Автовокзал Кагарлик

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Незалежності, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04573-51163

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Кагарлик — Київ
06:00Кагарлик — Київ
06:15Москаленки — Київ
06:17Маслівка — Київ
06:20Демівщина — Київ
06:20Каховка — Київ
06:30Потік — Київ
06:53Миронівка — Київ
06:55Яблунівка — Київ
07:00Кагарлик — Сущани
07:06Шубівка — Київ
07:10Кагарлик — Київ
07:20Кагарлик — Ржищів
07:24Ржищів — Біла Церква
07:25Тулинці — Київ
07:25Кагарлик — Халча
07:35Канів — Київ
07:36Киданівка — Київ
08:10Кагарлик — Ржищів
08:16Ржищів — Київ
08:20Київ — Надлак
08:22Біла Церква — Ржищів
08:23Миронівка — Київ
08:24Ржищів — Біла Церква
08:35Київ — Жовті Води (Пт-Пн)
08:40Біла Церква — Черкаси
08:43Київ — Миронівка
08:50Київ — Черкаси
08:50Городище — Київ
08:55Миронівка — Київ
09:00Шпола — Київ
09:14Боярка — Київ
09:20Яхни — Київ
09:23Миронівка — Київ
09:30Сміла — Київ
09:35Городище — Київ
09:40Мала Виска — Київ
09:55Катеринопіль — Київ
09:55Київ — Яблунівка
10:10Черкаси — Біла Церква
10:14Ржищів — Біла Церква
10:15Канів — Київ
10:15Черкаси — Київ
10:15Київ — Звенигородка
10:15Черкаси — Київ
10:22Біла Церква — Ржищів
10:25Київ — Шпола
10:30Київ — Херсон
10:38Київ — Миронівка
11:00Кагарлик — Ржищів
11:00Кіровоград — Київ
11:24Київ — Ржищів
11:25Черкаси — Київ
11:33Миронівка — Київ
11:42Біла Церква — Ржищів
11:45Лебедин — Київ
11:49Київ — Маслівка
11:52Щербашинці — Київ
11:55Яблунівка — Київ
12:00Кагарлик — Київ
12:03Миронівка — Київ
12:25Київ — Яблунівка
12:30Кагарлик — Ржищів
12:30Кагарлик — Біла Церква
12:33Київ — Москаленки
12:40Київ — Канів
12:55Київ — Миронівка
13:00Київ — Медвин
13:00Шпола — Київ
13:00Київ — Медвин
13:05Київ — Черкаси
13:10Синиця — Київ
13:25Кагарлик — Сущани
13:35Ватутіне — Київ
13:40Кагарлик — Біла Церква
13:45Київ — Демівщина
13:50Київ — Черкаси
13:52Біла Церква — Ржищів
13:53Миронівка — Київ
13:55Київ — Тулинці
14:23Київ — Боярка
14:25Звенигородка — Київ
14:35Київ — Шпола
14:39Київ — Шубівка
14:40Київ — Яхни
14:54Ржищів — Біла Церква
14:55Яблунівка — Київ
14:55Київ — Сміла
15:00Кагарлик — Київ
15:00Біла Церква — Черкаси
15:02Біла Церква — Ржищів
15:03Київ — Миронівка
15:12Потік — Київ
15:20Чигирин — Київ
15:25Київ — Канів
15:29Москаленки — Київ
15:30Миронівка — Київ
15:37Маслівка — Київ
15:40Київ — Лебедин
15:51Шубівка — Київ
15:53Київ — Миронівка
15:55Київ — Яблунівка
16:10Київ — Черкаси
16:13Київ — Киданівка
16:15Кагарлик — Ржищів
16:20Кагарлик — Біла Церква
16:22Київ — Миронівка
16:30Канів — Київ
16:50Черкаси — Київ
16:55Тулинці — Київ
16:57Біла Церква — Ржищів
17:05Київ — Кам'янка
17:14Ржищів — Біла Церква
17:15Херсон — Київ
17:25Київ — Катеринопіль
17:33Миронівка — Київ
17:33Київ — Щербашинці
17:33Миронівка — Київ
17:50Київ — Мала Виска
17:55Київ — Демівщина
18:00Кагарлик — Біла Церква
18:00Черкаси — Біла Церква
18:02Біла Церква — Ржищів
18:18Київ — Миронівка
18:23Київ — Москаленки
18:35Київ — Звенигородка
18:45Київ — Миронівка
18:55Київ — Чигирин
18:57Надлак — Київ
19:00Київ — Яблунівка
21:01Кіровоград — Київ

за маршрутами автобусів

Боярка — Київ
09:14

Біла Церква — Ржищів
08:22 10:22 11:42 13:52 15:02 16:57 18:02

Біла Церква — Черкаси
08:40 15:00

Ватутіне — Київ
13:35

Городище — Київ
08:50 09:35

Демівщина — Київ
06:20

Звенигородка — Київ
14:25

Кагарлик — Біла Церква
12:30 13:40 16:20 18:00

Кагарлик — Київ
05:50 06:00 07:10 12:00 15:00

Кагарлик — Ржищів
07:20 08:10 11:00 12:30 16:15

Кагарлик — Сущани
07:00 13:25

Кагарлик — Халча
07:25

Канів — Київ
07:35 10:15 16:30

Катеринопіль — Київ
09:55

Каховка — Київ
06:20

Киданівка — Київ
07:36

Київ — Боярка
14:23

Київ — Демівщина
13:45 17:55

Київ — Жовті Води
08:35(Пт-Пн)

Київ — Звенигородка
10:15 18:35

Київ — Кам'янка
17:05

Київ — Канів
12:40 15:25

Київ — Катеринопіль
17:25

Київ — Киданівка
16:13

Київ — Лебедин
15:40

Київ — Мала Виска
17:50

Київ — Маслівка
11:49

Київ — Медвин
13:00 13:00

Київ — Миронівка
08:43 10:38 12:55 15:03 15:53 16:22 18:18 18:45

Київ — Москаленки
12:33 18:23

Київ — Надлак
08:20

Київ — Ржищів
11:24

Київ — Сміла
14:55

Київ — Тулинці
13:55

Київ — Херсон
10:30

Київ — Черкаси
08:50 13:05 13:50 16:10

Київ — Чигирин
18:55

Київ — Шпола
10:25 14:35

Київ — Шубівка
14:39

Київ — Щербашинці
17:33

Київ — Яблунівка
09:55 12:25 15:55 19:00

Київ — Яхни
14:40

Кіровоград — Київ
11:00 21:01

Лебедин — Київ
11:45

Мала Виска — Київ
09:40

Маслівка — Київ
06:17 15:37

Миронівка — Київ
06:53 08:23 08:55 09:23 11:33 12:03 13:53 15:30 17:33 17:33

Москаленки — Київ
06:15 15:29

Надлак — Київ
18:57

Потік — Київ
06:30 15:12

Ржищів — Біла Церква
07:24 08:24 10:14 14:54 17:14

Ржищів — Київ
08:16

Синиця — Київ
13:10

Сміла — Київ
09:30

Тулинці — Київ
07:25 16:55

Херсон — Київ
17:15

Черкаси — Біла Церква
10:10 18:00

Черкаси — Київ
10:15 10:15 11:25 16:50

Чигирин — Київ
15:20

Шпола — Київ
09:00 13:00

Шубівка — Київ
07:06 15:51

Щербашинці — Київ
11:52

Яблунівка — Київ
06:55 11:55 14:55

Яхни — Київ
09:20

Інформація оновлена: 13.02.2014