Автовокзал Бердянськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 12 грудня, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06153-36423, 06153-35171

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:35Донецьк — Одеса
01:05Бердянськ — Донецьк
01:05Бердянськ — Луганськ
01:05Херсон — Луганськ
01:25Ялта — Комсомольськ
02:10Донецьк — Херсон
03:08Бердянськ — Донецьк
03:08Бердянськ — Луганськ
03:08Ялта — Луганськ
04:10Бердянськ — Донецьк
04:40Ялта — Донецьк
04:50Бердянськ — Запоріжжя
04:50Бердянськ — Дніпропетровськ
05:15Бердянськ — Дніпропетровськ
05:20Бердянськ — Запоріжжя
05:30Бердянськ — Дніпропетровськ
05:30Бердянськ — Мелітополь
05:45Бердянськ — Запоріжжя
05:50Бердянськ — Дніпропетровськ
06:00Бердянськ — Запоріжжя
06:10Бердянськ — Дніпропетровськ
06:10Бердянськ — Донецьк
06:15Бердянськ — Мелітополь
06:15Бердянськ — Севастополь
06:30Бердянськ — Запоріжжя
06:40Бердянськ — Ростов-на-Дону (РФ)
06:45Бердянськ — Донецьк
06:45Бердянськ — Запоріжжя
07:00Бердянськ — Запоріжжя
07:00Бердянськ — Мелітополь
07:10Бердянськ — Горлівка
07:10Бердянськ — Донецьк
07:10Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
07:15Бердянськ — Запоріжжя
07:25Бердянськ — Донецьк
07:25Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
07:30Бердянськ — Київ
08:00Бердянськ — Донецьк
08:00Бердянськ — Дніпропетровськ
08:10Бердянськ — Мелітополь
08:20Бердянськ — Запоріжжя
08:35Бердянськ — Донецьк
08:35Бердянськ — Луганськ
08:35Бердянськ — Єнакієве
08:40Бердянськ — Дніпропетровськ
08:40Бердянськ — Мелітополь
08:40Бердянськ — Харків
08:55Бердянськ — Донецьк
08:55Токмак — Донецьк
09:00Бердянськ — Запоріжжя
09:10Бердянськ — Мелітополь
09:20Бердянськ — Запоріжжя
09:30Бердянськ — Дніпропетровськ
09:30Бердянськ — Кривий Ріг
09:45Бердянськ — Єнакієве
09:45Бердянськ — Донецьк
09:45Мелітополь — Єнакієве
09:50Бердянськ — Запоріжжя
09:50Бердянськ — Мелітополь
10:10Бердянськ — Запоріжжя
10:20Бердянськ — Донецьк
10:30Бердянськ — Дніпропетровськ
10:30Бердянськ — Мелітополь
10:30Луганськ — Ялта
10:50Бердянськ — Донецьк
10:50Бердянськ — Стаханов
10:50Бердянськ — Горлівка
10:50Бердянськ — Єнакієве
10:50Бердянськ — Стаханов
11:00Бердянськ — Запоріжжя
11:00Бердянськ — Святогірськ
11:00Бердянськ — Донецьк
11:00Бердянськ — Костянтинівка
11:00Бердянськ — Краматорськ
11:20Бердянськ — Мелітополь
11:20Маріуполь — Миколаїв
11:30Бердянськ — Донецьк
11:30Бердянськ — Харцизьк
11:30Бердянськ — Макіївка
11:40Бердянськ — Запоріжжя
12:00Бердянськ — Донецьк
12:00Бердянськ — Мелітополь
12:10Бердянськ — Запоріжжя
12:20Бердянськ — Мелітополь
12:30Бердянськ — Запоріжжя
12:35Бердянськ — Донецьк
12:50Бердянськ — Запоріжжя
12:50Бердянськ — Мелітополь
13:00Бердянськ — Донецьк
13:10Бердянськ — Запоріжжя
13:25Бердянськ — Запоріжжя
13:30Бердянськ — Донецьк
13:50Бердянськ — Донецьк
13:50Бердянськ — Краматорськ
13:50Бердянськ — Костянтинівка
13:50Бердянськ — Мелітополь
14:00Бердянськ — Донецьк
14:00Бердянськ — Запоріжжя
14:00Бердянськ — Димитров
14:15Бердянськ — Запоріжжя
14:20Бердянськ — Мелітополь
14:20Донецьк — Херсон
14:30Бердянськ — Донецьк
14:30Бердянськ — Горлівка
14:30Бердянськ — Запоріжжя
14:35Бердянськ — Дніпропетровськ
14:50Бердянськ — Донецьк
14:50Бердянськ — Харцизьк
14:50Бердянськ — Макіївка
14:55Бердянськ — Мелітополь
15:00Бердянськ — Запоріжжя
15:00Бердянськ — Димитров
15:15Бердянськ — Костянтинівка
15:15Бердянськ — Донецьк
15:20Бердянськ — Красноармійськ
15:30Бердянськ — Запоріжжя
15:45Бердянськ — Донецьк
15:45Бердянськ — Горлівка
15:55Бердянськ — Запоріжжя
16:00Бердянськ — Донецьк
16:00Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
16:10Бердянськ — Донецьк
16:10Бердянськ — Дніпропетровськ
16:10Бердянськ — Мелітополь
16:15Бердянськ — Горлівка
16:30Бердянськ — Запоріжжя
16:45Бердянськ — Донецьк
17:00Бердянськ — Запоріжжя
17:00Бердянськ — Дніпропетровськ
17:00Бердянськ — Мелітополь
17:10Бердянськ — Донецьк
17:10Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
17:10Бердянськ — Первомайськ (Мол)
17:30Бердянськ — Донецьк
17:30Бердянськ — Запоріжжя
17:30Херсон — Донецьк
17:40Бердянськ — Мелітополь
18:00Бердянськ — Запоріжжя
18:30Бердянськ — Запоріжжя
18:45Донецьк — Одеса
18:55Бердянськ — Маріуполь
18:55Ялта — Маріуполь
19:15Євпаторія — Донецьк
19:45Бердянськ — Запоріжжя
19:55Бердянськ — Маріуполь
19:55Миколаїв — Маріуполь
20:25Луганськ — Ялта
21:10Донецьк — Одеса
22:35Донецьк — Одеса
23:25Луганськ — Ялта

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Донецьк
19:15

Бердянськ — Єнакієве
08:35 09:45 10:50

Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
07:10 07:25 16:00 17:10

Бердянськ — Горлівка
07:10 10:50 14:30 15:45 16:15

Бердянськ — Димитров
14:00 15:00

Бердянськ — Дніпропетровськ
04:50 05:15 05:30 05:50 06:10 08:00 08:40 09:30 10:30 14:35 16:10 17:00

Бердянськ — Донецьк
01:05 03:08 04:10 06:10 06:45 07:10 07:25 08:00 08:35 08:55 09:45 10:20 10:50 11:00 11:30 12:00 12:35 13:00 13:30 13:50 14:00 14:30 14:50 15:15 15:45 16:00 16:10 16:45 17:10 17:30

Бердянськ — Запоріжжя
04:50 05:20 05:45 06:00 06:30 06:45 07:00 07:15 08:20 09:00 09:20 09:50 10:10 11:00 11:40 12:10 12:30 12:50 13:10 13:25 14:00 14:15 14:30 15:00 15:30 15:55 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:45

Бердянськ — Київ
07:30

Бердянськ — Костянтинівка
11:00 13:50 15:15

Бердянськ — Краматорськ
11:00 13:50

Бердянськ — Красноармійськ
15:20

Бердянськ — Кривий Ріг
09:30

Бердянськ — Луганськ
01:05 03:08 08:35

Бердянськ — Макіївка
11:30 14:50

Бердянськ — Маріуполь
18:55 19:55

Бердянськ — Мелітополь
05:30 06:15 07:00 08:10 08:40 09:10 09:50 10:30 11:20 12:00 12:20 12:50 13:50 14:20 14:55 16:10 17:00 17:40

Бердянськ — Первомайськ (Мол)
17:10

Бердянськ — Ростов-на-Дону (РФ)
06:40

Бердянськ — Святогірськ
11:00

Бердянськ — Севастополь
06:15

Бердянськ — Стаханов
10:50 10:50

Бердянськ — Харків
08:40

Бердянськ — Харцизьк
11:30 14:50

Донецьк — Одеса
00:35 18:45 21:10 22:35

Донецьк — Херсон
02:10 14:20

Луганськ — Ялта
10:30 20:25 23:25

Маріуполь — Миколаїв
11:20

Мелітополь — Єнакієве
09:45

Миколаїв — Маріуполь
19:55

Токмак — Донецьк
08:55

Херсон — Донецьк
17:30

Херсон — Луганськ
01:05

Ялта — Донецьк
04:40

Ялта — Комсомольськ
01:25

Ялта — Луганськ
03:08

Ялта — Маріуполь
18:55

Інформація оновлена: 11.06.2014