Автовокзал Вовчанськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 3 (приховати карту)

Телефон довідки: 05741-42575

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Вовчанськ — Землянки (Вт-Чт)
05:25Вовчанськ — Харків ч/з Рубіжне
05:30Вовчанськ — Іванівка (Пн-Вт,Чт-Пт)
05:30Вовчанськ — Томахівка (Вт,Чт)
06:00Вовчанськ — Пильна (Ср)
06:00Вовчанськ — Стариця (Ср)
06:00Вовчанськ — Харків ч/з Вільча
06:25Білий Колодязь — Харків
06:30Вовчанськ — Графське (Чт)
06:40Стариця — Харків (Пт-Пн)
06:40Вовчанськ — Харків (Вт-Чт)
06:45Вовчанськ — Вільча
06:45Вовчанськ — Волохівка
07:00Вовчанськ — Харків
07:30Землянки — Харків (Пт-Пн)
07:40Огірцеве — Харків
08:05Вовчанськ — Харків
08:28Харків — Шебекіно (РФ)
08:40Вовчанськ — Харків
08:47Харків — Волоконівка ч/з Шебекіно (РФ)
09:15Вовчанськ — Харків
09:43Харків — Тишанка
09:45Вовчанськ — Білий Колодязь (Пн-Пт)
09:50Вовчанськ — Харків
10:25Вовчанськ — Харків
10:45Харків — Білий Колодязь
11:00Вовчанськ — Харків ч/з Вільча
11:30Вовчанськ — Волохівка
11:30Вовчанськ — Харків ч/з Вільча
11:43Харків — Огірцеве
11:50Вовчанськ — Вільча
12:00Вовчанськ — Іванівка (Пн-Вт,Чт-Пт)
12:00Вовчанськ — Графське (Чт)
12:00Вовчанськ — Стариця (Ср)
12:00Вовчанськ — Харків
12:30Вовчанськ — Харків
13:00Вовчанськ — Харків
13:15Вовчанськ — Томахівка (Вт,Чт)
13:20Білий Колодязь — Харків
13:30Вовчанськ — Пильна (Ср)
13:45Вовчанськ — Харків ч/з Вільча
14:00Вовчанськ — Землянки (Вт-Чт)
14:11Харків — Стариця (Пт-Пн)
14:15Вовчанськ — Харків
14:26Харків — Землянки (Пт-Пн)
14:40Вовчанськ — Харків
14:45Вовчанськ — Харків ч/з Рубіжне
15:10Вовчанськ — Харків
15:35Вовчанськ — Харків
16:00Вовчанськ — Харків ч/з Вільча
16:30Вовчанськ — Харків
17:00Вовчанськ — Харків ч/з Вільча
17:30Вовчанськ — Вільча (кр Сб-Нд)
17:45Харків — Білий Колодязь
17:45Вовчанськ — Харків
18:00Волоконівка — Харків
18:20Вовчанськ — Харків

за маршрутами автобусів

Білий Колодязь — Харків
06:25 13:20

Вовчанськ — Іванівка
05:30(Пн-Вт,Чт-Пт) 12:00(Пн-Вт,Чт-Пт)

Вовчанськ — Білий Колодязь
09:45(Пн-Пт)

Вовчанськ — Волохівка
06:45 11:30

Вовчанськ — Вільча
06:45 11:50 17:30(кр Сб-Нд)

Вовчанськ — Графське
06:30(Чт) 12:00(Чт)

Вовчанськ — Землянки
05:00(Вт-Чт) 14:00(Вт-Чт)

Вовчанськ — Пильна
06:00(Ср) 13:30(Ср)

Вовчанськ — Стариця
06:00(Ср) 12:00(Ср)

Вовчанськ — Томахівка
05:30(Вт,Чт) 13:15(Вт,Чт)

Вовчанськ — Харків
06:40(Вт-Чт) 07:00 08:05 08:40 09:15 09:50 10:25 12:00 12:30 13:00 14:15 14:40 15:10 15:35 16:30 17:45 18:20

Вовчанськ — Харків ч/з Вільча
06:00 11:00 11:30 13:45 16:00 17:00

Вовчанськ — Харків ч/з Рубіжне
05:25 14:45

Волоконівка — Харків
18:00

Землянки — Харків
07:30(Пт-Пн)

Огірцеве — Харків
07:40

Стариця — Харків
06:40(Пт-Пн)

Харків — Білий Колодязь
10:45 17:45

Харків — Волоконівка ч/з Шебекіно (РФ)
08:47

Харків — Землянки
14:26(Пт-Пн)

Харків — Огірцеве
11:43

Харків — Стариця
14:11(Пт-Пн)

Харків — Тишанка
09:43

Харків — Шебекіно (РФ)
08:28

Інформація оновлена: 04.03.2020