Автовокзал Коростишів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Більшовицька, 38 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04130-35300

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:05Київ — Житомир
03:20Кам'янець-Подільський — Київ
04:31Івано-Франківськ — Київ
05:30Берестя (Біл) — Херсон (Пн)
05:42Житомир — Бориспіль Аеропорт
06:30Херсон — Берестя (Біл) (Сб)
06:31Берестя (Біл) — Херсон (Вт,Чт,Нд)
06:40Житомир — Бориспіль Аеропорт
06:45Житомир — Чернігів
06:51Яремче — Київ
07:30Херсон — Берестя (Біл)
07:45Київ — Житомир
08:09Київ — Житомир
08:30Київ — Житомир
08:35Київ — Дубно
08:39Київ — Житомир
08:40Житомир — Бориспіль Аеропорт
09:00Київ — Житомир
09:09Київ — Житомир
09:45Київ — Житомир
10:15Київ — Дубно
10:25Київ — Кам'янець-Подільський
10:25Житомир — Бориспіль Аеропорт
10:30Київ — Житомир
10:30Київ — Першотравенськ
10:35Київ — Житомир
10:45Київ — Житомир
11:05Київ — Житомир
11:20Київ — Житомир
11:23Бориспіль Аеропорт — Житомир
11:25Київ — Кам'янець-Подільський
11:30Київ — Житомир
11:39Київ — Житомир
11:55Київ — Житомир
12:03Бориспіль Аеропорт — Житомир
12:09Київ — Житомир
12:15Київ — Хмільник
12:38Київ — Нововолинськ
12:45Київ — Житомир
12:50Київ — Житомир
12:59Київ — Житомир
13:10Київ — Бердичів
13:15Київ — Житомир
13:45Київ — Житомир
14:04Київ — Житомир
14:10Київ — Житомир
14:34Київ — Житомир
14:40Київ — Олевськ
15:00Київ — Житомир
15:15Київ — Іванопіль
15:18Бориспіль Аеропорт — Житомир
15:20Київ — Житомир
15:22Житомир — Бориспіль Аеропорт
15:25Київ — Житомир
15:30Київ — Кам'янець-Подільський
15:34Київ — Житомир
15:40Київ — Бердичів
16:05Київ — Житомир
16:15Київ — Городниця
16:30Київ — Житомир
16:37Київ — Хмільник
16:50Київ — Житомир
16:55Бориспіль Аеропорт — Житомир
17:00Київ — Новоград-Волинський
17:00Київ — Черняхів
17:05Київ — Дубно
17:10Вінниця — Малин
17:20Київ — Житомир
17:25Київ — Житомир
17:30Київ — Житомир
17:37Київ — Ємільчине
17:45Кам'янець-Подільський — Київ
18:00Київ — Житомир
18:02Київ — Довбиш
18:15Київ — Бердичів
18:15Житомир — Бориспіль Аеропорт
18:30Київ — Іршанськ (Пт-Пн)
18:30Кам'янець-Подільський — Київ
18:35Київ — Житомир
18:40Київ — Хмільник
18:45Київ — Житомир
18:50Київ — Житомир
18:50Київ — Чемерівці
19:10Київ — Баранівка
19:15Київ — Івано-Франківськ
19:20Київ — Житомир
19:30Київ — Олевськ
19:35Київ — Бердичів
19:55Київ — Житомир
20:00Чернігів — Житомир
20:05Київ — Бердичів
20:15Київ — Житомир
20:40Київ — Калуш
20:50Київ — Житомир
21:03Бориспіль Аеропорт — Житомир
21:05Київ — Житомир
21:20Київ — Сокиряни
21:30Київ — Житомир
21:45Київ — Житомир
21:55Київ — Яремче
22:05Київ — Бердичів
22:10Київ — Житомир
22:50Київ — Житомир
23:08Київ — Нововолинськ

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Київ
04:31

Берестя (Біл) — Херсон
05:30(Пн) 06:31(Вт,Чт,Нд)

Бориспіль Аеропорт — Житомир
11:23 12:03 15:18 16:55 21:03

Вінниця — Малин
17:10

Житомир — Бориспіль Аеропорт
05:42 06:40 08:40 10:25 15:22 18:15

Житомир — Чернігів
06:45

Кам'янець-Подільський — Київ
03:20 17:45 18:30

Київ — Ємільчине
17:37

Київ — Івано-Франківськ
19:15

Київ — Іванопіль
15:15

Київ — Іршанськ
18:30(Пт-Пн)

Київ — Баранівка
19:10

Київ — Бердичів
13:10 15:40 18:15 19:35 20:05 22:05

Київ — Городниця
16:15

Київ — Довбиш
18:02

Київ — Дубно
08:35 10:15 17:05

Київ — Житомир
00:05 07:45 08:09 08:30 08:39 09:00 09:09 09:45 10:30 10:35 10:45 11:05 11:20 11:30 11:39 11:55 12:09 12:45 12:50 12:59 13:15 13:45 14:04 14:10 14:34 15:00 15:20 15:25 15:34 16:05 16:30 16:50 17:20 17:25 17:30 18:00 18:35 18:45 18:50 19:20 19:55 20:15 20:50 21:05 21:30 21:45 22:10 22:50

Київ — Калуш
20:40

Київ — Кам'янець-Подільський
10:25 11:25 15:30

Київ — Нововолинськ
12:38 23:08

Київ — Новоград-Волинський
17:00

Київ — Олевськ
14:40 19:30

Київ — Першотравенськ
10:30

Київ — Сокиряни
21:20

Київ — Хмільник
12:15 16:37 18:40

Київ — Чемерівці
18:50

Київ — Черняхів
17:00

Київ — Яремче
21:55

Херсон — Берестя (Біл)
06:30(Сб) 07:30

Чернігів — Житомир
20:00

Яремче — Київ
06:51

Інформація оновлена: 20.02.2014