Автовокзал Городище

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Миру, 122 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04734-22167

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:50Звенигородка — Черкаси
06:50Городище — Черкаси
07:00Черкаси — Шевченкове
07:00Шпола — Київ
07:30Моринці — Черкаси
07:50Мала Виска — Київ
07:53Лисянка — Черкаси
08:15Городище — Черкаси
08:20Черкаси — Київ
08:35Черкаси — Монастирище
08:40Корсунь-Шевченківський — Черкаси
08:45Черкаси — Комарівка
08:55Монастирище — Черкаси
09:20Черкаси — Київ
09:30Городище — Звенигородка
09:50Канів — Черкаси
10:15Шевченкове — Черкаси
10:30Кам'янка — Київ
10:30Київ — Жовті Води
10:50Київ — Новомиргород
11:00Шпола — Київ
11:00Черкаси — Біла Церква
11:05Звенигородка — Черкаси
11:25Черкаси — Моринці
11:35Комарівка — Черкаси
11:55Черкаси — Звенигородка
12:00Городище — Черкаси
12:05Київ — Шпола
12:15Київ — Херсон
12:55Звенигородка — Черкаси
13:05Черкаси — Корсунь-Шевченківський
13:54Звенигородка — Черкаси
14:10Черкаси — Канів
14:20Городище — Черкаси
14:25Черкаси — Комарівка
14:55Черкаси — Лисянка
15:10Жовті Води — Київ
15:25Моринці — Черкаси
15:25Херсон — Київ
15:40Київ — Черкаси
16:00Черкаси — Шевченкове
16:17Черкаси — Звенигородка
16:20Київ — Шпола
16:50Шпола — Київ
16:52Черкаси — Звенигородка
17:25Черкаси — Монастирище
17:30Комарівка — Черкаси
18:00Новомиргород — Київ
18:05Київ — Черкаси
18:08Черкаси — Звенигородка

за маршрутами автобусів

Городище — Звенигородка
09:30

Городище — Черкаси
06:50 08:15 12:00 14:20

Жовті Води — Київ
15:10

Звенигородка — Черкаси
06:50 11:05 12:55 13:54

Кам'янка — Київ
10:30

Канів — Черкаси
09:50

Київ — Жовті Води
10:30

Київ — Новомиргород
10:50

Київ — Херсон
12:15

Київ — Черкаси
15:40 18:05

Київ — Шпола
12:05 16:20

Комарівка — Черкаси
11:35 17:30

Корсунь-Шевченківський — Черкаси
08:40

Лисянка — Черкаси
07:53

Мала Виска — Київ
07:50

Монастирище — Черкаси
08:55

Моринці — Черкаси
07:30 15:25

Новомиргород — Київ
18:00

Херсон — Київ
15:25

Черкаси — Біла Церква
11:00

Черкаси — Звенигородка
11:55 16:17 16:52 18:08

Черкаси — Канів
14:10

Черкаси — Київ
08:20 09:20

Черкаси — Комарівка
08:45 14:25

Черкаси — Корсунь-Шевченківський
13:05

Черкаси — Лисянка
14:55

Черкаси — Монастирище
08:35 17:25

Черкаси — Моринці
11:25

Черкаси — Шевченкове
07:00 16:00

Шевченкове — Черкаси
10:15

Шпола — Київ
07:00 11:00 16:50

Інформація оновлена: 07.02.2017