
11:00Гайсин — Адамівка
11:10Гайсин — Борсуки
11:25Гайсин — Вінниця
11:25Гайсин — Вінниця
11:35Гайсин — Зятківці
12:20Гайсин — Степашки
12:20Гайсин — Шура-Бондурівська
12:30Гайсин — Карбівське
13:05Гайсин — Губник
13:10Гайсин — Нараївка
13:15Гайсин — Грузьке
13:20Гайсин — Щурівці
13:40Гайсин — Вінниця
14:26Гайсин — Вінниця
14:30Вінниця — Ладижин
14:50Гайсин — Дашів
15:20Гайсин — Київ
15:41Гайсин — Умань
15:51Гайсин — Вінниця
16:00Гайсин — Ладижин
16:00Гайсин — Вінниця
16:01Гайсин — Вінниця
16:05Гайсин — Вінниця
16:10Гайсин — Вінниця
16:45Гайсин — Грузьке
17:15Гайсин — Степашки
17:30Гайсин — Дашів
17:35Гайсин — Теплик
17:40Гайсин — Карбівське
17:45Гайсин — Щурівці
17:50Гайсин — Губник
18:00Гайсин — Нараївка
19:00Гайсин — Зятківці

за маршрутами автобусів

Вінниця — Ладижин
14:30

Гайсин — Адамівка
05:30 06:20 11:00

Гайсин — Бершадь
06:40

Гайсин — Борсуки
05:20 11:10

Гайсин — Вінниця
05:30 05:50 07:42 07:50 11:25 11:25 13:40 14:26 15:51 16:00 16:01 16:05 16:10

Гайсин — Грузьке
05:50 13:15 16:45

Гайсин — Губник
05:10 13:05 17:50

Гайсин — Дашів
06:00 09:40 14:50 17:30

Гайсин — Зятківці
05:40 11:35 19:00

Гайсин — Карбівське
05:50 12:30 17:40

Гайсин — Київ
15:20

Гайсин — Ладижин
06:30 08:35 09:35 16:00

Гайсин — Митків
05:15 10:40

Гайсин — Нараївка
05:40 13:10 18:00

Гайсин — Піщанка
07:50

Гайсин — Степашки
05:20 06:00 12:20 17:15

Гайсин — Теплик
05:00 17:35

Гайсин — Умань
15:41

Гайсин — Хмельницький
07:00

Гайсин — Шура-Бондурівська
05:10 07:00 10:20 12:20

Гайсин — Щурівці
05:55 13:20 17:45

Ладижин — Вінниця
10:10

Тростянець — Київ
04:15

Інформація оновлена: 25.09.2013