Автовокзал Іванків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Поліська (показати на мапі)

Телефон довідки: 04491-51323

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:29Сукачі — Київ
07:10Коленцівське — Київ
07:15Іванків — Київ (Пт-Нд)
07:22Людвинівка — Київ
07:31Губин — Київ
07:55Піски — Київ
07:55Іванків — Київ
07:59Рагівка — Київ
08:16Радинка — Київ
08:49Київ — Чорнобиль
09:15Овруч — Київ
09:16Київ — Луговики
09:16Київ — Сукачі
09:25Київ — Овруч
09:25Іванків — Київ (Пт-Нд)
09:46Київ — Страхолісся
10:10Мозир (Біл) — Київ (Пн,Пт,Нд)
10:16Київ — Радинка
10:24Київ — Верхолісся
10:43Київ — Красилівка
10:48Чорнобиль — Київ
10:49Київ — Кропивня
11:10Мозир (Біл) — Київ (Пт,Нд)
11:20Київ — Овруч
11:43Київ — Димарка
12:04Страхолісся — Київ
12:08Київ — Людвинівка
12:15Київ — Губин
12:31Київ — Димарка
12:31Луговики — Київ
12:34Київ — Рагівка
12:54Київ — Чорнобиль
13:25Київ — Коленцівське
13:31Київ — Радинка
13:32Київ — Піски
14:00Іванків — Київ (Пт-Нд)
14:05Коленцівське — Київ
14:09Піски — Київ
14:26Радинка — Київ
14:30Губин — Київ
15:00Київ — Овруч
15:16Київ — Страхолісся
15:31Київ — Луговики
15:44Рагівка — Київ
15:58Чорнобиль — Київ
15:58Київ — Кропивня
15:59Сукачі — Київ
16:13Київ — Красилівка
16:38Київ — Людвинівка
16:43Київ — Димарка
16:44Київ — Чорнобиль
17:46Київ — Радинка
17:49Київ — Верхолісся
18:20Київ — Коленцівське
18:24Київ — Рагівка
18:25Київ — Мозир (Біл)
18:51Київ — Радинка (Пт-Пн)
18:56Київ — Димарка
18:56Київ — Овруч
19:30Київ — Губин
19:47Київ — Кропивня
20:26Київ — Сукачі
20:46Київ — Страхолісся
22:04Київ — Піски

за маршрутами автобусів

Іванків — Київ
07:15(Пт-Нд) 07:55 09:25(Пт-Нд) 14:00(Пт-Нд)

Губин — Київ
07:31 14:30

Київ — Верхолісся
10:24 17:49

Київ — Губин
12:15 19:30

Київ — Димарка
11:43 12:31 16:43 18:56

Київ — Коленцівське
13:25 18:20

Київ — Красилівка
10:43 16:13

Київ — Кропивня
10:49 15:58 19:47

Київ — Луговики
09:16 15:31

Київ — Людвинівка
12:08 16:38

Київ — Мозир (Біл)
18:25

Київ — Овруч
09:25 11:20 15:00 18:56

Київ — Піски
13:32 22:04

Київ — Рагівка
12:34 18:24

Київ — Радинка
10:16 13:31 17:46 18:51(Пт-Пн)

Київ — Страхолісся
09:46 15:16 20:46

Київ — Сукачі
09:16 20:26

Київ — Чорнобиль
08:49 12:54 16:44

Коленцівське — Київ
07:10 14:05

Луговики — Київ
12:31

Людвинівка — Київ
07:22

Мозир (Біл) — Київ
10:10(Пн,Пт,Нд) 11:10(Пт,Нд)

Овруч — Київ
09:15

Піски — Київ
07:55 14:09

Рагівка — Київ
07:59 15:44

Радинка — Київ
08:16 14:26

Страхолісся — Київ
12:04

Сукачі — Київ
06:29 15:59

Чорнобиль — Київ
10:48 15:58

Інформація оновлена: 13.02.2014