Автовокзал Іванків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Поліська (показати на мапі)

Телефон довідки: 04491-51323

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Іванків — Тетерів ч/з Олива
05:30Іванків — Київ
05:50Іванків — Заруддя ч/з Жерева
06:00Іванків — Дитятки
06:00Іванків — Леонівка
06:00Іванків — Київ
06:05Іванків — Верхолісся
06:10Ладижичі — Київ
06:20Іванків — Тетерів ч/з Жерева
06:20Людвинівка — Київ
06:30Іванків — Блідча
07:00Іванків — Кропивня ч/з Станішівка
07:15Тетерів — Київ
07:30Іванків — Воропаївка
07:30Кропивня — Київ
07:40Іванків — Нові Соколи
07:45Володарка — Київ
07:50Димарка — Київ ч/з Макалевичі
07:50Іванків — Петрівське
07:55Іванків — Київ
08:10Димарка — Київ
08:30Іванків — Бондарня ч/з Соснівка
08:50Іванків — Київ
09:25Іванків — Київ
10:00Іванків — Київ
10:30Іванків — Воропаївка (Нд)
11:40Іванків — Київ
11:45Іванків — Тетерів ч/з Олива
11:50Іванків — Верхолісся
12:00Іванків — Бондарня ч/з Соснівка
12:00Іванків — Леонівка
12:30Іванків — Заруддя ч/з Жерева
12:30Кропивня — Київ
13:00Людвинівка — Київ
13:00Іванків — Кропивня ч/з Станішівка
13:00Іванків — Блідча
13:15Димарка — Київ ч/з Макалевичі
13:15Іванків — Дитятки
13:45Іванків — Тетерів ч/з Жерева
13:45Володарка — Київ
14:00Іванків — Нові Соколи
14:30Димарка — Київ
14:35Іванків — Воропаївка
15:00Ладижичі — Київ
15:15Іванків — Петрівське
16:15Іванків — Київ
17:20Іванків — Київ
18:00Іванків — Київ

за маршрутами автобусів

Іванків — Блідча
06:30 13:00

Іванків — Бондарня ч/з Соснівка
08:30 12:00

Іванків — Верхолісся
06:05 11:50

Іванків — Воропаївка
07:30 10:30(Нд) 14:35

Іванків — Дитятки
06:00 13:15

Іванків — Заруддя ч/з Жерева
05:50 12:30

Іванків — Київ
05:30 06:00 07:55 08:50 09:25 10:00 11:40 16:15 17:20 18:00

Іванків — Кропивня ч/з Станішівка
07:00 13:00

Іванків — Леонівка
06:00 12:00

Іванків — Нові Соколи
07:40 14:00

Іванків — Петрівське
07:50 15:15

Іванків — Тетерів ч/з Жерева
06:20 13:45

Іванків — Тетерів ч/з Олива
04:50 11:45

Володарка — Київ
07:45 13:45

Димарка — Київ
08:10 14:30

Димарка — Київ ч/з Макалевичі
07:50 13:15

Кропивня — Київ
07:30 12:30

Ладижичі — Київ
06:10 15:00

Людвинівка — Київ
06:20 13:00

Тетерів — Київ
07:15

Інформація оновлена: 28.02.2020