Автовокзал Тараща

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Богдана Хмельницького, 25 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04566-51230

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Тараща — Ольшаниця
04:30Тараща — Рокитне
05:10Тараща — Київ
05:32Тараща — Чернин (Ср,Пт,Нд)
05:55Біла Церква — Велика Березянка
06:00Тараща — Круті Горби (Ср,Пт,Нд)
06:10Тараща — Київ
06:32Тараща — Чернин (Ср,Пт,Нд)
06:35Велика Вовнянка — Київ
07:00Тараща — Богуслав
07:00Косяківка — Київ
07:10Тараща — Ставище
07:10Ватутіне — Київ
07:15Велика Березянка — Біла Церква
07:20Буда — Київ
07:30Ватутіне — Київ
07:30Тараща — Біла Церква
07:42Лисянка — Київ
07:50Тараща — Рокитне
07:50Чапаєвка — Київ
08:25Біла Церква — Велика Березянка
08:30Звенигородка — Київ
08:30Тараща — Київ
08:50Тараща — Богуслав
09:02Тараща — Чернин (Ср,Пт,Нд)
09:05Тараща — Київ
09:20Київ — Звенигородка
09:30Лисянка — Київ
09:37Київ — Чапаєвка
09:40Ватутіне — Київ
09:40Тараща — Богуслав
09:45Тараща — Ольшаниця
10:00Ватутіне — Київ
10:00Тараща — Київ
10:00Ватутіне — Київ
10:20Київ — Лука
10:22Тараща — Чернин (Ср,Пт,Нд)
10:25Біла Церква — Велика Березянка
10:30Тараща — Київ
10:50Чапаєвка — Київ
10:50Велика Березянка — Біла Церква
11:40Тараща — Ставище
11:45Тараща — Круті Горби (Ср,Пт,Нд)
11:50Тараща — Богуслав
12:00Тараща — Київ
12:28Київ — Ватутіне
12:30Тараща — Біла Церква
12:40Велика Березянка — Біла Церква
12:44Київ — Чапаєвка
12:50Тараща — Київ
12:50Тараща — Богуслав
13:00Тараща — Рокитне
13:20Ватутіне — Київ
13:30Тараща — Київ
13:30Черкаси — Біла Церква
13:36Київ — Ватутіне
14:00Чапаєвка — Київ
14:15Косяківка — Біла Церква
14:35Звенигородка — Київ
14:40Тараща — Київ
14:45Київ — Лисянка
15:10Тараща — Ольшаниця
15:25Тараща — Київ
15:45Київ — Звенигородка
16:00Тараща — Богуслав
16:00Біла Церква — Велика Березянка
16:10Тараща — Київ
16:15Тараща — Рокитне
16:30Біла Церква — Черкаси
16:34Київ — Чапаєвка
16:35Київ — Ватутіне
17:00Київ — Ватутіне
17:16Київ — Буда
17:30Тараща — Богуслав
17:30Тараща — Біла Церква
17:40Велика Березянка — Біла Церква
17:45Чапаєвка — Київ
17:46Київ — Велика Вовнянка
17:50Київ — Лисянка
19:15Київ — Косяківка
19:54Київ — Чапаєвка
20:15Київ — Ватутіне (кр Вт-Ср)
20:30Київ — Ватутіне
21:27Київ — Лука

за маршрутами автобусів

Буда — Київ
07:20

Біла Церква — Велика Березянка
05:55 08:25 10:25 16:00

Біла Церква — Черкаси
16:30

Ватутіне — Київ
07:10 07:30 09:40 10:00 10:00 13:20

Велика Березянка — Біла Церква
07:15 10:50 12:40 17:40

Велика Вовнянка — Київ
06:35

Звенигородка — Київ
08:30 14:35

Київ — Буда
17:16

Київ — Ватутіне
12:28 13:36 16:35 17:00 20:15(кр Вт-Ср) 20:30

Київ — Велика Вовнянка
17:46

Київ — Звенигородка
09:20 15:45

Київ — Косяківка
19:15

Київ — Лисянка
14:45 17:50

Київ — Лука
10:20 21:27

Київ — Чапаєвка
09:37 12:44 16:34 19:54

Косяківка — Біла Церква
14:15

Косяківка — Київ
07:00

Лисянка — Київ
07:42 09:30

Тараща — Богуслав
07:00 08:50 09:40 11:50 12:50 16:00 17:30

Тараща — Біла Церква
07:30 12:30 17:30

Тараща — Київ
05:10 06:10 08:30 09:05 10:00 10:30 12:00 12:50 13:30 14:40 15:25 16:10

Тараща — Круті Горби
06:00(Ср,Пт,Нд) 11:45(Ср,Пт,Нд)

Тараща — Ольшаниця
04:30 09:45 15:10

Тараща — Рокитне
04:30 07:50 13:00 16:15

Тараща — Ставище
07:10 11:40

Тараща — Чернин
05:32(Ср,Пт,Нд) 06:32(Ср,Пт,Нд) 09:02(Ср,Пт,Нд) 10:22(Ср,Пт,Нд)

Чапаєвка — Київ
07:50 10:50 14:00 17:45

Черкаси — Біла Церква
13:30

Інформація оновлена: 13.02.2014