Автовокзал Дніпродзержинськ АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Республіканська (приховати карту)

Телефон довідки: 05692-31336

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:20Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
06:25Дніпродзержинськ АС-2 — Теплівка
07:00Дніпродзержинськ АС-2 — Новопушкарівка
07:00Дніпродзержинськ — Магдалинівка
07:35Дніпродзержинськ АС-2 — Шульгівка
07:50Дніпродзержинськ АС-2 — Миколаївка
07:50Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
08:40Дніпродзержинськ АС-2 — Благовіщенка
08:40Дніпродзержинськ АС-2 — Суслівка
08:50Дніпродзержинськ АС-2 — Покровка
09:29Дніпродзержинськ АС-2 — Аули
09:30Дніпродзержинськ АС-2 — Аули
09:40Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
10:10Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг
10:15Дніпродзержинськ АС-2 — Улянівка
10:30Дніпродзержинськ АС-2 — Шульгівка
11:00Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
11:10Дніпродзержинськ АС-2 — Миколаївка
11:30Дніпродзержинськ АС-2 — Малоолександрівка
11:35Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
11:35Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
11:40Дніпродзержинськ АС-2 — Могилів
11:59Дніпродзержинськ АС-2 — Аули
12:00Дніпродзержинськ АС-2 — Аули
12:15Дніпродзержинськ АС-2 — Сухий Хутір
12:40Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг (пристань)
13:00Дніпродзержинськ АС-2 — Цибульківка
13:00Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
13:10Дніпродзержинськ АС-2 — Благовіщенка
14:00Дніпродзержинськ АС-2 — Теплівка
15:00Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
15:00Дніпродзержинськ АС-2 — Голубе Озеро
15:20Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
15:30Дніпродзержинськ АС-2 — Аули
15:40Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
15:50Дніпродзержинськ АС-2 — Миколаївка
16:00Дніпродзержинськ АС-2 — Малоолександрівка
16:15Дніпродзержинськ АС-2 — Улянівка
16:20Дніпродзержинськ АС-2 — Новопушкарівка
17:15Дніпродзержинськ АС-2 — Покровка
17:40Дніпродзержинськ АС-2 — Могилів
18:20Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички

за маршрутами автобусів

Дніпродзержинськ — Магдалинівка
07:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Аули
09:29 09:30 11:59 12:00 15:30

Дніпродзержинськ АС-2 — Благовіщенка
08:40 13:10

Дніпродзержинськ АС-2 — Голубе Озеро
15:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Кринички
06:20 07:50 09:40 11:00 11:35 11:35 13:00 15:00 15:20 15:40 18:20

Дніпродзержинськ АС-2 — Малоолександрівка
11:30 16:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Миколаївка
07:50 11:10 15:50

Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг
10:10

Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг (пристань)
12:40

Дніпродзержинськ АС-2 — Могилів
11:40 17:40

Дніпродзержинськ АС-2 — Новопушкарівка
07:00 16:20

Дніпродзержинськ АС-2 — Покровка
08:50 17:15

Дніпродзержинськ АС-2 — Суслівка
08:40

Дніпродзержинськ АС-2 — Сухий Хутір
12:15

Дніпродзержинськ АС-2 — Теплівка
06:25 14:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Улянівка
10:15 16:15

Дніпродзержинськ АС-2 — Цибульківка
13:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Шульгівка
07:35 10:30

Інформація оновлена: 26.11.2019