Автовокзал Баштанка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ворошилова (показати на мапі)

Телефон довідки: 05158-21131

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:20Одеса — Дніпро
02:45Дніпро — Одеса
06:40Баштанка — Миколаїв
08:00Миколаїв — Кропивницький
09:30Херсон — Київ
09:30Кривий Ріг — Миколаїв
10:55Кривий Ріг — Миколаїв
12:15Очаків — Дніпро
13:15Миколаїв — Новий Буг
13:15Дніпро — Одеса
13:45Одеса — Дніпро
15:25Дніпро — Очаків
15:30Баштанка — Миколаїв
15:50Дніпро — Одеса
17:45Кривий Ріг — Миколаїв
17:55Миколаїв — Аннівка
18:00Баштанка — Миколаїв
18:10Київ — Херсон

за маршрутами автобусів

Баштанка — Миколаїв
06:40 15:30 18:00

Дніпро — Одеса
02:45 13:15 15:50

Дніпро — Очаків
15:25

Київ — Херсон
18:10

Кривий Ріг — Миколаїв
09:30 10:55 17:45

Миколаїв — Аннівка
17:55

Миколаїв — Кропивницький
08:00

Миколаїв — Новий Буг
13:15

Одеса — Дніпро
01:20 13:45

Очаків — Дніпро
12:15

Херсон — Київ
09:30

Інформація оновлена: 02.02.2017