Автовокзал Южне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Хіміків, 15, корпус 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04842-24855

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:40Южне — Одеса
06:00Южне — Любопіль
06:00Южне — Одеса
06:15Южне — Південний морський торговий порт
06:55Южне — Крижанівка
07:05Южне — Комінтернівське
07:35Южне — Комінтернівське (Пн,Ср,Пт)
07:45Южне — Кошари
08:00Южне — Сичавка
08:10Южне — Одеса
09:30Южне — Крижанівка
13:00Южне — Південний морський торговий порт
13:20Южне — Комінтернівське
13:50Южне — Кишинів (Мол)
14:00Южне — Любопіль
14:30Южне — Одеса
14:45Южне — Кошари
15:40Южне — Крижанівка
17:10Южне — Одеса
17:20Южне — Південний морський торговий порт
20:15Южне — Одеса

за маршрутами автобусів

Южне — Кишинів (Мол)
13:50

Южне — Комінтернівське
07:05 07:35(Пн,Ср,Пт) 13:20

Южне — Кошари
07:45 14:45

Южне — Крижанівка
06:55 09:30 15:40

Южне — Любопіль
06:00 14:00

Южне — Одеса
04:40 06:00 08:10 14:30 17:10 20:15

Южне — Південний морський торговий порт
06:15 13:00 17:20

Южне — Сичавка
08:00

Інформація оновлена: 12.02.2014