Автовокзал Саврань

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Калініна, 53 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04865-31158

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:10Піщана — Одеса
04:10Саврань — Одеса
05:00Піщана — Одеса
05:00Саврань — Київ
05:30Саврань — Одеса
06:25Саврань — Миколаїв
06:30Завалля — Одеса
07:00Саврань — Котовськ
07:00Піщана — Одеса
09:10Піщана — Одеса
10:00Саврань — Слюсареве
10:30Саврань — Одеса
10:50Котовськ — Київ
10:50Саврань — Байбузівка
10:50Котовськ — Київ
11:00Саврань — Балта
11:00Саврань — Кам'яне
11:20Саврань — Йосипівка
11:20Саврань — Острівка
11:30Саврань — Одеса
11:30Саврань — Білоусівка
13:10Одеса — Піщана
13:30Саврань — Бершадь
15:00Саврань — Одеса
15:30Одеса — Завалля
16:00Саврань — Балта
16:45Саврань — Одеса
17:05Київ — Котовськ
17:40Київ — Котовськ
17:41Одеса — Полянецьке
18:29Одеса — Піщана
19:51Одеса — Піщана
20:35Одеса — Піщана

за маршрутами автобусів

Завалля — Одеса
06:30

Київ — Котовськ
17:05 17:40

Котовськ — Київ
10:50 10:50

Одеса — Завалля
15:30

Одеса — Полянецьке
17:41

Одеса — Піщана
13:10 18:29 19:51 20:35

Піщана — Одеса
03:10 05:00 07:00 09:10

Саврань — Байбузівка
10:50

Саврань — Балта
11:00 16:00

Саврань — Бершадь
13:30

Саврань — Білоусівка
11:30

Саврань — Йосипівка
11:20

Саврань — Кам'яне
11:00

Саврань — Київ
05:00

Саврань — Котовськ
07:00

Саврань — Миколаїв
06:25

Саврань — Одеса
04:10 05:30 10:30 11:30 15:00 16:45

Саврань — Острівка
11:20

Саврань — Слюсареве
10:00

Інформація оновлена: 17.02.2014