Автовокзал Гайсин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 1-го Травня, 129 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04334-21176

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Гайсин — Вінниця
05:30Гайсин — Степашки
05:40Гайсин — Нараївка
05:40Гайсин — Зятківці
05:50Гайсин — Грузьке
05:50Гайсин — Карбівське
05:50Гайсин — Вінниця
05:55Гайсин — Щурівці
06:00Гайсин — Адамовка
06:00Гайсин — Дашів
06:10Гайсин — Митків
06:15Гайсин — Київ
06:30Гайсин — Ладижин
07:00Гайсин — Шура-Бондурівська
07:00Гайсин — Хмельницький
07:40Гайсин — Митків
07:40Ладижин — Київ
07:50Гайсин — Піщанка
07:50Гайсин — Вінниця
09:50Гайсин — Дашів
10:15Гайсин — Ладижин
10:20Вроцлав (Пол) — Одеса
10:20Гайсин — Шура-Бондурівська
10:40Гайсин — Митків
11:00Гайсин — Адамовка
11:10Гайсин — Борсуки
11:25Гайсин — Вінниця
11:25Гайсин — Вінниця
11:35Гайсин — Зятківці
11:55Одеса — Вроцлав (Пол)
12:00Гайсин — Карбівське
12:20Гайсин — Степашки
12:20Гайсин — Шура-Бондурівська
13:00Ладижин — Київ
13:05Гайсин — Губник
13:05Гайсин — Губник
13:10Гайсин — Нараївка
13:15Гайсин — Грузьке
13:15Теплик — Вінниця
13:20Гайсин — Щурівці
13:20Гайсин — Митків
13:40Гайсин — Вінниця
14:15Тульчин — Київ
14:26Гайсин — Вінниця
14:35Тульчин — Одеса
14:50Гайсин — Дашів
14:50Київ — Ямпіль
15:20Гайсин — Київ
15:37Гайсин — Умань
16:00Гайсин — Ладижин
16:11Гайсин — Вінниця
16:15Чернівці — Москва (РФ)
16:30Гайсин — Грузьке
16:35Ямпіль — Київ
17:30Гайсин — Дашів
17:40Гайсин — Карбівське
17:45Гайсин — Щурівці
17:50Гайсин — Губник
18:00Гайсин — Нараївка
18:00Гайсин — Зятківці

за маршрутами автобусів

Вроцлав (Пол) — Одеса
10:20

Гайсин — Адамовка
06:00 11:00

Гайсин — Борсуки
11:10

Гайсин — Вінниця
05:30 05:50 07:50 11:25 11:25 13:40 14:26 16:11

Гайсин — Грузьке
05:50 13:15 16:30

Гайсин — Губник
13:05 13:05 17:50

Гайсин — Дашів
06:00 09:50 14:50 17:30

Гайсин — Зятківці
05:40 11:35 18:00

Гайсин — Карбівське
05:50 12:00 17:40

Гайсин — Київ
06:15 15:20

Гайсин — Ладижин
06:30 10:15 16:00

Гайсин — Митків
06:10 07:40 10:40 13:20

Гайсин — Нараївка
05:40 13:10 18:00

Гайсин — Піщанка
07:50

Гайсин — Степашки
05:30 12:20

Гайсин — Умань
15:37

Гайсин — Хмельницький
07:00

Гайсин — Шура-Бондурівська
07:00 10:20 12:20

Гайсин — Щурівці
05:55 13:20 17:45

Київ — Ямпіль
14:50

Ладижин — Київ
07:40 13:00

Одеса — Вроцлав (Пол)
11:55

Теплик — Вінниця
13:15

Тульчин — Київ
14:15

Тульчин — Одеса
14:35

Чернівці — Москва (РФ)
16:15

Ямпіль — Київ
16:35

Інформація оновлена: 12.11.2019