Автовокзал Судак

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гвардійська, 32 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06566-21506

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Судак — Сімферополь
07:00Судак — Сімферополь
07:30Судак — Сімферополь (Пт-Нд)
08:00Судак — Сімферополь
08:35Сімферополь — Морське (Пт-Нд)
09:00Судак — Сімферополь
09:15Судак — Сімферополь
09:50Морське — Сімферополь (Пт-Нд)
10:30Судак — Сімферополь
10:50Судак — Сімферополь
11:10Судак — Сімферополь
11:40Судак — Сімферополь
11:55Судак — Сімферополь
12:10Судак — Сімферополь (Пт-Пн)
12:40Судак — Сімферополь
13:10Судак — Роздольне (Пт-Пн)
13:15Судак — Сімферополь (Пт-Нд)
13:50Судак — Севастополь
14:00Судак — Красногвардійське
14:40Судак — Сімферополь
15:15Судак — Євпаторія
15:20Сімферополь — Морське (Пт-Нд)
15:30Судак — Сімферополь
16:30Судак — Сімферополь
16:45Судак — Сімферополь
17:25Судак — Сімферополь
17:45Судак — Сімферополь (Пт-Пн)
17:55Судак — Джанкой
18:05Морське — Сімферополь (Пт-Нд)
19:00Судак — Сімферополь
19:45Судак — Сімферополь

за маршрутами автобусів

Морське — Сімферополь
09:50(Пт-Нд) 18:05(Пт-Нд)

Судак — Євпаторія
15:15

Судак — Джанкой
17:55

Судак — Красногвардійське
14:00

Судак — Роздольне
13:10(Пт-Пн)

Судак — Севастополь
13:50

Судак — Сімферополь
06:00 07:00 07:30(Пт-Нд) 08:00 09:00 09:15 10:30 10:50 11:10 11:40 11:55 12:10(Пт-Пн) 12:40 13:15(Пт-Нд) 14:40 15:30 16:30 16:45 17:25 17:45(Пт-Пн) 19:00 19:45

Сімферополь — Морське
08:35(Пт-Нд) 15:20(Пт-Нд)

Інформація оновлена: 04.02.2014