Автовокзал Переяслав-Хмельницький

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Богдана Хмельницького, 102 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:20Переяслав-Хмельницький — Яготин
08:40Київ — Госпіталь
09:14Київ — Переяслав-Хмельницький
10:04Київ — Черкаси
10:30Київ — Тарасівка
11:20Київ — Світанок
11:44Київ — Переяслав-Хмельницький
12:13Київ — Дениси
12:38Київ — Дениси
12:45Київ — Генічеськ
12:49Київ — Переяслав-Хмельницький
12:55Київ — Чопилки
13:50Київ — Тарасівка
14:15Київ — Канів
14:19Київ — Переяслав-Хмельницький
14:26Київ — Госпіталь
15:00Київ — Тарасівка
15:29Київ — Переяслав-Хмельницький
15:35Переяслав-Хмельницький — Яготин
16:05Київ — Тарасівка
16:25Київ — Чорнобай
16:45Черкаси — Київ
16:46Київ — Госпіталь
16:55Київ — Чигирин
17:15Київ — Тарасівка
17:20Київ — Світанок
17:38Київ — Дениси
18:20Київ — Нова Каховка
18:24Київ — Переяслав-Хмельницький
19:10Київ — Госпіталь
19:30Київ — Чопилки
20:00Київ — Тарасівка
20:13Київ — Дениси
21:05Генічеськ — Київ
21:50Київ — Госпіталь
22:04Київ — Переяслав-Хмельницький

за маршрутами автобусів

Генічеськ — Київ
21:05

Київ — Генічеськ
12:45

Київ — Госпіталь
08:40 14:26 16:46 19:10 21:50

Київ — Дениси
12:13 12:38 17:38 20:13

Київ — Канів
14:15

Київ — Нова Каховка
18:20

Київ — Переяслав-Хмельницький
09:14 11:44 12:49 14:19 15:29 18:24 22:04

Київ — Світанок
11:20 17:20

Київ — Тарасівка
10:30 13:50 15:00 16:05 17:15 20:00

Київ — Черкаси
10:04

Київ — Чигирин
16:55

Київ — Чопилки
12:55 19:30

Київ — Чорнобай
16:25

Переяслав-Хмельницький — Яготин
07:20 15:35

Черкаси — Київ
16:45

Інформація оновлена: 13.02.2014