Автовокзал Лозова

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Урицького, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05745-22111

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Лозова — Алiсiвка (Ср,Пт,Нд)
05:10Лозова — Артільне
05:20Лозова — Орілька
05:20Лозова — Харків (кр Сб-Нд)
05:30Лозова — Дубове (Вт-Ср,Пт,Нд)
05:30Лозова — Перемога (кр Пн)
05:30Лозова — Кінне
05:30Лозова — Тихопілля
05:30Лозова — Петровське ч/з Мирне
05:40Лозова — Поди
05:40Близнюки — Харків (кр Сб-Нд)
06:00Лозова — Харків (кр Нд)
06:10Лозова — Смирнівка
07:45Лозова — Ізюм
07:55Лозова — Комсомольське
08:50Куп'янськ — Дніпропетровськ
08:55Лозова — Смирнівка
09:00Лозова — Миколаївка Друга
09:20Лозова — Червоне
09:40Лозова — Перемога (кр Пн)
09:40Лозова — Петровське ч/з Мирне
10:00Лозова — Привілля
10:00Лозова — Єлизаветівка (кр Пн)
10:15Лозова — Кінне
10:30Лозова — Артільне
11:00Лозова — Тихопілля
11:00Лозова — Поди (Ср,Пт-Сб)
11:00Лозова — Орілька
11:20Лозова — Далеке (Вт,Чт-Пт,Нд)
11:30Лозова — Комсомольське
11:40Лозова — Дубове (Вт-Ср,Пт)
11:50Дніпропетровськ — Куп'янськ
12:00Лозова — Олександрівка (Пт,Нд)
12:25Лозова — Алiсiвка (Ср,Пт,Нд)
12:45Лозова — Тихопілля
12:55Лозова — Миколаївка Друга
13:00Лозова — Кінне (Вт,Пт,Нд)
13:00Лозова — Поди
13:20Лозова — Дубове (Нд)
13:20Лозова — Плисове (Нд)
13:35Лозова — Червоне
13:35Лозова — Комсомольське
14:00Лозова — Привілля
16:30Лозова — Артільне (Сб)
16:45Лозова — Кінне (Сб-Нд)
17:00Лозова — Олександрівка (Пт)
17:00Лозова — Поди (кр Пт-Сб)
17:00Лозова — Орілька (Пт-Нд)
17:20Лозова — Алiсiвка (Пт)
17:20Лозова — Кінне (Пн-Чт)
17:20Лозова — Смирнівка (Пт)
17:30Лозова — Дубове (Пт)
17:30Лозова — Комсомольське
17:30Лозова — Плисове (Пт)
17:40Лозова — Привілля (Пт)
17:40Лозова — Поди (Пт-Сб)
17:45Лозова — Миколаївка Друга (Пт)
17:50Лозова — Червоне (Пт)
17:50Лозова — Кінне (Пт)
18:00Лозова — Далеке (Пт)

за маршрутами автобусів

Близнюки — Харків
05:40(кр Сб-Нд)

Дніпропетровськ — Куп'янськ
11:50

Куп'янськ — Дніпропетровськ
08:50

Лозова — Єлизаветівка
10:00(кр Пн)

Лозова — Ізюм
07:45

Лозова — Алiсiвка
05:00(Ср,Пт,Нд) 12:25(Ср,Пт,Нд) 17:20(Пт)

Лозова — Артільне
05:10 10:30 16:30(Сб)

Лозова — Далеке
11:20(Вт,Чт-Пт,Нд) 18:00(Пт)

Лозова — Дубове
05:30(Вт-Ср,Пт,Нд) 11:40(Вт-Ср,Пт) 13:20(Нд) 17:30(Пт)

Лозова — Комсомольське
07:55 11:30 13:35 17:30

Лозова — Кінне
05:30 10:15 13:00(Вт,Пт,Нд) 16:45(Сб-Нд) 17:20(Пн-Чт) 17:50(Пт)

Лозова — Миколаївка Друга
09:00 12:55 17:45(Пт)

Лозова — Олександрівка
12:00(Пт,Нд) 17:00(Пт)

Лозова — Орілька
05:20 11:00 17:00(Пт-Нд)

Лозова — Перемога
05:30(кр Пн) 09:40(кр Пн)

Лозова — Петровське ч/з Мирне
05:30 09:40

Лозова — Плисове
13:20(Нд) 17:30(Пт)

Лозова — Поди
05:40 11:00(Ср,Пт-Сб) 13:00 17:00(кр Пт-Сб) 17:40(Пт-Сб)

Лозова — Привілля
10:00 14:00 17:40(Пт)

Лозова — Смирнівка
06:10 08:55 17:20(Пт)

Лозова — Тихопілля
05:30 11:00 12:45

Лозова — Харків
05:20(кр Сб-Нд) 06:00(кр Нд)

Лозова — Червоне
09:20 13:35 17:50(Пт)

Інформація оновлена: 18.02.2016