Автовокзал Гола Пристань

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 1-го Травня, 11 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05539-26244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Стара Збур'ївка — Херсон
05:40Гола Пристань — Херсон
05:55Гола Пристань — Стара Збур'ївка
06:05Малі Копані — Херсон
06:05Гола Пристань — Малі Копані
06:20Ковтуни — Херсон
06:20Кардашинка — Велика Кардашинка
06:25Нова Збур'ївка — Херсон
06:30Більшовик — Херсон
06:35Гола Пристань — Херсон
06:40Таврійське — Херсон
06:45Гола Пристань — Херсон
06:45Зализний Порт — Херсон
06:50Іванівка — Херсон
06:55Херсон — Зализний Порт
06:55Більшовик — Херсон
06:55Зализний Порт — Херсон
07:00Рибальче — Херсон
07:10Київка — Херсон
07:15Краснознамянка — Херсон
07:20Херсон — Зализний Порт
07:20Малі Копані — Херсон
07:25Лазурне — Херсон
07:30Гола Пристань — Ковтуни
07:30Петрівка — Херсон
07:30Херсон — Зализний Порт
07:35Очаківське — Херсон
07:40Скадовськ — Херсон
07:40Чулаківка — Херсон
07:43Херсон — Лазурне
07:45Більшовик — Херсон
07:50Петрівка — Херсон
07:50Херсон — Більшовик
07:55Стара Збур'ївка — Херсон
08:00Херсон — Зализний Порт
08:00Облої — Херсон
08:05Зализний Порт — Херсон
08:05Херсон — Нова Збур'ївка
08:15Зализний Порт — Херсон
08:15Херсон — Зализний Порт
08:15Малі Копані — Херсон
08:20Шевченко — Херсон
08:20Садове — Херсон
08:30Стара Збур'ївка — Херсон
08:35Херсон — Зализний Порт
08:35Жовтневе — Херсон
08:45Більшовик — Херсон
08:50Зализний Порт — Херсон
08:50Гола Пристань — Херсон
08:50Херсон — Рибальче
08:50Ковтуни — Херсон
08:55Новочорномор'я — Херсон
09:00Геройське — Херсон
09:05Херсон — Очаківське
09:05Очаківське — Херсон
09:05Херсон — Більшовик
09:10Буркути — Херсон
09:20Зализний Порт — Херсон
09:20Херсон — Більшовик
09:25Красне — Херсон
09:25Нова Збур'ївка — Херсон
09:33Більшовик — Херсон
09:35Облої — Херсон
09:41Калинівка — Херсон
09:45Херсон — Зализний Порт
09:50Лиманівка — Херсон
09:55Херсон — Малі Копані
10:00Херсон — Іванівка
10:00Зализний Порт — Херсон
10:02Херсон — Ковтуни
10:05Херсон — Рибальче
10:15Зализний Порт — Херсон
10:15Херсон — Зализний Порт
10:20Херсон — Таврійське
10:20Скадовськ — Миколаїв
10:20Херсон — Зализний Порт
10:25Херсон — Нова Збур'ївка
10:35Лазурне — Херсон
10:35Херсон — Лазурне
10:45Херсон — Петрівка
10:50Херсон — Стара Збур'ївка
10:50Зализний Порт — Херсон
10:50Херсон — Зализний Порт
10:55Херсон — Чулаківка
11:00Херсон — Більшовик
11:05Рибальче — Херсон
11:10Херсон — Київка
11:15Зализний Порт — Херсон
11:20Херсон — Зализний Порт
11:20Херсон — Стара Збур'ївка
11:23Скадовськ — Херсон
11:30Гола Пристань — Херсон
11:35Херсон — Очаківське
11:35Зализний Порт — Херсон
11:45Більшовик — Херсон
11:50Херсон — Більшовик
11:55Ковтуни — Херсон
12:00Таврійське — Херсон
12:00Херсон — Зализний Порт
12:05Херсон — Малі Копані
12:07Херсон — Зализний Порт
12:10Херсон — Садове
12:10Нова Збур'ївка — Херсон
12:15Херсон — Ковтуни
12:15Рибальче — Херсон
12:20Зализний Порт — Херсон
12:20Херсон — Зализний Порт
12:20Малі Копані — Херсон
12:25Херсон — Петрівка
12:30Нова Збур'ївка — Херсон
12:30Гола Пристань — Херсон
12:35Херсон — Садове
12:35Херсон — Іванівка
12:40Більшовик — Херсон
12:45Чулаківка — Херсон
12:50Херсон — Лиманівка
12:50Херсон — Буркути
12:50Херсон — Рибальче
12:55Херсон — Облої
13:00Херсон — Зализний Порт
13:00Очаківське — Херсон
13:10Зализний Порт — Херсон
13:15Херсон — Геройське
13:16Зализний Порт — Херсон
13:25Стара Збур'ївка — Херсон
13:30Херсон — Калинівка
13:30Херсон — Жовтневе
13:30Херсон — Зализний Порт
13:40Більшовик — Херсон
13:45Зализний Порт — Херсон
13:50Херсон — Більшовик
13:55Херсон — Скадовськ
13:55Стара Збур'ївка — Херсон
13:55Іванівка — Херсон
14:05Херсон — Стара Збур'ївка
14:05Лазурне — Херсон
14:05Лазурне — Херсон
14:10Херсон — Лазурне
14:15Більшовик — Херсон
14:15Херсон — Більшовик
14:20Малі Копані — Херсон
14:20Херсон — Очаківське
14:30Садове — Херсон
14:35Петрівка — Херсон
14:45Зализний Порт — Херсон
14:50Зализний Порт — Херсон
14:50Херсон — Новочорномор'я
14:50Буркути — Херсон
15:00Київка — Херсон
15:00Ковтуни — Херсон
15:00Лазурне — Кишинів (Мол)
15:05Херсон — Більшовик
15:05Рибальче — Херсон
15:10Херсон — Ковтуни
15:15Зализний Порт — Херсон
15:20Херсон — Очаківське
15:20Більшовик — Херсон
15:20Гола Пристань — Херсон
15:25Херсон — Зализний Порт
15:25Херсон — Більшовик
15:35Петрівка — Херсон
15:35Херсон — Зализний Порт
15:40Херсон — Красне
15:40Херсон — Лазурне
15:40Іванівка — Херсон
15:42Херсон — Ковтуни
15:45Зализний Порт — Херсон
15:45Херсон — Таврійське
15:45Херсон — Зализний Порт
15:50Лиманівка — Херсон
16:00Гола Пристань — Херсон
16:05Херсон — Більшовик
16:05Облої — Херсон
16:10Херсон — Зализний Порт
16:15Зализний Порт — Херсон
16:20Херсон — Краснознамянка
16:22Херсон — Шевченко
16:25Херсон — Більшовик
16:25Калинівка — Херсон
16:35Херсон — Стара Збур'ївка
16:40Херсон — Чулаківка
16:40Зализний Порт — Херсон
16:45Херсон — Скадовськ
16:45Геройське — Херсон
16:50Херсон — Зализний Порт
16:50Ковтуни — Херсон
16:50Херсон — Облої
16:55Херсон — Малі Копані
17:00Більшовик — Херсон
17:01Херсон — Геройське
17:05Херсон — Садове
17:10Херсон — Нова Збур'ївка
17:15Лазурне — Херсон
17:15Херсон — Стара Збур'ївка
17:20Херсон — Більшовик
17:30Херсон — Малі Копані
17:30Велика Кардашинка — Херсон
17:30Миколаїв — Скадовськ
17:35Херсон — Ковтуни
17:40Зализний Порт — Херсон
17:40Таврійське — Херсон
17:45Херсон — Більшовик
17:55Херсон — Лазурне
17:55Херсон — Іванівка
17:55Зализний Порт — Херсон
18:05Херсон — Рибальче
18:15Херсон — Таврійське
18:15Ковтуни — Херсон
18:20Херсон — Київка
18:20Херсон — Більшовик
18:25Херсон — Зализний Порт
18:35Малі Копані — Херсон
18:35Херсон — Петрівка
18:40Херсон — Буркути
18:45Зализний Порт — Херсон
18:45Херсон — Зализний Порт
19:05Зализний Порт — Херсон
19:10Херсон — Петрівка
19:17Херсон — Ковтуни
19:25Херсон — Більшовик
19:30Більшовик — Херсон
19:30Херсон — Нова Збур'ївка

за маршрутами автобусів

Іванівка — Херсон
06:50 13:55 15:40

Буркути — Херсон
09:10 14:50

Більшовик — Херсон
06:30 06:55 07:45 08:45 09:33 11:45 12:40 13:40 14:15 15:20 17:00 19:30

Велика Кардашинка — Херсон
17:30

Геройське — Херсон
09:00 16:45

Гола Пристань — Ковтуни
07:30

Гола Пристань — Малі Копані
06:05

Гола Пристань — Стара Збур'ївка
05:55

Гола Пристань — Херсон
05:40 06:35 06:45 08:50 11:30 12:30 15:20 16:00

Жовтневе — Херсон
08:35

Зализний Порт — Херсон
06:45 06:55 08:05 08:15 08:50 09:20 10:00 10:15 10:50 11:15 11:35 12:20 13:10 13:16 13:45 14:45 14:50 15:15 15:45 16:15 16:40 17:40 17:55 18:45 19:05

Калинівка — Херсон
09:41 16:25

Кардашинка — Велика Кардашинка
06:20

Київка — Херсон
07:10 15:00

Ковтуни — Херсон
06:20 08:50 11:55 15:00 16:50 18:15

Красне — Херсон
09:25

Краснознамянка — Херсон
07:15

Лазурне — Кишинів (Мол)
15:00

Лазурне — Херсон
07:25 10:35 14:05 14:05 17:15

Лиманівка — Херсон
09:50 15:50

Малі Копані — Херсон
06:05 07:20 08:15 12:20 14:20 18:35

Миколаїв — Скадовськ
17:30

Нова Збур'ївка — Херсон
06:25 09:25 12:10 12:30

Новочорномор'я — Херсон
08:55

Облої — Херсон
08:00 09:35 16:05

Очаківське — Херсон
07:35 09:05 13:00

Петрівка — Херсон
07:30 07:50 14:35 15:35

Рибальче — Херсон
07:00 11:05 12:15 15:05

Садове — Херсон
08:20 14:30

Скадовськ — Миколаїв
10:20

Скадовськ — Херсон
07:40 11:23

Стара Збур'ївка — Херсон
05:40 07:55 08:30 13:25 13:55

Таврійське — Херсон
06:40 12:00 17:40

Херсон — Іванівка
10:00 12:35 17:55

Херсон — Буркути
12:50 18:40

Херсон — Більшовик
07:50 09:05 09:20 11:00 11:50 13:50 14:15 15:05 15:25 16:05 16:25 17:20 17:45 18:20 19:25

Херсон — Геройське
13:15 17:01

Херсон — Жовтневе
13:30

Херсон — Зализний Порт
06:55 07:20 07:30 08:00 08:15 08:35 09:45 10:15 10:20 10:50 11:20 12:00 12:07 12:20 13:00 13:30 15:25 15:35 15:45 16:10 16:50 18:25 18:45

Херсон — Калинівка
13:30

Херсон — Київка
11:10 18:20

Херсон — Ковтуни
10:02 12:15 15:10 15:42 17:35 19:17

Херсон — Красне
15:40

Херсон — Краснознамянка
16:20

Херсон — Лазурне
07:43 10:35 14:10 15:40 17:55

Херсон — Лиманівка
12:50

Херсон — Малі Копані
09:55 12:05 16:55 17:30

Херсон — Нова Збур'ївка
08:05 10:25 17:10 19:30

Херсон — Новочорномор'я
14:50

Херсон — Облої
12:55 16:50

Херсон — Очаківське
09:05 11:35 14:20 15:20

Херсон — Петрівка
10:45 12:25 18:35 19:10

Херсон — Рибальче
08:50 10:05 12:50 18:05

Херсон — Садове
12:10 12:35 17:05

Херсон — Скадовськ
13:55 16:45

Херсон — Стара Збур'ївка
10:50 11:20 14:05 16:35 17:15

Херсон — Таврійське
10:20 15:45 18:15

Херсон — Чулаківка
10:55 16:40

Херсон — Шевченко
16:22

Чулаківка — Херсон
07:40 12:45

Шевченко — Херсон
08:20

Інформація оновлена: 03.02.2017