Автовокзал Чернігів АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Муринсона, 27 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04622-41036

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Чернігів — Ріпки
05:15Чернігів — Ловинь
05:20Чернігів — Будище
05:30Чернігів — Дроздівка ч/з Олишівка
05:30Чернігів — Довжик
05:43Чернігів — Горностаївка
05:45Чернігів — Кладьківка ч/з Куликівка
05:45Чернігів — Роїще
05:45Чернігів — Михайло-Коцюбинське
05:47Чернігів — Вікторівка ч/з Слобода
05:48Чернігів — Антоновичі ч/з Рудка (кр Пн,Чт)
05:51Чернігів — Андріївка
05:52Чернігів — Олишівка
05:55Чернігів — Вербівка
05:56Чернігів — Пустинки
05:58Чернігів — Шибиринівка
05:59Чернігів — Новоукраїнське
06:00Чернігів — Гальчин (кр Пн-Вт,Чт)
06:01Чернігів — Куликівка ч/з Дроздівка
06:02Чернігів — Іванівка
06:03Чернігів — Шестовиця
06:05Чернігів — Антоновичі ч/з Рудка (кр Пн-Вт,Чт)
06:10Чернігів — Куликівка ч/з Ковчин
06:10Чернігів — Іванівка
06:15Чернігів — Михайло-Коцюбинське
06:15Чернігів — Ягідне
06:15Чернігів — Буянки (кр Пн-Вт,Чт)
06:16Чернігів — Смолянка ч/з Олишівка
06:18Чернігів — Унучки (кр Пн,Чт)
06:20Чернігів — Піски (Пн)
06:21Чернігів — Любеч
06:25Чернігів — Трудове (кр Чт)
06:25Чернігів — Вовчок (кр Пн-Вт,Чт)
06:30Чернігів — Ладинка
06:30Чернігів — Радуль ч/з Грабів
06:30Чернігів — Червоне
06:40Чернігів — Мрин (кр Пн,Ср,Пт)
06:45Чернігів — Червоне
06:45Чернігів — Михайло-Коцюбинське
06:50Чернігів — Красне (кр Пн,Чт)
06:51Чернігів — Замглай (кр Пн)
06:52Чернігів — Ягідне
07:01Чернігів — Слабин
07:02Чернігів — Іванівка
07:02Чернігів — Піски (кр Пн)
07:05Чернігів — Ріпки
07:10Чернігів — Ріпки ч/з Павлівка
07:10Чернігів — Скорінець (кр Пн-Вт,Чт)
07:10Чернігів — Михайло-Коцюбинське (кр Сб-Нд)
07:12Чернігів — Куликівка ч/з Смолянка
07:25Чернігів — Ягідне
07:26Чернігів — Шестовиця
07:32Чернігів — Іванівка
07:35Чернігів — Михайло-Коцюбинське
07:35Чернігів — Ріпки
07:35Чернігів — Довжик
07:45Чернігів — Чемер (кр Вт,Чт)
07:50Чернігів — Золотинка (Ср,Сб-Нд)
07:55Чернігів — Роїще
08:00Чернігів — Виблі (кр Пн)
08:00Чернігів — Миси ч/з Любеч
08:00Чернігів — Гончарівське
08:10Чернігів — Любеч ч/з Ріпки
08:12Чернігів — Іванівка
08:15Чернігів — Ягідне
08:15Чернігів — Бакланова Муравійка
08:20Чернігів — Лукашівка
08:25Чернігів — Михайло-Коцюбинське
08:30Чернігів — Куликівка ч/з Ковчин
08:45Чернігів — Ягідне
08:50Чернігів — Мокрі Велички (кр Пн,Чт)
08:57Чернігів — Іванівка
09:00Чернігів — Ріпки
09:00Чернігів — Гончарівське
09:15Чернігів — Михайло-Коцюбинське
09:25Чернігів — Іванівка
09:30Чернігів — Анисів (кр Пн)
09:30Чернігів — Довжик
09:35Чернігів — Ягідне
09:45Чернігів — Ріпки
09:45Чернігів — Київ
10:00Чернігів — Ріпки ч/з Павлівка
10:02Чернігів — Вікторівка ч/з Слобода (кр Пн-Вт,Чт)
10:15Чернігів — Ріпки
10:15Чернігів — Ягідне
10:20Чернігів — Київ
10:25Чернігів — Михайло-Коцюбинське
10:27Чернігів — Іванівка
10:45Чернігів — Іванівка
10:45Чернігів — Ріпки
10:50Чернігів — Ягідне
10:50Чернігів — Київ
11:00Чернігів — Гончарівське
11:02Чернігів — Дроздівка ч/з Олишівка
11:05Чернігів — Ріпки
11:10Чернігів — Ріпки ч/з Звеничів (Пт-Нд)
11:10Чернігів — Довжик
11:25Чернігів — Михайло-Коцюбинське
11:25Чернігів — Вороб’їв
11:27Чернігів — Іванівка
11:30Чернігів — Шестовиця
11:31Чернігів — Бакланова Муравійка
11:35Чернігів — Кладьківка ч/з Куликівка (Пт-Нд)
11:40Чернігів — Ріпки
11:40Чернігів — Ягідне
11:45Чернігів — Куликівка ч/з Ковчин
11:50Чернігів — Любеч (кр Пн)
11:57Чернігів — Іванівка
12:00Чернігів — Вербівка
12:10Чернігів — Мохначі
12:15Чернігів — Ягідне
12:25Чернігів — Ріпки
12:25Чернігів — Михайло-Коцюбинське
12:27Чернігів — Іванівка
12:30Чернігів — Гончарівське
12:45Чернігів — Замглай (кр Пн)
12:45Чернігів — Виблі (кр Пн)
12:45Чернігів — Роїще
12:46Чернігів — Антоновичі ч/з Рудка (Пт-Нд)
12:47Чернігів — Іванівка
12:50Чернігів — Ріпки
12:50Чернігів — Ладинка ч/з Друцьке (Пт,Нд)
12:50Чернігів — Красне (кр Пн,Чт)
12:51Чернігів — Горностаївка
12:55Чернігів — Шибиринівка
12:58Чернігів — Слабин (кр Пн-Вт,Чт)
13:00Чернігів — Унучки (Пт,Нд)
13:00Чернігів — Лукашівка
13:00Чернігів — Анисів (кр Пн)
13:00Чернігів — Довжик
13:02Чернігів — Андріївка (кр Пн)
13:08Чернігів — Шестовиця
13:10Чернігів — Червоне
13:12Чернігів — Вікторівка ч/з Слобода
13:15Чернігів — Олишівка
13:15Чернігів — Славутич (Пт-Пн)
13:20Чернігів — Червоне
13:20Чернігів — Вербівка
13:25Чернігів — Михайло-Коцюбинське
13:30Чернігів — Гончарівське
13:35Чернігів — Буянки (кр Пн-Вт,Чт)
13:37Чернігів — Іванівка
13:40Чернігів — Ловинь
13:50Чернігів — Київ
13:51Чернігів — Антоновичі ч/з Рудка (кр Пн-Вт,Чт)
13:53Чернігів — Будище
13:58Чернігів — Іванівка
14:00Чернігів — Миси ч/з Любеч (кр Вт-Ср)
14:02Чернігів — Скорінець (кр Пн-Вт,Чт)
14:03Чернігів — Дроздівка ч/з Олишівка
14:05Чернігів — Ріпки
14:09Чернігів — Кладьківка ч/з Куликівка (Пн-Чт)
14:15Чернігів — Новоукраїнське
14:20Чернігів — Піски
14:20Чернігів — Ягідне
14:25Чернігів — Трудове (кр Чт)
14:26Чернігів — Вовчок (Ср,Нд)
14:30Чернігів — Куликівка
14:30Чернігів — Ріпки
14:30Чернігів — Гончарівське
14:35Чернігів — Іванівка
14:35Чернігів — Мокрі Велички (кр Пн,Чт)
14:45Чернігів — Мрин (Вт,Чт,Сб-Нд)
14:53Чернігів — Смолянка ч/з Олишівка
14:55Чернігів — Михайло-Коцюбинське
15:00Чернігів — Любеч ч/з Ріпки
15:05Чернігів — Іванівка
15:05Чернігів — Ладинка ч/з Друцьке
15:10Чернігів — Ягідне
15:15Чернігів — Ріпки
15:22Чернігів — Пустинки
15:25Чернігів — Михайло-Коцюбинське
15:25Чернігів — Любеч
15:25Чернігів — Бакланова Муравійка
15:25Чернігів — Вовчок (кр Пн,Пт)
15:35Чернігів — Золотинка (кр Пн-Вт,Чт)
15:40Чернігів — Іванівка
15:40Чернігів — Десна (Вт,Чт,Сб-Нд)
15:45Чернігів — Гончарівське
15:50Чернігів — Ягідне
15:50Чернігів — Радуль ч/з Грабів
15:55Чернігів — Унучки (кр Пн-Вт,Чт)
15:55Чернігів — Михайло-Коцюбинське
15:56Чернігів — Чемер (кр Вт,Чт)
15:59Чернігів — Слабин
16:00Чернігів — Замглай (кр Пн)
16:01Чернігів — Гальчин (кр Пн-Вт,Чт)
16:02Чернігів — Куликівка ч/з Дроздівка
16:10Чернігів — Ріпки
16:10Чернігів — Червоне
16:20Чернігів — Іванівка
16:25Чернігів — Михайло-Коцюбинське
16:25Чернігів — Любеч ч/з Шевченка
16:27Чернігів — Анисів
16:30Чернігів — Виблі (кр Пн)
16:30Чернігів — Десна ч/з Отрохи (Пн,Ср,Пт)
16:31Чернігів — Вовчок (Пт)
16:32Чернігів — Шестовиця
16:35Чернігів — Любеч ч/з Ріпки
16:45Чернігів — Ягідне
16:45Чернігів — Ладинка ч/з Друцьке
16:50Чернігів — Шибиринівка
16:51Чернігів — Унучки (кр Пн-Вт,Чт)
16:51Чернігів — Антоновичі ч/з Рудка (кр Пн,Чт)
16:55Чернігів — Михайло-Коцюбинське
16:55Чернігів — Кладьківка ч/з Куликівка (Пт-Нд)
16:59Чернігів — Новоукраїнське
17:00Чернігів — Андріївка (Сб-Нд)
17:00Чернігів — Київ
17:00Чернігів — Гончарівське
17:01Чернігів — Слабин
17:05Чернігів — Мохначі
17:05Чернігів — Довжик
17:15Чернігів — Іванівка
17:20Чернігів — Куликівка ч/з Ковчин
17:20Чернігів — Слобода (Пн-Чт)
17:20Чернігів — Вікторівка ч/з Слобода (Пн-Чт)
17:20Чернігів — Ягідне
17:25Чернігів — Михайло-Коцюбинське
17:30Чернігів — Лукашівка
17:35Чернігів — Сенюки
17:42Чернігів — Ріпки ч/з Павлівка
17:45Чернігів — Іванівка
17:50Чернігів — Буянки (Сб-Пн)
17:53Чернігів — Олишівка
17:55Чернігів — Трудове (Пт,Нд)
17:55Чернігів — Михайло-Коцюбинське
17:55Чернігів — Ягідне
17:59Чернігів — Піски (Пт-Нд)
18:00Чернігів — Андріївка
18:00Чернігів — Ріпки
18:15Чернігів — Роїще
18:17Чернігів — Іванівка
18:21Чернігів — Шестовиця
18:25Чернігів — Михайло-Коцюбинське
18:30Чернігів — Гончарівське
18:30Чернігів — Ріпки ч/з Звеничів (Пт-Нд)
18:30Чернігів — Київ
18:30Чернігів — Ягідне
18:30Чернігів — Миси ч/з Любеч
18:35Чернігів — Ріпки
18:40Чернігів — Лукашівка
18:50Чернігів — Іванівка
18:55Чернігів — Ріпки
19:05Чернігів — Ягідне
19:20Чернігів — Іванівка
19:23Чернігів — Михайло-Коцюбинське (кр Сб-Нд)
20:30Чернігів — Гончарівське

за маршрутами автобусів

Чернігів — Іванівка
06:02 06:10 07:02 07:32 08:12 08:57 09:25 10:27 10:45 11:27 11:57 12:27 12:47 13:37 13:58 14:35 15:05 15:40 16:20 17:15 17:45 18:17 18:50 19:20

Чернігів — Андріївка
05:51 13:02(кр Пн) 17:00(Сб-Нд) 18:00

Чернігів — Анисів
09:30(кр Пн) 13:00(кр Пн) 16:27

Чернігів — Антоновичі ч/з Рудка
05:48(кр Пн,Чт) 06:05(кр Пн-Вт,Чт) 12:46(Пт-Нд) 13:51(кр Пн-Вт,Чт) 16:51(кр Пн,Чт)

Чернігів — Бакланова Муравійка
08:15 11:31 15:25

Чернігів — Будище
05:20 13:53

Чернігів — Буянки
06:15(кр Пн-Вт,Чт) 13:35(кр Пн-Вт,Чт) 17:50(Сб-Пн)

Чернігів — Вербівка
05:55 12:00 13:20

Чернігів — Виблі
08:00(кр Пн) 12:45(кр Пн) 16:30(кр Пн)

Чернігів — Вовчок
06:25(кр Пн-Вт,Чт) 14:26(Ср,Нд) 15:25(кр Пн,Пт) 16:31(Пт)

Чернігів — Вороб’їв
11:25

Чернігів — Вікторівка ч/з Слобода
05:47 10:02(кр Пн-Вт,Чт) 13:12 17:20(Пн-Чт)

Чернігів — Гальчин
06:00(кр Пн-Вт,Чт) 16:01(кр Пн-Вт,Чт)

Чернігів — Гончарівське
08:00 09:00 11:00 12:30 13:30 14:30 15:45 17:00 18:30 20:30

Чернігів — Горностаївка
05:43 12:51

Чернігів — Десна
15:40(Вт,Чт,Сб-Нд)

Чернігів — Десна ч/з Отрохи
16:30(Пн,Ср,Пт)

Чернігів — Довжик
05:30 07:35 09:30 11:10 13:00 17:05

Чернігів — Дроздівка ч/з Олишівка
05:30 11:02 14:03

Чернігів — Замглай
06:51(кр Пн) 12:45(кр Пн) 16:00(кр Пн)

Чернігів — Золотинка
07:50(Ср,Сб-Нд) 15:35(кр Пн-Вт,Чт)

Чернігів — Київ
09:45 10:20 10:50 13:50 17:00 18:30

Чернігів — Кладьківка ч/з Куликівка
05:45 11:35(Пт-Нд) 14:09(Пн-Чт) 16:55(Пт-Нд)

Чернігів — Красне
06:50(кр Пн,Чт) 12:50(кр Пн,Чт)

Чернігів — Куликівка
14:30

Чернігів — Куликівка ч/з Дроздівка
06:01 16:02

Чернігів — Куликівка ч/з Ковчин
06:10 08:30 11:45 17:20

Чернігів — Куликівка ч/з Смолянка
07:12

Чернігів — Ладинка
06:30

Чернігів — Ладинка ч/з Друцьке
12:50(Пт,Нд) 15:05 16:45

Чернігів — Ловинь
05:15 13:40

Чернігів — Лукашівка
08:20 13:00 17:30 18:40

Чернігів — Любеч
06:21 11:50(кр Пн) 15:25

Чернігів — Любеч ч/з Ріпки
08:10 15:00 16:35

Чернігів — Любеч ч/з Шевченка
16:25

Чернігів — Миси ч/з Любеч
08:00 14:00(кр Вт-Ср) 18:30

Чернігів — Михайло-Коцюбинське
05:45 06:15 06:45 07:10(кр Сб-Нд) 07:35 08:25 09:15 10:25 11:25 12:25 13:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 19:23(кр Сб-Нд)

Чернігів — Мокрі Велички
08:50(кр Пн,Чт) 14:35(кр Пн,Чт)

Чернігів — Мохначі
12:10 17:05

Чернігів — Мрин
06:40(кр Пн,Ср,Пт) 14:45(Вт,Чт,Сб-Нд)

Чернігів — Новоукраїнське
05:59 14:15 16:59

Чернігів — Олишівка
05:52 13:15 17:53

Чернігів — Пустинки
05:56 15:22

Чернігів — Піски
06:20(Пн) 07:02(кр Пн) 14:20 17:59(Пт-Нд)

Чернігів — Радуль ч/з Грабів
06:30 15:50

Чернігів — Роїще
05:45 07:55 12:45 18:15

Чернігів — Ріпки
05:00 07:05 07:35 09:00 09:45 10:15 10:45 11:05 11:40 12:25 12:50 14:05 14:30 15:15 16:10 18:00 18:35 18:55

Чернігів — Ріпки ч/з Звеничів
11:10(Пт-Нд) 18:30(Пт-Нд)

Чернігів — Ріпки ч/з Павлівка
07:10 10:00 17:42

Чернігів — Сенюки
17:35

Чернігів — Скорінець
07:10(кр Пн-Вт,Чт) 14:02(кр Пн-Вт,Чт)

Чернігів — Слабин
07:01 12:58(кр Пн-Вт,Чт) 15:59 17:01

Чернігів — Славутич
13:15(Пт-Пн)

Чернігів — Слобода
17:20(Пн-Чт)

Чернігів — Смолянка ч/з Олишівка
06:16 14:53

Чернігів — Трудове
06:25(кр Чт) 14:25(кр Чт) 17:55(Пт,Нд)

Чернігів — Унучки
06:18(кр Пн,Чт) 13:00(Пт,Нд) 15:55(кр Пн-Вт,Чт) 16:51(кр Пн-Вт,Чт)

Чернігів — Чемер
07:45(кр Вт,Чт) 15:56(кр Вт,Чт)

Чернігів — Червоне
06:30 06:45 13:10 13:20 16:10

Чернігів — Шестовиця
06:03 07:26 11:30 13:08 16:32 18:21

Чернігів — Шибиринівка
05:58 12:55 16:50

Чернігів — Ягідне
06:15 06:52 07:25 08:15 08:45 09:35 10:15 10:50 11:40 12:15 14:20 15:10 15:50 16:45 17:20 17:55 18:30 19:05

Інформація оновлена: 09.08.2016