Автовокзал Криве Озеро

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Куйбишева, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05133-91281

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:45Одеса — аеропорт Бориспіль
02:15Одеса — аеропорт Бориспіль
02:25аеропорт Бориспіль — Одеса
04:25Київ — Миколаїв
08:57Одеса — Бершадь
09:20Первомайськ — Одеса
09:35Голованівськ — Одеса
09:55Одеса — аеропорт Бориспіль
10:15Миколаїв — Котовськ
10:29Ватутіне — Одеса
10:43Білгород-Дністровський — Київ
10:55Котовськ — Миколаїв
11:40Миколаїв — Курячі Лози
11:45Вознесенськ — Хмельницький
11:54аеропорт Бориспіль — Одеса
12:09Київ — Білгород-Дністровський
12:20Київ — Миколаїв
12:45Миколаїв — Вінниця
13:05Миколаїв — Київ
13:20Миколаїв — Котовськ
14:10Хмільник — Одеса
14:34Одеса — Хмільник
15:05Одеса — аеропорт Бориспіль
15:25Миколаїв — Саврань
16:15Котовськ — Миколаїв
16:55Миколаїв — Красненьке
17:10Хмельницький — Вознесенськ
17:13аеропорт Бориспіль — Одеса
18:00Первомайськ — Одеса
18:25Миколаїв — Балта
18:48Одеса — Піщана
19:38Одеса — Піщана
20:46Київ — Первомайськ
22:05Чернівці — Херсон
22:05Миколаїв — Курячі Лози

за маршрутами автобусів

Білгород-Дністровський — Київ
10:43

Ватутіне — Одеса
10:29

Вознесенськ — Хмельницький
11:45

Голованівськ — Одеса
09:35

Київ — Білгород-Дністровський
12:09

Київ — Миколаїв
04:25 12:20

Київ — Первомайськ
20:46

Котовськ — Миколаїв
10:55 16:15

Миколаїв — Балта
18:25

Миколаїв — Вінниця
12:45

Миколаїв — Київ
13:05

Миколаїв — Котовськ
10:15 13:20

Миколаїв — Красненьке
16:55

Миколаїв — Курячі Лози
11:40 22:05

Миколаїв — Саврань
15:25

Одеса — Бершадь
08:57

Одеса — Піщана
18:48 19:38

Одеса — Хмільник
14:34

Одеса — аеропорт Бориспіль
00:45 02:15 09:55 15:05

Первомайськ — Одеса
09:20 18:00

Хмельницький — Вознесенськ
17:10

Хмільник — Одеса
14:10

Чернівці — Херсон
22:05

аеропорт Бориспіль — Одеса
02:25 11:54 17:13

Інформація оновлена: 03.02.2017