Автовокзал Запоріжжя

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр. Соборний, 20 (приховати карту)

Телефон довідки: 061-2244046

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Запоріжжя — Курахове
05:45Запоріжжя — Дніпро
06:10Запоріжжя — Маріуполь
06:10Запоріжжя — Енергодар
06:10Запоріжжя — Бердянськ
06:30Запоріжжя — Мелітополь
06:35Запоріжжя — Дніпро
06:35Запоріжжя — Приморськ
06:40Запоріжжя — Новозлатопіль
06:45Запоріжжя — Каховка
06:55Запоріжжя — Генічеськ
07:00Запоріжжя — Кривий Ріг
07:00Запоріжжя — Кишинів (Мол)
07:05Запоріжжя — Успенівка
07:05Запоріжжя — Кам'янка-Дніпровська
07:05Запоріжжя — Бердянськ
07:05Запоріжжя — Дніпро
07:10Запоріжжя — Бердянськ
07:20Запоріжжя — Гюнівка
07:20Запоріжжя — Бердянськ
07:30Запоріжжя — Нікополь
07:30Запоріжжя — Дніпро
07:40Енергодар — Дніпро
07:45Запоріжжя — Гуляйполе
08:00Запоріжжя — Енергодар
08:00Запоріжжя — Святогірськ
08:00Запоріжжя — Дніпро
08:10Бердянськ — Дніпро
08:15Запоріжжя — Маріуполь
08:20Мелітополь — Миргород
08:20Енергодар — Москва (РФ)
08:20Запоріжжя — Курахове
08:25Запоріжжя — Гуляйполе
08:30Запоріжжя — Дніпро
08:35Мелітополь — Дніпро
08:35Запоріжжя — Херсон
08:35Запоріжжя — Херсон
09:00Запоріжжя — Синельникове
09:00Запоріжжя — Обіточне
09:00Мінськ (Біл) — Маріуполь
09:10Запоріжжя — Бердянськ
09:10Запоріжжя — Гуляйполе
09:15Запоріжжя — Нікополь
09:15Запоріжжя — Дніпро
09:30Бердянськ — Дніпро
09:30Запоріжжя — Гюнівка
09:30Запоріжжя — Пологи
09:40Запоріжжя — Приморськ
09:45Запоріжжя — Дніпро
09:45Запоріжжя — Кривий Ріг
10:00Запоріжжя — Бердянськ
10:00Запоріжжя — Гуляйполе
10:05Запоріжжя — Веселе
10:05Запоріжжя — Миколаїв
10:15Запоріжжя — Дніпро
10:25Запоріжжя — Енергодар
10:30Запоріжжя — Молочанськ
10:45Бердянськ — Дніпро
10:45Запоріжжя — Бердянськ
10:55Запоріжжя — Велика Знам'янка
11:00Запоріжжя — Дніпро
11:10Запоріжжя — Бердянськ
11:15Запоріжжя — Пологи
11:15Запоріжжя — Енергодар
11:30Запоріжжя — Токмак
11:30Запоріжжя — Дніпро
11:30Запоріжжя — Нікополь
11:30Запоріжжя — Мелітополь
11:40Запоріжжя — Пологи
11:45Запоріжжя — Чернігівка
11:45Бердянськ — Дніпро
11:50Запоріжжя — Гуляйполе
11:50Запоріжжя — Бердянськ
11:50Запоріжжя — Енергодар
11:55Запоріжжя — Дніпро
11:55Запоріжжя — Приморськ
12:00Запоріжжя — Кривий Ріг
12:00Запоріжжя — Тимошівка
12:05Запоріжжя — Петрівське
12:20Запоріжжя — Бердянськ
12:20Запоріжжя — Дніпро
12:20Запоріжжя — Нікополь
12:20Запоріжжя — Веселе
12:30Запоріжжя — Кирилівка
12:30Бердянськ — Харків
12:35Запоріжжя — Бердянськ
12:40Запоріжжя — Пологи
12:50Енергодар — Дніпро
12:55Запоріжжя — Дніпро
12:55Запоріжжя — Успенівка
13:00Запоріжжя — Довге
13:00Запоріжжя — Бердянськ
13:10Запоріжжя — Бердянськ
13:15Запоріжжя — Кирилівка
13:20Запоріжжя — Бердянськ
13:30Запоріжжя — Дніпро
13:40Запоріжжя — Любимівка
13:40Запоріжжя — Розівка
13:45Запоріжжя — Дніпро
13:50Запоріжжя — Енергодар
13:50Запоріжжя — Нижні Сірогози
13:50Запоріжжя — Бердянськ
13:55Запоріжжя — Світлодолинське
14:00Запоріжжя — Нікополь
14:00Запоріжжя — Верхній Рогачик
14:15Запоріжжя — Бердянськ
14:25Запоріжжя — Бердянськ
14:30Запоріжжя — Чернігівка
14:30Запоріжжя — Волноваха
14:35Запоріжжя — Пологи
14:35Запоріжжя — Степанівка
14:35Запоріжжя — Дніпро
14:40Запоріжжя — Гуляйполе
14:45Бердянськ — Дніпро
14:55Запоріжжя — Кирилівка
15:00Запоріжжя — Дніпро
15:00Запоріжжя — Вишнювате
15:10Запоріжжя — Бердянськ
15:20Запоріжжя — Маріуполь
15:25Запоріжжя — Велика Лепетиха
15:25Запоріжжя — Дніпро
15:30Запоріжжя — Молочанськ
15:30Запоріжжя — Нікополь
15:40Запоріжжя — Гуляйполе
15:45Запоріжжя — Миколаївка
15:50Запоріжжя — Добровольчеське
16:00Запоріжжя — Дніпро
16:00Запоріжжя — Більмак
16:05Запоріжжя — Бердянськ
16:10Запоріжжя — Гуляйполе
16:10Запоріжжя — Ільїне
16:30Запоріжжя — Дніпро
16:35Запоріжжя — Надійне
16:45Запоріжжя — Приморськ
17:00Запоріжжя — Кирилівка
17:00Запоріжжя — Бердянськ
17:00Запоріжжя — Нікополь
17:10Запоріжжя — Дніпро
17:15Запоріжжя — Токмак
17:20Запоріжжя — Одеса
17:20Запоріжжя — Гуляйполе
17:20Запоріжжя — Одеса
17:30Запоріжжя — Синельникове
17:30Запоріжжя — Дніпро
17:30Запоріжжя — Бердянськ
17:35Запоріжжя — Приморськ
17:55Запоріжжя — Дніпро
18:00Запоріжжя — Гуляйполе
18:05Запоріжжя — Веселе
18:20Запоріжжя — Дніпро
18:20Запоріжжя — Тимошівка
18:30Запоріжжя — Нікополь
19:00Запоріжжя — Ростов-на-Дону (РФ)
19:30Запоріжжя — Чернігівка
19:40Запоріжжя — Дніпро
20:10Запоріжжя — Нікополь
20:25Бердянськ — Київ

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Дніпро
08:10 09:30 10:45 11:45 14:45

Бердянськ — Київ
20:25

Бердянськ — Харків
12:30

Енергодар — Дніпро
07:40 12:50

Енергодар — Москва (РФ)
08:20

Запоріжжя — Ільїне
16:10

Запоріжжя — Бердянськ
06:10 07:05 07:10 07:20 09:10 10:00 10:45 11:10 11:50 12:20 12:35 13:00 13:10 13:20 13:50 14:15 14:25 15:10 16:05 17:00 17:30

Запоріжжя — Більмак
16:00

Запоріжжя — Велика Знам'янка
10:55

Запоріжжя — Велика Лепетиха
15:25

Запоріжжя — Верхній Рогачик
14:00

Запоріжжя — Веселе
10:05 12:20 18:05

Запоріжжя — Вишнювате
15:00

Запоріжжя — Волноваха
14:30

Запоріжжя — Генічеськ
06:55

Запоріжжя — Гуляйполе
07:45 08:25 09:10 10:00 11:50 14:40 15:40 16:10 17:20 18:00

Запоріжжя — Гюнівка
07:20 09:30

Запоріжжя — Дніпро
05:45 06:35 07:05 07:30 08:00 08:30 09:15 09:45 10:15 11:00 11:30 11:55 12:20 12:55 13:30 13:45 14:35 15:00 15:25 16:00 16:30 17:10 17:30 17:55 18:20 19:40

Запоріжжя — Добровольчеське
15:50

Запоріжжя — Довге
13:00

Запоріжжя — Енергодар
06:10 08:00 10:25 11:15 11:50 13:50

Запоріжжя — Кам'янка-Дніпровська
07:05

Запоріжжя — Каховка
06:45

Запоріжжя — Кирилівка
12:30 13:15 14:55 17:00

Запоріжжя — Кишинів (Мол)
07:00

Запоріжжя — Кривий Ріг
07:00 09:45 12:00

Запоріжжя — Курахове
05:20 08:20

Запоріжжя — Любимівка
13:40

Запоріжжя — Маріуполь
06:10 08:15 15:20

Запоріжжя — Мелітополь
06:30 11:30

Запоріжжя — Миколаїв
10:05

Запоріжжя — Миколаївка
15:45

Запоріжжя — Молочанськ
10:30 15:30

Запоріжжя — Надійне
16:35

Запоріжжя — Нижні Сірогози
13:50

Запоріжжя — Новозлатопіль
06:40

Запоріжжя — Нікополь
07:30 09:15 11:30 12:20 14:00 15:30 17:00 18:30 20:10

Запоріжжя — Обіточне
09:00

Запоріжжя — Одеса
17:20 17:20

Запоріжжя — Петрівське
12:05

Запоріжжя — Пологи
09:30 11:15 11:40 12:40 14:35

Запоріжжя — Приморськ
06:35 09:40 11:55 16:45 17:35

Запоріжжя — Розівка
13:40

Запоріжжя — Ростов-на-Дону (РФ)
19:00

Запоріжжя — Святогірськ
08:00

Запоріжжя — Світлодолинське
13:55

Запоріжжя — Синельникове
09:00 17:30

Запоріжжя — Степанівка
14:35

Запоріжжя — Тимошівка
12:00 18:20

Запоріжжя — Токмак
11:30 17:15

Запоріжжя — Успенівка
07:05 12:55

Запоріжжя — Херсон
08:35 08:35

Запоріжжя — Чернігівка
11:45 14:30 19:30

Мелітополь — Дніпро
08:35

Мелітополь — Миргород
08:20

Мінськ (Біл) — Маріуполь
09:00

Інформація оновлена: 25.12.2019