Автовокзал Голованівськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 88 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05252-21798

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Голованівськ — Кіровоград
05:08Завалля — Кіровоград
05:42Ульяновка — Кіровоград
06:00Голованівськ — Київ
06:48Гайворон — Кіровоград
07:35Первомайськ — Перегонівка
08:00Южноукраїнськ — Київ
08:20Умань — Грузьке
09:10Первомайськ — Ульяновка
09:20Грузьке — Умань
10:15Перегонівка — Первомайськ
10:45Голованівськ — Миколаїв
11:20Кіровоград — Гайворон
12:00Ульяновка — Первомайськ
13:35Гайворон — Кіровоград
14:50Кіровоград — Гайворон
15:00Первомайськ — Перегонівка
15:45Гайворон — Кіровоград
15:50Умань — Грузьке
16:45Грузьке — Умань
17:15Перегонівка — Первомайськ

за маршрутами автобусів

Гайворон — Кіровоград
06:48 13:35 15:45

Голованівськ — Київ
06:00

Голованівськ — Кіровоград
05:00

Голованівськ — Миколаїв
10:45

Грузьке — Умань
09:20 16:45

Завалля — Кіровоград
05:08

Кіровоград — Гайворон
11:20 14:50

Первомайськ — Перегонівка
07:35 15:00

Первомайськ — Ульяновка
09:10

Перегонівка — Первомайськ
10:15 17:15

Ульяновка — Кіровоград
05:42

Ульяновка — Первомайськ
12:00

Умань — Грузьке
08:20 15:50

Южноукраїнськ — Київ
08:00

Інформація оновлена: 25.09.2013