Автовокзал Первомайський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Комарова, 9 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05748-32014

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Первомайський — Павлівка (кр Пн,Ср,Пт)
05:30Первомайський — Верхня Орілька (кр Пн,Ср)
05:30Первомайський — Сумці (Вт,Пт,Нд)
06:20Первомайський — Харків
07:00Первомайський — Берека (кр Пн,Ср)
07:00Первомайський — Семенівка (кр Пн,Ср)
07:10Первомайський — Харків
08:00Первомайський — Кегичівка (Ср,Пт,Нд)
08:00Первомайський — Харків
08:25Первомайський — Харків (кр Нд)
10:00Первомайський — Правда (кр Пн,Ср)
10:00Первомайський — Харків
10:30Первомайський — Павлівка (Нд)
10:55Первомайський — Верхня Орілька (кр Пн,Ср)
11:00Первомайський — Ржавчик (кр Пн,Ср)
11:00Первомайський — Закутнівка (кр Пн,Ср)
11:30Первомайський — Сумці (Вт,Пт,Нд)
11:51Харків — Сахновщина (Нд)
12:30Первомайський — Киселі (Вт,Чт,Сб-Нд)
12:30Первомайський — Дмитрівка (кр Пн,Ср)
12:50Первомайський — Правда (кр Пн,Ср)
13:00Первомайський — Павлівка (Вт,Чт,Сб)
13:00Первомайський — Берека (кр Пн,Ср)
13:00Первомайський — Семенівка (кр Пн,Ср)
14:00Первомайський — Харків
14:10Первомайський — Верхній Бишкин (Вт)
14:39Первомайський — Кегичівка (Ср,Пт,Нд)
14:50Первомайський — Верхня Орілька (Нд)
15:00Первомайський — Ржавчик (Пт-Нд)
15:18Харків — Сахновщина (Ср,Пт)
16:15Первомайський — Харків
17:00Первомайський — Павлівка (Пт)
17:20Первомайський — Харків

за маршрутами автобусів

Первомайський — Берека
07:00(кр Пн,Ср) 13:00(кр Пн,Ср)

Первомайський — Верхня Орілька
05:30(кр Пн,Ср) 10:55(кр Пн,Ср) 14:50(Нд)

Первомайський — Верхній Бишкин
14:10(Вт)

Первомайський — Дмитрівка
12:30(кр Пн,Ср)

Первомайський — Закутнівка
11:00(кр Пн,Ср)

Первомайський — Кегичівка
08:00(Ср,Пт,Нд) 14:39(Ср,Пт,Нд)

Первомайський — Киселі
12:30(Вт,Чт,Сб-Нд)

Первомайський — Павлівка
05:20(кр Пн,Ср,Пт) 10:30(Нд) 13:00(Вт,Чт,Сб) 17:00(Пт)

Первомайський — Правда
10:00(кр Пн,Ср) 12:50(кр Пн,Ср)

Первомайський — Ржавчик
11:00(кр Пн,Ср) 15:00(Пт-Нд)

Первомайський — Семенівка
07:00(кр Пн,Ср) 13:00(кр Пн,Ср)

Первомайський — Сумці
05:30(Вт,Пт,Нд) 11:30(Вт,Пт,Нд)

Первомайський — Харків
06:20 07:10 08:00 08:25(кр Нд) 10:00 14:00 16:15 17:20

Харків — Сахновщина
11:51(Нд) 15:18(Ср,Пт)

Інформація оновлена: 18.02.2016