Автовокзал Кагарлик

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Незалежності, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04573-51163

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Кагарлик — Київ
06:05Яблунівка — Київ
06:17Маслівка — Київ
06:20Каховка — Київ
06:20Демівщина — Київ
06:30Потік — Київ
06:53Миронівка — Київ
06:55Яблунівка — Київ
07:00Кагарлик — Сущани
07:05Ржищів — Біла Церква
07:06Шубівка — Київ
07:20Кагарлик — Ржищів
07:25Кагарлик — Халча
07:25Тулинці — Київ
07:35Канів — Київ
08:05Ржищів — Біла Церква
08:20Київ — Надлак
08:23Миронівка — Київ
08:40Біла Церква — Ржищів
08:40Біла Церква — Черкаси
08:43Київ — Миронівка
08:50Київ — Черкаси
08:55Миронівка — Київ
09:00Шпола — Київ
09:20Яхни — Київ
09:23Миронівка — Київ
09:29Боярка — Київ
09:30Київ — Яблунівка
09:35Городище — Київ
09:40Мала Виска — Київ
09:55Катеринопіль — Київ
10:05Ржищів — Біла Церква
10:10Київ — Демівщина
10:10Черкаси — Біла Церква
10:15Канів — Київ
10:15Біла Церква — Ржищів
10:15Черкаси — Київ
10:25Київ — Шпола
10:30Київ — Херсон
10:38Київ — Миронівка
11:00Кагарлик — Ржищів
11:20Київ — Потік
11:25Черкаси — Київ
11:33Миронівка — Київ
11:35Ржищів — Біла Церква
11:35Біла Церква — Ржищів
11:55Яблунівка — Київ
12:00Київ — Яблунівка
12:03Миронівка — Київ
12:20Черкаси — Київ
12:30Демівщина — Київ
12:30Кагарлик — Біла Церква
12:40Київ — Канів
12:55Київ — Миронівка
13:00Шпола — Київ
13:05Київ — Черкаси
13:25Кагарлик — Сущани
13:50Київ — Черкаси
13:53Миронівка — Київ
13:55Київ — Тулинці
14:00Кагарлик — Київ
14:00Київ — Городище
14:25Звенигородка — Київ
14:30Ржищів — Біла Церква
14:30Київ — Боярка
14:35Київ — Шпола
14:39Київ — Шубівка
14:40Яблунівка — Київ
14:40Біла Церква — Ржищів
14:40Київ — Яхни
15:00Біла Церква — Черкаси
15:03Київ — Миронівка
15:05Київ — Канів
15:30Миронівка — Київ
15:30Київ — Яблунівка
15:37Маслівка — Київ
15:40Київ — Лебедин
15:51Шубівка — Київ
15:53Київ — Миронівка
16:10Київ — Черкаси
16:20Кагарлик — Біла Церква
16:22Київ — Миронівка
16:50Черкаси — Київ
16:55Тулинці — Київ
17:15Херсон — Київ
17:25Київ — Катеринопіль
17:30Київ — Демівщина
17:33Миронівка — Київ
17:40Біла Церква — Ржищів
17:45Київ — Черкаси
17:50Київ — Мала Виска
18:00Черкаси — Біла Церква
18:18Київ — Миронівка
18:20Яхни — Київ
18:30Київ — Яблунівка
18:35Київ — Звенигородка
18:45Київ — Миронівка
18:57Надлак — Київ

за маршрутами автобусів

Боярка — Київ
09:29

Біла Церква — Ржищів
08:40 10:15 11:35 14:40 17:40

Біла Церква — Черкаси
08:40 15:00

Городище — Київ
09:35

Демівщина — Київ
06:20 12:30

Звенигородка — Київ
14:25

Кагарлик — Біла Церква
12:30 16:20

Кагарлик — Київ
06:00 14:00

Кагарлик — Ржищів
07:20 11:00

Кагарлик — Сущани
07:00 13:25

Кагарлик — Халча
07:25

Канів — Київ
07:35 10:15

Катеринопіль — Київ
09:55

Каховка — Київ
06:20

Київ — Боярка
14:30

Київ — Городище
14:00

Київ — Демівщина
10:10 17:30

Київ — Звенигородка
18:35

Київ — Канів
12:40 15:05

Київ — Катеринопіль
17:25

Київ — Лебедин
15:40

Київ — Мала Виска
17:50

Київ — Миронівка
08:43 10:38 12:55 15:03 15:53 16:22 18:18 18:45

Київ — Надлак
08:20

Київ — Потік
11:20

Київ — Тулинці
13:55

Київ — Херсон
10:30

Київ — Черкаси
08:50 13:05 13:50 16:10 17:45

Київ — Шпола
10:25 14:35

Київ — Шубівка
14:39

Київ — Яблунівка
09:30 12:00 15:30 18:30

Київ — Яхни
14:40

Мала Виска — Київ
09:40

Маслівка — Київ
06:17 15:37

Миронівка — Київ
06:53 08:23 08:55 09:23 11:33 12:03 13:53 15:30 17:33

Надлак — Київ
18:57

Потік — Київ
06:30

Ржищів — Біла Церква
07:05 08:05 10:05 11:35 14:30

Тулинці — Київ
07:25 16:55

Херсон — Київ
17:15

Черкаси — Біла Церква
10:10 18:00

Черкаси — Київ
10:15 11:25 12:20 16:50

Шпола — Київ
09:00 13:00

Шубівка — Київ
07:06 15:51

Яблунівка — Київ
06:05 06:55 11:55 14:40

Яхни — Київ
09:20 18:20

Інформація оновлена: 25.07.2021