Автовокзал Казанка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Новобузька (показати на мапі)

Телефон довідки: 05164-91732

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:35Дніпропетровськ — Одеса
02:35Одеса — Дніпропетровськ
06:52Кривий Ріг — Троїцько-Сафонове
07:40Кривий Ріг — Миколаїв
08:30Кривий Ріг — Одеса
09:00Вознесенськ — Кривий Ріг
09:53Кривий Ріг — Миколаїв
11:20Кривий Ріг — Первомайськ
11:55Дніпропетровськ — Одеса
12:30Первомайськ — Запоріжжя
12:40Кривий Ріг — Вознесенськ
13:40Очаків — Дніпропетровськ
13:42Кривий Ріг — Троїцько-Сафонове
13:50Одеса — Кривий Ріг
14:00Дніпропетровськ — Очаків
14:35Дніпропетровськ — Одеса
15:10Одеса — Дніпропетровськ
15:45Запоріжжя — Первомайськ
16:15Кривий Ріг — Миколаїв
17:05Первомайськ — Кривий Ріг
17:30Миколаїв — Кривий Ріг
19:15Дніпропетровськ — Вознесенськ

за маршрутами автобусів

Вознесенськ — Кривий Ріг
09:00

Дніпропетровськ — Вознесенськ
19:15

Дніпропетровськ — Одеса
01:35 11:55 14:35

Дніпропетровськ — Очаків
14:00

Запоріжжя — Первомайськ
15:45

Кривий Ріг — Вознесенськ
12:40

Кривий Ріг — Миколаїв
07:40 09:53 16:15

Кривий Ріг — Одеса
08:30

Кривий Ріг — Первомайськ
11:20

Кривий Ріг — Троїцько-Сафонове
06:52 13:42

Миколаїв — Кривий Ріг
17:30

Одеса — Дніпропетровськ
02:35 15:10

Одеса — Кривий Ріг
13:50

Очаків — Дніпропетровськ
13:40

Первомайськ — Запоріжжя
12:30

Первомайськ — Кривий Ріг
17:05

Інформація оновлена: 03.02.2017