Автовокзал Славутич

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 04579-22697

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Славутич — Київ ч/з Чернігів
06:15Славутич — Чернігів (кр Сб-Нд)
06:20Славутич — Мньов (кр Сб-Нд)
06:55Славутич — Чернігів
07:15Славутич — Чернігів
07:20Славутич — Мньов (Сб-Нд)
07:40Славутич — Любеч
08:15Славутич — Київ ч/з Чернігів
08:15Славутич — Чернігів
08:30Славутич — Дачі
08:40Славутич — Неданчичі
09:20Славутич — Чернігів
09:45Славутич — Чернігів
09:45Славутич — Ріпки (Ср,Пт-Нд)
10:00Славутич — Київ
11:00Славутич — Чернігів
12:00Славутич — Чернігів
12:10Славутич — Любеч
13:00Славутич — Чернігів
13:40Славутич — Любеч
13:50Славутич — Чернігів (Пн-Пт)
14:00Славутич — Київ
14:30Славутич — Чернігів
15:10Славутич — Чернігів
15:40Славутич — Неданчичі
15:44Славутич — Чернігів
16:00Славутич — Київ (Нд)
16:10Славутич — Київ
16:30Славутич — Мньов (Сб-Нд)
16:40Славутич — Чернігів
17:10Славутич — Чернігів ч/з Любеч
17:15Славутич — Чернігів
17:20Славутич — Ріпки (Ср,Пт-Нд)
17:30Славутич — Любеч (Пт-Нд)
17:30Славутич — Мньов (кр Сб-Нд)
17:55Славутич — Чернігів
18:50Славутич — Любеч
19:00Славутич — Чернігів
20:25Славутич — Чернігів
21:30Славутич — Чернігів

за маршрутами автобусів

Славутич — Дачі
08:30

Славутич — Київ
10:00 14:00 16:00(Нд) 16:10

Славутич — Київ ч/з Чернігів
06:00 08:15

Славутич — Любеч
07:40 12:10 13:40 17:30(Пт-Нд) 18:50

Славутич — Мньов
06:20(кр Сб-Нд) 07:20(Сб-Нд) 16:30(Сб-Нд) 17:30(кр Сб-Нд)

Славутич — Неданчичі
08:40 15:40

Славутич — Ріпки
09:45(Ср,Пт-Нд) 17:20(Ср,Пт-Нд)

Славутич — Чернігів
06:15(кр Сб-Нд) 06:55 07:15 08:15 09:20 09:45 11:00 12:00 13:00 13:50(Пн-Пт) 14:30 15:10 15:44 16:40 17:15 17:55 19:00 20:25 21:30

Славутич — Чернігів ч/з Любеч
17:10

Інформація оновлена: 13.02.2014