Автовокзал Феодосія

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Енгельса, 28 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06562-71052

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:40Краснодар (РФ) — Севастополь
05:20Феодосія — Сімферополь
06:00Феодосія — Сімферополь
06:20Миколаїв — Керч
06:30Феодосія — Севастополь
06:35Керч — Севастополь
06:45Феодосія — Сімферополь
07:00Феодосія — Ялта
07:05Керч — Сімферополь
07:15Щолкіне — Сімферополь
07:25Керч — Сімферополь
07:30Приморський — Сімферополь
07:40Щолкіне — Севастополь
07:40Керч — Сімферополь
07:50Феодосія — Сімферополь
07:55Керч — Джанкой
08:00Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
08:00Феодосія — Сімферополь
08:10Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
08:10Сімферополь — Курортне
08:10Феодосія — Сімферополь
08:20Керч — Севастополь
08:30Джанкой — Керч
08:30Феодосія — Сімферополь
08:35Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
08:35Керч — Сімферополь
08:50Керч — Ялта
09:00Сімферополь — Керч
09:00Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
09:05Сімферополь — Орджонікідзе
09:10Керч — Сімферополь
09:20Керч — Сімферополь
09:40Феодосія — Сімферополь
09:45Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
09:45Севастополь — Краснодар (РФ)
09:50Керч — Херсон
10:05Феодосія — Сімферополь
10:10Новопавлівка — Бахчисарай
10:10Красногвардійське — Судак
10:10Красногвардійське — Судак
10:15Орджонікідзе — Сімферополь
10:25Керч — Сімферополь
10:30Феодосія — Токарєве
10:32Джанкой — Керч
10:38Феодосія — Севастополь
10:45Керч — Євпаторія (Пн,Ср,Пт)
10:50Сімферополь — Керч
10:50Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
11:05Сімферополь — Коктебель
11:10Євпаторія — Керч
11:15Феодосія — Бахчисарай
11:25Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
11:30Керч — Сімферополь
11:30Сімферополь — Щолкіне
11:35Сімферополь — Коктебель
11:40Феодосія — Сімферополь
11:45Севастополь — Керч
11:50Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
11:55Феодосія — Сімферополь
12:05Джанкой — Керч
12:10Щолкіне — Сімферополь
12:15Чорноморське — Керч
12:15Сімферополь — Коктебель
12:20Феодосія — Сімферополь
12:25Сімферополь — Керч (Пт-Пн)
12:30Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
12:30Феодосія — Сімферополь
12:30Феодосія — Спасівка
12:35Джанкой — Керч
12:46Керч — Сімферополь
12:48Ялта — Керч
13:00Сімферополь — Керч
13:00Феодосія — Сімферополь
13:05Керч — Джанкой
13:17Феодосія — Сімферополь
13:20Феодосія — Привітне
13:25Саки — Керч
13:35Феодосія — Сімферополь
13:35Феодосія — Токарєве
13:50Євпаторія — Керч
13:50Керч — Сімферополь
14:00Феодосія — Сімферополь
14:10Феодосія — Севастополь
14:15Сімферополь — Керч
14:20Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
14:20Феодосія — Сімферополь
14:27Щолкіне — Сімферополь
14:40Сімферополь — Керч
14:40Феодосія — Сімферополь
14:55Сімферополь — Орджонікідзе
15:00Керч — Джанкой
15:10Сімферополь — Керч
15:10Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
15:10Сімферополь — Курортне
15:15Керч — Євпаторія
15:25Сімферополь — Керч
15:25Феодосія — Сімферополь
15:30Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
15:40Джанкой — Керч
15:55Керч — Сімферополь
16:00Сімферополь — Керч
16:00Судак — Красногвардійське
16:00Сімферополь — Щолкіне
16:10Керч — Євпаторія
16:17Краснодар (РФ) — Севастополь
16:25Херсон — Керч
16:27Феодосія — Сімферополь
16:35Сімферополь — Коктебель
16:40Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
16:45Сімферополь — Коктебель
16:45Орджонікідзе — Сімферополь
16:55Сімферополь — Керч
17:05Феодосія — Сімферополь
17:10Керч — Джанкой
17:12Керч — Чорноморське
17:15Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
17:20Щолкіне — Сімферополь
17:25Сімферополь — Приморський
17:30Феодосія — Сімферополь
17:35Сімферополь — Керч
17:45Феодосія — Сімферополь
17:45Феодосія — Токарєве
18:00Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
18:00Керч — Сімферополь
18:00Севастополь — Щолкіне
18:01Москва (РФ) — Керч (Пн)
18:10Керч — Севастополь
18:30Феодосія — Сімферополь
18:35Сімферополь — Керч
18:40Керч — Джанкой
19:00Керч — Ялта
19:05Сімферополь — Керч
19:10Сімферополь — Щолкіне
19:15Севастополь — Краснодар (РФ)
19:20Феодосія — Сімферополь
19:25Керч — Саки
19:30Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
19:30Керч — Сімферополь
19:35Керч — Сімферополь (Пт-Пн)
19:40Сімферополь — Керч
20:00Феодосія — Сімферополь
20:00Сімферополь — Щолкіне
20:35Севастополь — Керч
20:40Керч — Миколаїв
21:05Євпаторія — Керч (Пн,Ср,Пт)
21:10Сімферополь — Коктебель (Пт-Пн)
21:20Ялта — Керч
21:50Севастополь — Краснодар (РФ)
21:55Севастополь — Кримськ (РФ) (Пн,Ср,Пт,Нд)
21:55Севастополь — Новоросійськ (РФ) (Вт,Чт,Сб)
22:00Севастополь — Керч
23:30Новоросійськ (РФ) — Севастополь (Вт,Чт,Сб)
23:30Кримськ (РФ) — Севастополь (Пн,Ср,Пт,Нд)

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Керч
11:10 13:50 21:05(Пн,Ср,Пт)

Джанкой — Керч
08:30 10:32 12:05 12:35 15:40

Керч — Євпаторія
10:45(Пн,Ср,Пт) 15:15 16:10

Керч — Джанкой
07:55 13:05 15:00 17:10 18:40

Керч — Миколаїв
20:40

Керч — Саки
19:25

Керч — Севастополь
06:35 08:20 18:10

Керч — Сімферополь
07:05 07:25 07:40 08:35 09:10 09:20 10:25 11:30 12:46 13:50 15:55 18:00 19:30 19:35(Пт-Пн)

Керч — Херсон
09:50

Керч — Чорноморське
17:12

Керч — Ялта
08:50 19:00

Красногвардійське — Судак
10:10 10:10

Краснодар (РФ) — Севастополь
00:40 16:17

Кримськ (РФ) — Севастополь
23:30(Пн,Ср,Пт,Нд)

Миколаїв — Керч
06:20

Москва (РФ) — Керч
18:01(Пн)

Новопавлівка — Бахчисарай
10:10

Новоросійськ (РФ) — Севастополь
23:30(Вт,Чт,Сб)

Орджонікідзе — Сімферополь
10:15 16:45

Приморський — Сімферополь
07:30

Саки — Керч
13:25

Севастополь — Керч
11:45 20:35 22:00

Севастополь — Краснодар (РФ)
09:45 19:15 21:50

Севастополь — Кримськ (РФ)
21:55(Пн,Ср,Пт,Нд)

Севастополь — Новоросійськ (РФ)
21:55(Вт,Чт,Сб)

Севастополь — Щолкіне
18:00

Судак — Красногвардійське
16:00

Сімферополь — Керч
09:00 10:50 12:25(Пт-Пн) 13:00 14:15 14:40 15:10 15:25 16:00 16:55 17:35 18:35 19:05 19:40

Сімферополь — Коктебель
11:05 11:35 12:15 16:35 16:45 21:10(Пт-Пн)

Сімферополь — Курортне
08:10 15:10

Сімферополь — Орджонікідзе
09:05 14:55

Сімферополь — Приморський
17:25

Сімферополь — Щолкіне
11:30 16:00 19:10 20:00

Феодосія — Бахчисарай
11:15

Феодосія — Привітне
13:20

Феодосія — Севастополь
06:30 10:38 14:10

Феодосія — Спасівка
12:30

Феодосія — Сімферополь
05:20 06:00 06:45 07:50 08:00 08:10 08:30 09:40 10:05 11:40 11:55 12:20 12:30 13:00 13:17 13:35 14:00 14:20 14:40 15:25 16:27 17:05 17:30 17:45 18:30 19:20 20:00

Феодосія — Токарєве
10:30 13:35 17:45

Феодосія — Хрестівка (Кіровське)
08:00 08:10 08:35 09:00 09:45 10:50 11:25 11:50 12:30 14:20 15:10 15:30 16:40 17:15 18:00 19:30

Феодосія — Ялта
07:00

Херсон — Керч
16:25

Чорноморське — Керч
12:15

Щолкіне — Севастополь
07:40

Щолкіне — Сімферополь
07:15 12:10 14:27 17:20

Ялта — Керч
12:48 21:20

Інформація оновлена: 04.02.2014