Автовокзал Дніпропетровськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Курчатова, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 056-7784140

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:00Харків — Херсон
01:29Запоріжжя — Луцьк
01:30Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
01:45Київ — Бердянськ
01:45Київ — Маріуполь
02:10Кишинів (Мол) — Харків
02:15Харків — Каховка
03:30Гдиня (Пол) — Бердянськ
03:53Одеса — Харків
05:00Дніпропетровськ — Курахове
05:00Саратов (РФ) — Запоріжжя
05:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
05:30Дніпропетровськ — Харків
05:40Дніпропетровськ — Свиноуйсьце (Пол)
05:50Дніпропетровськ — Запоріжжя
05:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
05:55Дніпропетровськ — Олександрівка
06:00Дніпропетровськ — Кременчук
06:00Дніпропетровськ — Бузівка
06:00Дніпропетровськ — Лозуватка
06:00Дніпропетровськ — Курахове
06:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
06:04Дніпропетровськ — Солоний Лиман
06:05Дніпропетровськ — Обухівка
06:05Дніпропетровськ — Нікополь
06:05Дніпропетровськ — Павлоград
06:05Дніпропетровськ — Солоний Лиман
06:10Дніпропетровськ — Покровське
06:10Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
06:10Дніпропетровськ — Очеретувате
06:10Дніпропетровськ — Харків
06:15Дніпропетровськ — Олександрівка
06:15Дніпропетровськ — Балівка
06:15Дніпропетровськ — Маївка
06:19Дніпропетровськ — Обухівка
06:20Дніпропетровськ — Балівка
06:20Дніпропетровськ — Підгородне
06:20Дніпропетровськ — Орлівка
06:20Дніпропетровськ — Полтава
06:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
06:21Дніпропетровськ — Солоний Лиман
06:22Дніпропетровськ — Солоний Лиман
06:25Дніпропетровськ — Шевченко
06:25Дніпропетровськ — Юр'ївка
06:25Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
06:25Дніпропетровськ — Орлівщина
06:25Дніпропетровськ — Підгородне
06:30Запоріжжя — Познань (Пол)
06:30Дніпропетровськ — Магдалинівка
06:30Дніпропетровськ — Харків
06:30Дніпропетровськ — Партизанське
06:30Дніпропетровськ — Підгородне
06:30Дніпропетровськ — Черкаське
06:30Дніпропетровськ — Сніжне
06:30Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
06:31Запоріжжя — Ковель
06:35Дніпропетровськ — Ромни
06:35Дніпропетровськ — Зоря
06:40Дніпропетровськ — Запоріжжя
06:40Дніпропетровськ — Підгородне
06:40Дніпропетровськ — Магдалинівка
06:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
06:45Дніпропетровськ — Обухівка
06:45Дніпропетровськ — Партизанське
06:45Дніпропетровськ — Підгородне
06:45Дніпропетровськ — Підгородне
06:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
06:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
06:50Дніпропетровськ — Зоря
06:50Дніпропетровськ — Тернівка
06:50Дніпропетровськ — Умань
06:50Дніпропетровськ — Царичанка
06:51Павлоград — Познань (Пол)
06:55Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
06:55Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
06:55Дніпропетровськ — Олександрівка
06:59Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
07:00Дніпропетровськ — Підгородне
07:00Дніпропетровськ — Марганець
07:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:00Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
07:00Дніпропетровськ — Нікополь
07:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
07:00Дніпропетровськ — Пашена Балка
07:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
07:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:00Дніпропетровськ — Вільногірськ
07:00Дніпропетровськ — Харків
07:00Дніпропетровськ — Маївка
07:05Дніпропетровськ — Черкаське
07:05Дніпропетровськ — Балівка
07:05Дніпропетровськ — Підгородне
07:10Дніпропетровськ — Канів
07:10Дніпропетровськ — Обухівка
07:10Дніпропетровськ — Казначеївка
07:10Дніпропетровськ — Балівка
07:10Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
07:15Дніпропетровськ — Підгородне
07:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:15Дніпропетровськ — Орджонікідзе
07:15Дніпропетровськ — Першотравенськ
07:15Дніпропетровськ — Підгородне
07:20Дніпропетровськ — Партизанське
07:20Дніпропетровськ — Підгородне
07:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
07:20Дніпропетровськ — Херсон
07:20Дніпропетровськ — Миргород
07:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
07:25Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
07:25Дніпропетровськ — Павлоград
07:25Дніпропетровськ — Підгородне
07:30Дніпропетровськ — Солоне
07:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
07:30Дніпропетровськ — Підгородне
07:30Дніпропетровськ — Красний Луч
07:30Дніпропетровськ — Підгородне
07:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:30Дніпропетровськ — Магдалинівка
07:30Дніпропетровськ — Царичанка
07:30Дніпропетровськ — Черкаське
07:30Дніпропетровськ — Красний Луч
07:30Дніпропетровськ — Запоріжжя
07:30Київ — Запоріжжя
07:30Дніпропетровськ — Дніпровське
07:30Дніпродзержинськ — Сєвєродонецьк
07:35Дніпропетровськ — Партизанське
07:35Дніпропетровськ — Миколаївка
07:35Дніпропетровськ — Солоне
07:35Дніпропетровськ — Підгородне
07:39Дніпропетровськ — Обухівка
07:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
07:40Дніпропетровськ — Хащеве
07:40Дніпропетровськ — Голубівка
07:40Дніпропетровськ — Павлоград
07:40Дніпропетровськ — Жовті Води
07:40Дніпропетровськ — Полтава
07:45Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
07:45Дніпропетровськ — Перещепине
07:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:45Дніпропетровськ — Зоря
07:45Дніпропетровськ — Підгородне
07:46Дніпропетровськ — Марганець
07:50Дніпропетровськ — Підгородне
07:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
07:50Дніпропетровськ — Зоря
07:50Дніпропетровськ — Бабайківка
07:50Дніпропетровськ — Нікополь
07:50Дніпропетровськ — Підгородне
07:55Дніпропетровськ — Обухівка
07:55Дніпропетровськ — Підгородне
07:55Дніпропетровськ — Підгородне
07:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
07:55Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
07:59Дніпропетровськ — Пролетарське
07:59Дніпропетровськ — Солоний Лиман
08:00Дніпропетровськ — Пролетарське
08:00Дніпропетровськ — Одеса
08:00Дніпропетровськ — Одеса
08:00Дніпропетровськ — Солоний Лиман
08:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:00Дніпродзержинськ — Харків
08:00Дніпропетровськ — Підгородне
08:00Дніпропетровськ — Покровське
08:00Дніпропетровськ — Кропивницький
08:00Дніпропетровськ — Балівка
08:00Дніпропетровськ — Першотравенськ
08:01Дніпропетровськ — Дачі Сфера
08:05Дніпропетровськ — Черкаське
08:05Дніпропетровськ — Підгородне
08:05Дніпропетровськ — Скадовськ
08:05Дніпропетровськ — Балівка
08:10Дніпропетровськ — Підгородне
08:10Дніпропетровськ — Щербинівка
08:10Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
08:10Дніпропетровськ — Запоріжжя
08:13Дніпропетровськ — Перещепине
08:15Дніпропетровськ — Підгородне
08:15Дніпропетровськ — Царичанка
08:15Дніпропетровськ — Підгородне
08:15Дніпропетровськ — Обухівка
08:15Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
08:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
08:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
08:20Дніпропетровськ — Маріуполь
08:20Дніпропетровськ — Підгородне
08:20Дніпропетровськ — Хуторо-Губиниха
08:25Дніпропетровськ — Олександрівка
08:25Дніпропетровськ — Павлоград
08:25Дніпропетровськ — Губиниха
08:25Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
08:25Дніпропетровськ — Сурсько-Михайлівка
08:25Дніпропетровськ — Лозуватка
08:25Дніпропетровськ — Підгородне
08:29Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
08:30Дніпропетровськ — Підгородне
08:30Дніпропетровськ — Партизанське
08:30Дніпропетровськ — Пролетарське
08:30Дніпропетровськ — Солоний Лиман
08:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:30Дніпропетровськ — Нікополь
08:30Дніпропетровськ — Жовті Води
08:30Дніпропетровськ — Підгородне
08:30Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
08:30Дніпропетровськ — Київ
08:30Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
08:30Дніпропетровськ — Магдалинівка
08:35Дніпропетровськ — Підгородне
08:35Дніпропетровськ — Новомосковськ
08:35Дніпропетровськ — Підгородне
08:35Дніпропетровськ — Обухівка
08:35Дніпропетровськ — Інгулець
08:39Дніпропетровськ — Новотроїцьке
08:40Дніпропетровськ — Прядівка
08:40Дніпропетровськ — Новотроїцьке
08:40Дніпропетровськ — Партизанське
08:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
08:45Дніпропетровськ — Олександрівка
08:45Дніпропетровськ — Підгородне
08:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:45Дніпропетровськ — Марганець
08:45Дніпропетровськ — Павлоград
08:45Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
08:50Дніпропетровськ — Царичанка
08:50Дніпропетровськ — Чернеччина
08:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
08:50Дніпродзержинськ — Курахове
08:55Дніпропетровськ — Олександрівка
08:55Дніпропетровськ — Нікополь
08:55Дніпропетровськ — Обухівка
08:55Дніпропетровськ — Підгородне
08:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
08:55Дніпропетровськ — Підгородне
08:59Дніпропетровськ — Солоний Лиман
09:00Дніпропетровськ — Зоря
09:00Дніпропетровськ — Харків
09:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
09:00Дніпропетровськ — Чаплинка
09:00Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
09:00Дніпропетровськ — Першотравенськ
09:00Дніпропетровськ — Веселе
09:00Дніпропетровськ — Підгородне
09:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:00Дніпропетровськ — Солоний Лиман
09:00Дніпропетровськ — Першотравенка
09:00Дніпропетровськ — Першотравенка
09:05Дніпропетровськ — Китайгород
09:05Дніпропетровськ — Олександрівка
09:10Дніпропетровськ — Топчине
09:10Дніпропетровськ — Новомосковськ
09:10Дніпропетровськ — Партизанське
09:10Дніпропетровськ — Підгородне
09:10Дніпропетровськ — Підгородне
09:10Дніпропетровськ — Павлоград
09:10Запоріжжя — Саратов (РФ)
09:11Запоріжжя — КП Плетенівка
09:14Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
09:15Дніпропетровськ — Олександрівка
09:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:15Дніпропетровськ — Обухівка
09:15Дніпропетровськ — Видвиженець
09:15Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
09:15Дніпропетровськ — Підгородне
09:15Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
09:15Дніпропетровськ — Просяна
09:20Дніпропетровськ — Кривий Ріг
09:20Дніпропетровськ — Олександрівка
09:20Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
09:20Дніпропетровськ — Підгородне
09:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
09:20Одеса — Єреван (Ар)
09:20Дніпропетровськ — Партизанське
09:20Дніпропетровськ — Жовті Води
09:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
09:20Дніпропетровськ — Орджонікідзе
09:25Дніпропетровськ — Зачепилівка
09:25Дніпропетровськ — Межова
09:25Дніпропетровськ — Нікополь
09:25Дніпропетровськ — Царичанка
09:30Дніпропетровськ — Підгородне
09:30Дніпропетровськ — Очаків
09:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:30Дніпропетровськ — Запоріжжя
09:30Дніпропетровськ — Черкаське
09:30Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
09:34Нікополь — Миргород
09:35Дніпропетровськ — Підгородне
09:35Дніпропетровськ — Обухівка
09:39Дніпропетровськ — Краснопілля
09:40Дніпропетровськ — Тернівка
09:40Дніпропетровськ — Новомосковськ
09:40Дніпропетровськ — Олександрівка
09:40Дніпропетровськ — Балівка
09:40Дніпропетровськ — Краснопілля
09:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
09:44Дніпропетровськ — Солоний Лиман
09:45Дніпропетровськ — Орлівка
09:45Дніпропетровськ — Підгородне
09:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:45Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
09:45Дніпропетровськ — Солоний Лиман
09:45Дніпропетровськ — Підгородне
09:50Дніпропетровськ — Лубни
09:50Дніпропетровськ — Підгородне
09:50Дніпропетровськ — Перещепине
09:50Дніпропетровськ — Олександрівка
09:50Дніпропетровськ — Балівка
09:50Дніпропетровськ — Григорівка
09:55Дніпропетровськ — Новомосковськ
09:55Дніпропетровськ — Павлоград
09:55Дніпропетровськ — Обухівка
10:00Дніпропетровськ — Волноваха
10:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:00Одеса — Адлер (РФ)
10:00Дніпропетровськ — Підгородне
10:00Дніпропетровськ — Вільногірськ
10:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
10:00Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
10:00Дніпропетровськ — Котовка
10:00Дніпропетровськ — Новопокровка
10:00Дніпропетровськ — Олександрівка
10:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
10:00Дніпропетровськ — Маївка
10:00Дніпропетровськ — Пашена Балка
10:05Дніпропетровськ — Нікополь
10:05Дніпропетровськ — Петриківка
10:05Дніпропетровськ — Підгородне
10:05Дніпропетровськ — Лозуватка
10:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
10:05Дніпропетровськ — Зоря
10:05Дніпропетровськ — Орлівщина
10:10Дніпропетровськ — Черкаське
10:10Дніпропетровськ — Підгородне
10:10Дніпропетровськ — Жовті Води
10:10Дніпропетровськ — Магдалинівка
10:14Дніпропетровськ — Обухівка
10:15Дніпропетровськ — Придніпровське
10:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:15Дніпропетровськ — Марганець
10:15Дніпропетровськ — Підгородне
10:15Дніпропетровськ — Харків
10:20Дніпропетровськ — Павлоград
10:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
10:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
10:20Дніпропетровськ — Олександрівка
10:20Дніпропетровськ — Лихівка
10:20Дніпропетровськ — Зоря
10:20Дніпропетровськ — Підгородне
10:25Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
10:25Дніпропетровськ — Підгородне
10:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
10:30Дніпропетровськ — Орджонікідзе
10:30Дніпропетровськ — Підгородне
10:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:30Дніпропетровськ — Підгородне
10:30Енергодар — Москва (РФ)
10:30Дніпропетровськ — Великомихайлівка
10:30Дніпропетровськ — Партизанське
10:35Дніпропетровськ — Чорноглазівка
10:35Дніпропетровськ — Підгородне
10:35Дніпропетровськ — Личкове
10:35Дніпропетровськ — Підгородне
10:35Дніпропетровськ — Петропавлівка
10:39Дніпропетровськ — Обухівка
10:40Дніпропетровськ — Черкаське
10:40Дніпропетровськ — Лебедин
10:40Дніпропетровськ — Ненадівка
10:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
10:40Дніпропетровськ — Олександрівка
10:40Дніпропетровськ — Ненадівка
10:45Дніпропетровськ — Нікополь
10:45Кривий Ріг — Харків
10:45Дніпропетровськ — Підгородне
10:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:45Дніпропетровськ — Балівка
10:45Дніпропетровськ — Партизанське
10:45Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
10:45Дніпропетровськ — Павлоград
10:49Дніпропетровськ — Заплавка
10:50Дніпропетровськ — Підгородне
10:50Кривий Ріг — Бахмут
10:50Дніпропетровськ — Запоріжжя
10:50Дніпропетровськ — Підгородне
10:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
10:50Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
10:50Дніпропетровськ — Заплавка
10:55Дніпропетровськ — Жовті Води
10:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
10:55Дніпропетровськ — Тернівка
10:55Дніпропетровськ — Підгородне
10:56Дніпропетровськ — Солоний Лиман
10:57Дніпропетровськ — Солоний Лиман
11:00Дніпропетровськ — Чернівці
11:00Дніпропетровськ — Хутірське
11:00Дніпропетровськ — Терни
11:00Дніпропетровськ — Павлоград
11:00Дніпропетровськ — Нікополь
11:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:00Дніпропетровськ — Олександрівка
11:00Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
11:00Дніпропетровськ — Підгородне
11:00Дніпропетровськ — Михайлівка
11:05Дніпропетровськ — Обухівка
11:05Дніпропетровськ — Балівка
11:05Дніпропетровськ — Підгородне
11:05Дніпропетровськ — Хащеве
11:10Дніпропетровськ — Підгородне
11:10Дніпропетровськ — Новомосковськ
11:15Дніпропетровськ — Черкаське
11:15Дніпропетровськ — Орджонікідзе
11:15Дніпропетровськ — Інгулець
11:15Дніпропетровськ — Зоря
11:15Дніпропетровськ — Оленівка
11:15Дніпропетровськ — Дніпровокам'янка
11:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:15Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
11:20Дніпропетровськ — Рудка
11:20Дніпропетровськ — Олександрівка
11:20Дніпропетровськ — Покровське
11:20Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
11:20Дніпропетровськ — Запоріжжя
11:20Дніпропетровськ — Підгородне
11:20Дніпропетровськ — Підгородне
11:25Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
11:25Дніпропетровськ — Павлоград
11:25Дніпропетровськ — Чаплинка
11:25Дніпропетровськ — Підгородне
11:25Дніпропетровськ — Жовті Води
11:29Дніпропетровськ — Обухівка
11:30Дніпропетровськ — Нікополь
11:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:30Дніпропетровськ — Марганець
11:30Дніпропетровськ — Зоря
11:35Дніпропетровськ — Бердянськ
11:35Дніпропетровськ — Нікополь
11:35Дніпропетровськ — Новомосковськ
11:35Дніпропетровськ — Підгородне
11:40Дніпропетровськ — Лозуватка
11:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
11:40Дніпропетровськ — Олександропіль
11:40Дніпропетровськ — Голубівка
11:40Дніпропетровськ — Підгородне
11:44Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
11:45Дніпропетровськ — Олександрівка
11:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:45Дніпропетровськ — Підгородне
11:45Дніпропетровськ — Мелітополь
11:45Дніпропетровськ — Михайлівка
11:45Дніпропетровськ — Підгородне
11:45Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
11:50Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
11:50Дніпропетровськ — Підгородне
11:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
11:54Дніпропетровськ — Солоний Лиман
11:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
11:55Дніпропетровськ — Обухівка
11:55Дніпропетровськ — Тернівка
11:55Дніпропетровськ — Солоний Лиман
12:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
12:00Дніпропетровськ — Першотравенськ
12:00Дніпропетровськ — Орлівка
12:00Дніпропетровськ — Єлізарове
12:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:00Дніпропетровськ — Черкаське
12:00Дніпропетровськ — Підгородне
12:00Дніпропетровськ — Магдалинівка
12:00Дніпропетровськ — Дніпровське
12:00Дніпропетровськ — Нікополь
12:05Дніпропетровськ — Маївка
12:05Дніпропетровськ — Підгородне
12:05Дніпропетровськ — Балівка
12:05Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
12:10Дніпропетровськ — Підгородне
12:15Дніпропетровськ — Новомосковськ
12:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:15Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
12:15Дніпропетровськ — Балівка
12:15Дніпропетровськ — Орджонікідзе
12:15Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
12:15Дніпропетровськ — Олександрівка
12:20Дніпропетровськ — Покровське
12:20Дніпропетровськ — Підгородне
12:20Дніпропетровськ — Обухівка
12:20Дніпропетровськ — Покровське
12:20Дніпропетровськ — Орлівка
12:25Дніпропетровськ — Новомосковськ
12:25Дніпропетровськ — Жовті Води
12:25Дніпропетровськ — Харків
12:25Дніпропетровськ — Підгородне
12:25Дніпропетровськ — Павлоград
12:30Дніпропетровськ — Підгородне
12:30Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
12:30Дніпропетровськ — Курахове
12:30Дніпропетровськ — Зеленодольськ
12:30Маріуполь — Москва (РФ)
12:30Дніпропетровськ — Марганець
12:30Дніпропетровськ — Запоріжжя
12:30Дніпропетровськ — Нікополь
12:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:30Дніпропетровськ — Зеленодольськ
12:35Дніпропетровськ — Солоний Лиман
12:35Дніпропетровськ — Жовті Води
12:35Дніпропетровськ — Підгородне
12:35Дніпропетровськ — Підгородне
12:39Дніпропетровськ — Першотравенка
12:40Дніпропетровськ — Першотравенка
12:40Дніпропетровськ — Павлоград
12:40Дніпропетровськ — Олександрівка
12:40Дніпропетровськ — Підгородне
12:40Дніпропетровськ — Київ
12:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
12:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
12:45Дніпропетровськ — Обухівка
12:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:45Дніпропетровськ — Бузівка
12:45Дніпропетровськ — Бузівка
12:50Дніпропетровськ — Зоря
12:50Дніпропетровськ — Чонгар
12:50Дніпропетровськ — Губиниха
12:50Дніпропетровськ — Підгородне
12:50Дніпропетровськ — Царичанка
12:50Дніпропетровськ — Першотравенськ
12:50Дніпропетровськ — Нікополь
12:55Дніпропетровськ — Підгородне
12:55Дніпропетровськ — Новомосковськ
12:55Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
12:55Дніпропетровськ — Підгородне
12:59Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
13:00Дніпропетровськ — Підгородне
13:00Дніпропетровськ — Перещепине
13:00Дніпропетровськ — Вільногірськ
13:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:00Дніпропетровськ — Павлоград
13:00Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
13:00Дніпропетровськ — Хуторо-Губиниха
13:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
13:00Дніпропетровськ — Сурсько-Михайлівка
13:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
13:00Дніпропетровськ — Орджонікідзе
13:04Дніпропетровськ — Солоний Лиман
13:05Дніпропетровськ — Олександрівка
13:05Дніпропетровськ — Жовті Води
13:05Дніпропетровськ — Підгородне
13:05Дніпропетровськ — Солоний Лиман
13:05Дніпропетровськ — Прядівка
13:05Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
13:10Дніпропетровськ — Першотравенськ
13:10Дніпропетровськ — Підгородне
13:10Дніпропетровськ — Обухівка
13:10Дніпропетровськ — Черкаське
13:15Дніпропетровськ — Бабайківка
13:15Дніпропетровськ — Сахновщина
13:15Дніпропетровськ — Підгородне
13:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:15Дніпропетровськ — Одеса
13:15Дніпропетровськ — Партизанське
13:15Дніпропетровськ — Новомосковськ
13:15Дніпропетровськ — Полтава
13:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
13:20Дніпропетровськ — Покровське
13:20Дніпропетровськ — Підгородне
13:20Дніпропетровськ — Марганець
13:20Дніпропетровськ — Покровське
13:25Дніпропетровськ — Юр'ївка
13:25Дніпропетровськ — Орлівщина
13:30Дніпропетровськ — Олександрівка
13:30Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
13:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
13:30Дніпропетровськ — Запоріжжя
13:30Дніпропетровськ — Жовті Води
13:30Дніпропетровськ — Пашена Балка
13:30Дніпропетровськ — Партизанське
13:30Дніпропетровськ — Підгородне
13:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:35Дніпропетровськ — Нікополь
13:35Дніпропетровськ — Обухівка
13:35Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
13:35Дніпропетровськ — Перещепине
13:35Дніпропетровськ — Підгородне
13:35Дніпропетровськ — Бердянськ
13:40Запоріжжя — Львів
13:40Дніпропетровськ — Підгородне
13:40Запоріжжя — Глівіце (Пол)
13:40Дніпропетровськ — Новомосковськ
13:41Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
13:44Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
13:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:45Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
13:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
13:45Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
13:45Дніпропетровськ — Царичанка
13:45Дніпропетровськ — Підгородне
13:50Дніпропетровськ — Енергодар
13:50Дніпропетровськ — Павлоград
13:50Дніпропетровськ — Черкаське
13:50Дніпропетровськ — Покровське
13:50Дніпропетровськ — Підгородне
13:50Дніпропетровськ — Покровське
13:55Дніпропетровськ — Олександрівка
13:55Дніпропетровськ — Підгородне
13:55Дніпропетровськ — Першотравенськ
13:55Дніпропетровськ — Обухівка
13:55Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
13:56Дніпропетровськ — Солоний Лиман
13:57Дніпропетровськ — Солоний Лиман
14:00Дніпропетровськ — Пролетарське
14:00Дніпропетровськ — Пролетарське
14:00Дніпропетровськ — Орджонікідзе
14:00Дніпропетровськ — Жовті Води
14:00Дніпропетровськ — Кропивницький
14:00Дніпропетровськ — Орджонікідзе
14:00Дніпропетровськ — Ненадівка
14:00Дніпропетровськ — Покровське
14:00Дніпропетровськ — Магдалинівка
14:00Дніпропетровськ — Підгородне
14:00Дніпропетровськ — Кропивницький
14:00Дніпропетровськ — Зоря
14:00Дніпропетровськ — Чаплинка
14:00Дніпропетровськ — Ненадівка
14:00Дніпропетровськ — Марганець
14:05Дніпропетровськ — Бердянськ
14:05Дніпропетровськ — Новомосковськ
14:05Дніпропетровськ — Підгородне
14:05Дніпропетровськ — Нікополь
14:05Дніпропетровськ — Підгородне
14:10Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
14:10Дніпропетровськ — Казначеївка
14:10Дніпропетровськ — Межова
14:10Дніпропетровськ — Межова
14:10Дніпропетровськ — Курахове
14:15Дніпропетровськ — Обухівка
14:15Дніпродзержинськ — Херсон
14:15Дніпропетровськ — Підгородне
14:15Дніпродзержинськ — Херсон
14:15Дніпропетровськ — Видвиженець
14:15Дніпропетровськ — Підгородне
14:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:20Дніпропетровськ — Запоріжжя
14:20Дніпропетровськ — Олександрівка
14:20Дніпропетровськ — Підгородне
14:20Дніпропетровськ — Інгулець
14:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
14:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
14:20Дніпропетровськ — Зоря
14:20Дніпропетровськ — Інгулець
14:25Дніпропетровськ — Солоне
14:25Дніпропетровськ — Нікополь
14:25Дніпропетровськ — Хащеве
14:25Дніпропетровськ — Павлоград
14:30Бердянськ — Харків
14:30Дніпропетровськ — Щербинівка
14:30Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
14:30Дніпропетровськ — Царичанка
14:30Дніпропетровськ — Бузівка
14:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:30Дніпропетровськ — Підгородне
14:30Дніпропетровськ — Підгородне
14:30Дніпропетровськ — Харків
14:30Дніпропетровськ — Бузівка
14:30Дніпропетровськ — Щербинівка
14:30Дніпропетровськ — Черкаське
14:35Дніпропетровськ — Підгородне
14:35Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
14:35Дніпропетровськ — Бердянськ
14:35Дніпропетровськ — Тернівка
14:35Дніпропетровськ — Обухівка
14:39Дніпропетровськ — Солоний Лиман
14:40Дніпропетровськ — Олександрівка
14:40Дніпропетровськ — Вишневе
14:40Дніпропетровськ — Жовті Води
14:40Дніпропетровськ — Підгородне
14:40Дніпропетровськ — Запоріжжя
14:40Дніпропетровськ — Березове
14:40Дніпропетровськ — Солоний Лиман
14:40Дніпропетровськ — Покровське
14:45Дніпропетровськ — Балівка
14:45Дніпропетровськ — Нікополь
14:45Дніпропетровськ — Марганець
14:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:45Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
14:45Дніпропетровськ — Полтава
14:45Дніпропетровськ — Полтава
14:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
14:50Дніпропетровськ — Очеретувате
14:50Дніпропетровськ — Підгородне
14:50Дніпропетровськ — Прядівка
14:50Дніпропетровськ — Нікополь
14:50Дніпропетровськ — Павлоград
14:55Дніпропетровськ — Підгородне
14:55Дніпропетровськ — Обухівка
14:55Дніпропетровськ — Маріуполь
15:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
15:00Дніпропетровськ — Олександрівка
15:00Дніпропетровськ — Лозуватка
15:00Дніпропетровськ — Петропавлівка
15:00Дніпропетровськ — Орджонікідзе
15:00Дніпропетровськ — Маївка
15:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
15:00Дніпропетровськ — Жовті Води
15:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:00Дніпропетровськ — Підгородне
15:00Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
15:00Дніпропетровськ — Петропавлівка
15:00Дніпропетровськ — Балівка
15:01Дніпропетровськ — Дачі Сфера
15:04Дніпропетровськ — Пролетарське
15:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:05Дніпропетровськ — Підгородне
15:05Дніпропетровськ — Нікополь
15:05Дніпропетровськ — Пролетарське
15:05Дніпропетровськ — Марганець
15:05Дніпропетровськ — Підгородне
15:05Дніпропетровськ — Зоря
15:05Дніпропетровськ — Кам'янка-Дніпровська
15:10Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
15:10Дніпропетровськ — Черкаське
15:10Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:15Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
15:15Дніпропетровськ — Обухівка
15:20Дніпропетровськ — Підгородне
15:20Дніпропетровськ — Олександрівка
15:20Дніпропетровськ — Краснодар (РФ)
15:20Дніпропетровськ — Слов'янськ
15:20Дніпропетровськ — Підгородне
15:20Дніпропетровськ — Орлик
15:20Дніпропетровськ — Орлик
15:20Дніпропетровськ — Апостолове
15:20Дніпропетровськ — Зоря
15:20Дніпропетровськ — Апостолове
15:20Дніпропетровськ — Слов'янськ
15:20Дніпропетровськ — Петриківка
15:25Дніпропетровськ — Магдалинівка
15:25Дніпропетровськ — Нікополь
15:25Дніпропетровськ — Новомосковськ
15:25Дніпропетровськ — Павлоград
15:25Дніпропетровськ — Підгородне
15:25Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
15:30Дніпропетровськ — Запоріжжя
15:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:30Дніпропетровськ — Нікополь
15:30Дніпропетровськ — Гаврилівка
15:30Дніпропетровськ — Партизанське
15:30Дніпропетровськ — Полтава
15:30Дніпропетровськ — Гаврилівка
15:35Дніпропетровськ — Перещепине
15:35Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
15:35Дніпропетровськ — Обухівка
15:35Дніпропетровськ — Жовті Води
15:35Дніпропетровськ — Марганець
15:35Дніпропетровськ — Підгородне
15:40Дніпропетровськ — Олександрівка
15:40Дніпропетровськ — Підгородне
15:40Дніпропетровськ — Топчине
15:40Дніпропетровськ — Красноармійськ
15:40Дніпропетровськ — Орлівка
15:40Дніпропетровськ — Підгородне
15:40Дніпропетровськ — Новомосковськ
15:40Дніпропетровськ — Тернівка
15:42Дніпропетровськ — Солоний Лиман
15:43Дніпропетровськ — Солоний Лиман
15:45Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
15:45Дніпропетровськ — Партизанське
15:45Дніпропетровськ — Першотравенськ
15:45Дніпропетровськ — Нікополь
15:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:47Дніпропетровськ — Голубівка
15:50Дніпропетровськ — Черкаське
15:50Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:50Дніпропетровськ — Підгородне
15:50Дніпропетровськ — Бердянськ
15:54Дніпропетровськ — Обухівка
15:55Дніпропетровськ — Ряське
15:55Дніпропетровськ — Балівка
15:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:59Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
16:00Дніпропетровськ — Підгородне
16:00Дніпропетровськ — Вільногірськ
16:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
16:00Кривий Ріг — Харків
16:00Дніпропетровськ — Маячка
16:00Дніпропетровськ — Павлоград
16:00Дніпропетровськ — Підгородне
16:00Дніпропетровськ — Маячка
16:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:00Дніпропетровськ — Терни
16:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
16:00Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
16:00Дніпропетровськ — Маївка
16:00Кривий Ріг — Харків
16:01Дніпропетровськ — Дачі Сфера
16:05Дніпропетровськ — Підгородне
16:05Дніпропетровськ — Новомосковськ
16:05Дніпропетровськ — Олександрівка
16:10Дніпропетровськ — Новопавлівка
16:10Дніпропетровськ — Балівка
16:10Дніпропетровськ — Нікополь
16:10Дніпропетровськ — Підгородне
16:15Дніпропетровськ — Петропавлівка
16:15Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
16:15Дніпропетровськ — Солоний Лиман
16:15Дніпропетровськ — Обухівка
16:15Дніпропетровськ — Петропавлівка
16:15Дніпропетровськ — Запоріжжя
16:15Дніпропетровськ — Царичанка
16:15Дніпропетровськ — Жовті Води
16:15Дніпропетровськ — Царичанка
16:15Дніпропетровськ — Марганець
16:20Дніпропетровськ — Підгородне
16:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
16:20Дніпропетровськ — Зоря
16:20Дніпропетровськ — Сурсько-Михайлівка
16:20Дніпропетровськ — Оленівка
16:20Дніпропетровськ — Олександрівка
16:20Дніпропетровськ — Зачепилівка
16:20Дніпропетровськ — Оленівка
16:20Дніпропетровськ — Мелітополь
16:25Дніпропетровськ — Нікополь
16:25Дніпропетровськ — Підгородне
16:25Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
16:25Дніпропетровськ — Губиниха
16:30Дніпропетровськ — Царичанка
16:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:30Дніпропетровськ — Лихівка
16:30Дніпропетровськ — Мирноград
16:30Дніпропетровськ — Підгородне
16:30Дніпропетровськ — Царичанка
16:30Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
16:30Дніпропетровськ — Лихівка
16:30Дніпропетровськ — Новомосковськ
16:30Дніпропетровськ — Запоріжжя
16:34Дніпропетровськ — Личкове
16:35Дніпропетровськ — Личкове
16:35Дніпропетровськ — Зоря
16:35Дніпропетровськ — Обухівка
16:35Дніпропетровськ — Бердянськ
16:35Дніпропетровськ — Підгородне
16:35Дніпропетровськ — Орлівщина
16:40Дніпропетровськ — Полтава
16:40Дніпропетровськ — Павлоград
16:40Дніпропетровськ — Підгородне
16:40Дніпропетровськ — Олександрівка
16:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
16:40Дніпропетровськ — Партизанське
16:42Дніпропетровськ — Солоний Лиман
16:43Дніпропетровськ — Солоний Лиман
16:44Дніпропетровськ — Заплавка
16:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:45Дніпропетровськ — Підгородне
16:45Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
16:45Дніпропетровськ — Москва (РФ)
16:45Дніпропетровськ — Заплавка
16:45Дніпропетровськ — Орджонікідзе
16:45Дніпропетровськ — Першотравенськ
16:50Дніпропетровськ — Котовка
16:50Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
16:50Дніпропетровськ — Лозуватка
16:50Дніпропетровськ — Олександрівка
16:50Дніпропетровськ — Нікополь
16:50Дніпропетровськ — Підгородне
16:50Дніпропетровськ — Партизанське
16:50Дніпропетровськ — Котовка
16:54Дніпропетровськ — Обухівка
16:55Дніпропетровськ — Підгородне
16:55Дніпропетровськ — Підгородне
16:55Дніпропетровськ — Балівка
16:55Дніпропетровськ — Жовті Води
16:55Дніпропетровськ — Новомосковськ
17:00Дніпропетровськ — Миколаївка
17:00Дніпропетровськ — Вербуватівка
17:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
17:00Дніпропетровськ — Шевченко
17:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
17:00Дніпропетровськ — Хуторо-Губиниха
17:00Дніпропетровськ — Придніпровське
17:00Дніпропетровськ — Покровське
17:00Дніпропетровськ — Зачепилівка
17:00Дніпропетровськ — Придніпровське
17:00Дніпропетровськ — Покровське
17:00Дніпропетровськ — Хутірське
17:00Дніпропетровськ — Нікополь
17:00Дніпропетровськ — Марганець
17:00Дніпропетровськ — Зачепилівка
17:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:00Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
17:01Дніпропетровськ — Дачі Сфера
17:05Дніпропетровськ — Підгородне
17:10Дніпропетровськ — Черкаське
17:10Дніпропетровськ — Підгородне
17:10Дніпропетровськ — Балівка
17:10Дніпропетровськ — Підгородне
17:14Дніпропетровськ — Обухівка
17:15Дніпропетровськ — Олександрівка
17:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
17:15Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
17:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:15Дніпропетровськ — Енергодар
17:15Дніпропетровськ — Павлоград
17:15Дніпропетровськ — Нікополь
17:16Дніпропетровськ — Дачі Сфера
17:19Дніпропетровськ — Краснопілля
17:20Дніпропетровськ — Зоря
17:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
17:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
17:20Дніпропетровськ — Орлівка
17:20Дніпропетровськ — Підгородне
17:20Дніпропетровськ — Краснопілля
17:20Дніпропетровськ — Підгородне
17:20Дніпропетровськ — Орлівка
17:25Дніпропетровськ — Просяна
17:25Дніпропетровськ — Підгородне
17:25Дніпропетровськ — Чаплинка
17:29Дніпропетровськ — Першотравенка
17:29Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
17:30Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
17:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
17:30Дніпропетровськ — Новопокровка
17:30Дніпропетровськ — Харків
17:30Адлер (РФ) — Одеса
17:30Дніпропетровськ — Петропавлівка
17:30Дніпропетровськ — Першотравенка
17:30Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
17:30Дніпропетровськ — Петропавлівка
17:30Дніпропетровськ — Григорівка
17:30Дніпропетровськ — Запоріжжя
17:30Дніпропетровськ — Орджонікідзе
17:30Дніпропетровськ — Петропавлівка
17:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:30Дніпропетровськ — Озера
17:30Дніпропетровськ — Новомосковськ
17:30Дніпропетровськ — Очеретувате
17:35Дніпропетровськ — Підгородне
17:35Дніпропетровськ — Жовті Води
17:35Дніпропетровськ — Підгородне
17:35Дніпропетровськ — Обухівка
17:35Дніпропетровськ — Зоря
17:35Дніпропетровськ — Олександрівка
17:35Дніпропетровськ — Зеленодольськ
17:36Дніпропетровськ — Солоний Лиман
17:37Дніпропетровськ — Солоний Лиман
17:40Дніпропетровськ — Ненадівка
17:40Дніпропетровськ — Тернівка
17:40Дніпропетровськ — Партизанське
17:40Дніпропетровськ — Підгородне
17:40Дніпропетровськ — Ненадівка
17:40Дніпропетровськ — Павлоград
17:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
17:40Дніпропетровськ — Підгородне
17:44Дніпропетровськ — Чернеччина
17:45Дніпропетровськ — Чернеччина
17:45Дніпропетровськ — Першотравенськ
17:45Дніпропетровськ — Хащеве
17:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:45Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
17:50Дніпропетровськ — Дніпровокам'янка
17:50Дніпропетровськ — Партизанське
17:50Дніпропетровськ — Підгородне
17:50Дніпропетровськ — Черкаське
17:50Дніпропетровськ — Нікополь
17:50Дніпропетровськ — Підгородне
17:55Дніпропетровськ — Веселе
17:55Дніпропетровськ — Обухівка
17:55Дніпропетровськ — Підгородне
17:55Дніпропетровськ — Олександрівка
17:55Дніпропетровськ — Балівка
18:00Дніпропетровськ — Межова
18:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:00Дніпропетровськ — Жовті Води
18:00Дніпропетровськ — Китайгород
18:00Дніпропетровськ — Китайгород
18:00Дніпропетровськ — Інгулець
18:00Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
18:00Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
18:00Дніпропетровськ — Інгулець
18:00Дніпропетровськ — Єлізарове
18:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:00Дніпропетровськ — Марганець
18:00Дніпропетровськ — Нікополь
18:00Дніпропетровськ — Терни
18:00Дніпропетровськ — Чаплинка
18:00Дніпропетровськ — Терни
18:01Дніпропетровськ — Дачі Сфера
18:03Дніпропетровськ — Михайлівка
18:05Дніпропетровськ — Підгородне
18:05Дніпропетровськ — Підгородне
18:05Дніпропетровськ — Орлівка
18:05Дніпропетровськ — Орлівка
18:10Дніпропетровськ — Підгородне
18:10Дніпропетровськ — Балівка
18:10Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:10Дніпропетровськ — Павлоград
18:12Дніпропетровськ — Чорноглазівка
18:14Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
18:15Дніпропетровськ — Підгородне
18:15Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
18:15Дніпропетровськ — Бузівка
18:15Дніпропетровськ — Нікополь
18:15Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
18:15Дніпропетровськ — Обухівка
18:15Дніпропетровськ — Прядівка
18:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:15Дніпропетровськ — Олександрівка
18:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
18:15Дніпропетровськ — Прядівка
18:15Дніпропетровськ — Запоріжжя
18:15Дніпропетровськ — Бузівка
18:20Дніпропетровськ — Партизанське
18:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:20Дніпропетровськ — Павлоград
18:20Дніпропетровськ — Олександропіль
18:20Дніпропетровськ — Кривий Ріг
18:20Дніпропетровськ — Підгородне
18:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
18:20Дніпропетровськ — Підгородне
18:24Дніпропетровськ — Солоний Лиман
18:25Дніпропетровськ — Олександрівка
18:25Дніпропетровськ — Солоний Лиман
18:25Дніпропетровськ — Підгородне
18:25Дніпропетровськ — Казначеївка
18:25Дніпропетровськ — Харків
18:30Дніпропетровськ — Царичанка
18:30Дніпропетровськ — Великомихайлівка
18:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:30Дніпропетровськ — Черкаське
18:30Дніпропетровськ — Львів
18:30Дніпропетровськ — Великомихайлівка
18:35Дніпропетровськ — Павлоград
18:35Дніпропетровськ — Обухівка
18:35Дніпропетровськ — Нікополь
18:35Дніпропетровськ — Підгородне
18:35Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
18:35Дніпропетровськ — Видвиженець
18:35Дніпропетровськ — Підгородне
18:35Дніпропетровськ — Запоріжжя
18:35Дніпропетровськ — Партизанське
18:40Дніпропетровськ — Підгородне
18:40Дніпропетровськ — Пашена Балка
18:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
18:40Дніпропетровськ — Підгородне
18:45Дніпропетровськ — Олександрівка
18:45Дніпропетровськ — Петропавлівка
18:45Дніпропетровськ — Марганець
18:45Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:45Дніпропетровськ — Полтава
18:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:50Дніпропетровськ — Прядівка
18:50Дніпропетровськ — Орджонікідзе
18:50Дніпропетровськ — Жовті Води
18:50Дніпропетровськ — Перещепине
18:50Дніпропетровськ — Запоріжжя
18:54Дніпропетровськ — Обухівка
18:55Дніпропетровськ — Підгородне
18:55Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
18:55Дніпропетровськ — Підгородне
19:00Дніпропетровськ — Олександрівка
19:00Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
19:00Дніпропетровськ — Михайлівка
19:00Дніпропетровськ — Балівка
19:00Дніпропетровськ — Маївка
19:00Дніпропетровськ — Кишинів (Мол)
19:00Дніпропетровськ — Вільногірськ
19:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
19:00Дніпропетровськ — Михайлівка
19:01Дніпропетровськ — таможня Платонове
19:05Дніпропетровськ — Підгородне
19:05Дніпропетровськ — Новомосковськ
19:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
19:10Дніпропетровськ — Магдалинівка
19:10Дніпропетровськ — Черкаське
19:15Дніпропетровськ — Нікополь
19:15Дніпропетровськ — Голубівка
19:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:15Дніпропетровськ — Обухівка
19:15Дніпропетровськ — Олександрівка
19:15Дніпропетровськ — Жовті Води
19:15Дніпропетровськ — Підгородне
19:15Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
19:20Дніпропетровськ — Підгородне
19:20Дніпропетровськ — Павлоград
19:20Дніпропетровськ — Дніпровське
19:20Дніпропетровськ — Зоря
19:20Дніпропетровськ — Підгородне
19:20Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
19:24Дніпропетровськ — Солоний Лиман
19:25Дніпропетровськ — Солоний Лиман
19:30Харків — Софія (Бол)
19:30Дніпропетровськ — Новомосковськ
19:30Дніпропетровськ — Орджонікідзе
19:30Дніпропетровськ — Орджонікідзе
19:30Дніпропетровськ — Царичанка
19:30Дніпропетровськ — Зоря
19:30Дніпропетровськ — Харків
19:30Дніпропетровськ — Підгородне
19:30Дніпропетровськ — Лозуватка
19:30Харків — Одеса
19:30Дніпропетровськ — Олександрівка
19:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:35Дніпропетровськ — Підгородне
19:35Дніпропетровськ — Запоріжжя
19:35Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
19:35Дніпропетровськ — Обухівка
19:35Дніпропетровськ — Партизанське
19:35Дніпропетровськ — Підгородне
19:35Дніпропетровськ — Першотравенськ
19:40Дніпропетровськ — Перещепине
19:40Дніпропетровськ — Жовті Води
19:40Дніпропетровськ — Тернівка
19:40Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
19:45Дніпропетровськ — Підгородне
19:45Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
19:45Дніпропетровськ — Олександрівка
19:45Дніпропетровськ — Черкаське
19:45Дніпропетровськ — Партизанське
19:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:50Дніпропетровськ — Нікополь
19:50Дніпропетровськ — Очеретувате
19:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
19:50Дніпропетровськ — Підгородне
19:50Дніпропетровськ — Павлоград
19:55Дніпропетровськ — Солоний Лиман
19:55Дніпропетровськ — Обухівка
19:55Дніпропетровськ — Балівка
19:55Дніпропетровськ — Обухівка
19:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
19:55Дніпропетровськ — Підгородне
20:00Дніпропетровськ — Обухівка
20:00Дніпропетровськ — Ненадівка
20:00Дніпропетровськ — Олександрівка
20:00Дніпропетровськ — Перещепине
20:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:00Дніпропетровськ — Царичанка
20:00Дніпропетровськ — Підгородне
20:00Дніпропетровськ — Підгородне
20:05Дніпропетровськ — Підгородне
20:10Дніпропетровськ — Підгородне
20:10Дніпропетровськ — Орлівщина
20:10Дніпропетровськ — Очеретувате
20:10Дніпропетровськ — Нікополь
20:14Дніпропетровськ — Солоний Лиман
20:15Дніпропетровськ — Підгородне
20:15Дніпропетровськ — Балівка
20:15Дніпропетровськ — Обухівка
20:15Дніпропетровськ — Солоний Лиман
20:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:15Дніпропетровськ — Марганець
20:20Дніпропетровськ — Олександрівка
20:20Дніпропетровськ — Павлоград
20:20Дніпропетровськ — Обухівка
20:20Дніпропетровськ — Підгородне
20:30Дніпропетровськ — Суми
20:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:30Дніпропетровськ — Партизанське
20:30Дніпропетровськ — Підгородне
20:30Дніпропетровськ — Підгородне
20:30Дніпропетровськ — Нікополь
20:30Дніпропетровськ — Павлоград
20:30Дніпропетровськ — Царичанка
20:30Дніпропетровськ — Жовті Води
20:35Дніпропетровськ — Підгородне
20:35Дніпропетровськ — Запоріжжя
20:40Дніпропетровськ — Партизанське
20:40Дніпропетровськ — Підгородне
20:40Дніпропетровськ — Новомосковськ
20:40Дніпропетровськ — Олександрівка
20:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:45Дніпропетровськ — Підгородне
20:45Запоріжжя — Ростов-на-Дону (РФ)
20:45Дніпропетровськ — Обухівка
20:45Бердянськ — Луцьк
20:45Бердянськ — Гдиня (Пол)
20:50Дніпропетровськ — Черкаське
20:55Дніпропетровськ — Зоря
20:55Дніпропетровськ — Підгородне
21:00Дніпропетровськ — Тернівка
21:00Дніпропетровськ — Підгородне
21:00Дніпропетровськ — Кривий Ріг
21:00Дніпропетровськ — Підгородне
21:00Дніпропетровськ — Нікополь
21:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
21:05Дніпропетровськ — Олександрівка
21:10Дніпропетровськ — Зоря
21:10Дніпропетровськ — Обухівка
21:10Дніпропетровськ — Новомосковськ
21:15Дніпропетровськ — Підгородне
21:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
21:35Дніпропетровськ — Підгородне
21:40Дніпропетровськ — Львів
21:41Дніпропетровськ — Київ
21:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
21:55Дніпропетровськ — Обухівка
21:55Запоріжжя — Київ
22:00Запоріжжя — Гожув-Велькопольский (Пол)
22:00Дніпропетровськ — Одеса
22:00Запоріжжя — Львів
22:01Запоріжжя — Гожув-Велькопольский (Пол)
22:02Запоріжжя — Гожув-Велькопольский (Пол)
22:03Запоріжжя — Гожув-Велькопольский (Пол)
22:05Херсон — Суми
22:20Бердянськ — Київ
22:20Маріуполь — Мінськ (Біл)
22:21Маріуполь — ПП Нові Яриловичі
22:30Дніпропетровськ — Київ
22:45Суми — Херсон
22:50Запоріжжя — Ковель
23:00Дніпропетровськ — Львів
23:00Запоріжжя — Щецин (Пол)
23:00Дніпропетровськ — Київ
23:00Харків — Кишинів (Мол)
23:00Дніпропетровськ — Київ
23:01Запоріжжя — Луцьк
23:01Дніпропетровськ — Познань (Пол)
23:30Дніпропетровськ — Вороніж (РФ)

за маршрутами автобусів

Адлер (РФ) — Одеса
17:30

Бердянськ — Гдиня (Пол)
20:45

Бердянськ — Київ
22:20

Бердянськ — Луцьк
20:45

Бердянськ — Харків
14:30

Гдиня (Пол) — Бердянськ
03:30

Дніпродзержинськ — Курахове
08:50

Дніпродзержинськ — Сєвєродонецьк
07:30

Дніпродзержинськ — Харків
08:00

Дніпродзержинськ — Херсон
14:15 14:15

Дніпропетровськ — Єлізарове
12:00 18:00

Дніпропетровськ — Інгулець
08:35 11:15 14:20 14:20 18:00 18:00

Дніпропетровськ — Апостолове
15:20 15:20

Дніпропетровськ — Бабайківка
07:50 13:15

Дніпропетровськ — Балівка
06:15 06:20 07:05 07:10 08:00 08:05 09:40 09:50 10:45 11:05 12:05 12:15 14:45 15:00 15:55 16:10 16:55 17:10 17:55 18:10 19:00 19:55 20:15

Дніпропетровськ — Бердянськ
11:35 13:35 14:05 14:35 15:50 16:35

Дніпропетровськ — Березове
14:40

Дніпропетровськ — Бузівка
06:00 12:45 12:45 14:30 14:30 18:15 18:15

Дніпропетровськ — Великомихайлівка
10:30 18:30 18:30

Дніпропетровськ — Вербуватівка
17:00

Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
06:59 07:00 07:45 08:29 08:30 09:14 09:15 10:00 10:45 11:44 11:45 12:15 12:59 13:00 13:44 13:45 14:30 15:15 15:59 16:00 17:00 17:29 17:30 18:14 18:15 19:00 19:45

Дніпропетровськ — Веселе
09:00 17:55

Дніпропетровськ — Видвиженець
09:15 14:15 18:35

Дніпропетровськ — Вишневе
14:40

Дніпропетровськ — Волноваха
10:00

Дніпропетровськ — Вороніж (РФ)
23:30

Дніпропетровськ — Вільногірськ
07:00 10:00 13:00 16:00 19:00

Дніпропетровськ — Гаврилівка
15:30 15:30

Дніпропетровськ — Голубівка
07:40 11:40 15:47 19:15

Дніпропетровськ — Григорівка
09:50 17:30

Дніпропетровськ — Губиниха
08:25 12:50 16:25

Дніпропетровськ — Дачі Сфера
08:01 15:01 16:01 17:01 17:16 18:01

Дніпропетровськ — Дніпровокам'янка
11:15 17:50

Дніпропетровськ — Дніпровське
07:30 12:00 19:20

Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
06:45 07:00 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:15 14:30 14:45 15:00 15:30 15:45 16:00 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:20 21:45

Дніпропетровськ — Енергодар
13:50 17:15

Дніпропетровськ — Жовті Води
07:40 08:30 09:20 10:10 10:55 11:25 12:25 12:35 13:05 13:30 14:00 14:40 15:00 15:35 16:15 16:55 17:35 18:00 18:50 19:15 19:40 20:30

Дніпропетровськ — Заплавка
10:49 10:50 16:44 16:45

Дніпропетровськ — Запоріжжя
05:50 06:40 07:30 08:10 09:00 09:30 10:00 10:25 10:50 11:20 12:00 12:30 13:00 13:30 14:20 14:40 15:00 15:30 16:00 16:15 16:30 17:00 17:30 18:15 18:35 18:50 19:35 20:35

Дніпропетровськ — Зачепилівка
09:25 16:20 17:00 17:00

Дніпропетровськ — Зеленодольськ
12:30 12:30 17:35

Дніпропетровськ — Зоря
06:35 06:50 07:45 07:50 09:00 10:05 10:20 11:15 11:30 12:50 14:00 14:20 15:05 15:20 16:20 16:35 17:20 17:35 19:20 19:30 20:55 21:10

Дніпропетровськ — Казначеївка
07:10 14:10 18:25

Дніпропетровськ — Кам'янка-Дніпровська
15:05

Дніпропетровськ — Канів
07:10

Дніпропетровськ — Китайгород
09:05 18:00 18:00

Дніпропетровськ — Кишинів (Мол)
19:00

Дніпропетровськ — Київ
08:30 12:40 21:41 22:30 23:00 23:00

Дніпропетровськ — Котовка
10:00 16:50 16:50

Дніпропетровськ — Красний Луч
07:30 07:30

Дніпропетровськ — Красноармійськ
15:40

Дніпропетровськ — Краснодар (РФ)
15:20

Дніпропетровськ — Краснопілля
09:39 09:40 17:19 17:20

Дніпропетровськ — Кременчук
06:00

Дніпропетровськ — Кривий Ріг
05:30 05:55 06:45 07:30 07:55 08:55 09:20 10:05 10:55 11:55 12:45 13:30 13:45 15:05 15:10 15:50 15:55 17:15 17:30 18:15 18:20 19:05 19:55 21:00

Дніпропетровськ — Кропивницький
08:00 14:00 14:00

Дніпропетровськ — Курахове
05:00 06:00 12:30 14:10

Дніпропетровськ — Лебедин
10:40

Дніпропетровськ — Лихівка
10:20 16:30 16:30

Дніпропетровськ — Личкове
10:35 16:34 16:35

Дніпропетровськ — Лозуватка
06:00 08:25 10:05 11:40 15:00 16:50 19:30

Дніпропетровськ — Лубни
09:50

Дніпропетровськ — Львів
18:30 21:40 23:00

Дніпропетровськ — Магдалинівка
06:30 06:40 07:30 08:30 10:10 12:00 14:00 15:25 19:10

Дніпропетровськ — Марганець
07:00 07:46 08:45 10:15 11:30 12:30 13:20 14:00 14:45 15:05 15:35 16:15 17:00 18:00 18:45 20:15

Дніпропетровськ — Маріуполь
08:20 14:55

Дніпропетровськ — Маячка
16:00 16:00

Дніпропетровськ — Маївка
06:15 07:00 10:00 12:05 15:00 16:00 19:00

Дніпропетровськ — Межова
09:25 14:10 14:10 18:00

Дніпропетровськ — Мелітополь
11:45 16:20

Дніпропетровськ — Миколаївка
07:35 17:00

Дніпропетровськ — Миргород
07:20

Дніпропетровськ — Мирноград
16:30

Дніпропетровськ — Михайлівка
11:00 11:45 18:03 19:00 19:00

Дніпропетровськ — Москва (РФ)
16:45

Дніпропетровськ — Ненадівка
10:40 10:40 14:00 14:00 17:40 17:40 20:00

Дніпропетровськ — Новомосковськ
06:00 07:00 07:20 07:50 08:20 08:35 08:50 09:10 09:20 09:40 09:55 10:20 10:50 11:10 11:35 11:50 12:15 12:25 12:55 13:15 13:40 14:05 14:20 14:50 15:00 15:25 15:40 16:05 16:30 16:55 17:20 17:30 18:00 18:10 18:20 18:45 19:05 19:30 19:50 20:40 21:10

Дніпропетровськ — Новопавлівка
16:10

Дніпропетровськ — Новопокровка
10:00 17:30

Дніпропетровськ — Новотроїцьке
08:39 08:40

Дніпропетровськ — Нікополь
06:05 07:00 07:50 08:30 08:55 09:25 10:05 10:45 11:00 11:30 11:35 12:00 12:30 12:50 13:35 14:05 14:25 14:45 14:50 15:05 15:25 15:30 15:45 16:10 16:25 16:50 17:00 17:15 17:50 18:00 18:15 18:35 19:15 19:50 20:10 20:30 21:00

Дніпропетровськ — Обухівка
06:05 06:19 06:45 07:10 07:39 07:55 08:15 08:35 08:55 09:15 09:35 09:55 10:14 10:39 11:05 11:29 11:55 12:20 12:45 13:10 13:35 13:55 14:15 14:35 14:55 15:15 15:35 15:54 16:15 16:35 16:54 17:14 17:35 17:55 18:15 18:35 18:54 19:15 19:35 19:55 19:55 20:00 20:15 20:20 20:45 21:10 21:55

Дніпропетровськ — Обухівка Дачі
06:10 06:20 06:25 06:30 06:40 06:55 07:00 07:10 07:20 07:25 07:40 07:55 08:10 08:15 08:20 08:25 08:30 08:40 08:45 09:00 09:15 09:20 09:30 09:40 09:45 10:00 10:20 10:25 10:40 10:50 11:00 11:15 11:25 11:40 11:50 12:05 12:15 12:30 12:40 12:55 13:05 13:20 13:30 13:45 13:55 14:10 14:20 14:35 14:45 15:00 15:10 15:25 15:35 15:45 16:00 16:15 16:20 16:25 16:30 16:40 16:45 16:50 17:00 17:15 17:20 17:30 17:40 17:45 18:00 18:15 18:20 18:35 18:40 18:55 19:00 19:15 19:20 19:35 19:40

Дніпропетровськ — Одеса
08:00 08:00 13:15 22:00

Дніпропетровськ — Озера
17:30

Дніпропетровськ — Олександропіль
11:40 18:20

Дніпропетровськ — Олександрівка
05:55 06:15 06:55 08:25 08:45 08:55 09:05 09:15 09:20 09:40 09:50 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:45 12:15 12:40 13:05 13:30 13:55 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:05 16:20 16:40 16:50 17:15 17:35 17:55 18:15 18:25 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:20 20:40 21:05

Дніпропетровськ — Оленівка
11:15 16:20 16:20

Дніпропетровськ — Орджонікідзе
07:15 09:20 10:30 11:15 12:15 13:00 14:00 14:00 15:00 16:45 17:30 18:50 19:30 19:30

Дніпропетровськ — Орлик
15:20 15:20

Дніпропетровськ — Орлівка
06:20 09:45 12:00 12:20 15:40 17:20 17:20 18:05 18:05

Дніпропетровськ — Орлівщина
06:25 10:05 13:25 16:35 20:10

Дніпропетровськ — Очаків
09:30

Дніпропетровськ — Очеретувате
06:10 14:50 17:30 19:50 20:10

Дніпропетровськ — Павлоград
06:05 07:25 07:40 08:25 08:45 09:10 09:55 10:20 10:45 11:00 11:25 12:25 12:40 13:00 13:50 14:25 14:50 15:25 16:00 16:40 17:15 17:40 18:10 18:20 18:35 19:20 19:50 20:20 20:30

Дніпропетровськ — Партизанське
06:30 06:45 07:20 07:35 08:30 08:40 09:10 09:20 10:30 10:45 13:15 13:30 15:30 15:45 16:40 16:50 17:40 17:50 18:20 18:35 19:35 19:45 20:30 20:40

Дніпропетровськ — Пашена Балка
07:00 10:00 13:30 18:40

Дніпропетровськ — Перещепине
07:45 08:13 09:50 13:00 13:35 15:35 18:50 19:40 20:00

Дніпропетровськ — Першотравенка
09:00 09:00 12:39 12:40 17:29 17:30

Дніпропетровськ — Першотравенськ
07:15 08:00 09:00 12:00 12:50 13:10 13:55 15:45 16:45 17:45 19:35

Дніпропетровськ — Петриківка
10:05 15:20

Дніпропетровськ — Петропавлівка
10:35 15:00 15:00 16:15 16:15 17:30 17:30 17:30 18:45

Дніпропетровськ — Познань (Пол)
23:01

Дніпропетровськ — Покровське
06:10 08:00 11:20 12:20 12:20 13:20 13:20 13:50 13:50 14:00 14:40 17:00 17:00

Дніпропетровськ — Полтава
06:20 07:40 13:15 14:45 14:45 15:30 16:40 18:45

Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
06:55 13:35 18:00

Дніпропетровськ — Придніпровське
10:15 17:00 17:00

Дніпропетровськ — Пролетарське
07:59 08:00 08:30 14:00 14:00 15:04 15:05

Дніпропетровськ — Просяна
09:15 17:25

Дніпропетровськ — Прядівка
08:40 13:05 14:50 18:15 18:15 18:50

Дніпропетровськ — Підгородне
06:20 06:25 06:30 06:40 06:45 06:45 07:00 07:05 07:15 07:15 07:20 07:25 07:30 07:30 07:35 07:45 07:50 07:50 07:55 07:55 08:00 08:05 08:10 08:15 08:15 08:20 08:25 08:30 08:30 08:35 08:35 08:45 08:55 08:55 09:00 09:10 09:10 09:15 09:20 09:30 09:35 09:45 09:45 09:50 10:00 10:05 10:10 10:15 10:20 10:25 10:30 10:30 10:35 10:35 10:45 10:50 10:50 10:55 11:00 11:05 11:10 11:20 11:20 11:25 11:35 11:40 11:45 11:45 11:50 12:00 12:05 12:10 12:20 12:25 12:30 12:35 12:35 12:40 12:50 12:55 12:55 13:00 13:05 13:10 13:15 13:20 13:30 13:35 13:40 13:45 13:50 13:55 14:00 14:05 14:05 14:15 14:15 14:20 14:30 14:30 14:35 14:40 14:50 14:55 15:00 15:05 15:05 15:20 15:20 15:25 15:35 15:40 15:40 15:50 16:00 16:00 16:05 16:10 16:20 16:25 16:30 16:35 16:40 16:45 16:50 16:55 16:55 17:05 17:10 17:10 17:20 17:20 17:25 17:35 17:35 17:40 17:40 17:50 17:50 17:55 18:05 18:05 18:10 18:15 18:20 18:20 18:25 18:35 18:35 18:40 18:40 18:55 18:55 19:05 19:15 19:20 19:20 19:30 19:35 19:35 19:45 19:50 19:55 20:00 20:00 20:05 20:10 20:15 20:20 20:30 20:30 20:35 20:40 20:45 20:55 21:00 21:00 21:15 21:35

Дніпропетровськ — Ромни
06:35

Дніпропетровськ — Рудка
11:20

Дніпропетровськ — Ряське
15:55

Дніпропетровськ — Сахновщина
13:15

Дніпропетровськ — Свиноуйсьце (Пол)
05:40

Дніпропетровськ — Скадовськ
08:05

Дніпропетровськ — Слов'янськ
15:20 15:20

Дніпропетровськ — Сніжне
06:30

Дніпропетровськ — Солоне
07:30 07:35 14:25

Дніпропетровськ — Солоний Лиман
06:04 06:05 06:21 06:22 07:59 08:00 08:30 08:59 09:00 09:44 09:45 10:56 10:57 11:54 11:55 12:35 13:04 13:05 13:56 13:57 14:39 14:40 15:42 15:43 16:15 16:42 16:43 17:36 17:37 18:24 18:25 19:24 19:25 19:55 20:14 20:15

Дніпропетровськ — Суми
20:30

Дніпропетровськ — Сурсько-Михайлівка
08:25 13:00 16:20

Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
09:20

Дніпропетровськ — Терни
11:00 16:00 18:00 18:00

Дніпропетровськ — Тернівка
06:50 09:40 10:55 11:55 14:35 15:40 17:40 19:40 21:00

Дніпропетровськ — Топчине
09:10 15:40

Дніпропетровськ — Умань
06:50

Дніпропетровськ — Харків
05:30 06:10 06:30 07:00 09:00 10:15 12:25 14:30 17:30 18:25 19:30

Дніпропетровськ — Хащеве
07:40 11:05 14:25 17:45

Дніпропетровськ — Херсон
07:20

Дніпропетровськ — Хуторо-Губиниха
08:20 13:00 17:00

Дніпропетровськ — Хутірське
11:00 17:00

Дніпропетровськ — Царичанка
06:50 07:30 08:15 08:50 09:25 12:50 13:45 14:30 16:15 16:15 16:30 16:30 18:30 19:30 20:00 20:30

Дніпропетровськ — Чаплинка
09:00 11:25 14:00 17:25 18:00

Дніпропетровськ — Черкаське
06:30 07:05 07:30 08:05 09:30 10:10 10:40 11:15 12:00 13:10 13:50 14:30 15:10 15:50 17:10 17:50 18:30 19:10 19:45 20:50

Дніпропетровськ — Чернеччина
08:50 17:44 17:45

Дніпропетровськ — Чернівці
11:00

Дніпропетровськ — Чонгар
12:50

Дніпропетровськ — Чорноглазівка
10:35 18:12

Дніпропетровськ — Шевченко
06:25 17:00

Дніпропетровськ — Щербинівка
08:10 14:30 14:30

Дніпропетровськ — Юр'ївка
06:25 13:25

Дніпропетровськ — таможня Платонове
19:01

Енергодар — Москва (РФ)
10:30

Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
13:41

Запоріжжя — Глівіце (Пол)
13:40

Запоріжжя — Гожув-Велькопольский (Пол)
22:00 22:01 22:02 22:03

Запоріжжя — КП Плетенівка
09:11

Запоріжжя — Київ
21:55

Запоріжжя — Ковель
06:31 22:50

Запоріжжя — Луцьк
01:29 23:01

Запоріжжя — Львів
13:40 22:00

Запоріжжя — Познань (Пол)
06:30

Запоріжжя — Ростов-на-Дону (РФ)
20:45

Запоріжжя — Саратов (РФ)
09:10

Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
01:30

Запоріжжя — Щецин (Пол)
23:00

Кишинів (Мол) — Харків
02:10

Київ — Бердянськ
01:45

Київ — Запоріжжя
07:30

Київ — Маріуполь
01:45

Кривий Ріг — Бахмут
10:50

Кривий Ріг — Харків
10:45 16:00 16:00

Маріуполь — Москва (РФ)
12:30

Маріуполь — Мінськ (Біл)
22:20

Маріуполь — ПП Нові Яриловичі
22:21

Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
11:20 13:00

Нікополь — Миргород
09:34

Одеса — Єреван (Ар)
09:20

Одеса — Адлер (РФ)
10:00

Одеса — Харків
03:53

Павлоград — Познань (Пол)
06:51

Саратов (РФ) — Запоріжжя
05:00

Суми — Херсон
22:45

Харків — Каховка
02:15

Харків — Кишинів (Мол)
23:00

Харків — Одеса
19:30

Харків — Софія (Бол)
19:30

Харків — Херсон
01:00

Херсон — Суми
22:05

Інформація оновлена: 26.11.2019