Автовокзал Дніпрорудне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Нижня, 58 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06175-62761

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Енергодар — Дніпро
06:35Енергодар — Москва (РФ)
07:45Запоріжжя — Енергодар
08:10Енергодар — Запоріжжя
08:20Запоріжжя — Каховка
08:30Запоріжжя — Кишинів (Мол)
08:45Запоріжжя — Кам'янка-Дніпровська
08:55Запоріжжя — Гюнівка
08:55Енергодар — Запоріжжя
09:40Запоріжжя — Енергодар
10:35Енергодар — Запоріжжя
10:50Мелітополь — Енергодар
10:55Запоріжжя — Херсон
10:55Запоріжжя — Херсон
11:15Запоріжжя — Гюнівка
11:15Енергодар — Дніпро
12:40Запоріжжя — Велика Знам'янка
13:10Енергодар — Мелітополь
13:10Запоріжжя — Енергодар
13:20Запоріжжя — Енергодар
13:35Запоріжжя — Петрівське
14:35Енергодар — Запоріжжя
15:35Запоріжжя — Верхній Рогачик
15:50Запоріжжя — Енергодар
16:50Мелітополь — Енергодар
17:20Запоріжжя — Добровольчеське
17:30Запоріжжя — Велика Лепетиха
17:50Запоріжжя — Ільїне
18:20Енергодар — Запоріжжя
19:15Запоріжжя — Одеса
19:15Запоріжжя — Одеса

за маршрутами автобусів

Енергодар — Дніпро
06:10 11:15

Енергодар — Запоріжжя
08:10 08:55 10:35 14:35 18:20

Енергодар — Мелітополь
13:10

Енергодар — Москва (РФ)
06:35

Запоріжжя — Ільїне
17:50

Запоріжжя — Велика Знам'янка
12:40

Запоріжжя — Велика Лепетиха
17:30

Запоріжжя — Верхній Рогачик
15:35

Запоріжжя — Гюнівка
08:55 11:15

Запоріжжя — Добровольчеське
17:20

Запоріжжя — Енергодар
07:45 09:40 13:10 13:20 15:50

Запоріжжя — Кам'янка-Дніпровська
08:45

Запоріжжя — Каховка
08:20

Запоріжжя — Кишинів (Мол)
08:30

Запоріжжя — Одеса
19:15 19:15

Запоріжжя — Петрівське
13:35

Запоріжжя — Херсон
10:55 10:55

Мелітополь — Енергодар
10:50 16:50

Інформація оновлена: 25.12.2019