Автовокзал Тараща

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Богдана Хмельницького, 25 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04566-51230

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Тараща — Рокитне (З/Д вокзал)
05:10Тараща — Київ
06:10Тараща — Київ
06:35Велика Вовнянка — Київ
06:45Тараща — Кирдани
07:00Косяківка — Київ
07:00Тараща — Богуслав
07:00Тараща — Лісовичі
07:00Тараща — Буда
07:10Тараща — Ставище
07:10Ватутіне — Київ
07:20Буда — Київ
07:20Тараща — Потоки
07:30Ватутіне — Київ
07:30Тараща — Біла Церква
07:35Тараща — Буда
07:42Лисянка — Київ
07:50Тараща — Рокитне (З/Д вокзал)
07:50Чапаєвка — Київ
08:15Тараща — Кирдани
08:30Тараща — Київ
08:30Тараща — Косяківка
08:30Звенигородка — Київ
08:50Тараща — Богуслав
09:00Тараща — Кирдани
09:05Тараща — Київ
09:20Київ — Звенигородка
09:30Лисянка — Київ
09:37Київ — Чапаєвка
09:40Тараща — Богуслав
09:40Ватутіне — Київ
10:00Тараща — Київ
10:00Тараща — Кирдани
10:00Ватутіне — Київ
10:20Тараща — Косяківка
10:30Тараща — Київ
10:30Тараща — Кирдани
10:30Тараща — Буда
10:50Чапаєвка — Київ
11:00Тараща — Кирдани
11:00Тараща — Потоки
11:30Тараща — Кирдани
11:30Тараща — Буда
11:40Тараща — Ставище
11:50Тараща — Богуслав
12:00Тараща — Київ
12:28Київ — Ватутіне
12:30Тараща — Біла Церква
12:44Київ — Чапаєвка
12:50Тараща — Київ
12:50Тараща — Богуслав
13:00Тараща — Рокитне (З/Д вокзал)
13:30Тараща — Київ
13:30Черкаси — Біла Церква
13:36Київ — Ватутіне
14:00Чапаєвка — Київ
14:15Косяківка — Біла Церква
14:35Звенигородка — Київ
14:40Тараща — Київ
14:45Київ — Лисянка
15:45Київ — Звенигородка
15:50Тараща — Косяківка
16:00Тараща — Богуслав
16:10Тараща — Київ
16:15Тараща — Рокитне (З/Д вокзал)
16:30Біла Церква — Черкаси
16:34Київ — Чапаєвка
16:35Київ — Ватутіне
17:00Київ — Ватутіне
17:16Київ — Буда
17:30Тараща — Богуслав
17:30Тараща — Біла Церква
17:45Чапаєвка — Київ
17:46Київ — Велика Вовнянка

за маршрутами автобусів

Буда — Київ
07:20

Біла Церква — Черкаси
16:30

Ватутіне — Київ
07:10 07:30 09:40 10:00

Велика Вовнянка — Київ
06:35

Звенигородка — Київ
08:30 14:35

Київ — Буда
17:16

Київ — Ватутіне
12:28 13:36 16:35 17:00

Київ — Велика Вовнянка
17:46

Київ — Звенигородка
09:20 15:45

Київ — Лисянка
14:45

Київ — Чапаєвка
09:37 12:44 16:34

Косяківка — Біла Церква
14:15

Косяківка — Київ
07:00

Лисянка — Київ
07:42 09:30

Тараща — Богуслав
07:00 08:50 09:40 11:50 12:50 16:00 17:30

Тараща — Буда
07:00 07:35 10:30 11:30

Тараща — Біла Церква
07:30 12:30 17:30

Тараща — Кирдани
06:45 08:15 09:00 10:00 10:30 11:00 11:30

Тараща — Київ
05:10 06:10 08:30 09:05 10:00 10:30 12:00 12:50 13:30 14:40 16:10

Тараща — Косяківка
08:30 10:20 15:50

Тараща — Лісовичі
07:00

Тараща — Потоки
07:20 11:00

Тараща — Рокитне (З/Д вокзал)
04:30 07:50 13:00 16:15

Тараща — Ставище
07:10 11:40

Чапаєвка — Київ
07:50 10:50 14:00 17:45

Черкаси — Біла Церква
13:30

Інформація оновлена: 25.07.2021