Автовокзал Єланець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:05Вознесенськ — Кривий Ріг
08:47Миколаїв — Новомар'ївка
09:02Миколаїв — Новомар'ївка
09:30Миколаїв — Черкаси
10:20Первомайськ — Запоріжжя
10:21Кропивницький — Миколаїв
10:30Миколаїв — Ганнівка
10:40Кривий Ріг — Одеса
11:55Одеса — Кривий Ріг
13:50Миколаїв — Єланець
14:00Черкаси — Миколаїв
14:45Кривий Ріг — Вознесенськ
17:10Миколаїв — Нововасилівка
17:50Запоріжжя — Первомайськ

за маршрутами автобусів

Вознесенськ — Кривий Ріг
07:05

Запоріжжя — Первомайськ
17:50

Кривий Ріг — Вознесенськ
14:45

Кривий Ріг — Одеса
10:40

Кропивницький — Миколаїв
10:21

Миколаїв — Єланець
13:50

Миколаїв — Ганнівка
10:30

Миколаїв — Нововасилівка
17:10

Миколаїв — Новомар'ївка
08:47 09:02

Миколаїв — Черкаси
09:30

Одеса — Кривий Ріг
11:55

Первомайськ — Запоріжжя
10:20

Черкаси — Миколаїв
14:00

Інформація оновлена: 03.02.2017