Автовокзал Київ «Видубичі»

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: метро «Видубичі» (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-5242182

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:10Київ — Жовті Води
07:10Київ — Ржищів (Пн,Сб)
07:10Київ — Ржищів (Пн,Сб)
07:20Київ — Канів
07:20Київ — Миронівка
07:20Київ — Миронівка
07:30Київ — Богуслав
07:30Київ — Ржищів
07:30Київ — Ржищів
07:40Київ — Великий Букрин
07:40Київ — Великий Букрин
07:50Київ — Кагарлик
08:00Київ — Канів
08:10Київ — Кіровоград
08:10Київ — Ходорів
08:10Київ — Ходорів
08:15Київ — Яблунівка
08:15Київ — Яхни
08:15Київ — Яхни
08:30Київ — Богуслав
08:30Київ — Великі Прицьки
08:30Київ — Великі Прицьки
08:45Київ — Олександрівка
08:45Київ — Шпендівка ч/з Запруддя
08:45Київ — Олександрівка
08:45Київ — Шпендівка ч/з Запруддя
08:50Київ — Демівщина
08:50Київ — Ржищів
08:50Київ — Ржищів
09:00Київ — Канів
09:10Київ — Переселення
09:10Київ — Кіровоград
09:10Київ — Миронівка
09:10Київ — Миронівка
09:25Київ — Богуслав
09:30Київ — Кагарлик
09:30Київ — Ходорів
09:30Київ — Шпендівка (Пт-Пн)
09:30Київ — Ходорів
09:30Київ — Шпендівка (Пт-Пн)
09:40Київ — Потік
09:40Київ — Потік
09:50Київ — Липовець
09:55Київ — Демівщина
10:00Київ — Маслівка ч/з Кагарлик
10:00Київ — Великі Прицьки
10:00Київ — Маслівка ч/з Кагарлик
10:00Київ — Великі Прицьки
10:05Київ — Канів
10:10Київ — Кривий Ріг
10:15Київ — Богуслав
10:15Київ — Ржищів ч/з Кагарлик
10:15Київ — Ржищів ч/з Кагарлик
10:30Київ — Ходорів
10:30Київ — Ходорів
10:45Київ — Кагарлик
10:55Київ — Кіровоград
11:00Київ — Москаленки
11:05Київ — Кагарлик
11:05Київ — Пії
11:05Київ — Пії
11:25Київ — Маслівка ч/з Ржищів
11:25Київ — Маслівка ч/з Ржищів
11:30Київ — Миронівка
11:30Київ — Миронівка
11:40Київ — Македони
11:40Київ — Македони
11:45Київ — Богуслав
11:50Київ — Демівщина
12:00Київ — Ржищів
12:00Київ — Ржищів
12:10Київ — Кіровоград
12:15Київ — Богуслав
12:20Київ — Тулинці
12:20Київ — Тулинці
12:30Київ — Канів ч/з Кагарлик
12:30Київ — Ржищів
12:30Київ — Ржищів
12:40Київ — Шубівка
12:45Київ — Богуслав
13:00Київ — Великі Прицьки
13:00Київ — Великі Прицьки
13:10Київ — Боярка
13:10Київ — Канів
13:10Київ — Олександрія (Пн,Пт-Сб)
13:30Київ — Побережка (Пт)
13:30Київ — Кагарлик
13:30Київ — Долинська
13:35Київ — Канів ч/з Кагарлик
13:40Київ — Ржищів
13:40Київ — Ржищів
14:00Київ — Богуслав
14:00Київ — Кіровоград
14:10Київ — Канів
14:15Київ — Яблунівка
14:30Київ — Ходорів
14:30Київ — Ходорів
14:35Київ — Кіровоград (Сб-Нд)
14:35Київ — Миронівка
14:35Київ — Миронівка
14:40Київ — Киданівка
14:50Київ — Кривий Ріг
15:00Київ — Кагарлик
15:00Київ — Ржищів
15:00Київ — Ржищів
15:10Київ — Богуслав
15:10Київ — Канів
15:10Київ — Кіровоград
15:20Київ — Великий Букрин
15:20Київ — Великий Букрин
15:30Київ — Ржищів
15:40Київ — Яхни
15:40Київ — Яхни
15:45Київ — Богуслав
15:45Київ — Кіровоград
15:50Київ — Великі Прицьки
15:50Київ — Великі Прицьки
16:00Київ — Щербашинці
16:00Київ — Канів
16:19Київ — Богуслав
16:20Київ — Ходорів
16:20Київ — Ходорів
16:25Київ — Кіровоград
16:30Київ — Демівщина
16:35Київ — Кіровоград
16:40Київ — Канів
16:40Київ — Ржищів (Пт)
16:40Київ — Ржищів (Пт)
16:50Київ — Богуслав
17:10Київ — Кіровоград
17:10Київ — Пії
17:10Київ — Пії
17:20Київ — Москаленки
17:20Київ — Яблунівка
17:20Київ — Канів
17:25Київ — Шпендівка
17:25Київ — Шпендівка
17:30Київ — Ржищів (Пт,Нд)
17:30Київ — Ржищів (Пт,Нд)
17:40Київ — Шубівка
17:40Київ — Олександрівка (Пт,Нд)
17:40Київ — Олександрівка (Пт,Нд)
17:50Київ — Ржищів ч/з Кагарлик (Пт)
17:50Київ — Ржищів
17:50Київ — Ржищів ч/з Кагарлик (Пт)
17:50Київ — Ржищів
17:55Київ — Шубівка
18:00Київ — Богуслав
18:10Київ — Переселення
18:10Київ — Кагарлик
18:15Київ — Липовець (Пт-Нд)
18:15Київ — Канів
18:15Київ — Македони
18:15Київ — Македони
18:20Київ — Кіровоград (Пт,Нд)
18:25Київ — Маслівка ч/з Кагарлик
18:25Київ — Маслівка ч/з Кагарлик
18:30Київ — Синиця
18:30Київ — Шпендівка (Пт-Нд)
18:30Київ — Шпендівка (Пт-Нд)
18:35Київ — Великі Прицьки
18:35Київ — Великі Прицьки
18:45Київ — Кагарлик (Пт)
18:45Київ — Канів
18:45Київ — Потік
18:45Київ — Потік
18:50Київ — Демівщина
18:50Київ — Ходорів
18:50Київ — Тулинці
18:50Київ — Ходорів
18:50Київ — Тулинці
19:00Київ — Кіровоград
19:10Київ — Маслівка ч/з Ржищів
19:10Київ — Маслівка ч/з Ржищів
19:15Київ — Богуслав
19:20Київ — Канів ч/з Кагарлик
19:30Київ — Медвин (Пт)
19:30Київ — Ржищів
19:30Київ — Ржищів
19:35Київ — Канів
20:00Київ — Богуслав
20:00Київ — Канів
20:30Київ — Кіровоград
21:15Київ — Жовті Води
23:00Київ — Кіровоград

за маршрутами автобусів

Київ — Богуслав
07:30 08:30 09:25 10:15 11:45 12:15 12:45 14:00 15:10 15:45 16:19 16:50 18:00 19:15 20:00

Київ — Боярка
13:10

Київ — Великий Букрин
07:40 07:40 15:20 15:20

Київ — Великі Прицьки
08:30 08:30 10:00 10:00 13:00 13:00 15:50 15:50 18:35 18:35

Київ — Демівщина
08:50 09:55 11:50 16:30 18:50

Київ — Долинська
13:30

Київ — Жовті Води
07:10 21:15

Київ — Кагарлик
07:50 09:30 10:45 11:05 13:30 15:00 18:10 18:45(Пт)

Київ — Канів
07:20 08:00 09:00 10:05 13:10 14:10 15:10 16:00 16:40 17:20 18:15 18:45 19:35 20:00

Київ — Канів ч/з Кагарлик
12:30 13:35 19:20

Київ — Киданівка
14:40

Київ — Кривий Ріг
10:10 14:50

Київ — Кіровоград
08:10 09:10 10:55 12:10 14:00 14:35(Сб-Нд) 15:10 15:45 16:25 16:35 17:10 18:20(Пт,Нд) 19:00 20:30 23:00

Київ — Липовець
09:50 18:15(Пт-Нд)

Київ — Македони
11:40 11:40 18:15 18:15

Київ — Маслівка ч/з Кагарлик
10:00 10:00 18:25 18:25

Київ — Маслівка ч/з Ржищів
11:25 11:25 19:10 19:10

Київ — Медвин
19:30(Пт)

Київ — Миронівка
07:20 07:20 09:10 09:10 11:30 11:30 14:35 14:35

Київ — Москаленки
11:00 17:20

Київ — Олександрівка
08:45 08:45 17:40(Пт,Нд) 17:40(Пт,Нд)

Київ — Олександрія
13:10(Пн,Пт-Сб)

Київ — Переселення
09:10 18:10

Київ — Побережка
13:30(Пт)

Київ — Потік
09:40 09:40 18:45 18:45

Київ — Пії
11:05 11:05 17:10 17:10

Київ — Ржищів
07:10(Пн,Сб) 07:10(Пн,Сб) 07:30 07:30 08:50 08:50 12:00 12:00 12:30 12:30 13:40 13:40 15:00 15:00 15:30 16:40(Пт) 16:40(Пт) 17:30(Пт,Нд) 17:30(Пт,Нд) 17:50 17:50 19:30 19:30

Київ — Ржищів ч/з Кагарлик
10:15 10:15 17:50(Пт) 17:50(Пт)

Київ — Синиця
18:30

Київ — Тулинці
12:20 12:20 18:50 18:50

Київ — Ходорів
08:10 08:10 09:30 09:30 10:30 10:30 14:30 14:30 16:20 16:20 18:50 18:50

Київ — Шпендівка
09:30(Пт-Пн) 09:30(Пт-Пн) 17:25 17:25 18:30(Пт-Нд) 18:30(Пт-Нд)

Київ — Шпендівка ч/з Запруддя
08:45 08:45

Київ — Шубівка
12:40 17:40 17:55

Київ — Щербашинці
16:00

Київ — Яблунівка
08:15 14:15 17:20

Київ — Яхни
08:15 08:15 15:40 15:40

Інформація оновлена: 27.12.2013