Автовокзал Генічеськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Казакова, 6 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05534-32748

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Генічеськ — Херсон
05:50Генічеськ — Стрілкове
05:53Генічеськ — Москаленка
06:30Генічеськ — Новоолексіївка
06:35Стрілкове — Херсон
07:00Генічеськ — Вінниця
07:20Генічеськ — Новоолексіївка
07:25Генічеськ — Жовті Води
07:30Генічеськ — Чонгар ПП
08:00Генічеськ — Новоолексіївка
08:00Новотроїцьке — Запоріжжя
08:05Генічеськ — Херсон
08:15Генічеськ — Штефан-Воде (Мол)
09:10Нижні Сірогози — Чонгар ПП
09:15Генічеськ — Новоолексіївка
09:35Стрілкове — Херсон
10:00Генічеськ — Стрілкове
10:50Скадовськ — Москва (РФ)
11:00Генічеськ — Новоолексіївка
11:00Новотроїцьке — Дніпро
11:00Генічеськ — Щасливцеве
11:00Новотроїцьке — Дніпро
11:15Генічеськ — Стрілкове
11:20Генічеськ — Жданове
11:35Генічеськ — Херсон
11:45Генічеськ — Москаленка
11:45Генічеськ — Стрілкове
11:45Генічеськ — Бойове
12:00Генічеськ — Веснянка
12:10Генічеськ — Червоне
12:20Генічеськ — Новогригорівка
12:30Генічеськ — Чонгар
13:00Генічеськ — Вікторівка
13:00Генічеськ — Павлівка
13:00Генічеськ — Щасливцеве
13:15Генічеськ — Скадовськ
13:20Генічеськ — Новоолексіївка
13:50Генічеськ — Херсон
14:00Чонгар ПП — Нижні Сірогози
14:20Дніпро — Новотроїцьке
14:30Генічеськ — Запоріжжя
14:34Херсон — Щасливцеве
14:35Генічеськ — Херсон
15:10Генічеськ — Херсон
15:30Дніпро — Новотроїцьке
16:00Генічеськ — Стрілкове
16:00Генічеськ — Херсон
16:00Генічеськ — Чонгар ПП
16:48Щасливцеве — Херсон
17:10Генічеськ — Новотроїцьке
18:00Генічеськ — Новоолексіївка
18:10Херсон — Стрілкове
18:35Запоріжжя — Новотроїцьке
19:55Херсон — Стрілкове

за маршрутами автобусів

Генічеськ — Бойове
11:45

Генічеськ — Веснянка
12:00

Генічеськ — Вікторівка
13:00

Генічеськ — Вінниця
07:00

Генічеськ — Жданове
11:20

Генічеськ — Жовті Води
07:25

Генічеськ — Запоріжжя
14:30

Генічеськ — Москаленка
05:53 11:45

Генічеськ — Новогригорівка
12:20

Генічеськ — Новоолексіївка
06:30 07:20 08:00 09:15 11:00 13:20 18:00

Генічеськ — Новотроїцьке
17:10

Генічеськ — Павлівка
13:00

Генічеськ — Скадовськ
13:15

Генічеськ — Стрілкове
05:50 10:00 11:15 11:45 16:00

Генічеськ — Херсон
05:00 08:05 11:35 13:50 14:35 15:10 16:00

Генічеськ — Червоне
12:10

Генічеськ — Чонгар
12:30

Генічеськ — Чонгар ПП
07:30 16:00

Генічеськ — Штефан-Воде (Мол)
08:15

Генічеськ — Щасливцеве
11:00 13:00

Дніпро — Новотроїцьке
14:20 15:30

Запоріжжя — Новотроїцьке
18:35

Нижні Сірогози — Чонгар ПП
09:10

Новотроїцьке — Дніпро
11:00 11:00

Новотроїцьке — Запоріжжя
08:00

Скадовськ — Москва (РФ)
10:50

Стрілкове — Херсон
06:35 09:35

Херсон — Стрілкове
18:10 19:55

Херсон — Щасливцеве
14:34

Чонгар ПП — Нижні Сірогози
14:00

Щасливцеве — Херсон
16:48

Інформація оновлена: 07.02.2020