Автовокзал Городище

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Миру, 122 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04734-22167

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Городище — Зелена Діброва
06:20Городище — Журавка
06:45Городище — Валява
06:50Звенигородка — Черкаси
06:50Городище — Черкаси
07:00Черкаси — Шевченкове
07:30Моринці — Черкаси
07:55Городище — Старосілля
08:15Городище — Черкаси
08:30Мала Виска — Київ
08:35Черкаси — Монастирище
08:40Корсунь-Шевченківський — Черкаси
08:45Черкаси — Комарівка
08:55Монастирище — Черкаси
09:20Черкаси — Київ
09:30Городище — Звенигородка
09:55Канів — Черкаси
10:00Городище — Валява
10:15Шевченкове — Черкаси
10:15Городище — Вільшана
10:25Київ — Мала Виска
10:30Кам'янка — Київ
10:50Київ — Новомиргород
11:00Черкаси — Біла Церква
11:15Городище — Старосілля
11:24Комарівка — Черкаси
11:25Черкаси — Моринці
11:55Черкаси — Звенигородка
12:00Городище — Черкаси
12:10Київ — Кам'янка
12:51Черкаси — Корсунь-Шевченківський
12:55Звенигородка — Черкаси
13:00Городище — Валява
13:00Городище — Журавка
13:54Звенигородка — Черкаси
14:10Черкаси — Канів
14:20Городище — Черкаси
14:30Стеблев — Черкаси
14:50Черкаси — Комарівка
15:25Моринці — Черкаси
16:00Черкаси — Шевченкове
16:05Лисянка — Черкаси
16:17Черкаси — Звенигородка
16:50Кам'янка — Київ
17:05Мала Виска — Київ
17:54Комарівка — Черкаси
18:00Новомиргород — Київ
18:08Черкаси — Звенигородка
18:44Черкаси — Стеблев
18:45Київ — Кам'янка
18:53Біла Церква — Черкаси

за маршрутами автобусів

Біла Церква — Черкаси
18:53

Городище — Валява
06:45 10:00 13:00

Городище — Вільшана
10:15

Городище — Журавка
06:20 13:00

Городище — Звенигородка
09:30

Городище — Зелена Діброва
05:40

Городище — Старосілля
07:55 11:15

Городище — Черкаси
06:50 08:15 12:00 14:20

Звенигородка — Черкаси
06:50 12:55 13:54

Кам'янка — Київ
10:30 16:50

Канів — Черкаси
09:55

Київ — Кам'янка
12:10 18:45

Київ — Мала Виска
10:25

Київ — Новомиргород
10:50

Комарівка — Черкаси
11:24 17:54

Корсунь-Шевченківський — Черкаси
08:40

Лисянка — Черкаси
16:05

Мала Виска — Київ
08:30 17:05

Монастирище — Черкаси
08:55

Моринці — Черкаси
07:30 15:25

Новомиргород — Київ
18:00

Стеблев — Черкаси
14:30

Черкаси — Біла Церква
11:00

Черкаси — Звенигородка
11:55 16:17 18:08

Черкаси — Канів
14:10

Черкаси — Київ
09:20

Черкаси — Комарівка
08:45 14:50

Черкаси — Корсунь-Шевченківський
12:51

Черкаси — Монастирище
08:35

Черкаси — Моринці
11:25

Черкаси — Стеблев
18:44

Черкаси — Шевченкове
07:00 16:00

Шевченкове — Черкаси
10:15

Інформація оновлена: 14.03.2021