Автовокзал Дніпропетровськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Курчатова, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 056-7784140

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:35Миколаїв — Харків
00:40Київ — Маріуполь
00:50Каховка — Харків
01:00Харків — Херсон
01:15Донецьк — Миколаїв
01:15Донецьк — Коблеве
01:30Коблеве — Донецьк
01:30Миколаїв — Донецьк
01:45Київ — Бердянськ
02:15Луганськ — Миколаїв
02:15Харків — Каховка
02:20Херсон — Харків
02:50Харків — Миколаїв
03:53Одеса — Харків
04:00Київ — Донецьк
04:10Миколаїв — Харків
04:25Ялта — Харків
04:45Ростов-на-Дону (РФ) — Кривий Ріг
05:00Дніпропетровськ — Донецьк
05:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
05:40Дніпропетровськ — Нікополь
05:40Дніпропетровськ — Харків
05:50Дніпропетровськ — Запоріжжя
05:50Дніпропетровськ — Тернівка
05:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
06:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
06:00Дніпропетровськ — Олександрівка
06:00Дніпропетровськ — Лозуватка
06:00Дніпропетровськ — Жовті Води
06:00Дніпропетровськ — Бузівка
06:00Дніпропетровськ — Донецьк
06:05Дніпропетровськ — Нікополь
06:05Дніпропетровськ — Солоний Лиман
06:10Дніпропетровськ — Черкаське
06:10Дніпропетровськ — Харків
06:15Дніпропетровськ — Орлівщина
06:15Дніпропетровськ — Запоріжжя
06:15Дніпродзержинськ — Кирилівка
06:20Дніпропетровськ — Орлівка
06:20Дніпропетровськ — Марганець
06:20Дніпропетровськ — Полтава
06:20Дніпропетровськ — Кривий Ріг
06:22Дніпропетровськ — Солоний Лиман
06:25Київ — Запоріжжя
06:25Дніпропетровськ — Павлоград
06:30Дніпропетровськ — Черкаси
06:30Дніпропетровськ — Харків
06:30Дніпропетровськ — Магдалинівка
06:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
06:30Дніпропетровськ — Черкаське
06:30Дніпропетровськ — Олександрівка
06:30Дніпропетровськ — Сніжне
06:35Дніпропетровськ — Ромни
06:40Дніпропетровськ — Орлівщина
06:40Дніпропетровськ — Запоріжжя
06:40Дніпропетровськ — Нікополь
06:40Дніпропетровськ — Магдалинівка
06:40Дніпропетровськ — Павлоград
06:40Дніпродзержинськ — Маріуполь
06:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
06:45Дніпропетровськ — Чорноглазівка
06:50Дніпропетровськ — Марганець
06:50Дніпропетровськ — Тернівка
06:50Дніпропетровськ — Умань
06:50Дніпропетровськ — Царичанка
06:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
06:50Дніпропетровськ — Жовті Води
06:55Дніпропетровськ — Бердянськ
06:55Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
06:55Дніпропетровськ — Черкаське
07:00Дніпропетровськ — Олександрівка
07:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:00Дніпропетровськ — Першотравенськ
07:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
07:00Дніпропетровськ — Харків
07:00Дніпропетровськ — Нікополь
07:00Дніпропетровськ — Кирилівка
07:00Дніпропетровськ — Маївка
07:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
07:00Дніпропетровськ — Пашена Балка
07:00Дніпропетровськ — Петриківка
07:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:02Дніпропетровськ — Новомосковськ
07:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
07:05Дніпропетровськ — Луганськ
07:05Дніпропетровськ — Черкаське
07:10Дніпропетровськ — Новомосковськ
07:10Дніпропетровськ — Полтава
07:10Дніпропетровськ — Казначеївка
07:10Запоріжжя — Новоархангельськ
07:15Дніпропетровськ — Орджонікідзе
07:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:15Дніпропетровськ — Черкаське
07:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
07:20Дніпропетровськ — Миргород
07:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:20Дніпропетровськ — Херсон
07:20Дніпропетровськ — Куп'янськ
07:23Дніпропетровськ — Солоний Лиман
07:25Дніпропетровськ — Новомосковськ
07:25Дніпропетровськ — Павлоград
07:30Дніпропетровськ — Магдалинівка
07:30Дніпропетровськ — Солоне
07:30Дніпропетровськ — Олександрівка
07:30Дніпропетровськ — Красний Луч
07:30Дніпродзержинськ — Рубіжне
07:30Дніпропетровськ — Запоріжжя
07:30Дніпропетровськ — Царичанка
07:30Дніпропетровськ — Дніпровське
07:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:30Дніпропетровськ — Черкаське
07:30Дніпропетровськ — Марганець
07:30Дніпропетровськ — Терни
07:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
07:35Дніпропетровськ — Бердянськ
07:35Дніпропетровськ — Миколаївка
07:35Дніпропетровськ — Солоне
07:35Дніпропетровськ — Солоне
07:35Дніпродзержинськ — Харків
07:40Дніпропетровськ — Полтава
07:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:40Дніпропетровськ — Голубівка
07:40Дніпропетровськ — Кирилівка
07:40Дніпропетровськ — Жовті Води
07:40Дніпропетровськ — Хащеве
07:40Дніпропетровськ — Павлоград
07:42Дніпропетровськ — Новомосковськ
07:45Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
07:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
07:45Дніпропетровськ — Перещепине
07:50Дніпропетровськ — Черкаське
07:55Дніпропетровськ — Петриківка
07:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
07:55Дніпропетровськ — Нікополь
07:55Дніпропетровськ — Новомосковськ
08:00Дніпропетровськ — Харків
08:00Дніпропетровськ — Покровське
08:00Дніпропетровськ — Йосипівка
08:00Дніпропетровськ — Одеса
08:00Дніпропетровськ — Першотравенськ
08:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:00Дніпропетровськ — Олександрівка
08:00Дніпропетровськ — Солоний Лиман
08:00Дніпропетровськ — Кіровоград
08:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:00Дніпродзержинськ — Бердянськ
08:05Дніпропетровськ — Скадовськ
08:05Дніпропетровськ — Павлоград
08:05Дніпропетровськ — Черкаське
08:10Дніпропетровськ — Новомосковськ
08:10Дніпропетровськ — Запоріжжя
08:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:10Дніпропетровськ — Щербинівка
08:10Дніпропетровськ — Комсомольськ
08:10Дніпродзержинськ — Поводи
08:10Дніпропетровськ — Жовті Води
08:13Дніпропетровськ — Перещепине
08:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
08:15Дніпропетровськ — Черкаське
08:15Дніпропетровськ — Царичанка
08:20Дніпропетровськ — Нікополь
08:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
08:20Чернівці — Донецьк
08:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:20Дніпропетровськ — Хуторо-Губиниха
08:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:20Дніпропетровськ — Маріуполь
08:20Дніпропетровськ — Сурсько-Михайлівка
08:25Дніпропетровськ — Лозуватка
08:25Дніпропетровськ — Хуторо-Губиниха
08:25Жовті Води — Кирилівка
08:25Дніпропетровськ — Губиниха
08:30Дніпропетровськ — Пролетарське
08:30Дніпропетровськ — Жовті Води
08:30Дніпропетровськ — Нікополь
08:30Дніпропетровськ — Магдалинівка
08:30Дніпропетровськ — Солоний Лиман
08:30Дніпропетровськ — Київ
08:30Дніпропетровськ — Олександрівка
08:30Дніпропетровськ — Марганець
08:30Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
08:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:35Дніпропетровськ — Інгулець
08:35Дніпропетровськ — Новомосковськ
08:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:40Дніпропетровськ — Нікополь
08:40Дніпропетровськ — Перещепине
08:40Дніпропетровськ — Новотроїцьке
08:40Дніпропетровськ — Запоріжжя
08:40Дніпропетровськ — Прядівка
08:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:40Дніпродзержинськ — Горлівка
08:45Дніпропетровськ — Жовті Води
08:45Дніпропетровськ — Павлоград
08:45Дніпропетровськ — Новомосковськ
08:45Дніпропетровськ — Харків
08:50Дніпропетровськ — Орлівщина
08:50Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
08:50Дніпропетровськ — Маячка
08:50Дніпропетровськ — Чернеччина
08:55Дніпропетровськ — Нікополь
08:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
08:55Дніпропетровськ — Черкаське
09:00Дніпропетровськ — Веселе
09:00Дніпропетровськ — Олександрівка
09:00Дніпропетровськ — Терни
09:00Дніпропетровськ — Марганець
09:00Дніпропетровськ — Чаплинка
09:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
09:00Дніпропетровськ — Першотравенськ
09:00Дніпропетровськ — Микільське
09:00Дніпропетровськ — Покровське
09:00Дніпропетровськ — Жовті Води
09:00Дніпропетровськ — Солоний Лиман
09:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:05Дніпропетровськ — Китайгород
09:05Кишинів — Луганськ
09:10Дніпропетровськ — Новомосковськ
09:10Дніпропетровськ — Великомихайлівка
09:10Дніпропетровськ — Топчине
09:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:10Дніпропетровськ — Павлоград
09:15Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
09:15Дніпропетровськ — Видвиженець
09:15Дніпропетровськ — Вінниця
09:20Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
09:20Дніпропетровськ — Орджонікідзе
09:20Дніпропетровськ — Жовті Води
09:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
09:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:20Дніпропетровськ — Кривий Ріг
09:25Дніпропетровськ — Межова
09:25Дніпропетровськ — Царичанка
09:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
09:25Дніпропетровськ — Нікополь
09:25Дніпропетровськ — Новомосковськ
09:30Дніпропетровськ — Петриківка
09:30Запоріжжя — Київ
09:30Дніпропетровськ — Кирилівка
09:30Дніпропетровськ — Олександрівка
09:30Дніпропетровськ — Донецьк
09:30Дніпропетровськ — Черкаське
09:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:30Дніпропетровськ — Суми
09:30Дніпропетровськ — Очаків
09:34Нікополь — Миргород
09:35Дніпропетровськ — Перещепине
09:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:40Дніпропетровськ — Васильківка
09:40Дніпропетровськ — Тернівка
09:40Дніпропетровськ — Новомосковськ
09:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:40Дніпропетровськ — Краснопілля
09:40Дніпропетровськ — Гаркушине
09:45Дніпропетровськ — Солоний Лиман
09:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
09:45Дніпропетровськ — Орлівка
09:45Дніпропетровськ — Запоріжжя
09:50Дніпропетровськ — Черкаське
09:50Дніпропетровськ — Лубни
09:50Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
09:50Дніпропетровськ — Марганець
09:50Дніпропетровськ — Григорівка
09:55Дніпропетровськ — Новомосковськ
10:00Дніпропетровськ — Харків
10:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
10:00Дніпропетровськ — Олександрівка
10:00Дніпропетровськ — Маївка
10:00Дніпропетровськ — Котовка
10:00Дніпропетровськ — Новопокровка
10:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
10:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
10:05Дніпропетровськ — Новомосковськ
10:05Дніпропетровськ — Лозуватка
10:05Дніпропетровськ — Нікополь
10:10Дніпропетровськ — Нікополь
10:10Дніпропетровськ — Магдалинівка
10:10Дніпропетровськ — Черкаське
10:10Дніпропетровськ — Жовті Води
10:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:15Дніпропетровськ — Радянське
10:15Дніпропетровськ — Залізний Порт
10:15Кривий Ріг — Шахтарськ
10:15Дніпропетровськ — Новомосковськ
10:15Дніпропетровськ — Радянське
10:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
10:20Дніпропетровськ — Лихівка
10:20Дніпропетровськ — Марганець
10:20Дніпропетровськ — Павлоград
10:20Дніпропетровськ — Личкове
10:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:25Дніпропетровськ — Петриківка
10:25Дніпропетровськ — Петропавлівка
10:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
10:25Дніпропетровськ — Черкаське
10:25Дніпропетровськ — Волгоград (РФ)
10:26Дніпропетровськ — Луганськ
10:30Дніпропетровськ — Тернівка
10:30Дніпропетровськ — Орлівщина
10:30Дніпропетровськ — Великомихайлівка
10:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
10:30Дніпропетровськ — Орджонікідзе
10:30Дніпропетровськ — Олександрівка
10:30Дніпропетровськ — Зачепилівка
10:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:35Дніпропетровськ — Чорноглазівка
10:40Дніпропетровськ — Ненадівка
10:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
10:40Дніпропетровськ — Черкаське
10:40Дніпропетровськ — Павлоград
10:40Дніпропетровськ — Ненадівка
10:40Дніпропетровськ — Лебедин
10:45Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
10:45Дніпропетровськ — Нікополь
10:45Кривий Ріг — Харків
10:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
10:50Дніпропетровськ — Марганець
10:50Дніпропетровськ — Заплавка
10:50Кривий Ріг — Слов'янськ
10:50Дніпропетровськ — Запоріжжя
10:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
10:55Дніпропетровськ — Одеса
10:55Дніпропетровськ — Тернівка
10:55Дніпропетровськ — Нікополь
10:55Дніпропетровськ — Жовті Води
10:57Дніпропетровськ — Солоний Лиман
11:00Дніпропетровськ — Дніпровське
11:00Дніпропетровськ — Олександрівка
11:00Дніпропетровськ — Хащеве
11:00Дніпропетровськ — Терни
11:00Дніпропетровськ — Лозуватка
11:00Дніпропетровськ — Чернівці
11:00Дніпропетровськ — Павлоград
11:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
11:00Дніпропетровськ — Оленівка
11:00Дніпропетровськ — Хутірське
11:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:05Дніпропетровськ — Нікополь
11:10Дніпропетровськ — Новомосковськ
11:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:10Дніпропетровськ — Солоне
11:15Дніпропетровськ — Інгулець
11:15Нікополь — Харків
11:15Дніпропетровськ — Орджонікідзе
11:15Дніпропетровськ — Дніпровокам'янка
11:15Дніпропетровськ — Черкаське
11:20Дніпропетровськ — Запоріжжя
11:20Дніпропетровськ — Черкаське
11:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:20Дніпропетровськ — Покровське
11:20Дніпропетровськ — Марганець
11:20Дніпропетровськ — Нехвороща
11:25Кам'янка-Дніпровська — Харків
11:25Дніпропетровськ — Жовті Води
11:25Дніпропетровськ — Павлоград
11:25Дніпропетровськ — Чаплинка
11:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:30Дніпропетровськ — Олександрівка
11:30Жовті Води — Бердянськ
11:30Дніпропетровськ — Новомосковськ
11:30Дніпропетровськ — Нікополь
11:35Дніпропетровськ — Новомосковськ
11:35Дніпропетровськ — Михайлівка
11:35Дніпропетровськ — Кривий Ріг
11:35Дніпропетровськ — Нікополь
11:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:40Дніпропетровськ — Орлівщина
11:40Дніпропетровськ — Олександропіль
11:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:45Дніпропетровськ — Мелітополь
11:45Дніпропетровськ — Михайлівка
11:45Дніпропетровськ — Кирилівка
11:45Харків — Нова Каховка
11:45Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
11:47Дніпропетровськ — Голубівка
11:50Дніпропетровськ — Жовті Води
11:50Дніпропетровськ — Запоріжжя
11:50Дніпропетровськ — Миколаївка
11:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
11:50Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
11:55Дніпропетровськ — Солоний Лиман
11:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
11:55Дніпропетровськ — Тернівка
12:00Дніпропетровськ — Нікополь
12:00Дніпропетровськ — Царичанка
12:00Дніпропетровськ — Магдалинівка
12:00Дніпропетровськ — Черкаське
12:00Дніпропетровськ — Першотравенськ
12:00Дніпропетровськ — Марганець
12:00Дніпропетровськ — Царичанка
12:00Дніпропетровськ — Олександрівка
12:00Донецьк — Київ
12:00Дніпропетровськ — Єлізарове
12:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:05Дніпропетровськ — Маївка
12:05Донецьк — Чернівці
12:05Дніпропетровськ — Новомосковськ
12:05Дніпропетровськ — Павлоград
12:10Дніпропетровськ — Новомар'ївка
12:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:10Дніпропетровськ — Новомосковськ
12:10Дніпропетровськ — Сніжне
12:15Дніпропетровськ — Жовті Води
12:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
12:15Дніпропетровськ — Запоріжжя
12:15Дніпропетровськ — Черкаське
12:15Дніпропетровськ — Орджонікідзе
12:15Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
12:20Дніпропетровськ — Сурсько-Михайлівка
12:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:20Дніпропетровськ — Покровське
12:20Дніпропетровськ — Нікополь
12:20Кривий Ріг — Суми
12:20Дніпропетровськ — Черкаське
12:20Дніпропетровськ — Орлівка
12:20Дніпропетровськ — Покровське
12:25Дніпропетровськ — Новомосковськ
12:25Дніпропетровськ — Харків
12:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:30Дніпропетровськ — Бабайківка
12:30Дніпропетровськ — Донецьк
12:30Дніпропетровськ — Нікополь
12:30Дніпропетровськ — Зеленодольськ
12:30Дніпропетровськ — Новомосковськ
12:30Дніпропетровськ — Олександрівка
12:35Дніпропетровськ — Солоний Лиман
12:35Дніпропетровськ — Жовті Води
12:35Дніпропетровськ — Запоріжжя
12:40Кривий Ріг — Бердянськ
12:40Дніпропетровськ — Першотравенка
12:40Дніпропетровськ — Павлоград
12:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:43Дніпропетровськ — Новомосковськ
12:45Дніпропетровськ — Бузівка
12:45Дніпропетровськ — Черкаське
12:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
12:50Дніпропетровськ — Першотравенськ
12:50Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
12:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
12:50Дніпропетровськ — Севастополь
12:50Дніпропетровськ — Нікополь
12:50Дніпропетровськ — Губиниха
12:50Дніпропетровськ — Царичанка
12:55Харків — Кривий Ріг
12:55Дніпропетровськ — Новомосковськ
12:55Дніпропетровськ — Запоріжжя
13:00Дніпропетровськ — Олександрівка
13:00Дніпропетровськ — Олександрія
13:00Дніпропетровськ — Першотравенськ
13:00Дніпропетровськ — Хуторо-Губиниха
13:00Дніпропетровськ — Бердянськ
13:00Дніпропетровськ — Орджонікідзе
13:00Дніпропетровськ — Терни
13:00Дніпропетровськ — Олександрія
13:00Дніпропетровськ — Перещепине
13:00Дніпропетровськ — Сурсько-Михайлівка
13:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
13:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:00Дніпропетровськ — Пашена Балка
13:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:00Дніпропетровськ — Павлоград
13:05Дніпропетровськ — Солоний Лиман
13:05Дніпропетровськ — Топчине
13:05Дніпропетровськ — Жовті Води
13:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
13:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:10Дніпропетровськ — Черкаське
13:15Дніпропетровськ — Новомосковськ
13:15Дніпропетровськ — Сахновщина
13:15Дніпропетровськ — Полтава
13:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:20Дніпропетровськ — Покровське
13:20Дніпропетровськ — Бердянськ
13:20Дніпропетровськ — Першотравенськ
13:20Дніпропетровськ — Запоріжжя
13:20Дніпропетровськ — Солоний Лиман
13:20Дніпропетровськ — Покровське
13:25Дніпропетровськ — Орлівщина
13:25Дніпропетровськ — Нова Одеса
13:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
13:30Харків — Нікополь
13:30Дніпропетровськ — Царичанка
13:30Донецьк — Київ
13:30Дніпропетровськ — Царичанка
13:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:30Дніпропетровськ — Черкаське
13:30Дніпропетровськ — Донецьк
13:35Дніпропетровськ — Перещепине
13:35Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
13:35Дніпропетровськ — Нікополь
13:35Дніпропетровськ — Запоріжжя
13:40Дніпропетровськ — Лозуватка
13:40Дніпропетровськ — Новомосковськ
13:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:40Дніпропетровськ — Лозуватка
13:40Дніпропетровськ — Чорноглазівка
13:45Дніпропетровськ — Терни
13:45Харків — Бердянськ
13:45Нова Каховка — Харків
13:45Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
13:45Дніпропетровськ — Микільське
13:45Дніпропетровськ — Солоне
13:50Дніпропетровськ — Енергодар
13:50Дніпропетровськ — Павлоград
13:50Шахтарськ — Кривий Ріг
13:50Дніпропетровськ — Черкаське
13:50Дніпропетровськ — Покровське
13:50Бердянськ — Київ
13:50Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
13:50Дніпропетровськ — Покровське
13:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
13:55Дніпропетровськ — Перещепине
13:55Дніпропетровськ — Першотравенськ
13:57Дніпропетровськ — Солоний Лиман
14:00Дніпропетровськ — Марганець
14:00Дніпропетровськ — Чаплинка
14:00Дніпропетровськ — Пролетарське
14:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
14:00Дніпропетровськ — Олександрівка
14:00Дніпропетровськ — Ненадівка
14:00Дніпропетровськ — Ковпаківка
14:00Дніпропетровськ — Кіровоград
14:00Дніпропетровськ — Магдалинівка
14:00Дніпропетровськ — Орджонікідзе
14:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
14:00Дніпропетровськ — Кіровоград
14:00Дніпропетровськ — Ненадівка
14:00Дніпропетровськ — Жовті Води
14:00Дніпропетровськ — Орджонікідзе
14:00Дніпропетровськ — Гуляйполе
14:00Дніпропетровськ — Гуляйполе
14:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:05Дніпропетровськ — Новомосковськ
14:05Дніпропетровськ — Нікополь
14:05Дніпропетровськ — Бердянськ
14:10Дніпропетровськ — Межова
14:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:10Харків — Миколаїв
14:10Дніпропетровськ — Казначеївка
14:10Дніпропетровськ — Черкаське
14:15Дніпропетровськ — Луганськ
14:15Дніпродзержинськ — Херсон
14:15Дніпродзержинськ — Херсон
14:15Дніпропетровськ — Видвиженець
14:15Дніпропетровськ — Петриківка
14:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
14:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:20Дніпропетровськ — Інгулець
14:20Дніпропетровськ — Запоріжжя
14:20Дніпропетровськ — Інгулець
14:25Дніпропетровськ — Павлоград
14:25Дніпропетровськ — Нікополь
14:25Дніпропетровськ — Солоне
14:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:30Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
14:30Дніпропетровськ — Марганець
14:30Дніпропетровськ — Хащеве
14:30Дніпропетровськ — Бузівка
14:30Дніпропетровськ — Щербинівка
14:30Дніпропетровськ — Олександрівка
14:30Дніпропетровськ — Орлівщина
14:30Дніпропетровськ — Щербинівка
14:30Бердянськ — Харків
14:35Дніпропетровськ — Черкаське
14:35Дніпропетровськ — Бердянськ
14:40Дніпропетровськ — Вишневе
14:40Дніпропетровськ — Солоний Лиман
14:40Дніпропетровськ — Березове
14:40Дніпропетровськ — Березове
14:40Дніпропетровськ — Запоріжжя
14:40Дніпропетровськ — Покровське
14:40Дніпропетровськ — Жовті Води
14:42Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:45Дніпропетровськ — Полтава
14:45Дніпропетровськ — Полтава
14:45Дніпропетровськ — Харків
14:45Дніпропетровськ — Нікополь
14:45Дніпропетровськ — Новомосковськ
14:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
14:49Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
14:50Дніпропетровськ — Бердянськ
14:50Дніпропетровськ — Черкаське
14:50Дніпропетровськ — Прядівка
14:50Дніпропетровськ — Павлоград
14:55Дніпропетровськ — Маріуполь
14:56Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:00Дніпропетровськ — Петропавлівка
15:00Дніпропетровськ — Покровське
15:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
15:00Дніпропетровськ — Терни
15:00Дніпропетровськ — Лозуватка
15:00Дніпропетровськ — Терни
15:00Дніпропетровськ — Покровське
15:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:00Дніпропетровськ — Кирилівка
15:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
15:00Дніпропетровськ — Орджонікідзе
15:00Дніпропетровськ — Олександрівка
15:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
15:00Дніпропетровськ — Жовті Води
15:00Дніпропетровськ — Тернівка
15:03Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:05Дніпропетровськ — Нікополь
15:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:05Дніпропетровськ — Кам'янка-Дніпровська
15:05Дніпропетровськ — Йосипівка
15:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:10Дніпропетровськ — Черкаське
15:15Слов'янськ — Кривий Ріг
15:15Дніпропетровськ — Марганець
15:17Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:20Дніпропетровськ — Краматорськ
15:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:20Дніпропетровськ — Орлик
15:20Дніпропетровськ — Нікополь
15:20Дніпропетровськ — Петриківка
15:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
15:20Дніпропетровськ — Краматорськ
15:20Дніпропетровськ — Орлик
15:24Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:25Дніпропетровськ — Новомосковськ
15:25Дніпропетровськ — Магдалинівка
15:25Дніпропетровськ — Павлоград
15:30Дніпропетровськ — Олександрівка
15:30Дніпропетровськ — Апостолове
15:30Дніпропетровськ — Полтава
15:30Дніпропетровськ — Черкаське
15:30Дніпропетровськ — Гаврилівка
15:30Київ — Донецьк
15:30Дніпропетровськ — Гаврилівка
15:30Дніпропетровськ — Апостолове
15:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:31Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:35Дніпропетровськ — Нікополь
15:35Дніпропетровськ — Жовті Води
15:35Дніпропетровськ — Перещепине
15:38Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:40Дніпропетровськ — Тернівка
15:40Дніпропетровськ — Вознесенськ
15:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:40Дніпропетровськ — Орлівка
15:40Дніпропетровськ — Вознесенськ
15:40Дніпропетровськ — Красноармійськ
15:40Дніпропетровськ — Запоріжжя
15:40Дніпропетровськ — Новомосковськ
15:40Дніпропетровськ — Топчине
15:41Дніпропетровськ — Орлівка
15:43Дніпропетровськ — Солоний Лиман
15:45Дніпропетровськ — Першотравенськ
15:45Дніпропетровськ — Нікополь
15:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:48Дніпропетровськ — Новомосковськ
15:50Дніпропетровськ — Орджонікідзе
15:50Дніпропетровськ — Черкаське
15:50Дніпропетровськ — Бердянськ
15:52Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
15:55Дніпропетровськ — Ряське
15:55Дніпропетровськ — Новомосковськ
15:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:55Дніпропетровськ — Ряське
15:57Дніпропетровськ — Голубівка
15:59Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:00Миргород — Нікополь
16:00Дніпропетровськ — Олександрівка
16:00Дніпропетровськ — Жовті Води
16:00Дніпропетровськ — Павлоград
16:00Дніпропетровськ — Марганець
16:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
16:00Дніпропетровськ — Покровське
16:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:00Миргород — Нікополь
16:00Дніпропетровськ — Маячка
16:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
16:00Дніпропетровськ — Маївка
16:00Кривий Ріг — Харків
16:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
16:03Горлівка — Дніпродзержинськ
16:05Бердянськ — Кривий Ріг
16:05Дніпропетровськ — Комсомольськ
16:05Дніпропетровськ — Кирилівка
16:05Бердянськ — Кривий Ріг
16:05Дніпропетровськ — Красна Поляна
16:05Дніпропетровськ — Красна Поляна
16:05Дніпропетровськ — Мелітополь
16:05Дніпропетровськ — Новомосковськ
16:06Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:10Дніпропетровськ — Нікополь
16:10Дніпропетровськ — Солоний Лиман
16:13Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:15Дніпропетровськ — Черкаське
16:15Дніпропетровськ — Жовті Води
16:15Дніпропетровськ — Петропавлівка
16:15Дніпропетровськ — Царичанка
16:20Дніпропетровськ — Оленівка
16:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:20Дніпропетровськ — Кривий Ріг
16:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
16:20Дніпропетровськ — Кирилівка
16:20Дніпропетровськ — Сурсько-Михайлівка
16:20Дніпропетровськ — Зачепилівка
16:20Дніпропетровськ — Херсон
16:20Дніпропетровськ — Мелітополь
16:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:25Дніпропетровськ — Лихівка
16:25Дніпропетровськ — Павлоград
16:25Дніпропетровськ — Губиниха
16:25Дніпропетровськ — Жовті Води
16:25Дніпропетровськ — Лихівка
16:27Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:30Дніпропетровськ — Новомосковськ
16:30Дніпропетровськ — Харків
16:30Дніпропетровськ — Васильківка
16:30Дніпропетровськ — Царичанка
16:30Дніпропетровськ — Олександрівка
16:30Дніпропетровськ — Запоріжжя
16:30Дніпропетровськ — Царичанка
16:30Дніпропетровськ — Марганець
16:34Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:35Дніпропетровськ — Заплавка
16:35Дніпропетровськ — Бердянськ
16:35Дніпропетровськ — Заплавка
16:35Дніпропетровськ — Орлівщина
16:40Дніпропетровськ — Полтава
16:40Дніпропетровськ — Кривий Ріг
16:40Дніпропетровськ — Миколаївка
16:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:40Дніпропетровськ — Черкаське
16:40Дніпропетровськ — Гаркушине
16:41Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:43Дніпропетровськ — Солоний Лиман
16:45Дніпропетровськ — Личкове
16:45Дніпропетровськ — Петропавлівка
16:45Дніпропетровськ — Орджонікідзе
16:45Дніпропетровськ — Петриківка
16:45Дніпропетровськ — Личкове
16:45Дніпропетровськ — Першотравенськ
16:48Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:50Дніпропетровськ — Нікополь
16:50Дніпропетровськ — Новомосковськ
16:50Дніпропетровськ — Павлоград
16:50Київ — Бердянськ
16:50Дніпропетровськ — Ковпаківка
16:55Дніпропетровськ — Лозуватка
16:55Дніпропетровськ — Черкаське
16:55Дніпропетровськ — Інгулець
16:55Дніпропетровськ — Інгулець
16:55Дніпропетровськ — Жовті Води
16:55Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
16:55Дніпропетровськ — Жовті Води
17:00Дніпропетровськ — Нова Одеса
17:00Дніпропетровськ — Радянське
17:00Миколаїв — Харків
17:00Дніпропетровськ — Марганець
17:00Дніпропетровськ — Хутірське
17:00Дніпропетровськ — Покровське
17:00Дніпропетровськ — Нікополь
17:00Дніпропетровськ — Олександрівка
17:00Дніпропетровськ — Радянське
17:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
17:00Дніпропетровськ — Хуторо-Губиниха
17:00Дніпропетровськ — Покровське
17:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:02Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:05Дніпропетровськ — Запоріжжя
17:05Дніпропетровськ — Новомосковськ
17:09Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:10Бердянськ — Жовті Води
17:10Дніпропетровськ — Черкаське
17:13Дніпропетровськ — Солоний Лиман
17:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
17:15Дніпропетровськ — Нікополь
17:15Дніпропетровськ — Енергодар
17:16Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:20Дніпропетровськ — Орлівка
17:20Дніпропетровськ — Краснопілля
17:20Дніпропетровськ — Нікополь
17:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:20Дніпропетровськ — Краснопілля
17:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
17:20Дніпропетровськ — Черкаси
17:20Дніпропетровськ — Краснопілля
17:20Дніпропетровськ — Орлівка
17:23Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:25Дніпропетровськ — Просяна
17:25Дніпропетровськ — Павлоград
17:25Дніпропетровськ — Просяна
17:25Дніпропетровськ — Жовті Води
17:30Дніпропетровськ — Олександрівка
17:30Дніпропетровськ — Новопокровка
17:30Дніпропетровськ — Озера
17:30Дніпропетровськ — Васильківка
17:30Дніпропетровськ — Першотравенськ
17:30Дніпропетровськ — Петропавлівка
17:30Дніпропетровськ — Бабайківка
17:30Дніпропетровськ — Черкаське
17:30Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
17:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:30Дніпропетровськ — Першотравенка
17:30Дніпропетровськ — Орджонікідзе
17:30Дніпропетровськ — Григорівка
17:30Дніпропетровськ — Харків
17:32Дніпропетровськ — Чаплинка
17:35Дніпропетровськ — Марганець
17:35Дніпропетровськ — Жовті Води
17:35Дніпропетровськ — Новомосковськ
17:35Дніпропетровськ — Донецьк
17:37Дніпропетровськ — Солоний Лиман
17:37Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:40Дніпропетровськ — Великомихайлівка
17:40Дніпропетровськ — Кривий Ріг
17:40Дніпропетровськ — Ненадівка
17:40Дніпропетровськ — Орлівщина
17:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:40Дніпропетровськ — Тернівка
17:40Дніпропетровськ — Ненадівка
17:44Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:45Дніпропетровськ — Чернеччина
17:45Дніпропетровськ — Чернеччина
17:45Дніпропетровськ — Запоріжжя
17:50Дніпропетровськ — Першотравенськ
17:50Дніпропетровськ — Веселе
17:50Дніпропетровськ — Хащеве
17:50Дніпропетровськ — Черкаське
17:50Дніпропетровськ — Дніпровокам'янка
17:50Дніпропетровськ — Нікополь
17:51Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
17:58Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:00Дніпропетровськ — Кіровоград
18:00Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
18:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:00Дніпропетровськ — Олександрівка
18:00Дніпропетровськ — Пашена Балка
18:00Дніпропетровськ — Чаплинка
18:00Дніпропетровськ — Інгулець
18:00Дніпропетровськ — Межова
18:00Дніпропетровськ — Єлізарове
18:00Дніпропетровськ — Жовті Води
18:00Дніпропетровськ — Терни
18:00Дніпропетровськ — Марганець
18:00Дніпропетровськ — Нікополь
18:00Дніпропетровськ — Китайгород
18:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:00Дніпропетровськ — Китайгород
18:03Дніпропетровськ — Михайлівка
18:05Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:05Дніпропетровськ — Царичанка
18:10Дніпропетровськ — Орджонікідзе
18:10Дніпропетровськ — Топчине
18:12Дніпропетровськ — Чорноглазівка
18:12Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:15Дніпропетровськ — Жовті Води
18:15Дніпропетровськ — Бузівка
18:15Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
18:15Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:19Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:20Дніпропетровськ — Микільське
18:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:20Дніпропетровськ — Олександропіль
18:20Дніпропетровськ — Павлоград
18:20Дніпропетровськ — Кривий Ріг
18:23Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:25Дніпропетровськ — Казначеївка
18:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
18:25Дніпропетровськ — Солоний Лиман
18:25Дніпропетровськ — Харків
18:26Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:30Дніпропетровськ — Великомихайлівка
18:30Суми — Кривий Ріг
18:30Дніпропетровськ — Олександрівка
18:30Дніпропетровськ — Марганець
18:30Дніпропетровськ — Великомихайлівка
18:30Дніпропетровськ — Черкаське
18:33Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:35Дніпропетровськ — Жовті Води
18:35Дніпропетровськ — Черкаське
18:35Дніпропетровськ — Нікополь
18:40Дніпропетровськ — Магдалинівка
18:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:40Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:42Дніпропетровськ — Видвиженець
18:45Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:45Дніпропетровськ — Петропавлівка
18:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
18:47Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:50Дніпропетровськ — Перещепине
18:50Дніпропетровськ — Жовті Води
18:50Дніпропетровськ — Прядівка
18:50Дніпропетровськ — Черкаське
18:50Дніпропетровськ — Павлоград
18:50Дніпропетровськ — Орджонікідзе
18:54Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
18:55Дніпропетровськ — Новомосковськ
18:55Дніпропетровськ — Нікополь
19:00Дніпропетровськ — Кишинів
19:00Дніпропетровськ — Новомосковськ
19:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:00Дніпропетровськ — Михайлівка
19:00Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
19:00Дніпропетровськ — Олександрівка
19:01Дніпропетровськ — таможня Платонове
19:01Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:05Дніпропетровськ — Голубівка
19:05Дніпропетровськ — Запоріжжя
19:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
19:10Дніпропетровськ — Черкаське
19:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:15Дніпропетровськ — Нікополь
19:15Дніпропетровськ — Петриківка
19:15Дніпропетровськ — Жовті Води
19:15Дніпропетровськ — Перещепине
19:15Дніпропетровськ — Голубівка
19:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:20Дніпропетровськ — Новомосковськ
19:20Дніпропетровськ — Дніпровське
19:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:20Дніпропетровськ — Павлоград
19:25Дніпропетровськ — Солоний Лиман
19:30Дніпропетровськ — Орлівщина
19:30Дніпропетровськ — Нікополь
19:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:30Харків — Одеса
19:30Дніпропетровськ — Лозуватка
19:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
19:35Дніпропетровськ — Орджонікідзе
19:35Дніпропетровськ — Запоріжжя
19:35Дніпропетровськ — Новомосковськ
19:35Дніпропетровськ — Першотравенськ
19:40Дніпропетровськ — Тернівка
19:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:40Дніпропетровськ — Перещепине
19:40Дніпропетровськ — Жовті Води
19:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:45Дніпропетровськ — Черкаське
19:45Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
19:45Луганськ — Одеса
19:50Дніпропетровськ — Нікополь
19:50Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
19:50Дніпропетровськ — Павлоград
19:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
19:55Дніпропетровськ — Солоний Лиман
20:00Дніпропетровськ — Олександрівка
20:00Дніпропетровськ — Царичанка
20:00Дніпропетровськ — Перещепине
20:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:00Дніпропетровськ — Ненадівка
20:05Дніпропетровськ — Новомосковськ
20:05Дніпропетровськ — Жовті Води
20:05Дніпропетровськ — Запоріжжя
20:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:10Дніпропетровськ — Орлівщина
20:15Дніпропетровськ — Солоний Лиман
20:15Дніпропетровськ — Марганець
20:20Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:23Дніпропетровськ — Солоний Лиман
20:25Дніпропетровськ — Кривий Ріг
20:25Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:30Дніпропетровськ — Черкаське
20:30Дніпропетровськ — Павлоград
20:30Дніпропетровськ — Нікополь
20:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:30Дніпропетровськ — Олександрія
20:30Дніпропетровськ — Жовті Води
20:30Дніпропетровськ — Суми
20:30Дніпропетровськ — Орджонікідзе
20:40Дніпропетровськ — Новомосковськ
20:40Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:45Дніпропетровськ — Запоріжжя
20:45Харків — Дніпродзержинськ
20:50Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
20:50Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
21:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
21:00Дніпропетровськ — Євпаторія
21:00Дніпропетровськ — Хащеве
21:00Дніпропетровськ — Кривий Ріг
21:00Дніпропетровськ — Київ
21:10Дніпропетровськ — Новомосковськ
21:10Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
21:15Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
21:19Дніпропетровськ — Полтава
21:20Луганськ — Кишинів
21:20Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
21:21Дніпропетровськ — КПП Нові Яриловичі
21:21Луганськ — таможня Платонове
21:30Дніпропетровськ — Черкаське
21:30Дніпропетровськ — Луганськ
21:30Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
21:45Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
21:50Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
21:55Запоріжжя — Київ
22:00Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
22:00Дніпропетровськ — Ялта
22:00Дніпропетровськ — Одеса
22:20Харків — Ялта
22:20Бердянськ — Київ
22:45Миколаїв — Луганськ
23:00Херсон — Суми
23:00Харків — Миколаїв
23:00Дніпропетровськ — Київ
23:00Дніпропетровськ — Київ
23:10Суми — Херсон
23:10Дніпропетровськ — Судак
23:30Дніпродзержинськ — Бердянськ
23:30Дніпропетровськ — Вороніж (РФ)
23:30Одеса — Луганськ
23:30Дніпропетровськ — Ялта
23:31Дніпропетровськ — Гоптівка

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Жовті Води
17:10

Бердянськ — Київ
13:50 22:20

Бердянськ — Кривий Ріг
16:05 16:05

Бердянськ — Харків
14:30

Горлівка — Дніпродзержинськ
16:03

Дніпродзержинськ — Бердянськ
08:00 23:30

Дніпродзержинськ — Горлівка
08:40

Дніпродзержинськ — Кирилівка
06:15

Дніпродзержинськ — Маріуполь
06:40

Дніпродзержинськ — Поводи
08:10

Дніпродзержинськ — Рубіжне
07:30

Дніпродзержинськ — Харків
07:35

Дніпродзержинськ — Херсон
14:15 14:15

Дніпропетровськ — Євпаторія
21:00

Дніпропетровськ — Єлізарове
12:00 18:00

Дніпропетровськ — Інгулець
08:35 11:15 14:20 14:20 16:55 16:55 18:00

Дніпропетровськ — Апостолове
15:30 15:30

Дніпропетровськ — Бабайківка
12:30 17:30

Дніпропетровськ — Бердянськ
06:55 07:35 13:00 13:20 14:05 14:35 14:50 15:50 16:35

Дніпропетровськ — Березове
14:40 14:40

Дніпропетровськ — Бузівка
06:00 12:45 14:30 18:15

Дніпропетровськ — Васильківка
09:40 16:30 17:30

Дніпропетровськ — Великомихайлівка
09:10 10:30 17:40 18:30 18:30

Дніпропетровськ — Верхньодніпровськ
07:00 07:45 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 13:00 13:45 14:30 15:00 16:00 17:00 17:30 18:15 19:00 19:45

Дніпропетровськ — Веселе
09:00 17:50

Дніпропетровськ — Видвиженець
09:15 14:15 18:42

Дніпропетровськ — Вишневе
14:40

Дніпропетровськ — Вознесенськ
15:40 15:40

Дніпропетровськ — Волгоград (РФ)
10:25

Дніпропетровськ — Вороніж (РФ)
23:30

Дніпропетровськ — Вінниця
09:15

Дніпропетровськ — Гаврилівка
15:30 15:30

Дніпропетровськ — Гаркушине
09:40 16:40

Дніпропетровськ — Голубівка
07:40 11:47 15:57 19:05 19:15

Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
21:20

Дніпропетровськ — Гоптівка
23:31

Дніпропетровськ — Григорівка
09:50 17:30

Дніпропетровськ — Губиниха
08:25 12:50 16:25

Дніпропетровськ — Гуляйполе
14:00 14:00

Дніпропетровськ — Дніпровокам'янка
11:15 17:50

Дніпропетровськ — Дніпровське
07:30 11:00 19:20

Дніпропетровськ — Дніпродзержинськ
06:30 07:00 07:00 07:15 07:20 07:30 07:40 07:45 08:00 08:00 08:10 08:20 08:20 08:30 08:40 08:40 08:50 09:00 09:00 09:10 09:20 09:20 09:30 09:40 09:40 09:50 10:00 10:00 10:10 10:20 10:20 10:30 10:40 11:00 11:10 11:20 11:20 11:30 11:40 11:40 11:50 12:00 12:00 12:10 12:20 12:30 12:30 12:40 12:50 13:00 13:00 13:10 13:20 13:30 13:30 13:40 13:50 14:00 14:00 14:10 14:20 14:30 14:30 14:42 14:49 14:56 15:00 15:03 15:10 15:17 15:20 15:24 15:31 15:38 15:40 15:45 15:52 15:59 16:00 16:06 16:13 16:20 16:20 16:27 16:34 16:40 16:41 16:48 16:55 17:00 17:02 17:09 17:16 17:20 17:23 17:30 17:37 17:40 17:44 17:51 17:58 18:00 18:05 18:12 18:19 18:20 18:26 18:33 18:40 18:40 18:47 18:54 19:00 19:01 19:10 19:20 19:20 19:30 19:40 19:40 19:50 20:00 20:00 20:10 20:20 20:25 20:30 20:40 20:50 20:50 21:00 21:10 21:15 21:30 21:45 21:50 22:00

Дніпропетровськ — Донецьк
05:00 06:00 09:30 12:30 13:30 17:35

Дніпропетровськ — Енергодар
13:50 17:15

Дніпропетровськ — Жовті Води
06:00 06:50 07:40 08:10 08:30 08:45 09:00 09:20 10:10 10:55 11:25 11:50 12:15 12:35 13:05 14:00 14:40 15:00 15:35 16:00 16:15 16:25 16:55 16:55 17:25 17:35 18:00 18:15 18:35 18:50 19:15 19:40 20:05 20:30

Дніпропетровськ — Залізний Порт
10:15

Дніпропетровськ — Заплавка
10:50 16:35 16:35

Дніпропетровськ — Запоріжжя
05:50 06:15 06:40 07:00 07:30 08:10 08:40 09:25 09:45 10:25 10:50 11:20 11:50 12:15 12:35 12:55 13:20 13:35 14:00 14:20 14:40 15:00 15:40 16:00 16:30 17:05 17:45 18:25 19:05 19:35 20:05 20:45

Дніпропетровськ — Зачепилівка
10:30 16:20

Дніпропетровськ — Зеленодольськ
12:30

Дніпропетровськ — Йосипівка
08:00 15:05

Дніпропетровськ — КПП Нові Яриловичі
21:21

Дніпропетровськ — Казначеївка
07:10 14:10 18:25

Дніпропетровськ — Кам'янка-Дніпровська
15:05

Дніпропетровськ — Кирилівка
07:00 07:40 09:30 11:45 15:00 16:05 16:20

Дніпропетровськ — Китайгород
09:05 18:00 18:00

Дніпропетровськ — Кишинів
19:00

Дніпропетровськ — Київ
08:30 21:00 23:00 23:00

Дніпропетровськ — Ковпаківка
14:00 16:50

Дніпропетровськ — Комсомольськ
08:10 16:05

Дніпропетровськ — Котовка
10:00

Дніпропетровськ — Краматорськ
15:20 15:20

Дніпропетровськ — Красна Поляна
16:05 16:05

Дніпропетровськ — Красний Луч
07:30

Дніпропетровськ — Красноармійськ
15:40

Дніпропетровськ — Краснопілля
09:40 17:20 17:20 17:20

Дніпропетровськ — Кривий Ріг
05:30 05:55 06:20 06:45 07:05 07:30 07:55 08:15 08:55 09:20 09:45 10:05 10:30 10:55 11:35 11:55 12:15 12:45 13:05 13:30 13:55 14:45 15:05 15:30 15:55 16:20 16:40 17:15 17:40 18:20 18:45 19:05 19:30 19:55 20:25 21:00

Дніпропетровськ — Куп'янськ
07:20

Дніпропетровськ — Кіровоград
08:00 14:00 14:00 18:00

Дніпропетровськ — Лебедин
10:40

Дніпропетровськ — Лихівка
10:20 16:25 16:25

Дніпропетровськ — Личкове
10:20 16:45 16:45

Дніпропетровськ — Лозуватка
06:00 08:25 10:05 11:00 13:40 13:40 15:00 16:55 19:30

Дніпропетровськ — Лубни
09:50

Дніпропетровськ — Луганськ
07:05 10:26 14:15 21:30

Дніпропетровськ — Магдалинівка
06:30 06:40 07:30 08:30 10:10 12:00 14:00 15:25 18:40

Дніпропетровськ — Марганець
06:20 06:50 07:30 08:30 09:00 09:50 10:20 10:50 11:20 12:00 14:00 14:30 15:15 16:00 16:30 17:00 17:35 18:00 18:30 20:15

Дніпропетровськ — Маріуполь
08:20 14:55

Дніпропетровськ — Маячка
08:50 16:00

Дніпропетровськ — Маївка
07:00 10:00 12:05 16:00

Дніпропетровськ — Межова
09:25 14:10 18:00

Дніпропетровськ — Мелітополь
11:45 16:05 16:20

Дніпропетровськ — Миколаївка
07:35 11:50 16:40

Дніпропетровськ — Микільське
09:00 13:45 18:20

Дніпропетровськ — Миргород
07:20

Дніпропетровськ — Михайлівка
11:35 11:45 18:03 19:00

Дніпропетровськ — Ненадівка
10:40 10:40 14:00 14:00 17:40 17:40 20:00

Дніпропетровськ — Нехвороща
11:20

Дніпропетровськ — Нова Одеса
13:25 17:00

Дніпропетровськ — Новомар'ївка
12:10

Дніпропетровськ — Новомосковськ
06:00 06:50 07:02 07:10 07:20 07:25 07:42 07:55 08:10 08:20 08:35 08:45 09:00 09:10 09:20 09:25 09:40 09:55 10:00 10:05 10:15 10:20 10:50 11:00 11:10 11:30 11:35 11:50 12:05 12:10 12:25 12:30 12:43 12:50 12:55 13:15 13:40 14:00 14:05 14:20 14:45 15:00 15:20 15:25 15:40 15:48 15:55 16:00 16:05 16:20 16:30 16:50 17:05 17:20 17:35 18:00 18:15 18:20 18:23 18:40 18:45 18:55 19:00 19:20 19:35 20:05 20:40 21:10

Дніпропетровськ — Новопокровка
10:00 17:30

Дніпропетровськ — Новотроїцьке
08:40

Дніпропетровськ — Нікополь
05:40 06:05 06:40 07:00 07:55 08:20 08:30 08:40 08:55 09:25 10:05 10:10 10:45 10:55 11:05 11:30 11:35 12:00 12:20 12:30 12:50 13:35 14:05 14:25 14:45 15:05 15:20 15:35 15:45 16:10 16:50 17:00 17:15 17:20 17:50 18:00 18:35 18:55 19:15 19:30 19:50 20:30

Дніпропетровськ — Одеса
08:00 10:55 22:00

Дніпропетровськ — Озера
17:30

Дніпропетровськ — Олександропіль
11:40 18:20

Дніпропетровськ — Олександрівка
06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 20:00

Дніпропетровськ — Олександрія
13:00 13:00 20:30

Дніпропетровськ — Оленівка
11:00 16:20

Дніпропетровськ — Орджонікідзе
07:15 09:20 10:30 11:15 12:15 13:00 14:00 14:00 15:00 15:50 16:45 17:30 18:10 18:50 19:35 20:30

Дніпропетровськ — Орлик
15:20 15:20

Дніпропетровськ — Орлівка
06:20 09:45 12:20 15:40 15:41 17:20 17:20

Дніпропетровськ — Орлівщина
06:15 06:40 08:50 10:30 11:40 13:25 14:30 16:35 17:40 19:30 20:10

Дніпропетровськ — Очаків
09:30

Дніпропетровськ — Павлоград
06:25 06:40 07:25 07:40 08:05 08:45 09:10 10:20 10:40 11:00 11:25 12:05 12:40 13:00 13:50 14:25 14:50 15:25 16:00 16:25 16:50 17:25 18:20 18:50 19:20 19:50 20:30

Дніпропетровськ — Пашена Балка
07:00 13:00 18:00

Дніпропетровськ — Перещепине
07:45 08:13 08:40 09:35 13:00 13:35 13:55 15:35 18:50 19:15 19:40 20:00

Дніпропетровськ — Першотравенка
12:40 17:30

Дніпропетровськ — Першотравенськ
07:00 08:00 09:00 12:00 12:50 13:00 13:20 13:55 15:45 16:45 17:30 17:50 19:35

Дніпропетровськ — Петриківка
07:00 07:55 09:30 10:25 14:15 15:20 16:45 19:15

Дніпропетровськ — Петропавлівка
10:25 15:00 16:15 16:45 17:30 18:45

Дніпропетровськ — Покровське
08:00 09:00 11:20 12:20 12:20 13:20 13:20 13:50 13:50 14:40 15:00 15:00 16:00 17:00 17:00

Дніпропетровськ — Полтава
06:20 07:10 07:40 13:15 14:45 14:45 15:30 16:40 21:19

Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
06:55 13:35 18:00

Дніпропетровськ — Пролетарське
08:30 14:00

Дніпропетровськ — Просяна
17:25 17:25

Дніпропетровськ — Прядівка
08:40 14:50 18:50

Дніпропетровськ — Радянське
10:15 10:15 17:00 17:00

Дніпропетровськ — Ромни
06:35

Дніпропетровськ — Ряське
15:55 15:55

Дніпропетровськ — Сахновщина
13:15

Дніпропетровськ — Севастополь
12:50

Дніпропетровськ — Скадовськ
08:05

Дніпропетровськ — Сніжне
06:30 12:10

Дніпропетровськ — Солоне
07:30 07:35 07:35 11:10 13:45 14:25

Дніпропетровськ — Солоний Лиман
06:05 06:22 07:23 08:00 08:30 09:00 09:45 10:57 11:55 12:35 13:05 13:20 13:57 14:40 15:43 16:10 16:43 17:13 17:37 18:25 19:25 19:55 20:15 20:23

Дніпропетровськ — Судак
23:10

Дніпропетровськ — Суми
09:30 20:30

Дніпропетровськ — Сурсько-Михайлівка
08:20 12:20 13:00 16:20

Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
09:20

Дніпропетровськ — Терни
07:30 09:00 11:00 13:00 13:45 15:00 15:00 18:00

Дніпропетровськ — Тернівка
05:50 06:50 09:40 10:30 10:55 11:55 15:00 15:40 17:40 19:40

Дніпропетровськ — Топчине
09:10 13:05 15:40 18:10

Дніпропетровськ — Умань
06:50

Дніпропетровськ — Харків
05:40 06:10 06:30 07:00 08:00 08:45 10:00 12:25 14:45 16:30 17:30 18:25

Дніпропетровськ — Хащеве
07:40 11:00 14:30 17:50 21:00

Дніпропетровськ — Херсон
07:20 16:20

Дніпропетровськ — Хуторо-Губиниха
08:20 08:25 13:00 17:00

Дніпропетровськ — Хутірське
11:00 17:00

Дніпропетровськ — Царичанка
06:50 07:30 08:15 09:25 12:00 12:00 12:50 13:30 13:30 16:15 16:30 16:30 18:05 20:00

Дніпропетровськ — Чаплинка
09:00 11:25 14:00 17:32 18:00

Дніпропетровськ — Черкаси
06:30 17:20

Дніпропетровськ — Черкаське
06:10 06:30 06:55 07:05 07:15 07:30 07:50 08:05 08:15 08:55 09:30 09:50 10:10 10:25 10:40 11:15 11:20 12:00 12:15 12:20 12:45 13:10 13:30 13:50 14:10 14:35 14:50 15:10 15:30 15:50 16:15 16:40 16:55 17:10 17:30 17:50 18:30 18:35 18:50 19:10 19:45 20:30 21:30

Дніпропетровськ — Чернеччина
08:50 17:45 17:45

Дніпропетровськ — Чернівці
11:00

Дніпропетровськ — Чорноглазівка
06:45 10:35 13:40 18:12

Дніпропетровськ — Щербинівка
08:10 14:30 14:30

Дніпропетровськ — Ялта
22:00 23:30

Дніпропетровськ — таможня Платонове
19:01

Донецьк — Київ
12:00 13:30

Донецьк — Коблеве
01:15

Донецьк — Миколаїв
01:15

Донецьк — Чернівці
12:05

Жовті Води — Бердянськ
11:30

Жовті Води — Кирилівка
08:25

Запоріжжя — Київ
09:30 21:55

Запоріжжя — Новоархангельськ
07:10

Кам'янка-Дніпровська — Харків
11:25

Каховка — Харків
00:50

Кишинів — Луганськ
09:05

Київ — Бердянськ
01:45 16:50

Київ — Донецьк
04:00 15:30

Київ — Запоріжжя
06:25

Київ — Маріуполь
00:40

Коблеве — Донецьк
01:30

Кривий Ріг — Бердянськ
12:40

Кривий Ріг — Слов'янськ
10:50

Кривий Ріг — Суми
12:20

Кривий Ріг — Харків
10:45 16:00

Кривий Ріг — Шахтарськ
10:15

Луганськ — Кишинів
21:20

Луганськ — Миколаїв
02:15

Луганськ — Одеса
19:45

Луганськ — таможня Платонове
21:21

Миколаїв — Донецьк
01:30

Миколаїв — Луганськ
22:45

Миколаїв — Харків
00:35 04:10 17:00

Миргород — Нікополь
16:00 16:00

Нова Каховка — Харків
13:45

Нікополь — Миргород
09:34

Нікополь — Харків
11:15

Одеса — Луганськ
23:30

Одеса — Харків
03:53

Ростов-на-Дону (РФ) — Кривий Ріг
04:45

Слов'янськ — Кривий Ріг
15:15

Суми — Кривий Ріг
18:30

Суми — Херсон
23:10

Харків — Бердянськ
13:45

Харків — Дніпродзержинськ
20:45

Харків — Каховка
02:15

Харків — Кривий Ріг
12:55

Харків — Миколаїв
02:50 14:10 23:00

Харків — Нова Каховка
11:45

Харків — Нікополь
13:30

Харків — Одеса
19:30

Харків — Херсон
01:00

Харків — Ялта
22:20

Херсон — Суми
23:00

Херсон — Харків
02:20

Чернівці — Донецьк
08:20

Шахтарськ — Кривий Ріг
13:50

Ялта — Харків
04:25

Інформація оновлена: 25.09.2013