Автовокзал Арциз

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:40Виноградне — Одеса
03:48Мирнопілля — Одеса
04:46Петрівськ — Одеса
04:50Дмитрівка — Одеса
05:00Височанське — Одеса
05:10Арциз — Чорноморськ (Іллічівськ)
05:10Арциз — Ізмаїл
05:15Олександрівка — Одеса
05:20Вільне — Одеса
05:30Арциз — Одеса
05:40Лісне — Одеса
06:04Арциз — Одеса
06:07Роща — Одеса
06:23Веселий Кут — Ізмаїл
06:35Дмитрівка — Одеса
06:35Малоярославець Перший — Одеса
06:55Височанське — Ізмаїл
07:00Арциз — Курорт Расєйка
07:20Делень — Одеса
08:05Єлизаветівка — Одеса
08:15Арциз — Одеса
08:20Кам'янське — Білгород-Дністровський
08:25Чадир-Лунга (Мол) — Одеса
08:28Бородіно — Одеса
08:40Приморське — Кишинів (Мол)
08:45Київ — Надрічне
08:45Арциз — Одеса
09:00Арциз — Одеса
09:02Одеса — Дмитрівка
09:05Одеса — Лужанка
09:15Арциз — Одеса
09:25Одеса — Миколаївка
09:36Одеса — Дмитрівка
09:50Білгород-Дністровський — Болград
09:55Серпневе — Одеса
10:10Арциз — Татарбунари
10:12Одеса — Петрівка
10:20Бессарабка (Мол) — Білгород-Дністровський
10:40Одеса — Нові Трояни
11:04Одеса — Дмитрівка
11:05Надрічне — Одеса
11:30Одеса — Бессарабка (Мол)
11:30Арциз — Білгород-Дністровський
11:45Арциз — Введенка
11:57Одеса — Холмське
12:30Білгород-Дністровський — Кам'янське
12:35Нова Іванівка — Одеса
12:36Одеса — Малоярославець Перший
12:39Кілія — Кишинів (Мол)
12:50Арциз — Чорноморськ (Іллічівськ)
12:52Білгород-Дністровський — Веселий Кут
13:01Кишинів (Мол) — Приморське
13:10Арциз — Бендери (Мол)
13:15Одеса — Виноградне
13:30Арциз — Татарбунари
13:30Задунаївка — Одеса
13:32Одеса — Височанське
13:43Веселий Кут — Білгород-Дністровський
13:50Одеса — Веселий Кут
13:50Одеса — Роща
14:00Лужанка — Одеса
14:17Одеса — Виноградівка
14:26Одеса — Вільне
14:40Одеса — Мирнопілля
14:40Білгород-Дністровський — Бессарабка (Мол)
14:42Петрівка — Одеса
15:00Одеса — Делень
15:05Одеса — Височанське
15:15Миколаївка — Одеса
15:30Ізмаїл — Височанське
15:40Одеса — Олександрівка
15:54Болград — Білгород-Дністровський
15:55Ізмаїл — Веселий Кут
16:01Одеса — Чимішлія (Мол)
16:35Вільне — Одеса
16:50Білгород-Дністровський — Бессарабка (Мол)
16:51Дмитрівка — Одеса
17:00Одеса — Лісне
17:05Одеса — Холмське
17:16Дмитрівка — Одеса
17:20Надрічне — Київ
17:29Одеса — Дмитрівка
17:34Одеса — Петрівськ
17:40Одеса — Вільне
17:50Білгород-Дністровський — Веселий Кут
17:55Одеса — Чадир-Лунга (Мол)
18:15Височанське — Одеса
18:44Одеса — Єлизаветівка
18:45Арциз — Одеса
19:14Одеса — Бородіно
19:40Приморське — Кишинів (Мол)
19:57Одеса — Главані
20:05Одеса — Кам'янське
20:20Одеса — Серпневе
20:26Одеса — Малоярославець Перший
20:52Одеса — Нова Іванівка
22:00Одеса — Задунаївка
22:55Одеса — Вільне
23:20Одеса — Надрічне

за маршрутами автобусів

Єлизаветівка — Одеса
08:05

Ізмаїл — Веселий Кут
15:55

Ізмаїл — Височанське
15:30

Арциз — Ізмаїл
05:10

Арциз — Бендери (Мол)
13:10

Арциз — Білгород-Дністровський
11:30

Арциз — Введенка
11:45

Арциз — Курорт Расєйка
07:00

Арциз — Одеса
05:30 06:04 08:15 08:45 09:00 09:15 18:45

Арциз — Татарбунари
10:10 13:30

Арциз — Чорноморськ (Іллічівськ)
05:10 12:50

Бессарабка (Мол) — Білгород-Дністровський
10:20

Болград — Білгород-Дністровський
15:54

Бородіно — Одеса
08:28

Білгород-Дністровський — Бессарабка (Мол)
14:40 16:50

Білгород-Дністровський — Болград
09:50

Білгород-Дністровський — Веселий Кут
12:52 17:50

Білгород-Дністровський — Кам'янське
12:30

Веселий Кут — Ізмаїл
06:23

Веселий Кут — Білгород-Дністровський
13:43

Виноградне — Одеса
03:40

Височанське — Ізмаїл
06:55

Височанське — Одеса
05:00 18:15

Вільне — Одеса
05:20 16:35

Делень — Одеса
07:20

Дмитрівка — Одеса
04:50 06:35 16:51 17:16

Задунаївка — Одеса
13:30

Кам'янське — Білгород-Дністровський
08:20

Кишинів (Мол) — Приморське
13:01

Київ — Надрічне
08:45

Кілія — Кишинів (Мол)
12:39

Лужанка — Одеса
14:00

Лісне — Одеса
05:40

Малоярославець Перший — Одеса
06:35

Миколаївка — Одеса
15:15

Мирнопілля — Одеса
03:48

Надрічне — Київ
17:20

Надрічне — Одеса
11:05

Нова Іванівка — Одеса
12:35

Одеса — Єлизаветівка
18:44

Одеса — Бессарабка (Мол)
11:30

Одеса — Бородіно
19:14

Одеса — Веселий Кут
13:50

Одеса — Виноградне
13:15

Одеса — Виноградівка
14:17

Одеса — Височанське
13:32 15:05

Одеса — Вільне
14:26 17:40 22:55

Одеса — Главані
19:57

Одеса — Делень
15:00

Одеса — Дмитрівка
09:02 09:36 11:04 17:29

Одеса — Задунаївка
22:00

Одеса — Кам'янське
20:05

Одеса — Лужанка
09:05

Одеса — Лісне
17:00

Одеса — Малоярославець Перший
12:36 20:26

Одеса — Миколаївка
09:25

Одеса — Мирнопілля
14:40

Одеса — Надрічне
23:20

Одеса — Нова Іванівка
20:52

Одеса — Нові Трояни
10:40

Одеса — Олександрівка
15:40

Одеса — Петрівка
10:12

Одеса — Петрівськ
17:34

Одеса — Роща
13:50

Одеса — Серпневе
20:20

Одеса — Холмське
11:57 17:05

Одеса — Чадир-Лунга (Мол)
17:55

Одеса — Чимішлія (Мол)
16:01

Олександрівка — Одеса
05:15

Петрівка — Одеса
14:42

Петрівськ — Одеса
04:46

Приморське — Кишинів (Мол)
08:40 19:40

Роща — Одеса
06:07

Серпневе — Одеса
09:55

Чадир-Лунга (Мол) — Одеса
08:25

Інформація оновлена: 14.02.2014