Автовокзал Дебальцеве

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06249-22589

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Дебальцеве — Донецьк
06:00Дебальцеве — Єнакієве
06:10Дебальцеве — Сєдове
06:15Дебальцеве — Донецьк
06:15Дебальцеве — Шахтарськ
06:20Дебальцеве — Бахмут (Артемівськ)
06:20Дебальцеве — Єнакієве
06:45Дебальцеве — Єнакієве
07:10Дебальцеве — Єнакієве
07:30Горлівка — Луганськ
07:35Дебальцеве — Єнакієве
07:40Красний Луч — Горлівка
07:40Дебальцеве — Донецьк
08:00Дебальцеве — Єнакієве
08:15Дебальцеве — Чорнухине
08:20Дебальцеве — Єнакієве
08:30Дебальцеве — Донецьк
08:50Дебальцеве — Єнакієве
09:10Горлівка — Луганськ
09:20Дебальцеве — Єнакієве
09:45Дебальцеве — Єнакієве
10:00Дебальцеве — Донецьк
10:05Дебальцеве — Єнакієве
10:05Донецьк — Луганськ
10:15Дебальцеве — Бахмут (Артемівськ)
10:15Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
10:30Антрацит — Горлівка
10:40Дебальцеве — Єнакієве
10:40Дебальцеве — Чорнухине
11:10Дебальцеве — Донецьк
11:15Дебальцеве — Єнакієве
11:20Горлівка — Красний Луч
12:10Дебальцеве — Єнакієве
12:30Луганськ — Горлівка
12:35Дебальцеве — Єнакієве
12:40Дебальцеве — Донецьк
13:05Дебальцеве — Єнакієве
13:15Дебальцеве — Шахтарськ
13:25Дебальцеве — Єнакієве
13:45Дебальцеве — Єнакієве
13:46Сєдове — Первомайськ
13:50Дебальцеве — Донецьк
14:15Дебальцеве — Єнакієве
14:35Дебальцеве — Єнакієве
15:00Дебальцеве — Донецьк
15:05Дебальцеве — Єнакієве
15:05Горлівка — Антрацит
15:10Красний Луч — Горлівка
15:35Дебальцеве — Єнакієве
16:00Дебальцеве — Єнакієве
16:10Дебальцеве — Чорнухине
16:20Дебальцеве — Донецьк
16:30Дебальцеве — Єнакієве
16:55Луганськ — Донецьк
17:00Дебальцеве — Єнакієве
17:40Дебальцеве — Єнакієве
18:05Ростов-на-Дону (РФ) — Горлівка

за маршрутами автобусів

Антрацит — Горлівка
10:30

Горлівка — Антрацит
15:05

Горлівка — Красний Луч
11:20

Горлівка — Луганськ
07:30 09:10

Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
10:15

Дебальцеве — Єнакієве
06:00 06:20 06:45 07:10 07:35 08:00 08:20 08:50 09:20 09:45 10:05 10:40 11:15 12:10 12:35 13:05 13:25 13:45 14:15 14:35 15:05 15:35 16:00 16:30 17:00 17:40

Дебальцеве — Бахмут (Артемівськ)
06:20 10:15

Дебальцеве — Донецьк
05:40 06:15 07:40 08:30 10:00 11:10 12:40 13:50 15:00 16:20

Дебальцеве — Сєдове
06:10

Дебальцеве — Чорнухине
08:15 10:40 16:10

Дебальцеве — Шахтарськ
06:15 13:15

Донецьк — Луганськ
10:05

Красний Луч — Горлівка
07:40 15:10

Луганськ — Горлівка
12:30

Луганськ — Донецьк
16:55

Ростов-на-Дону (РФ) — Горлівка
18:05

Сєдове — Первомайськ
13:46

Інформація оновлена: 24.07.2016