Автовокзал Лозова

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Урицького, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05745-22111

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Лозова — Алiсiвка (Пн,Ср,Пт,Нд)
05:10Лозова — Артільне
05:20Лозова — Орілька
05:30Лозова — Українське ч/з Мирне
05:30Лозова — Олександрівка (Пт,Нд)
05:30Лозова — Кінне
05:30Лозова — Перемога (кр Пн)
05:30Лозова — Тихопілля
05:30Лозова — Дубове (Вт-Ср,Пт,Нд)
05:40Лозова — Поди
07:45Лозова — Ізюм
07:55Лозова — Миролюбівка
09:00Лозова — Миколаївка Друга
09:20Лозова — Червоне
09:40Лозова — Українське ч/з Мирне
09:40Лозова — Перемога (кр Пн)
10:00Лозова — Привілля
10:00Лозова — Єлизаветівка (кр Пн)
10:15Лозова — Кінне
10:30Лозова — Артільне
11:00Лозова — Поди (Ср,Пт-Сб)
11:00Лозова — Орілька
11:20Лозова — Далеке (Вт,Чт-Пт,Нд)
11:40Лозова — Олександрівка (Пт,Нд)
11:40Лозова — Дубове (Вт-Ср,Пт)
11:50Лозова — Миролюбівка
12:25Лозова — Алiсiвка (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:00Лозова — Кінне (Вт,Пт,Нд)
13:00Лозова — Поди
13:00Лозова — Тихопілля (Пн,Ср-Чт,Сб)
13:15Лозова — Миколаївка Друга
13:20Лозова — Плисове (Нд)
13:20Лозова — Дубове (Нд)
13:35Лозова — Червоне
14:00Лозова — Привілля
14:10Лозова — Миролюбівка ч/з Степове
16:30Лозова — Артільне (Сб)
16:45Лозова — Кінне (Сб-Нд)
17:00Лозова — Орілька (Пт-Нд)
17:20Лозова — Поди (кр Пт)
17:20Лозова — Кінне (Пн-Чт)
17:20Лозова — Смирнівка (Пт)
17:20Лозова — Алiсiвка (Пт)
17:30Лозова — Миролюбівка ч/з Степове
17:30Лозова — Плисове (Пт)
17:30Лозова — Дубове (Пт)
17:40Лозова — Поди (Пт)
17:40Лозова — Привілля (Пт)
17:45Лозова — Миколаївка Друга (Пт)
17:50Лозова — Кінне (Пт)
17:50Лозова — Червоне (Пт)
18:00Лозова — Далеке (Пт)

за маршрутами автобусів

Лозова — Єлизаветівка
10:00(кр Пн)

Лозова — Ізюм
07:45

Лозова — Алiсiвка
05:00(Пн,Ср,Пт,Нд) 12:25(Пн,Ср,Пт,Нд) 17:20(Пт)

Лозова — Артільне
05:10 10:30 16:30(Сб)

Лозова — Далеке
11:20(Вт,Чт-Пт,Нд) 18:00(Пт)

Лозова — Дубове
05:30(Вт-Ср,Пт,Нд) 11:40(Вт-Ср,Пт) 13:20(Нд) 17:30(Пт)

Лозова — Кінне
05:30 10:15 13:00(Вт,Пт,Нд) 16:45(Сб-Нд) 17:20(Пн-Чт) 17:50(Пт)

Лозова — Миколаївка Друга
09:00 13:15 17:45(Пт)

Лозова — Миролюбівка
07:55 11:50

Лозова — Миролюбівка ч/з Степове
14:10 17:30

Лозова — Олександрівка
05:30(Пт,Нд) 11:40(Пт,Нд)

Лозова — Орілька
05:20 11:00 17:00(Пт-Нд)

Лозова — Перемога
05:30(кр Пн) 09:40(кр Пн)

Лозова — Плисове
13:20(Нд) 17:30(Пт)

Лозова — Поди
05:40 11:00(Ср,Пт-Сб) 13:00 17:20(кр Пт) 17:40(Пт)

Лозова — Привілля
10:00 14:00 17:40(Пт)

Лозова — Смирнівка
17:20(Пт)

Лозова — Тихопілля
05:30 13:00(Пн,Ср-Чт,Сб)

Лозова — Українське ч/з Мирне
05:30 09:40

Лозова — Червоне
09:20 13:35 17:50(Пт)

Інформація оновлена: 02.03.2020