Автовокзал Дніпро

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Курчатова, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 056-7784140

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:00Харків — Залізний Порт
01:05Залізний Порт — Харків
01:20Полтава — Стрілкове
01:35Харків — Бердянськ
01:45Київ — Бердянськ
02:00Харків — Кирилівка
02:05Харків — Кирилівка
02:10Кирилівка — Харків
02:10Кишинів (Мол) — Харків
02:15Харків — Каховка
02:59Запоріжжя — Луцьк
03:00Затока — Харків
03:00Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
03:10Стрілкове — Харків
03:30Київ — Бердянськ
03:53Одеса — Харків
05:00Дніпро — Курахове
05:01Дніпро — Новомосковськ
05:30Дніпро — Харків
05:30Дніпро — Кривий Ріг
05:40Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
05:41Дніпро — Луцьк
05:50Дніпро — Запоріжжя
05:55Дніпро — Олександрівка
06:00Запоріжжя — Плзень (Чех)
06:00Запоріжжя — Мендзихуд (Пол)
06:00Запоріжжя — Піла (Пол)
06:00Запоріжжя — Гдиня (Пол)
06:00Дніпро — Бузівка
06:00Запоріжжя — Хеб (Чех)
06:00Запоріжжя — Устка (Пол)
06:00Запоріжжя — Щецин (Пол)
06:00Запоріжжя — Львів
06:00Дніпро — Курахове
06:00Дніпро — Новомосковськ
06:00Запоріжжя — Колобжег (Пол)
06:00Запоріжжя — Згожелець (Пол)
06:04Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
06:05Дніпро — Нікополь
06:05Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
06:05Дніпро — Павлоград
06:05Дніпро — Очеретувате
06:10Дніпро — Обухівка
06:10Дніпро — Покровське
06:15Кам`янське — Кирилівка
06:15Дніпро — Запоріжжя
06:15Дніпро — Маївка
06:15Дніпро — Олександрівка
06:15Дніпро — Балівка
06:20Дніпро — Полтава
06:20Дніпро — Підгородне
06:20Запоріжжя — Ченстохова (Пол)
06:20Дніпро — Орлівка
06:20Дніпро — Кулебівка
06:21Запоріжжя — Володимир-Волинський
06:25Дніпро — Орлівщина
06:25Дніпро — Юр'ївка
06:25Дніпро — Шевченко
06:30Дніпро — Харків
06:30Дніпро — Партизанське
06:30Дніпро — Черкаси
06:30Дніпро — Черкаське
06:30Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
06:30Павлоград — Володимир-Волинський
06:30Дніпро — Магдалинівка
06:31Павлоград — Познань (Пол)
06:35Дніпро — Підгородне
06:35Дніпро — Ромни
06:35Дніпро — Зоря
06:40Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
06:40Дніпро — Магдалинівка
06:45Дніпро — Кривий Ріг
06:45Дніпро — Кам`янське
06:50Дніпро — Обухівка
06:50Дніпро — Тернівка
06:50Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
06:50Дніпро — Умань
06:50Дніпро — Царичанка
06:50Дніпро — Підгородне
07:00Запоріжжя — Ковель
07:00Запоріжжя — Щецин (Пол)
07:00Дніпро — Новомосковськ
07:00Дніпро — Кам`янське
07:00Дніпро — Нікополь
07:00Запоріжжя — Ковель
07:00Запоріжжя — Щецин (Пол)
07:00Дніпро — Верхньодніпровськ
07:00Запоріжжя — Вейгерово (Пол)
07:00Дніпро — Маївка
07:00Запоріжжя — Вейгерово (Пол)
07:00Запоріжжя — Москва (РФ)
07:00Дніпро — Запоріжжя
07:00Запоріжжя — Львів
07:00Запоріжжя — Прага (Чех)
07:00Кам`янське — Одеса
07:00Дніпро — Вільногірськ
07:00Запоріжжя — Львів
07:00Дніпро — Кирилівка
07:00Дніпро — Пашена Балка
07:05Дніпро — Підгородне
07:05Дніпро — Балівка
07:05Київ — Маріуполь
07:10Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
07:10Дніпро — Черкаське
07:10Дніпро — Кам`янське
07:10Дніпро — Канів
07:15Дніпро — Першотравенськ
07:15Дніпро — Покров
07:20Дніпро — Новомосковськ
07:20Дніпро — Херсон
07:20Дніпро — Підгородне
07:20Дніпро — Миргород
07:20Дніпро — Партизанське
07:25Дніпро — Павлоград
07:30Дніпро — Дніпровське
07:30Дніпро — Кам`янське
07:30Дніпро — Магдалинівка
07:30Кам`янське — Сєвєродонецьк
07:30Дніпро — Обухівка
07:30Дніпро — Кривий Ріг
07:30Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
07:30Дніпро — Царичанка
07:35Дніпро — Підгородне
07:35Дніпро — Солоне
07:35Дніпро — Миколаївка
07:35Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
07:35Дніпро — Бердянськ
07:40Дніпро — Павлоград
07:40Дніпро — Голубівка
07:40Дніпро — Хащеве
07:40Дніпро — Жовті Води
07:45Дніпро — Перещепине
07:45Дніпро — Верхньодніпровськ
07:46Дніпро — Марганець
07:50Дніпро — Новомосковськ
07:50Дніпро — Підгородне
07:50Дніпро — Зоря
07:50Дніпро — Бабайківка
07:50Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
07:50Дніпро — Нікополь
07:50Дніпро — Черкаське
07:55Дніпро — Кривий Ріг
07:59Дніпро — Приорільське
07:59Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
08:00Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
08:00Дніпро — Одеса
08:00Дніпро — Першотравенськ
08:00Дніпро — Покровське
08:00Дніпро — Кропивницький
08:00Дніпро — Балівка
08:00Кам`янське — Харків
08:00Дніпро — Приорільське
08:00Дніпро — Одеса
08:01Дніпро — Обухівка (Сфера)
08:05Дніпро — Скадовськ
08:05Дніпро — Підгородне
08:10Дніпро — Щербинівка
08:10Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
08:10Дніпро — Запоріжжя
08:10Дніпро — Обухівка
08:11Дніпро — Обухівка (Сфера)
08:13Дніпро — Перещепине
08:15Дніпро — Царичанка
08:20Дніпро — Маріуполь
08:20Дніпро — Новомосковськ
08:20Дніпро — Підгородне
08:20Дніпро — Хуторо-Губиниха
08:20Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
08:25Дніпро — Лозуватка
08:25Дніпро — Павлоград
08:25Дніпро — Олександрівка
08:25Дніпро — Сурсько-Михайлівка
08:25Дніпро — Губиниха
08:30Дніпро — Кам`янське
08:30Дніпро — Новотроїцьке
08:30Дніпро — Приорільське
08:30Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
08:30Дніпро — Магдалинівка
08:30Дніпро — Партизанське
08:30Дніпро — Верхньодніпровськ
08:30Дніпро — Нікополь
08:30Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
08:35Дніпро — Інгулець
08:35Дніпро — Підгородне
08:35Дніпро — Новомосковськ
08:40Дніпро — Новотроїцьке
08:40Дніпро — Прядівка
08:40Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
08:40Запоріжжя — Бургас (Бол)
08:45Дніпро — Жовті Води
08:45Дніпро — Олександрівка
08:45Дніпро — Обухівка
08:45Дніпро — Павлоград
08:50Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
08:50Дніпро — Підгородне
08:50Дніпро — Новомосковськ
08:50Дніпро — Царичанка
08:50Дніпро — Чернеччина
08:55Дніпро — Олександрівка
08:55Дніпро — Кривий Ріг
08:59Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
09:00Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
09:00Дніпро — Нікополь
09:00Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
09:00Дніпро — Зоря
09:00Дніпро — Першотравенка
09:00Дніпро — Кам`янське
09:00Дніпро — Першотравенка
09:00Дніпро — Чаплинка
09:00Дніпро — Першотравенськ
09:05Дніпро — Олександрівка
09:05Дніпро — Підгородне
09:05Дніпро — Верхньодніпровськ
09:05Дніпро — Китайгород
09:09Новомосковськ — Київ
09:10Дніпро — Павлоград
09:10Дніпро — Топчине
09:10Дніпро — Новомосковськ
09:10Дніпро — Партизанське
09:10Новомосковськ — Львів
09:10Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
09:15Дніпро — Просяна
09:15Дніпро — Миролюбівка
09:20Дніпро — Покров
09:20Дніпро — Кривий Ріг
09:20Дніпро — Обухівка
09:20Дніпро — Новомосковськ
09:20Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
09:20Дніпро — Харків
09:20Дніпро — Олександрівка
09:20Дніпро — Підгородне
09:25Дніпро — Царичанка
09:25Дніпро — Межова
09:30Дніпро — Кирилівка
09:30Дніпро — Вільногірськ
09:30Дніпро — Запоріжжя
09:30Дніпро — Кам`янське
09:30Дніпро — Очаків
09:34Нікополь — Миргород
09:35Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
09:35Дніпро — Кулебівка
09:35Дніпро — Підгородне
09:39Дніпро — Краснопілля
09:40Дніпро — Новомосковськ
09:40Запоріжжя — Сучава (Рум)
09:40Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
09:40Дніпро — Краснопілля
09:40Дніпро — Тернівка
09:44Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
09:45Дніпро — Жовті Води
09:45Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
09:45Дніпро — Орлівка
09:50Дніпро — Лубни
09:50Дніпро — Перещепине
09:50Дніпро — Балівка
09:50Дніпро — Підгородне
09:50Дніпро — Олександрівка
09:50Дніпро — Григорівка
09:55Дніпро — Павлоград
09:55Дніпро — Обухівка
09:55Дніпро — Новомосковськ
09:55Дніпро — Одеса
10:00Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
10:00Дніпро — Верхньодніпровськ
10:00Дніпро — Олександрівка
10:00Дніпро — Новопокровка
10:00Дніпро — Маївка
10:00Дніпро — Вільногірськ
10:00Дніпро — Пашена Балка
10:00Дніпро — Волноваха
10:00Дніпро — Котовка
10:05Дніпро — Кривий Ріг
10:05Дніпро — Лозуватка
10:05Дніпро — Петриківка
10:05Дніпро — Орлівщина
10:05Дніпро — Підгородне
10:05Дніпро — Нікополь
10:10Дніпро — Магдалинівка
10:10Дніпро — Черкаське
10:10Дніпро — Львів
10:10Дніпро — Київ
10:15Дніпро — Марганець
10:15Дніпро — Придніпрянське
10:15Дніпро — Харків
10:20Дніпро — Зоря
10:20Дніпро — Підгородне
10:20Дніпро — Олександрівка
10:20Дніпро — Новомосковськ
10:20Дніпро — Павлоград
10:20Дніпро — Лихівка
10:20Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
10:25Дніпро — Запоріжжя
10:25Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
10:30Дніпро — Черкаське
10:30Дніпро — Покров
10:30Дніпро — Зачепилівка
10:30Дніпро — Партизанське
10:30Дніпро — Великомихайлівка
10:30Дніпро — Кам`янське
10:35Дніпро — Підгородне
10:35Дніпро — Личкове
10:35Дніпро — Петропавлівка
10:35Дніпро — Чорноглазівка
10:35Дніпро — Обухівка
10:40Дніпро — Ненадівка
10:40Дніпро — Олександрівка
10:40Дніпро — Ненадівка
10:40Курахове — Кам`янське
10:40Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
10:40Дніпро — Лебедин
10:45Кривий Ріг — Харків
10:45Дніпро — Балівка
10:45Дніпро — Верхньодніпровськ
10:45Дніпро — Павлоград
10:45Дніпро — Нікополь
10:49Дніпро — Заплавка
10:50Дніпро — Новомосковськ
10:50Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
10:50Дніпро — Заплавка
10:50Дніпро — Підгородне
10:50Кривий Ріг — Бахмут
10:55Дніпро — Одеса
10:55Запоріжжя — Познань (Пол)
10:55Дніпро — Тернівка
10:55Дніпро — Жовті Води
10:55Дніпро — Кривий Ріг
10:55Запоріжжя — Львів
10:56Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
10:57Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
11:00Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
11:00Дніпро — Нікополь
11:00Дніпро — Хутірське
11:00Дніпро — Кам`янське
11:00Дніпро — Марківка
11:00Гоптівка — Бердянськ
11:00Дніпро — Михайлівка
11:00Дніпро — Олександрівка
11:00Дніпро — Кам`янське
11:05Дніпро — Хащеве
11:05Дніпро — Підгородне
11:10Дніпро — Новомосковськ
11:10Дніпро — Павлоград
11:15Нікополь — Харків
11:15Дніпро — Оленівка
11:15Дніпро — Покров
11:15Дніпро — Інгулець
11:15Дніпро — Обухівка
11:20Дніпро — Підгородне
11:20Дніпро — Черкаське
11:20Дніпро — Рудка
11:20Дніпро — Олександрівка
11:20Дніпро — Запоріжжя
11:20Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
11:25Дніпро — Чаплинка
11:25Дніпро — Павлоград
11:30Дніпро — Нікополь
11:30Дніпро — Кам`янське
11:30Дніпро — Зоря
11:35Дніпро — Новомосковськ
11:35Дніпро — Підгородне
11:35Дніпро — Бердянськ
11:40Дніпро — Голубівка
11:40Дніпро — Лозуватка
11:40Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
11:40Дніпро — Олександропіль
11:45Дніпро — Верхньодніпровськ
11:45Дніпро — Михайлівка
11:45Дніпро — Кирилівка
11:45Дніпро — Олександрівка
11:50Дніпро — Підгородне
11:50Дніпро — Новомосковськ
11:50Дніпро — Жовті Води
11:50Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
11:54Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
11:55Дніпро — Обухівка
11:55Дніпро — Кривий Ріг
11:55Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
11:55Дніпро — Тернівка
12:00Дніпро — Магдалинівка
12:00Дніпро — Нікополь
12:00Дніпро — Першотравенськ
12:00Дніпро — Дніпровське
12:00Дніпро — Орлівка
12:00Дніпро — Святовасилівка
12:00Маріуполь — Москва (РФ)
12:05Дніпро — Балівка
12:05Дніпро — Маївка
12:05Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
12:05Дніпро — Підгородне
12:15Дніпро — Покров
12:15Дніпро — Олександрівка
12:15Дніпро — Новомосковськ
12:15Дніпро — Верхньодніпровськ
12:20Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
12:20Дніпро — Орлівка
12:20Дніпро — Покровське
12:20Дніпро — Підгородне
12:20Дніпро — Покровське
12:25Дніпро — Харків
12:25Дніпро — Новомосковськ
12:25Дніпро — Павлоград
12:30Дніпро — Марганець
12:30Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
12:30Дніпро — Кам`янське
12:30Дніпро — Нікополь
12:30Дніпро — Зеленодольськ
12:30Дніпро — Зеленодольськ
12:30Дніпро — Запоріжжя
12:30Дніпро — Курахове
12:35Дніпро — Жовті Води
12:35Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
12:35Дніпро — Обухівка
12:35Дніпро — Підгородне
12:35Дніпро — Жовті Води
12:39Дніпро — Першотравенка
12:40Дніпро — Олександрівка
12:40Дніпро — Першотравенка
12:40Дніпро — Павлоград
12:40Новомосковськ — Київ
12:41Новомосковськ — Ужгород
12:45Дніпро — Кривий Ріг
12:45Дніпро — Бузівка
12:45Дніпро — Бузівка
12:50Дніпро — Нікополь
12:50Дніпро — Першотравенськ
12:50Дніпро — Підгородне
12:50Дніпро — Губиниха
12:50Дніпро — Царичанка
12:50Дніпро — Зоря
12:50Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
13:00Дніпро — Перещепине
13:00Дніпро — Павлоград
13:00Дніпро — Вільногірськ
13:00Дніпро — Хуторо-Губиниха
13:00Дніпро — Верхньодніпровськ
13:00Дніпро — Кам`янське
13:00Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
13:00Дніпро — Сурсько-Михайлівка
13:00Бердянськ — Харків
13:00Дніпро — Покров
13:04Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
13:05Дніпро — Прядівка
13:05Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
13:05Дніпро — Підгородне
13:05Дніпро — Олександрівка
13:10Дніпро — Мукачеве
13:10Дніпро — Першотравенськ
13:10Дніпро — Київ
13:14Київ — Єсентуки (РФ)
13:15Дніпро — Полтава
13:15Дніпро — Обухівка
13:15Дніпро — Партизанське
13:15Дніпро — Бабайківка
13:15Дніпро — Одеса
13:15Дніпро — Новомосковськ
13:20Дніпро — Покровське
13:20Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
13:20Дніпро — Покровське
13:20Дніпро — Підгородне
13:25Дніпро — Юр'ївка
13:25Дніпро — Орлівщина
13:30Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
13:30Дніпро — Запоріжжя
13:30Дніпро — Кривий Ріг
13:30Дніпро — Пашена Балка
13:30Дніпро — Жовті Води
13:30Дніпро — Олександрівка
13:30Дніпро — Кам`янське
13:35Дніпро — Почино-Софіївка
13:35Дніпро — Перещепине
13:35Дніпро — Бердянськ
13:35Дніпро — Сєвєродонецьк
13:35Дніпро — Підгородне
13:35Дніпро — Нікополь
13:40Дніпро — Новомосковськ
13:45Дніпро — Царичанка
13:45Дніпро — Верхньодніпровськ
13:50Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
13:50Дніпро — Павлоград
13:50Дніпро — Черкаське
13:50Дніпро — Підгородне
13:50Дніпро — Курахове
13:50Дніпро — Покровське
13:50Дніпро — Обухівка
13:55Дніпро — Першотравенськ
13:55Дніпро — Олександрівка
13:56Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
13:57Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
14:00Дніпро — Ненадівка
14:00Дніпро — Магдалинівка
14:00Дніпро — Покровське
14:00Дніпро — Покров
14:00Дніпро — Чаплинка
14:00Дніпро — Кропивницький
14:00Дніпро — Марганець
14:00Дніпро — Приорільське
14:00Дніпро — Покров
14:00Дніпро — Кропивницький
14:00Дніпро — Ненадівка
14:00Дніпро — Покровське
14:00Дніпро — Приорільське
14:00Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
14:05Дніпро — Підгородне
14:05Дніпро — Бердянськ
14:05Дніпро — Новомосковськ
14:10Дніпро — Межова
14:10Дніпро — Межова
14:10Дніпро — Кулебівка
14:15Кам`янське — Херсон
14:15Дніпро — Миролюбівка
14:20Дніпро — Підгородне
14:20Дніпро — Новомосковськ
14:20Дніпро — Олександрівка
14:20Дніпро — Зоря
14:20Дніпро — Інгулець
14:20Дніпро — Кам`янське
14:20Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
14:20Дніпро — Інгулець
14:25Дніпро — Солоне
14:25Дніпро — Павлоград
14:25Харків — Стрілкове
14:25Дніпро — Нікополь
14:25Дніпро — Обухівка
14:25Дніпро — Хащеве
14:30Бердянськ — Харків
14:30Бердянськ — Харків
14:30Дніпро — Царичанка
14:30Дніпро — Бузівка
14:30Харків — Бердянськ
14:30Дніпро — Бузівка
14:30Дніпро — Кам`янське
14:30Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
14:30Дніпро — Щербинівка
14:30Дніпро — Щербинівка
14:30Дніпро — Верхньодніпровськ
14:35Дніпро — Підгородне
14:35Дніпро — Черкаське
14:35Дніпро — Тернівка
14:39Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
14:40Дніпро — Запоріжжя
14:40Дніпро — Олександрівка
14:40Дніпро — Покровське
14:40Дніпро — Вишневе
14:40Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
14:40Дніпро — Жовті Води
14:45Дніпро — Полтава
14:45Дніпро — Полтава
14:45Дніпро — Нікополь
14:45Дніпро — Балівка
14:50Дніпро — Прядівка
14:50Дніпро — Новомосковськ
14:50Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
14:50Дніпро — Павлоград
14:50Дніпро — Очеретувате
14:50Дніпро — Підгородне
14:55Дніпро — Маріуполь
15:00Дніпро — Покров
15:00Дніпро — Олександрівка
15:00Дніпро — Лозуватка
15:00Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
15:00Дніпро — Запоріжжя
15:00Дніпро — Обухівка
15:00Дніпро — Кам`янське
15:00Дніпро — Петропавлівка
15:00Дніпро — Новомосковськ
15:00Дніпро — Маївка
15:00Дніпро — Петропавлівка
15:04Дніпро — Приорільське
15:05Дніпро — Кам'янка-Дніпровська
15:05Дніпро — Кривий Ріг
15:05Дніпро — Приорільське
15:05Дніпро — Підгородне
15:05Дніпро — Марганець
15:10Дніпро — Черкаське
15:10Дніпро — Кулебівка
15:15Дніпро — Верхньодніпровськ
15:15Стрілкове — Харків
15:20Дніпро — Зоря
15:20Дніпро — Орлик
15:20Дніпро — Підгородне
15:20Дніпро — Слов'янськ
15:20Дніпро — Краснодар (РФ)
15:20Дніпро — Петриківка
15:20Дніпро — Орлик
15:20Дніпро — Апостолове
15:20Дніпро — Олександрівка
15:20Дніпро — Слов'янськ
15:20Дніпро — Апостолове
15:20Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
15:21Дніпро — Полтава
15:25Дніпро — Павлоград
15:25Дніпро — Магдалинівка
15:25Дніпро — Новомосковськ
15:30Дніпро — Гаврилівка
15:30Новомосковськ — Київ
15:30Дніпро — Нікополь
15:30Дніпро — Кам`янське
15:30Дніпро — Полтава
15:30Дніпро — Гаврилівка
15:30Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
15:30Дніпро — Запоріжжя
15:30Дніпро — Партизанське
15:31Новомосковськ — Львів
15:35Дніпро — Перещепине
15:35Дніпро — Марганець
15:35Дніпро — Підгородне
15:35Дніпро — Обухівка
15:35Дніпро — Жовті Води
15:40Дніпро — Новомосковськ
15:40Дніпро — Топчине
15:40Дніпро — Тернівка
15:40Дніпро — Ганно-Мусіївка
15:40Дніпро — Бердянськ
15:40Дніпро — Орлівка
15:40Дніпро — Олександрівка
15:40Бердянськ — Кам`янське
15:42Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
15:43Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
15:45Дніпро — Першотравенськ
15:45Дніпро — Нікополь
15:47Дніпро — Голубівка
15:50Дніпро — Підгородне
15:50Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
15:55Дніпро — Кривий Ріг
15:55Дніпро — Балівка
15:55Дніпро — Ряське
16:00Дніпро — Кам`янське
16:00Дніпро — Вільногірськ
16:00Дніпро — Маячка
16:00Дніпро — Маївка
16:00Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
16:00Дніпро — Запоріжжя
16:00Кривий Ріг — Харків
16:00Дніпро — Маячка
16:00Дніпро — Павлоград
16:00Кривий Ріг — Харків
16:00Дніпро — Верхньодніпровськ
16:05Дніпро — Обухівка
16:05Дніпро — Новомосковськ
16:05Дніпро — Олександрівка
16:05Дніпро — Підгородне
16:10Дніпро — Львів
16:10Дніпро — Київ
16:15Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
16:15Дніпро — Петропавлівка
16:15Дніпро — Царичанка
16:15Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
16:15Дніпро — Петропавлівка
16:15Дніпро — Царичанка
16:20Дніпро — Кирилівка
16:20Дніпро — Зачепилівка
16:20Дніпро — Олександрівка
16:20Дніпро — Оленівка
16:20Дніпро — Сурсько-Михайлівка
16:20Дніпро — Оленівка
16:20Дніпро — Підгородне
16:20Дніпро — Зачепилівка
16:25Дніпро — Губиниха
16:30Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
16:30Дніпро — Царичанка
16:30Дніпро — Лихівка
16:30Дніпро — Царичанка
16:30Кам`янське — Курахове
16:30Бердянськ — Суми
16:30Бердянськ — Санкт-Петербург (РФ)
16:30Дніпро — Лихівка
16:30Дніпро — Новомосковськ
16:30Харків — Кривий Ріг
16:30Дніпро — Кам`янське
16:34Дніпро — Личкове
16:35Дніпро — Обухівка
16:35Дніпро — Зоря
16:35Дніпро — Орлівщина
16:35Дніпро — Підгородне
16:35Дніпро — Личкове
16:35Дніпро — Бердянськ
16:40Дніпро — Олександрівка
16:40Дніпро — Павлоград
16:40Дніпро — Партизанське
16:40Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
16:42Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
16:43Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
16:44Дніпро — Заплавка
16:45Дніпро — Заплавка
16:45Дніпро — Першотравенськ
16:45Дніпро — Покров
16:50Дніпро — Лозуватка
16:50Дніпро — Підгородне
16:50Дніпро — Нікополь
16:50Дніпро — Котовка
16:50Дніпро — Котовка
16:55Дніпро — Новомосковськ
16:55Дніпро — Жовті Води
16:55Дніпро — Балівка
17:00Дніпро — Миколаївка
17:00Дніпро — Верхньодніпровськ
17:00Дніпро — Миколаїв
17:00Дніпро — Вербуватівка
17:00Дніпро — Придніпрянське
17:00Дніпро — Хутірське
17:00Дніпро — Придніпрянське
17:00Дніпро — Покровське
17:00Дніпро — Шевченко
17:00Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
17:00Дніпро — Марганець
17:00Дніпро — Покровське
17:00Дніпро — Хуторо-Губиниха
17:00Дніпро — Запоріжжя
17:05Дніпро — Підгородне
17:05Дніпро — Обухівка
17:10Дніпро — Черкаське
17:10Дніпро — Вільногірськ
17:10Дніпро — Нікополь
17:15Дніпро — Павлоград
17:15Дніпро — Кривий Ріг
17:15Дніпро — Енергодар
17:15Дніпро — Олександрівка
17:19Дніпро — Краснопілля
17:20Дніпро — Новомосковськ
17:20Дніпро — Орлівка
17:20Дніпро — Краснопілля
17:20Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
17:20Дніпро — Орлівка
17:20Дніпро — Підгородне
17:25Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
17:25Дніпро — Чаплинка
17:25Дніпро — Просяна
17:29Дніпро — Першотравенка
17:30Дніпро — Новопокровка
17:30Дніпро — Першотравенка
17:30Дніпро — Петропавлівка
17:30Дніпро — Петропавлівка
17:30Дніпро — Григорівка
17:30Дніпро — Петропавлівка
17:30Дніпро — Верхньодніпровськ
17:30Дніпро — Очеретувате
17:30Дніпро — Кам`янське
17:30Дніпро — Покров
17:30Дніпро — Новомосковськ
17:35Дніпро — Зоря
17:35Дніпро — Зеленодольськ
17:35Дніпро — Зеленодольськ
17:35Дніпро — Обухівка
17:35Дніпро — Олександрівка
17:35Дніпро — Підгородне
17:36Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
17:37Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
17:40Дніпро — Павлоград
17:40Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
17:40Дніпро — Ненадівка
17:40Дніпро — Тернівка
17:40Дніпро — Партизанське
17:40Дніпро — Тернівка
17:40Дніпро — Ненадівка
17:41Дніпро — Обухівка (Сфера)
17:44Дніпро — Чернеччина
17:45Дніпро — Хащеве
17:45Дніпро — Чернеччина
17:50Дніпро — Нікополь
17:50Дніпро — Підгородне
17:50Дніпро — Черкаське
17:51Дніпро — Обухівка (Сфера)
17:55Дніпро — Балівка
17:55Бердянськ — Харків
17:55Дніпро — Олександрівка
17:55Дніпро — Запоріжжя
18:00Дніпро — Нікополь
18:00Дніпро — Китайгород
18:00Дніпро — Інгулець
18:00Дніпро — Почино-Софіївка
18:00Дніпро — Китайгород
18:00Дніпро — Жовті Води
18:00Дніпро — Святовасилівка
18:00Дніпро — Кам`янське
18:00Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
18:00Дніпро — Новомосковськ
18:00Дніпро — Інгулець
18:00Дніпро — Межова
18:00Дніпро — Чаплинка
18:01Дніпро — Обухівка (Сфера)
18:03Дніпро — Михайлівка
18:05Дніпро — Орлівка
18:05Дніпро — Підгородне
18:05Дніпро — Орлівка
18:05Дніпро — Обухівка
18:10Дніпро — Новомосковськ
18:12Дніпро — Чорноглазівка
18:15Дніпро — Прядівка
18:15Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
18:15Дніпро — Олександрівка
18:15Дніпро — Бузівка
18:15Дніпро — Верхньодніпровськ
18:15Дніпро — Прядівка
18:15Дніпро — Бузівка
18:20Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
18:20Маріуполь — Гдиня (Пол)
18:20Дніпро — Підгородне
18:20Дніпро — Кривий Ріг
18:20Дніпро — Павлоград
18:20Дніпро — Партизанське
18:20Дніпро — Новомосковськ
18:20Маріуполь — Львів
18:20Дніпро — Олександропіль
18:20Маріуполь — Щецин (Пол)
18:20Маріуполь — Бартошиці (Пол)
18:24Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
18:25Дніпро — Олександрівка
18:25Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
18:30Дніпро — Львів
18:30Дніпро — Великомихайлівка
18:30Дніпро — Великомихайлівка
18:30Дніпро — Кам`янське
18:30Дніпро — Черкаське
18:30Дніпро — Царичанка
18:35Дніпро — Підгородне
18:35Дніпро — Обухівка
18:35Дніпро — Павлоград
18:35Дніпро — Нікополь
18:35Дніпро — Миролюбівка
18:40Кирилівка — Харків
18:40Дніпро — Пашена Балка
18:40Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
18:45Дніпро — Петропавлівка
18:45Дніпро — Марганець
18:45Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
18:45Дніпро — Полтава
18:45Дніпро — Новомосковськ
18:45Дніпро — Олександрівка
18:50Дніпро — Перещепине
18:50Дніпро — Жовті Води
18:50Дніпро — Прядівка
18:50Дніпро — Підгородне
19:00Дніпро — Вороніж (РФ)
19:00Дніпро — Балівка
19:00Дніпро — Вільногірськ
19:00Дніпро — Запоріжжя
19:00Дніпро — Маївка
19:00Дніпро — Михайлівка
19:00Дніпро — Олександрівка
19:00Дніпро — Верхньодніпровськ
19:00Дніпро — Михайлівка
19:00Дніпро — Вороніж (РФ)
19:01Дніпро — Гоптівка
19:01Дніпро — Гоптівка
19:05Дніпро — Новомосковськ
19:05Дніпро — Обухівка
19:05Дніпро — Кривий Ріг
19:05Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
19:05Дніпро — Підгородне
19:10Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
19:10Дніпро — Магдалинівка
19:15Дніпро — Голубівка
19:15Дніпро — Нікополь
19:15Дніпро — Олександрівка
19:20Дніпро — Дніпровське
19:20Дніпро — Кам`янське
19:20Дніпро — Павлоград
19:20Дніпро — Підгородне
19:24Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
19:25Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
19:30Дніпро — Кам`янське
19:30Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
19:30Харків — Одеса
19:30Дніпро — Покров
19:30Дніпро — Олександрівка
19:30Дніпро — Лозуватка
19:30Дніпро — Царичанка
19:30Дніпро — Покров
19:30Дніпро — Зоря
19:35Дніпро — Партизанське
19:35Дніпро — Підгородне
19:35Дніпро — Першотравенськ
19:35Дніпро — Новомосковськ
19:40Дніпро — Тернівка
19:40Дніпро — Перещепине
19:40Дніпро — Обухівка
19:40Дніпро — Обухівка
19:45Дніпро — Олександрівка
19:45Дніпро — Верхньодніпровськ
19:45Дніпро — Черкаське
19:50Дніпро — Підгородне
19:50Дніпро — Павлоград
19:50Дніпро — Новомосковськ
19:55Дніпро — Обухівка
19:55Дніпро — Балівка
19:55Дніпро — Кривий Ріг
20:00Дніпро — Олександрівка
20:00Дніпро — Царичанка
20:00Дніпро — Ненадівка
20:00Дніпро — Перещепине
20:00Харків — Кам`янське
20:05Дніпро — Підгородне
20:05Дніпро — Запоріжжя
20:10Дніпро — Очеретувате
20:10Дніпро — Обухівка
20:10Дніпро — Орлівщина
20:14Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
20:15Дніпро — Обухівка
20:15Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
20:15Дніпро — Марганець
20:20Дніпро — Обухівка
20:20Дніпро — Підгородне
20:20Дніпро — Олександрівка
20:30Дніпро — Партизанське
20:30Маріуполь — Бидгощ (Пол)
20:30Дніпро — Павлоград
20:30Дніпро — Жовті Води
20:30Маріуполь — Познань (Пол)
20:30Запоріжжя — Познань (Пол)
20:30Дніпро — Суми
20:30Дніпро — Кам`янське
20:31Запоріжжя — Львів
20:35Дніпро — Підгородне
20:40Дніпро — Обухівка
20:40Дніпро — Олександрівка
20:40Бердянськ — Київ
20:40Дніпро — Новомосковськ
20:45Щецин (Пол) — Бердянськ
20:45Дніпро — Обухівка
20:49Запоріжжя — Львів
20:50Запоріжжя — Познань (Пол)
20:55Дніпро — Зоря
21:00Дніпро — Нікополь
21:00Краматорськ — Одеса
21:00Дніпро — Підгородне
21:00Дніпро — Тернівка
21:00Дніпро — Кривий Ріг
21:05Дніпро — Олександрівка
21:10Дніпро — Обухівка
21:10Дніпро — Новомосковськ
21:30Дніпро — Кам`янське
21:40Новомосковськ — Ужгород
21:41Новомосковськ — Київ
21:55Запоріжжя — Київ
22:00Запоріжжя — Львів
22:00Дніпро — Кам`янське
22:00Дніпро — Одеса
22:00Запоріжжя — Ґожув-Велькопольський (Пол)
22:01Запоріжжя — Ґожув-Велькопольський (Пол)
22:02Запоріжжя — Ґожув-Велькопольський (Пол)
22:03Запоріжжя — Ґожув-Велькопольський (Пол)
22:04Запоріжжя — Хеб (Чех)
22:05Херсон — Суми
22:10Дніпро — Ужгород
22:10Дніпро — Київ
22:15Харків — Залізний Порт
22:20Маріуполь — Київ
22:45Суми — Херсон
23:00Запоріжжя — Колобжег (Пол)
23:00Дніпро — Кирилівка
23:00Харків — Паланка
23:00Стрілкове — Полтава
23:00Харків — Кишинів (Мол)
23:00Харків — Залізний Порт
23:01Запоріжжя — Луцьк
23:01Дніпро — Кирилівка
23:20Стрілкове — Полтава
23:30Кам`янське — Лазурне
23:30Кам`янське — Бердянськ
23:30Дніпро — Луганське
23:40Харків — Одеса
23:45Харків — Стрілкове

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Кам`янське
15:40

Бердянськ — Київ
20:40

Бердянськ — Санкт-Петербург (РФ)
16:30

Бердянськ — Суми
16:30

Бердянськ — Харків
13:00 14:30 14:30 17:55

Гоптівка — Бердянськ
11:00

Дніпро — Інгулець
08:35 11:15 14:20 14:20 18:00 18:00

Дніпро — Апостолове
15:20 15:20

Дніпро — Бабайківка
07:50 13:15

Дніпро — Балівка
06:15 07:05 08:00 09:50 10:45 12:05 14:45 15:55 16:55 17:55 19:00 19:55

Дніпро — Бердянськ
07:35 11:35 13:35 14:05 15:40 16:35

Дніпро — Бузівка
06:00 12:45 12:45 14:30 14:30 18:15 18:15

Дніпро — Великомихайлівка
10:30 18:30 18:30

Дніпро — Вербуватівка
17:00

Дніпро — Верхньодніпровськ
07:00 07:45 08:30 09:05 10:00 10:45 11:45 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:00 17:00 17:30 18:15 19:00 19:45

Дніпро — Вишневе
14:40

Дніпро — Волноваха
10:00

Дніпро — Вороніж (РФ)
19:00 19:00

Дніпро — Вільногірськ
07:00 09:30 10:00 13:00 16:00 17:10 19:00

Дніпро — Гаврилівка
15:30 15:30

Дніпро — Ганно-Мусіївка
15:40

Дніпро — Голубівка
07:40 11:40 15:47 19:15

Дніпро — Гоптівка
19:01 19:01

Дніпро — Григорівка
09:50 17:30

Дніпро — Губиниха
08:25 12:50 16:25

Дніпро — Дніпровське
07:30 12:00 19:20

Дніпро — Енергодар
17:15

Дніпро — Жовті Води
07:40 08:45 09:45 10:55 11:50 12:35 12:35 13:30 14:40 15:35 16:55 18:00 18:50 20:30

Дніпро — Заплавка
10:49 10:50 16:44 16:45

Дніпро — Запоріжжя
05:50 06:15 07:00 08:10 09:30 10:25 11:20 12:30 13:30 14:40 15:00 15:30 16:00 17:00 17:55 19:00 20:05

Дніпро — Зачепилівка
10:30 16:20 16:20

Дніпро — Зеленодольськ
12:30 12:30 17:35 17:35

Дніпро — Зоря
06:35 07:50 09:00 10:20 11:30 12:50 14:20 15:20 16:35 17:35 19:30 20:55

Дніпро — Кам'янка-Дніпровська
15:05

Дніпро — Кам`янське
06:45 07:00 07:10 07:30 08:30 09:00 09:30 10:30 11:00 11:00 11:30 12:30 13:00 13:30 14:20 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:30 18:00 18:30 19:20 19:30 20:30 21:30 22:00

Дніпро — Канів
07:10

Дніпро — Кирилівка
07:00 09:30 11:45 16:20 23:00 23:01

Дніпро — Китайгород
09:05 18:00 18:00

Дніпро — Київ
10:10 13:10 16:10 22:10

Дніпро — Котовка
10:00 16:50 16:50

Дніпро — Краснодар (РФ)
15:20

Дніпро — Краснопілля
09:39 09:40 17:19 17:20

Дніпро — Кривий Ріг
05:30 06:45 07:30 07:55 08:55 09:20 10:05 10:55 11:55 12:45 13:30 15:05 15:55 17:15 18:20 19:05 19:55 21:00

Дніпро — Кропивницький
08:00 14:00 14:00

Дніпро — Кулебівка
06:20 09:35 14:10 15:10

Дніпро — Курахове
05:00 06:00 12:30 13:50

Дніпро — Лебедин
10:40

Дніпро — Лихівка
10:20 16:30 16:30

Дніпро — Личкове
10:35 16:34 16:35

Дніпро — Лозуватка
08:25 10:05 11:40 15:00 16:50 19:30

Дніпро — Лубни
09:50

Дніпро — Луганське
23:30

Дніпро — Луцьк
05:41

Дніпро — Львів
10:10 16:10 18:30

Дніпро — Магдалинівка
06:30 06:40 07:30 08:30 10:10 12:00 14:00 15:25 19:10

Дніпро — Марганець
07:46 10:15 12:30 14:00 15:05 15:35 17:00 18:45 20:15

Дніпро — Марківка
11:00

Дніпро — Маріуполь
08:20 14:55

Дніпро — Маячка
16:00 16:00

Дніпро — Маївка
06:15 07:00 10:00 12:05 15:00 16:00 19:00

Дніпро — Межова
09:25 14:10 14:10 18:00

Дніпро — Миколаїв
17:00

Дніпро — Миколаївка
07:35 17:00

Дніпро — Миргород
07:20

Дніпро — Миролюбівка
09:15 14:15 18:35

Дніпро — Михайлівка
11:00 11:45 18:03 19:00 19:00

Дніпро — Мукачеве
13:10

Дніпро — Ненадівка
10:40 10:40 14:00 14:00 17:40 17:40 20:00

Дніпро — Новомосковськ
05:01 06:00 07:00 07:20 07:50 08:20 08:35 08:50 09:10 09:20 09:40 09:55 10:20 10:50 11:10 11:35 11:50 12:15 12:25 13:15 13:40 14:05 14:20 14:50 15:00 15:25 15:40 16:05 16:30 16:55 17:20 17:30 18:00 18:10 18:20 18:45 19:05 19:35 19:50 20:40 21:10

Дніпро — Новопокровка
10:00 17:30

Дніпро — Новотроїцьке
08:30 08:40

Дніпро — Новотроїцьке (Солоний Лиман)
06:04 06:05 07:59 08:00 08:30 08:59 09:00 09:44 09:45 10:56 10:57 11:54 11:55 12:35 13:04 13:05 13:56 13:57 14:39 14:40 15:42 15:43 16:15 16:42 16:43 17:36 17:37 18:24 18:25 19:24 19:25 20:14 20:15

Дніпро — Нікополь
06:05 07:00 07:50 08:30 09:00 10:05 10:45 11:00 11:30 12:00 12:30 12:50 13:35 14:25 14:45 15:30 15:45 16:50 17:10 17:50 18:00 18:35 19:15 21:00

Дніпро — Обухівка
06:10 06:50 07:30 08:10 08:45 09:20 09:55 10:35 11:15 11:55 12:35 13:15 13:50 14:25 15:00 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:40 19:40 19:55 20:10 20:15 20:20 20:40 20:45 21:10

Дніпро — Обухівка (Ізумруд)
06:30 06:40 06:50 07:10 07:30 07:35 07:50 08:10 08:20 08:30 08:40 08:50 09:00 09:10 09:20 09:35 09:40 10:00 10:20 10:25 10:40 10:50 11:00 11:20 11:40 11:50 12:05 12:20 12:30 12:50 13:00 13:20 13:30 13:50 14:00 14:20 14:30 14:50 15:00 15:20 15:30 15:50 16:00 16:15 16:30 16:40 17:00 17:20 17:25 17:40 18:00 18:15 18:20 18:40 18:45 19:05 19:10 19:30

Дніпро — Обухівка (Сфера)
08:01 08:11 17:41 17:51 18:01

Дніпро — Одеса
08:00 08:00 09:55 10:55 13:15 22:00

Дніпро — Олександропіль
11:40 18:20

Дніпро — Олександрівка
05:55 06:15 08:25 08:45 08:55 09:05 09:20 09:50 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:45 12:15 12:40 13:05 13:30 13:55 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:05 16:20 16:40 17:15 17:35 17:55 18:15 18:25 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:20 20:40 21:05

Дніпро — Оленівка
11:15 16:20 16:20

Дніпро — Орлик
15:20 15:20

Дніпро — Орлівка
06:20 09:45 12:00 12:20 15:40 17:20 17:20 18:05 18:05

Дніпро — Орлівщина
06:25 10:05 13:25 16:35 20:10

Дніпро — Очаків
09:30

Дніпро — Очеретувате
06:05 14:50 17:30 20:10

Дніпро — Павлоград
06:05 07:25 07:40 08:25 08:45 09:10 09:55 10:20 10:45 11:10 11:25 12:25 12:40 13:00 13:50 14:25 14:50 15:25 16:00 16:40 17:15 17:40 18:20 18:35 19:20 19:50 20:30

Дніпро — Партизанське
06:30 07:20 08:30 09:10 10:30 13:15 15:30 16:40 17:40 18:20 19:35 20:30

Дніпро — Пашена Балка
07:00 10:00 13:30 18:40

Дніпро — Перещепине
07:45 08:13 09:50 13:00 13:35 15:35 18:50 19:40 20:00

Дніпро — Першотравенка
09:00 09:00 12:39 12:40 17:29 17:30

Дніпро — Першотравенськ
07:15 08:00 09:00 12:00 12:50 13:10 13:55 15:45 16:45 19:35

Дніпро — Петриківка
10:05 15:20

Дніпро — Петропавлівка
10:35 15:00 15:00 16:15 16:15 17:30 17:30 17:30 18:45

Дніпро — Покров
07:15 09:20 10:30 11:15 12:15 13:00 14:00 14:00 15:00 16:45 17:30 19:30 19:30

Дніпро — Покровське
06:10 08:00 12:20 12:20 13:20 13:20 13:50 14:00 14:00 14:40 17:00 17:00

Дніпро — Полтава
06:20 13:15 14:45 14:45 15:21 15:30 18:45

Дніпро — Почино-Софіївка
13:35 18:00

Дніпро — Придніпрянське
10:15 17:00 17:00

Дніпро — Приорільське
07:59 08:00 08:30 14:00 14:00 15:04 15:05

Дніпро — Просяна
09:15 17:25

Дніпро — Прядівка
08:40 13:05 14:50 18:15 18:15 18:50

Дніпро — Підгородне
06:20 06:35 06:50 07:05 07:20 07:35 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:20 18:35 18:50 19:05 19:20 19:35 19:50 20:05 20:20 20:35 21:00

Дніпро — Ромни
06:35

Дніпро — Рудка
11:20

Дніпро — Ряське
15:55

Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
05:40

Дніпро — Святовасилівка
12:00 18:00

Дніпро — Скадовськ
08:05

Дніпро — Слов'янськ
15:20 15:20

Дніпро — Солоне
07:35 14:25

Дніпро — Суми
20:30

Дніпро — Сурсько-Михайлівка
08:25 13:00 16:20

Дніпро — Сєвєродонецьк
13:35

Дніпро — Тернівка
06:50 09:40 10:55 11:55 14:35 15:40 17:40 17:40 19:40 21:00

Дніпро — Топчине
09:10 15:40

Дніпро — Ужгород
22:10

Дніпро — Умань
06:50

Дніпро — Харків
05:30 06:30 09:20 10:15 12:25

Дніпро — Хащеве
07:40 11:05 14:25 17:45

Дніпро — Херсон
07:20

Дніпро — Хуторо-Губиниха
08:20 13:00 17:00

Дніпро — Хутірське
11:00 17:00

Дніпро — Царичанка
06:50 07:30 08:15 08:50 09:25 12:50 13:45 14:30 16:15 16:15 16:30 16:30 18:30 19:30 20:00

Дніпро — Чаплинка
09:00 11:25 14:00 17:25 18:00

Дніпро — Черкаси
06:30

Дніпро — Черкаське
06:30 07:10 07:50 10:10 10:30 11:20 13:50 14:35 15:10 17:10 17:50 18:30 19:45

Дніпро — Чернеччина
08:50 17:44 17:45

Дніпро — Чорноглазівка
10:35 18:12

Дніпро — Шевченко
06:25 17:00

Дніпро — Щербинівка
08:10 14:30 14:30

Дніпро — Юр'ївка
06:25 13:25

Залізний Порт — Харків
01:05

Запоріжжя — Бургас (Бол)
08:40

Запоріжжя — Вейгерово (Пол)
07:00 07:00

Запоріжжя — Володимир-Волинський
06:21

Запоріжжя — Гдиня (Пол)
06:00

Запоріжжя — Згожелець (Пол)
06:00

Запоріжжя — Київ
21:55

Запоріжжя — Ковель
07:00 07:00

Запоріжжя — Колобжег (Пол)
06:00 23:00

Запоріжжя — Луцьк
02:59 23:01

Запоріжжя — Львів
06:00 07:00 07:00 10:55 20:31 20:49 22:00

Запоріжжя — Мендзихуд (Пол)
06:00

Запоріжжя — Москва (РФ)
07:00

Запоріжжя — Плзень (Чех)
06:00

Запоріжжя — Познань (Пол)
10:55 20:30 20:50

Запоріжжя — Прага (Чех)
07:00

Запоріжжя — Піла (Пол)
06:00

Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
03:00

Запоріжжя — Сучава (Рум)
09:40

Запоріжжя — Устка (Пол)
06:00

Запоріжжя — Хеб (Чех)
06:00 22:04

Запоріжжя — Ченстохова (Пол)
06:20

Запоріжжя — Щецин (Пол)
06:00 07:00 07:00

Запоріжжя — Ґожув-Велькопольський (Пол)
22:00 22:01 22:02 22:03

Затока — Харків
03:00

Кам`янське — Бердянськ
23:30

Кам`янське — Кирилівка
06:15

Кам`янське — Курахове
16:30

Кам`янське — Лазурне
23:30

Кам`янське — Одеса
07:00

Кам`янське — Сєвєродонецьк
07:30

Кам`янське — Харків
08:00

Кам`янське — Херсон
14:15

Кирилівка — Харків
02:10 18:40

Кишинів (Мол) — Харків
02:10

Київ — Єсентуки (РФ)
13:14

Київ — Бердянськ
01:45 03:30

Київ — Маріуполь
07:05

Краматорськ — Одеса
21:00

Кривий Ріг — Бахмут
10:50

Кривий Ріг — Харків
10:45 16:00 16:00

Курахове — Кам`янське
10:40

Маріуполь — Бартошиці (Пол)
18:20

Маріуполь — Бидгощ (Пол)
20:30

Маріуполь — Гдиня (Пол)
18:20

Маріуполь — Київ
22:20

Маріуполь — Львів
18:20

Маріуполь — Москва (РФ)
12:00

Маріуполь — Познань (Пол)
20:30

Маріуполь — Щецин (Пол)
18:20

Новомосковськ — Київ
09:09 12:40 15:30 21:41

Новомосковськ — Львів
09:10 15:31

Новомосковськ — Ужгород
12:41 21:40

Нікополь — Миргород
09:34

Нікополь — Харків
11:15

Одеса — Харків
03:53

Павлоград — Володимир-Волинський
06:30

Павлоград — Познань (Пол)
06:31

Полтава — Стрілкове
01:20

Стрілкове — Полтава
23:00 23:20

Стрілкове — Харків
03:10 15:15

Суми — Херсон
22:45

Харків — Бердянськ
01:35 14:30

Харків — Залізний Порт
01:00 22:15 23:00

Харків — Кам`янське
20:00

Харків — Каховка
02:15

Харків — Кирилівка
02:00 02:05

Харків — Кишинів (Мол)
23:00

Харків — Кривий Ріг
16:30

Харків — Одеса
19:30 23:40

Харків — Паланка
23:00

Харків — Стрілкове
14:25 23:45

Херсон — Суми
22:05

Щецин (Пол) — Бердянськ
20:45

Інформація оновлена: 18.07.2021