Автовокзал Ширяєве

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:31Піщана — Одеса
08:23Кодима — Одеса
09:07Котовськ — Одеса
09:21Піщана — Одеса
10:45Одеса — Піщана
11:16Первомайськ (Мол) — Одеса
11:31Піщана — Одеса
13:00Одеса — Котовськ
13:06Одеса — Саврань
14:16Первомайськ (Мол) — Одеса
15:25Одеса — Полянецьке
16:28Одеса — Кодима
17:25Котовськ — Одеса
17:35Одеса — Мар'янівка
18:35Одеса — Долинське (кр Пн)
19:35Одеса — Мар'янівка
21:26Одеса — Олександрівка

за маршрутами автобусів

Кодима — Одеса
08:23

Котовськ — Одеса
09:07 17:25

Одеса — Долинське
18:35(кр Пн)

Одеса — Кодима
16:28

Одеса — Котовськ
13:00

Одеса — Мар'янівка
17:35 19:35

Одеса — Олександрівка
21:26

Одеса — Полянецьке
15:25

Одеса — Піщана
10:45

Одеса — Саврань
13:06

Первомайськ (Мол) — Одеса
11:16 14:16

Піщана — Одеса
05:31 09:21 11:31

Інформація оновлена: 17.02.2014