Автовокзал Добровеличківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Челюскінців, 125 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05253-51880

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Київ — Кіровоград
05:30Добровеличківка — Тишківка
05:30Добровеличківка — Київ
06:30Вільшанка — Кіровоград
07:00Помічна — Умань
07:20Тишківка — Помічна
07:30Новоархангельськ — Одеса
07:50Побузьке — Кіровоград
08:56Перегонівка — Кіровоград
09:00Добровеличківка — Помічна
09:50Добровеличківка — Помічна
10:20Помічна — Тишківка
10:45Умань — Миколаїв
10:55Умань — Дніпропетровськ
10:55Умань — Дніпропетровськ
11:10Добровеличківка — Перчунове
11:10Добровеличківка — Олексіївка
11:15Кіровоград — Київ
12:00Добровеличківка — Показове
12:05Тишківка — Помічна
12:30Добровеличківка — Червона Поляна
12:40Кіровоград — Гайворон
12:40Добровеличківка — Маркове
13:20Умань — Помічна
14:25Дніпропетровськ — Умань
14:25Дніпропетровськ — Умань
14:45Одеса — Новоархангельськ
15:45Гайворон — Кіровоград

за маршрутами автобусів

Вільшанка — Кіровоград
06:30

Гайворон — Кіровоград
15:45

Дніпропетровськ — Умань
14:25 14:25

Добровеличківка — Київ
05:30

Добровеличківка — Маркове
12:40

Добровеличківка — Олексіївка
11:10

Добровеличківка — Перчунове
11:10

Добровеличківка — Показове
12:00

Добровеличківка — Помічна
09:00 09:50

Добровеличківка — Тишківка
05:30

Добровеличківка — Червона Поляна
12:30

Київ — Кіровоград
05:10

Кіровоград — Гайворон
12:40

Кіровоград — Київ
11:15

Новоархангельськ — Одеса
07:30

Одеса — Новоархангельськ
14:45

Перегонівка — Кіровоград
08:56

Побузьке — Кіровоград
07:50

Помічна — Тишківка
10:20

Помічна — Умань
07:00

Тишківка — Помічна
07:20 12:05

Умань — Дніпропетровськ
10:55 10:55

Умань — Миколаїв
10:45

Умань — Помічна
13:20

Інформація оновлена: 25.09.2013