Автовокзал Генічеськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Казакова, 6 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05534-32748

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Генічеськ — Херсон
05:25Генічеськ — Херсон
05:53Генічеськ — Москаленка
06:05Новоолексіївка — Стрілкове
06:30Генічеськ — Новоолексіївка
06:30Генічеськ — Атамань
06:35Стрілкове — Херсон
07:00Генічеськ — Вінниця
07:20Генічеськ — Новоолексіївка
07:25Генічеськ — Жовті Води
07:30Генічеськ — Чонгар ПП
08:00Генічеськ — Новоолексіївка
08:00Генічеськ — Запоріжжя
08:35Генічеськ — Херсон
08:50Стрілкове — Новоолексіївка
09:00Генічеськ — Херсон
09:00Генічеськ — Кривий Ріг
09:00Генічеськ — Кривий Ріг
09:00Генічеськ — Новоолексіївка
09:15Нижні Сірогози — Чонгар
09:35Стрілкове — Херсон
10:00Генічеськ — Стрілкове
11:00Генічеськ — Щасливцеве
11:00Новотроїцьке — Дніпропетровськ
11:00Генічеськ — Щасливцеве
11:00Новотроїцьке — Дніпропетровськ
11:00Генічеськ — Новоолексіївка
11:20Генічеськ — Жданове
11:25Новоолексіївка — Стрілкове
11:35Генічеськ — Херсон
11:45Генічеськ — Стрілкове
11:45Генічеськ — Москаленка
11:45Генічеськ — Бойове
12:00Генічеськ — Веснянка
12:10Генічеськ — Сиваш
12:20Генічеськ — Новогригорівка
12:20Генічеськ — Озеряни
12:30Генічеськ — Атамань
12:30Генічеськ — Чонгар
12:50Генічеськ — Павлівка
13:00Генічеськ — Щасливцеве
13:10Генічеськ — Велетнівка
13:15Генічеськ — Скадовськ
13:20Генічеськ — Новоолексіївка
13:40Генічеськ — Іванівка
13:50Генічеськ — Херсон
14:30Стрілкове — Новоолексіївка
14:30Генічеськ — Запоріжжя
14:34Херсон — Щасливцеве
14:35Генічеськ — Херсон
15:05Генічеськ — Херсон
15:30Дніпропетровськ — Новотроїцьке
15:30Дніпропетровськ — Новотроїцьке
16:00Генічеськ — Чонгар ПП
16:00Чонгар — Нижні Сірогози
16:00Генічеськ — Херсон
16:48Щасливцеве — Херсон
17:10Генічеськ — Новотроїцьке
17:10Генічеськ — Новоолексіївка
18:00Херсон — Стрілкове
18:00Генічеськ — Новоолексіївка
19:30Херсон — Стрілкове

за маршрутами автобусів

Генічеськ — Іванівка
13:40

Генічеськ — Атамань
06:30 12:30

Генічеськ — Бойове
11:45

Генічеськ — Велетнівка
13:10

Генічеськ — Веснянка
12:00

Генічеськ — Вінниця
07:00

Генічеськ — Жданове
11:20

Генічеськ — Жовті Води
07:25

Генічеськ — Запоріжжя
08:00 14:30

Генічеськ — Кривий Ріг
09:00 09:00

Генічеськ — Москаленка
05:53 11:45

Генічеськ — Новогригорівка
12:20

Генічеськ — Новоолексіївка
06:30 07:20 08:00 09:00 11:00 13:20 17:10 18:00

Генічеськ — Новотроїцьке
17:10

Генічеськ — Озеряни
12:20

Генічеськ — Павлівка
12:50

Генічеськ — Сиваш
12:10

Генічеськ — Скадовськ
13:15

Генічеськ — Стрілкове
10:00 11:45

Генічеськ — Херсон
05:00 05:25 08:35 09:00 11:35 13:50 14:35 15:05 16:00

Генічеськ — Чонгар
12:30

Генічеськ — Чонгар ПП
07:30 16:00

Генічеськ — Щасливцеве
11:00 11:00 13:00

Дніпропетровськ — Новотроїцьке
15:30 15:30

Нижні Сірогози — Чонгар
09:15

Новоолексіївка — Стрілкове
06:05 11:25

Новотроїцьке — Дніпропетровськ
11:00 11:00

Стрілкове — Новоолексіївка
08:50 14:30

Стрілкове — Херсон
06:35 09:35

Херсон — Стрілкове
18:00 19:30

Херсон — Щасливцеве
14:34

Чонгар — Нижні Сірогози
16:00

Щасливцеве — Херсон
16:48

Інформація оновлена: 03.02.2017